Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

I LIGA

18 grudnia 2017 r.
7:52

Prezes Górnika apeluje do kibiców: Wróćcie na stadion

0 25 A A
Górnika Łęczna wiosną czeka zażarta walka o utrzymanie. Dlatego piłkarze potrzebują wsparcia swoich kibiców
Górnika Łęczna wiosną czeka zażarta walka o utrzymanie. Dlatego piłkarze potrzebują wsparcia swoich kibiców (fot. Maciej Kaczanowski)

Zawodnicy Górnika przebywają na urlopach, a do treningów wrócą na początku stycznia. Zielono-czarni przerwę w rozgrywkach spędzą w strefie spadkowej. – Czeka nas jeden z najważniejszych okresów przygotowawczych – przyznaje Veljko Nikitović, prezes łęcznian

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

O rundzie jesiennej zielono-czarni chcieliby jak najszybciej zapomnieć. Spadkowicz z Lotto Ekstraklasy w 19 meczach zdobył 19 punktów. Po letnim exodusie tylko niepoprawni optymiści mogli myśleć, że drużyna będzie walczyć o awans. Miejsce pod kreską jest jednak rozczarowaniem. – Kompletując drużynę latem mieliśmy ciężką sytuację, bo kadry innych zespołów były już pozamykane – mówi Nikitović, który przejmując stery w Górniku ściągnął wielu młodych, polskich piłkarzy.

Wzmocnienia zimą są jednak koniecznością. Widać, że w zespole brakuje przede wszystkim gracza odpowiedzialnego za wykańczanie akcji. Grzegorz Bonin jesienią dwoił się i troił, ale co z tego skoro większości jego zagrań nikt nie potrafił zakończyć celnym strzałem do siatki. – Górnik potrzebuje dwóch środkowych pomocników, skrzydłowego, a także napastnika i obrońcę – wylicza prezes zielono-czarnych – Wiemy, że Sergiusz Prusak nie będzie bronił wiecznie, choć był to wyróżniający się zawodnik Górnika. Z drugiej strony są Rafał Kosznik, Paweł Sasin, Łukasz Tymiński czy Dariusz Jarecki, od których oczekujemy więcej. Chcieliśmy, by starsi gracze pociągnęli za sobą młodzież, z której w mojej opinii będziemy mieć jeszcze pociechę – przekonuje prezes Górnika.

Zimą w kadrze mają pojawić się więc nowe twarze. I jak przekonują w Łęcznej znajdą się na to środki, bo sytuacja finansowa jest coraz lepsza. – Sprawiliśmy, że otoczenie wokół klubu się trochę poprawiło. Przekształciliśmy akademię w fundację, która kształci młodych sportowców. Ta praca została zaakceptowana przez naszego głównego sponsora Lubelski Węgiel Bogdanka, a my bardzo się cieszymy z tego, co dostajemy z kopalni – mówi Sebastian Buczak, członek zarządu Górnika.

Wiosną kibice mają zobaczyć zdecydowanie lepiej grającą drużynę. Jesienią piłkarze nie zachęcili fanów do tego by licznie stawiali się na stadionie. Dodatkowo część z nich nadal ma w pamięci grę na Arenie Lublin. – Trochę nas boli sprawa frekwencji na trybunach. Mieszkam w Łęcznej i mam świadomość tego, że ludzie mogą się czuć obrażeni za to, że ktoś zabrał im Górnika do Lublina. Jednak teraz znowu jesteśmy w Łęcznej. Wróćcie na stadion. Nie ma się co obrażać. Było, minęło. Usiądziemy i wspólnie porozmawiamy. Musimy być razem – apeluje prezes łęcznian. – Chcielibyśmy widzieć jak najwięcej mieszkańców na trybunach – dzieci, ich rodziców czy obecnych i byłych górników – mówi Nikitović. – Nie od dziś wiadomo, że kibice to dwunasty zawodnik. – uzupełnia Buczak.

Komentarze 25

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Kibic / 1 stycznia 2018 o 13:52
Byłem na kilku meczach w tym sezonie i powiem szczerze tak słabego Górnika nie było już od wielu lat oczy bolały od oglądania tej kopaniny.Większość piłkarzy ma problem aby z 10 metrów trafić w światło bramki.Żal oglądać tych pseudo kopaczy którzy udają że grają w piłkę.Nie dziwię się że tak mało ludzi przychodzi na mecze bo to trzeba mieć naprawdę  mocne nerwy aby co dwa tygodnie oglądać takie dziadostwo.
Avatar
Gość / 28 grudnia 2017 o 17:16
Wrócę na stadion jak Górnik wróci na Arenę.
Avatar
WGW / 20 grudnia 2017 o 16:30
z kogo się śmieje?? nikt nie opluwa kibiców górnika z lublina, ale jak możecie się nimi mienić  chcą zmieniać jego święte symbole, jego torzsamość?? przed sezonem wypisywaliście, że ściągnięcie górnika do lbn to frekwencja rzędu 10 tysięcy na mecz i kompletu na meczach z legią, lechem i wisła?? co z tego wyszło ?? lipa frekwencja na średnim poziomie 3300 osób na mecz mniejsza o 760 osób niż frekwencja z poprzedniego sezonu ekstraklasy w Łęcznej, a w przypadku tych samych zespołów mniejsza aż o 930 osób. dokładniejsze statystyki masz na : ***gornik-leczna.com/6831-raport-frekwencji-arenie-lublin-9-04-17/.  co to twoich słów że ktoś bluzgał na klub się nie zgodzę, nie było czegoś takiego były tylko hasła: "bo tylko świnie chodzą na mecze w lublinie". jak możesz komuś wytykać, że ktoś nie pomaga klubowi jak nie masz o czymś bladego pojęcia. nawet nie wiesz w jakim stopniu fantycy byli zaangażowni w rozmowy miedzy klubem a kopalnią. co do obecnej frekwencji to może zapodasz jakieś liczby w celu popracia swoich słów???? jakieś statystyki dla porównania frekwencji z Łęcznej z innymi stadionami?? ile raz wspierałeś górnik na wyjeździe, ile raz wsparłeś kasę klubu kupując karnet??? a może jesteś takim typem kibica, który w momencie gdy jego drużyna przegrywa zawija się ze stadionu 5-10 minut przed końcem spotkania??
z kogo się śmieje?? nikt nie opluwa kibiców górnika z lublina, ale jak możecie się nimi mienić  chcą zmieniać jego święte symbole, jego torzsamość?? przed sezonem wypisywaliście, że ściągnięcie górnika do lbn to frekwencja rzędu 10 tysięcy na mecz i kompletu na meczach z legią, lechem i wisła?? co z tego wyszło ?? lipa frekwencja na średnim poziomie 3300 osób na mecz mniejsza o 760 osób niż frekwencja z poprzedniego sezonu ekstraklasy w Łęcznej, a w przypadku tych samych zespołów mniejsza aż o 930 osób. dokładniejsze statystyki masz na : ***... rozwiń
Avatar
Gość / 20 grudnia 2017 o 07:45
To zacznijcie porządnie grać, a z kibicami nie będzie problemu
Avatar
Gość / 20 grudnia 2017 o 06:34
Ty na caps locku po tym komentarzu to cała Polska śmieje się z Ciebie. Zerowa wiedza na temat Górnika a januszowych komantów broniących kapelki i gry w Lublinie pełno. Przecież każdy wie że mimo ekstraklasy w Lublinie frekwencja była na tym samym poziomie co teraz na I lidze w Łęcznej. Proszę również pamiętać o 7mln długów które zostały wygenerowane za czasów waszego ulubieńca.
Avatar
Gość / 19 grudnia 2017 o 22:48
WGW BUHAHAHAH. KOLEŻKO JAK MOŻESZ PISAĆ ŻE W GÓRNIK WIERZYSZ SKORO CAŁY ZESZŁY SEZON BLUZGAŁEŚ NA KLUB. JAK NIE ZNASZ SŁÓW ZNACZENIA TO SIĘ NIE POSŁUGUJ. PRAWDA JEST TAKA ŻE NIC NIE POMOGLIŚCIE KLUBOWI W TRUDNYM MOMENCIE I TERAZ ZRESZTĄ TEŻ NIE POMAGACIE. GDZIE TE TŁUMY NA STADIONIE W ŁĘCZNEJ???? CAŁA POLSKA Z WAS SIĘ ŚMIEJE.
Avatar
Gość / 19 grudnia 2017 o 18:54
Nie zaslugujecie na nic wiecej niz spadek. Oplowacie Goscia ktory dal wam ekstraklase mimo usilnych prob zagaszania pilki w łecznej przez wlodarzy kopalni. Wybor vela na prezeza jest kolejnym krokiem w tym kierunku tym razem skutecznym. Velo rozwali klub. I nie bedzie to wina LW
Avatar
Red / 19 grudnia 2017 o 18:52
Velo - to Ty piszesz? 
Avatar
Trach / 19 grudnia 2017 o 18:51
A nie przypadkiem sponsor kazał grać w Lublinie?
Avatar
LLE / 19 grudnia 2017 o 03:19
Oj boli Was Górnik w Łęcznej boli... Mieliście ludzie swoje 5 minut i z zapowiadnych tłumów na arenie nic nie wyszło... Prawda jest tak, że gdzie są wyniki tam i będzie lepsza frekwencja, miejsce Górnika jest w Łęcznej i powinniście to zrozumieć i zaakceptować raz na zawsze. Walczyliśmy o swoje i wywalczyliśmy, gdyby nie nasza postawa po tożsamości klubu jaki powstał w 1979 roku już prawi nic by nie zostało. Mielibyśmy GKS Bogdanke z gumisiowym logo i meczami w Lublinie. Piszecie, że Velo może nosić torbę za kapeluszem, a nie macie bladego pojęcia w jakim bagnie ten kłamczuch zostawił klub i jakie kwiatki wyszły na światło dzienne. Velo z Buczakiem powili wszystko prostują, ale na wszystko potrzeba czasu. W tym sezonie każdy zdawał sobie z tego sprawę, że będzie ostre zaciskanie pasa i walka o utrzymanie, jesteśmy tego świadomi ale będziemy trwać przy tym klubie czy wam to się podoba czy nie. WGW
Oj boli Was Górnik w Łęcznej boli... Mieliście ludzie swoje 5 minut i z zapowiadnych tłumów na arenie nic nie wyszło... Prawda jest tak, że gdzie są wyniki tam i będzie lepsza frekwencja, miejsce Górnika jest w Łęcznej i powinniście to zrozumieć i zaakceptować raz na zawsze. Walczyliśmy o swoje i wywalczyliśmy, gdyby nie nasza postawa po tożsamości klubu jaki powstał w 1979 roku już prawi nic by nie zostało. Mielibyśmy GKS Bogdanke z gumisiowym logo i meczami w Lublinie. Piszecie, że Velo może nosić torbę za kapeluszem, a nie macie bladego p... rozwiń
Avatar
Kibic / 1 stycznia 2018 o 13:52
Byłem na kilku meczach w tym sezonie i powiem szczerze tak słabego Górnika nie było już od wielu lat oczy bolały od oglądania tej kopaniny.Większość piłkarzy ma problem aby z 10 metrów trafić w światło bramki.Żal oglądać tych pseudo kopaczy którzy udają że grają w piłkę.Nie dziwię się że tak mało ludzi przychodzi na mecze bo to trzeba mieć naprawdę  mocne nerwy aby co dwa tygodnie oglądać takie dziadostwo.
Avatar
Gość / 28 grudnia 2017 o 17:16
Wrócę na stadion jak Górnik wróci na Arenę.
Avatar
WGW / 20 grudnia 2017 o 16:30
z kogo się śmieje?? nikt nie opluwa kibiców górnika z lublina, ale jak możecie się nimi mienić  chcą zmieniać jego święte symbole, jego torzsamość?? przed sezonem wypisywaliście, że ściągnięcie górnika do lbn to frekwencja rzędu 10 tysięcy na mecz i kompletu na meczach z legią, lechem i wisła?? co z tego wyszło ?? lipa frekwencja na średnim poziomie 3300 osób na mecz mniejsza o 760 osób niż frekwencja z poprzedniego sezonu ekstraklasy w Łęcznej, a w przypadku tych samych zespołów mniejsza aż o 930 osób. dokładniejsze statystyki masz na : ***gornik-leczna.com/6831-raport-frekwencji-arenie-lublin-9-04-17/.  co to twoich słów że ktoś bluzgał na klub się nie zgodzę, nie było czegoś takiego były tylko hasła: "bo tylko świnie chodzą na mecze w lublinie". jak możesz komuś wytykać, że ktoś nie pomaga klubowi jak nie masz o czymś bladego pojęcia. nawet nie wiesz w jakim stopniu fantycy byli zaangażowni w rozmowy miedzy klubem a kopalnią. co do obecnej frekwencji to może zapodasz jakieś liczby w celu popracia swoich słów???? jakieś statystyki dla porównania frekwencji z Łęcznej z innymi stadionami?? ile raz wspierałeś górnik na wyjeździe, ile raz wsparłeś kasę klubu kupując karnet??? a może jesteś takim typem kibica, który w momencie gdy jego drużyna przegrywa zawija się ze stadionu 5-10 minut przed końcem spotkania??
z kogo się śmieje?? nikt nie opluwa kibiców górnika z lublina, ale jak możecie się nimi mienić  chcą zmieniać jego święte symbole, jego torzsamość?? przed sezonem wypisywaliście, że ściągnięcie górnika do lbn to frekwencja rzędu 10 tysięcy na mecz i kompletu na meczach z legią, lechem i wisła?? co z tego wyszło ?? lipa frekwencja na średnim poziomie 3300 osób na mecz mniejsza o 760 osób niż frekwencja z poprzedniego sezonu ekstraklasy w Łęcznej, a w przypadku tych samych zespołów mniejsza aż o 930 osób. dokładniejsze statystyki masz na : ***... rozwiń
Avatar
Gość / 20 grudnia 2017 o 07:45
To zacznijcie porządnie grać, a z kibicami nie będzie problemu
Avatar
Gość / 20 grudnia 2017 o 06:34
Ty na caps locku po tym komentarzu to cała Polska śmieje się z Ciebie. Zerowa wiedza na temat Górnika a januszowych komantów broniących kapelki i gry w Lublinie pełno. Przecież każdy wie że mimo ekstraklasy w Lublinie frekwencja była na tym samym poziomie co teraz na I lidze w Łęcznej. Proszę również pamiętać o 7mln długów które zostały wygenerowane za czasów waszego ulubieńca.
Avatar
Gość / 19 grudnia 2017 o 22:48
WGW BUHAHAHAH. KOLEŻKO JAK MOŻESZ PISAĆ ŻE W GÓRNIK WIERZYSZ SKORO CAŁY ZESZŁY SEZON BLUZGAŁEŚ NA KLUB. JAK NIE ZNASZ SŁÓW ZNACZENIA TO SIĘ NIE POSŁUGUJ. PRAWDA JEST TAKA ŻE NIC NIE POMOGLIŚCIE KLUBOWI W TRUDNYM MOMENCIE I TERAZ ZRESZTĄ TEŻ NIE POMAGACIE. GDZIE TE TŁUMY NA STADIONIE W ŁĘCZNEJ???? CAŁA POLSKA Z WAS SIĘ ŚMIEJE.
Avatar
Gość / 19 grudnia 2017 o 18:54
Nie zaslugujecie na nic wiecej niz spadek. Oplowacie Goscia ktory dal wam ekstraklase mimo usilnych prob zagaszania pilki w łecznej przez wlodarzy kopalni. Wybor vela na prezeza jest kolejnym krokiem w tym kierunku tym razem skutecznym. Velo rozwali klub. I nie bedzie to wina LW
Avatar
Red / 19 grudnia 2017 o 18:52
Velo - to Ty piszesz? 
Avatar
Trach / 19 grudnia 2017 o 18:51
A nie przypadkiem sponsor kazał grać w Lublinie?
Avatar
LLE / 19 grudnia 2017 o 03:19
Oj boli Was Górnik w Łęcznej boli... Mieliście ludzie swoje 5 minut i z zapowiadnych tłumów na arenie nic nie wyszło... Prawda jest tak, że gdzie są wyniki tam i będzie lepsza frekwencja, miejsce Górnika jest w Łęcznej i powinniście to zrozumieć i zaakceptować raz na zawsze. Walczyliśmy o swoje i wywalczyliśmy, gdyby nie nasza postawa po tożsamości klubu jaki powstał w 1979 roku już prawi nic by nie zostało. Mielibyśmy GKS Bogdanke z gumisiowym logo i meczami w Lublinie. Piszecie, że Velo może nosić torbę za kapeluszem, a nie macie bladego pojęcia w jakim bagnie ten kłamczuch zostawił klub i jakie kwiatki wyszły na światło dzienne. Velo z Buczakiem powili wszystko prostują, ale na wszystko potrzeba czasu. W tym sezonie każdy zdawał sobie z tego sprawę, że będzie ostre zaciskanie pasa i walka o utrzymanie, jesteśmy tego świadomi ale będziemy trwać przy tym klubie czy wam to się podoba czy nie. WGW
Oj boli Was Górnik w Łęcznej boli... Mieliście ludzie swoje 5 minut i z zapowiadnych tłumów na arenie nic nie wyszło... Prawda jest tak, że gdzie są wyniki tam i będzie lepsza frekwencja, miejsce Górnika jest w Łęcznej i powinniście to zrozumieć i zaakceptować raz na zawsze. Walczyliśmy o swoje i wywalczyliśmy, gdyby nie nasza postawa po tożsamości klubu jaki powstał w 1979 roku już prawi nic by nie zostało. Mielibyśmy GKS Bogdanke z gumisiowym logo i meczami w Lublinie. Piszecie, że Velo może nosić torbę za kapeluszem, a nie macie bladego p... rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze 25

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Summer Sauna Night w Aqua Lublin
23 czerwca 2018, 21:00

Summer Sauna Night w Aqua Lublin 0 0

Co Gdzie Kiedy. Saunarium Aqua Lublin (al. Zygmuntowskie 4) zaprasza na Saunową Noc, która odbędzie się 23 czerwca o godz. 21.

Święto Roweru w Lubartowie. Organizatorzy spodziewają się 15 tys. uczestników
galeria

Święto Roweru w Lubartowie. Organizatorzy spodziewają się 15 tys. uczestników 0 0

Już w niedzielę 25. Święto Roweru. Zarejestrowało się już kilka tysięcy rowerzystów, którzy chcą wziąć udział w imprezie. Organizatorzy spodziewają się ok. 15 tys. uczestników

Streetball będzie w sobotę rządził Lublinem

Streetball będzie w sobotę rządził Lublinem 0 0

Streetball będzie w sobotę rządził Lublinem. O godz. 10 na parkingu Areny rozpocznie się turniej 3x3 Quest, który jest eliminacją mistrzostw Polski. Wieczorem w tym samym miejscu zaplanowano Nocne Granie, czyli czempionat miasta

MUNDIAL 2018 Serbia – Szwajcaria 1:2. Zabójcza końcówka Helwetów

MUNDIAL 2018 Serbia – Szwajcaria 1:2. Zabójcza końcówka Helwetów 1 0

Po kapitalnym meczu i niezwykle emocjonującej końcówce Szwajcaria pokonała w Kaliningradzie Serbię i jest bardzo bliska awansu do 1/8 finału mistrzostw świata

Noc św. Jana w Muzeum Wsi Lubelskiej
23 czerwca 2018, 18:00

Noc św. Jana w Muzeum Wsi Lubelskiej 4 0

Co Gdzie Kiedy. Muzeum Wsi Lubelskiej zaprasza na wspólne świętowanie Nocy św. Jana. 23 czerwca o godz. 18 na terenie Skansenu w sektorze Powiśle odbędzie się ciekawe wydarzenie kulturalne.

Rozpoczęcie wakacji w klubie Radość
23 czerwca 2018, 18:00

Rozpoczęcie wakacji w klubie Radość 0 1

Co Gdzie Kiedy. W sobotę, 23 czerwca o godz. 18 w klubie Radość (ul. Bernardyńska 15) odbędzie się impreza na rozpoczęcie wakacji.

Powiat puławski: Potrafią oszczędzać, zarząd z absolutorium

Powiat puławski: Potrafią oszczędzać, zarząd z absolutorium 4 3

Starosta puławski Witold Popiołek i cały zarząd powiatu w środę otrzymał absolutorium. Radni nie mieli poważniejszych zastrzeżeń, ale nie wszyscy zagłosowali „za”. Część opozycji symbolicznie wstrzymała się od głosu.

Zielny smak Cieleśnicy. Spotkania, inspiracje, przepisy

Zielny smak Cieleśnicy. Spotkania, inspiracje, przepisy 0 0

W Cieleśnicy i Pratulinie odbywa się w ten weekend Święto Ziół. W piątek w pałacu w Cieleśnicy eksperci i zielarze rozmawiają o Ziemi Zielonej Planecie. W sobotę w Pratulinie czekają na was wykłady, występy muzyczne i stoiska z produktami ziołowymi zakończone puszczaniem wianków na Bugu. A w niedzielę w ogrodach i zielnikach cieleśnickiego pałacu odbędzie się wspólne gotowanie

„Dyrekcja”. Klimatyczne miasto w mieście. Reportaż o niezwykłym osiedlu
galeria

„Dyrekcja”. Klimatyczne miasto w mieście. Reportaż o niezwykłym osiedlu 1 1

Zapomniana i zaniedbana sprawa. 112 gmachów wartości z górą 20 mln zł stoi pustką i niszczeje. Martwe miasto o 22 ulicach... Niedokończone gmachy – mieszkaniem dla puszczyków.

Województwo lubelskie kupuje 11 pociągów. Z klimatyzacją, ładowarkami i WiFi

Województwo lubelskie kupuje 11 pociągów. Z klimatyzacją, ładowarkami i WiFi 32 7

11 nowych pociągów elektrycznych zamawia samorząd województwa lubelskiego. To już drugie podejście do tego zakupu - za pierwszym razem przetarg unieważniono, bo oferowane pojazdy były zbyt drogie.

Asian Street Food Festiwal w Radości
23 czerwca 2018, 12:00

Asian Street Food Festiwal w Radości 2 1

Co Gdzie Kiedy. W sobotę, 23 czerwca o godz. 12 w klubie Radość (ul. Bernardyńska 15) rozpocznie się Asian Street Food Festiwal, czyli impreza dla miłośników azjatyckiej kuchni ulicznej.

Taito w Stars Disco Club
23 czerwca 2018, 21:00

Taito w Stars Disco Club 0 0

W sobotę, 23 czerwca o godz. 21 w klubie Stars Disco (Krakowskie Przedmieście 40) wystąpi popularny Taito.

Eurojackpot 22.06.2018 - wylosowane liczby. Kto wygrał 385 mln zł?

Eurojackpot 22.06.2018 - wylosowane liczby. Kto wygrał 385 mln zł? 1 0

Losowanie Eurojackpot z 22 czerwca 2018 r. Sprawdź wylosowane liczby. Czy ktoś zgarnie dziś główną wygraną w wysokości 385 mln zł?

Jest nowy kandydat na prezydenta Puław. To prezes spółdzielni mieszkaniowej
film

Jest nowy kandydat na prezydenta Puław. To prezes spółdzielni mieszkaniowej 46 38

Podczas piątkowej konferencji w puławskim hotelu "Prima" oficjalnie zaprezentowano kandydata PO, Nowoczesnej, KOD-u, SLD i Komitetu Obywatelskiego na prezydenta Puław. Został nim Mariusz Cytryński, prezes Spółdzielni Mieszkaniowej "Powiśle".

NICE. 1 LIGA
33 KOLEJKA

Wyniki:

Puszcza Niepołomice - Miedź Legnica 1:1
Raków Częstochowa - Pogoń Siedlce 1:1
Odra Opole - Olimpia Grudziądz 1:0
GKS Katowice - Górnik Łęczna 1:0
Zagłębie Sosnowiec - GKS Tychy 0:2
Wigry Suwałki - Ruch Chorzów 6:0
Stal Mielec - Podbeskidzie 0:4
Chrobry Głogów - Stomil Olsztyn 0:1
Chojniczanka - Bytovia Bytów 4:0

Tabela:

1. Miedź 34 63 53-27
2. Zagłębie 34 58 46-32
3. Chojnicznka 34 56 48-33
4. GKS Tychy 34 55 41-40
5. GKS Katowice 34 54 44-34
6. Wigry 34 52 40-37
7. Raków 34 51 50-40
8. Stal 34 51 51-46
9. Podbeskidzie 34 46 33-37
10. Chrobry 34 46 46-47
11. Odra 34 45 37-43
12. Puszcza 34 44 38-38
13. Bytovia 34 40 36-45
14. Stomil 34 39 39-50
15. Pogoń 34 38 42-50
16. Górnik 34 35 29-42
17. Olimpia 34 31 24-37
18. Ruch 34 27 35-58

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!
 

Uwaga czytelniku!

Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, wejdzie w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. W związku z tym chcielibyśmy Ci przekazać kilka informacji na temat zasad przetwarzania Twoich danych osobowych przez administratora portalu www.dziennikwschodni.pl – spółkę Corner Media sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie.

Bardzo prosimy, zapoznaj się z tymi informacjami uważnie, są to bowiem sprawy bardzo istotne. Jeśli jesteś osobą małoletnią poniżej 16. roku życia, koniecznie przekaż tą wiadomość swoim opiekunom, którzy następnie powinni wytłumaczyć Ci, o co w niej chodzi i dlaczego się do Ciebie zwracamy.

Czym jest RODO?