Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

I LIGA

4 listopada 2017 r.
16:29

Raków – Górnik 3:1. Wylądowali w strefie spadkowej

Autor: Zdjęcie autora bs
0 21 A A
Górnik Łęczna nie może wygrać już od pięciu spotkań z rzędu
Górnik Łęczna nie może wygrać już od pięciu spotkań z rzędu (fot. Maciej Kaczanowski)

Piłkarzom z Łęcznej nie udało się w tej rundzie pokonać żadnego z beniaminków. W sobotę zielono-czarni ulegli na wyjeździe Rakowowi Częstochowa 3:1

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

W ostatnich dniach humory nie mogły dopisywać graczom spadkowicza z Lotto Ekstraklasy. Górnik od kilku spotkań nie potrafił bowiem wygrać, a co za tym idzie sukcesywnie osuwał się w tabeli. – Mamy problem pod bramką rywala i będziemy chcieli znaleźć na to receptę. Przeciwko Rakowowi chcemy zdobyć upragnioną bramkę, która może nas poprowadzić do zwycięstwa – mówił przed meczem trener Tomasz Kafarski. – Tabela jest spłaszczona i jedno zwycięstwo daje awans o kilka miejsc w tabeli. Nasz najbliższy rywal ostatnio dużo wygrywał, ale my jedziemy pod Jasną Górą z zamiarem zdobycia kompletu punktów – dodawał.

Od pierwszego gwizdka przewagę na stadionie w Częstochowie osiągnęli goście, ale przez pierwsze 30 minut nie stworzyli sobie stuprocentowej sytuacji. W 32 minucie Sergiusz Prusak miał jednak sporo szczęścia, bo piłka po strzale Adama Czerkasa trafiła w poprzeczkę. Beniaminek jednak nie rezygnował i w 45 minucie Karol Mondel zdobył „gola do szatni”. Łęcznianie też mieli swoje szanse, ale najlepszej z nich nie wykorzystał Patryk Szysz.

Łęcznianie w przerwie musieli powiedzieć sobie kilka mocniejszych słów i od momentu rozpoczęcia drugiej połowy ostro wzięli się do ograbiania strat. Na efekty nie trzeba było długo czekać bo już w 47 minucie bramkę na 1:1 zdobył niezawodny Grzegorz Bonin. Kapitan Górnika mógł w 81 minucie zdobyć kolejnego gola, ale tym razem zabrakło mu nieco precyzji. Zespół trenera Marka Papszuna nie rezygnował jednak i w końcówce mocno podkręcił tempo. W 87 minucie bramkę na 2:1 dla Rakowa zdobył Paweł Piceluk. Nie był to jednak koniec bo w doliczonym czasie gry bramkę zdobył jeszcze Andrzej Niewulis i Górnik zanotował drugą porażkę z rzędu. Po 16 kolejkach zielono-czarni spadli na 16 miejsce w tabeli. Za tydzień zespół trenera Kafarskiego postara się o przerwanie złej passy na swoim stadionie przeciwko GKS Katowice.

Raków Częstochowa – Górnik Łęczna 3:1 (1:0)

Bramki: Mondek (45), Piceluk (87), Niewulis (90) – Bonin (47)

Raków: Lis – Mondek, Niewulis, Petrasek, Góra (30 Papikjan), Tomalski – Malinowski (85 Mizgała), Figiel, Boateng, Wójcik – Czerkas (78 Piceluk).

Górnik: Prusak – Pruchnik, Sosnowski, Kosznik – Pisarczuk, Sasin (89 Szerszeń), Makowski, Karbowy (80 Tymiński), Szewczyk (89 Pacek) – Bonin, Szysz.

Żółte kartki: Boateng – Makowski, Pisarczuk.

Sędziował: Dominik Sulikowski (Gdańsk).

Komentarze 21

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
poznaniak zlub / 9 listopada 2017 o 11:55
Jestrm mieszkancem Poznania a prawie? fanatykem lubelskiej piłki ,słyszałem jak poniżali Ekstraklase z małych miasteczek ,te słowa to były na meczu Warty i Lecha ,większoc kibców mówiła ze Ekstraklasa powinna być w Lublinie ,z wielu powodów jak dojazd do Łęcznej   1 droga brak połaczenia kolejowego itd .Wielu zawodnków wolało Lublin i niż Łęczna ,ale bali się oficjalnie powiedzieć bo bedą krytykowni przez kibiców z Łęcznej ,a  nóż wrócą do Łęcznej.Kibice Łęcznej zapomnieli o tym jak sędziowie przekręcali na boisku klub z  Łęcznej.Na zakończenie infrastruktura przy stadionie Górnika była niekorzystna parkingu brak z prawdziwego zderzania ,gdzie ochrona wysła kierowcę do 800 metrów od stadionu w wąskich ulicach -zadaje pytanie co robić w Łęcznej po meczach po 22.30
Jestrm mieszkancem Poznania a prawie? fanatykem lubelskiej piłki ,słyszałem jak poniżali Ekstraklase z małych miasteczek ,te słowa to były na meczu Warty i Lecha ,większoc kibców mówiła ze Ekstraklasa powinna być w Lublinie ,z wielu powodów jak dojazd do Łęcznej   1 droga brak połaczenia kolejowego itd .Wielu zawodnków wolało Lublin i niż Łęczna ,ale bali się oficjalnie powiedzieć bo bedą krytykowni przez kibiców z Łęcznej ,a  nóż wrócą do Łęcznej.Kibice Łęcznej zapomnieli o tym jak sędziowie przekręcali na boisku klub z  Łęcznej.Na zakończe... rozwiń
Avatar
Gość / 6 listopada 2017 o 12:16
No tak, lepsza A klasa niż Ekstraklasa... Byle w Łęcznie.
Avatar
Gość / 5 listopada 2017 o 16:47
Do ostatniego komentarza. Zero konstruktywnych argumentów tylko wyzwiska i obrażanie. Dziękuję za tą "wielkomiejską kulturę". Dzięki za Twój wysoki poziom dyskusji. To o Tobie świadczy, nie o mnie. A na to to już Ci żaden lekarz nie pomoże bo takie wartości to wynosi się z domu.
Avatar
Gość / 5 listopada 2017 o 16:21
Do ostatniego komentarza. Jacy kibice taka liga.Przykro to stwierdzić ale słoma z butów. Zmień lekarza proponuje.
Avatar
Gość / 5 listopada 2017 o 15:37
Motor miał bojkotować? Lech miał bojkotować? Z jakiego powodu? To chyba Amica i Spartakus powinny bojkotować ale tymi klubami nie było zainteresowania. Tak samo nikt w Łęcznej nie robił "afery" z powodu rozwiązania Sokoła Łęczna. Zgadzam się co do tego, że Enea wykłada pieniądze i decyduje ale z jakiegoś niewiadomego dla Ciebie powodu pożegnano się z Lublinem i panem K. Odnośnie tradycji. Zapoznaj się ze znaczeniem tego słowa. Krótko mówiąc tradycja to stan trwający od początku, ewentualnie od dawna. Górnik od początku grał w Łęcznej a Lublin nic dobrego nie wniósł. Gdyby nie kibice i zainteresowanie Łęcznian to Górnika już dawno by nie było. My się ośmieszyliśmy i dlatego reszta ekstraklasowych ekip przyłączyła się do bojkotu. To dlatego m.in. Pan Boniek, Twarowski, Smokowski, Borek, Tomaszewski i inni komentujący mecze Górnika na Arenie dawali do zrozumienia że te przenosiny to niewypał? Ośmieszasz to Ty się w tym momencie januszu z bólem pupy że ekstraklasa pozostała Ci już tylko w nc+. Najpierw mówisz że piłkarze potrzebowali naszego wsparcia guzik wiedząc co prywatnie mówili a później sugerujesz że to nie dla kibiców tu byli tylko dla kasy. Masz rozdwojenie jaźni? Skoncentruj się i trzymaj się jednej wersji. Tym bardziej że w Lublinie będąc to nawet na pensje zabrakło. 250tys mieszkańców. Stadion 15tys. Gdzie wy byliście głodne ekstraklasy lubelskie janusze? Żenada
Motor miał bojkotować? Lech miał bojkotować? Z jakiego powodu? To chyba Amica i Spartakus powinny bojkotować ale tymi klubami nie było zainteresowania. Tak samo nikt w Łęcznej nie robił "afery" z powodu rozwiązania Sokoła Łęczna. Zgadzam się co do tego, że Enea wykłada pieniądze i decyduje ale z jakiegoś niewiadomego dla Ciebie powodu pożegnano się z Lublinem i panem K. Odnośnie tradycji. Zapoznaj się ze znaczeniem tego słowa. Krótko mówiąc tradycja to stan trwający od początku, ewentualnie od dawna. Górnik od początku grał w Łęczn... rozwiń
Avatar
Gość / 5 listopada 2017 o 11:41
Koleżko o jakiej Ty tradycji i handlowaniu mówisz? Tematu to Ty nie znasz. tradycję to może mieć Motor od 1950 roku, żeby ratować klub kupiono licencję nijakiego Spartakusa Szarowola i jakoś nikomu nie przyszło do głowy bojkotować bo przecież klub i barwy najważniejsze. Tradycję to ma Lech Poznań od 1922 roku, który dla ratowania piłki w Poznaniu połączono z Amicą ze wsi Wronki, czy słyszałeś o buncie kibiców Kolejorza?Nie, bo chcieli ratować klub i grać o najwyższe cele! Tradycje to ma Cracovia od 1906 a przypomnę jeśli nie wiesz, że GŁ istnieje od 1979 roku. Racja, powinni grać w Łęcznej ale to klub prywatny czyli Enea decyduje ile i jak wydaje pieniędzy a nie żaden prezes. Skoro nie chcieli dać kasy na EX to potrzeba była szukać innych rozwiązań i właśnie w takich trudnych chwilach klub, zawodnicy powinni liczyć na kibiców. A co dostali? Bojkot prześcieradłowy i jednogroszówki przy kasach. Ośmieszyliście się na całą Polskę swoim zaściankowym myśleniem. twierdzisz, że miałeś kontakt z zawodnikami? Zostało ich ledwie kilku bo sport to praca, biznes a nie towarzystwo wzajemnej adoracji.
Koleżko o jakiej Ty tradycji i handlowaniu mówisz? Tematu to Ty nie znasz. tradycję to może mieć Motor od 1950 roku, żeby ratować klub kupiono licencję nijakiego Spartakusa Szarowola i jakoś nikomu nie przyszło do głowy bojkotować bo przecież klub i barwy najważniejsze. Tradycję to ma Lech Poznań od 1922 roku, który dla ratowania piłki w Poznaniu połączono z Amicą ze wsi Wronki, czy słyszałeś o buncie kibiców Kolejorza?Nie, bo chcieli ratować klub i grać o najwyższe cele! Tradycje to ma Cracovia od 1906 a przypomnę jeśli nie wiesz, że GŁ ist... rozwiń
Avatar
VVV / 5 listopada 2017 o 08:17
z taką grą to s***icie się z tej ligi z wielkim hukiem.
Avatar
Gość / 5 listopada 2017 o 06:24
Gościu z godz 22.52 masz zerową wiedzę i się wypowiadasz. To o Tobie świadczy. Gdyby nie bojkot to byłoby więcej punktów? A może gdyby nie arena bystrzaku? Gdzie arena była dla piłkarzy obca tym bardziej że tam tylko grali mecze a przygotowywali się w Łęcznej. Długi powstały przed spadkiem ale skąd taki janusz jak ty może coś o tym wiedzieć. Zapaść dzisiejsza powstała przez długi które tak jak pisałem powstawały wcześniej. Dlaczego wolę jeździć po wioskach a nie po miastach? Dla mnie to bez różnicy. Wszędzie Górnik jest ten sam. Podział na miasto i wieś nie ma znaczenia tak samo jak fakt że Górniku w ekstraklasie również mówiono że jest ze wsi. A ty januszu czemu nie jeździłeś po tych ekstraklasowych miastach? A może gdybyś jeździł to byłoby więcej punktów i dalej byś miał klub z Łęcznej na arenie za miejską kasę. Nie wstyd byłoby Ci za to? 250tys mieszkańców płaci podatki z których organizowano arene dla 2tys januszy którzy byli pośmiewiskiem dla reszty Polski bo nie umieli się zachować na meczu, a ich kolorowe stroje i profile fb w barwach Fc Barcelony ewidentnie pokazywały że chodzili na mecze nie dla Górnika a dla ekstraklasy. O bojkocie mam napisać? Kiedyś zmieniono nazwę i herb Górnikowi, walczyliśmi ( w twoim języku: bojkotowaliśmy) o powrót Górnika i jego herbu. Udało się. Teraz walczono o powrót Górnika do domu i również się udało. Z piłkarzami mieliśmy osobisty kontakt i skoncentrowaliśmy się na drugiej drużynie. Januszu daj już spokój i wara od tego co będę opowiadał swoim dzieciom. Zdradzę Ci tylko tyle. Na pewno pokaże im jak dużą wartość ma rodzinny dom, tradycja, historia. Dam im do zrozumienia, że tymi wartościami się nie handluje. Nie wszystko można kupić. Są wartości którymi nie powinno się handlować.
Gościu z godz 22.52 masz zerową wiedzę i się wypowiadasz. To o Tobie świadczy. Gdyby nie bojkot to byłoby więcej punktów? A może gdyby nie arena bystrzaku? Gdzie arena była dla piłkarzy obca tym bardziej że tam tylko grali mecze a przygotowywali się w Łęcznej. Długi powstały przed spadkiem ale skąd taki janusz jak ty może coś o tym wiedzieć. Zapaść dzisiejsza powstała przez długi które tak jak pisałem powstawały wcześniej. Dlaczego wolę jeździć po wioskach a nie po miastach? Dla mnie to bez różnicy. Wszędzie Górnik jest ten sam. Podział na m... rozwiń
Avatar
Gość / 5 listopada 2017 o 01:03
3 liga tam jest wasze miejsce
Avatar
Marian koniuszko / 4 listopada 2017 o 23:54
Co to za idiota wypisuje "arena wróć" , "kapelko wróć". Gdyby nie pomysł kapelki z tą areną, Górnik grałby w ekstraklasie. Razem z żukiem spuścili zespół do nice ligi. Ale twój rozum tego chłopcze nie ogarnie.
Avatar
poznaniak zlub / 9 listopada 2017 o 11:55
Jestrm mieszkancem Poznania a prawie? fanatykem lubelskiej piłki ,słyszałem jak poniżali Ekstraklase z małych miasteczek ,te słowa to były na meczu Warty i Lecha ,większoc kibców mówiła ze Ekstraklasa powinna być w Lublinie ,z wielu powodów jak dojazd do Łęcznej   1 droga brak połaczenia kolejowego itd .Wielu zawodnków wolało Lublin i niż Łęczna ,ale bali się oficjalnie powiedzieć bo bedą krytykowni przez kibiców z Łęcznej ,a  nóż wrócą do Łęcznej.Kibice Łęcznej zapomnieli o tym jak sędziowie przekręcali na boisku klub z  Łęcznej.Na zakończenie infrastruktura przy stadionie Górnika była niekorzystna parkingu brak z prawdziwego zderzania ,gdzie ochrona wysła kierowcę do 800 metrów od stadionu w wąskich ulicach -zadaje pytanie co robić w Łęcznej po meczach po 22.30
Jestrm mieszkancem Poznania a prawie? fanatykem lubelskiej piłki ,słyszałem jak poniżali Ekstraklase z małych miasteczek ,te słowa to były na meczu Warty i Lecha ,większoc kibców mówiła ze Ekstraklasa powinna być w Lublinie ,z wielu powodów jak dojazd do Łęcznej   1 droga brak połaczenia kolejowego itd .Wielu zawodnków wolało Lublin i niż Łęczna ,ale bali się oficjalnie powiedzieć bo bedą krytykowni przez kibiców z Łęcznej ,a  nóż wrócą do Łęcznej.Kibice Łęcznej zapomnieli o tym jak sędziowie przekręcali na boisku klub z  Łęcznej.Na zakończe... rozwiń
Avatar
Gość / 6 listopada 2017 o 12:16
No tak, lepsza A klasa niż Ekstraklasa... Byle w Łęcznie.
Avatar
Gość / 5 listopada 2017 o 16:47
Do ostatniego komentarza. Zero konstruktywnych argumentów tylko wyzwiska i obrażanie. Dziękuję za tą "wielkomiejską kulturę". Dzięki za Twój wysoki poziom dyskusji. To o Tobie świadczy, nie o mnie. A na to to już Ci żaden lekarz nie pomoże bo takie wartości to wynosi się z domu.
Avatar
Gość / 5 listopada 2017 o 16:21
Do ostatniego komentarza. Jacy kibice taka liga.Przykro to stwierdzić ale słoma z butów. Zmień lekarza proponuje.
Avatar
Gość / 5 listopada 2017 o 15:37
Motor miał bojkotować? Lech miał bojkotować? Z jakiego powodu? To chyba Amica i Spartakus powinny bojkotować ale tymi klubami nie było zainteresowania. Tak samo nikt w Łęcznej nie robił "afery" z powodu rozwiązania Sokoła Łęczna. Zgadzam się co do tego, że Enea wykłada pieniądze i decyduje ale z jakiegoś niewiadomego dla Ciebie powodu pożegnano się z Lublinem i panem K. Odnośnie tradycji. Zapoznaj się ze znaczeniem tego słowa. Krótko mówiąc tradycja to stan trwający od początku, ewentualnie od dawna. Górnik od początku grał w Łęcznej a Lublin nic dobrego nie wniósł. Gdyby nie kibice i zainteresowanie Łęcznian to Górnika już dawno by nie było. My się ośmieszyliśmy i dlatego reszta ekstraklasowych ekip przyłączyła się do bojkotu. To dlatego m.in. Pan Boniek, Twarowski, Smokowski, Borek, Tomaszewski i inni komentujący mecze Górnika na Arenie dawali do zrozumienia że te przenosiny to niewypał? Ośmieszasz to Ty się w tym momencie januszu z bólem pupy że ekstraklasa pozostała Ci już tylko w nc+. Najpierw mówisz że piłkarze potrzebowali naszego wsparcia guzik wiedząc co prywatnie mówili a później sugerujesz że to nie dla kibiców tu byli tylko dla kasy. Masz rozdwojenie jaźni? Skoncentruj się i trzymaj się jednej wersji. Tym bardziej że w Lublinie będąc to nawet na pensje zabrakło. 250tys mieszkańców. Stadion 15tys. Gdzie wy byliście głodne ekstraklasy lubelskie janusze? Żenada
Motor miał bojkotować? Lech miał bojkotować? Z jakiego powodu? To chyba Amica i Spartakus powinny bojkotować ale tymi klubami nie było zainteresowania. Tak samo nikt w Łęcznej nie robił "afery" z powodu rozwiązania Sokoła Łęczna. Zgadzam się co do tego, że Enea wykłada pieniądze i decyduje ale z jakiegoś niewiadomego dla Ciebie powodu pożegnano się z Lublinem i panem K. Odnośnie tradycji. Zapoznaj się ze znaczeniem tego słowa. Krótko mówiąc tradycja to stan trwający od początku, ewentualnie od dawna. Górnik od początku grał w Łęczn... rozwiń
Avatar
Gość / 5 listopada 2017 o 11:41
Koleżko o jakiej Ty tradycji i handlowaniu mówisz? Tematu to Ty nie znasz. tradycję to może mieć Motor od 1950 roku, żeby ratować klub kupiono licencję nijakiego Spartakusa Szarowola i jakoś nikomu nie przyszło do głowy bojkotować bo przecież klub i barwy najważniejsze. Tradycję to ma Lech Poznań od 1922 roku, który dla ratowania piłki w Poznaniu połączono z Amicą ze wsi Wronki, czy słyszałeś o buncie kibiców Kolejorza?Nie, bo chcieli ratować klub i grać o najwyższe cele! Tradycje to ma Cracovia od 1906 a przypomnę jeśli nie wiesz, że GŁ istnieje od 1979 roku. Racja, powinni grać w Łęcznej ale to klub prywatny czyli Enea decyduje ile i jak wydaje pieniędzy a nie żaden prezes. Skoro nie chcieli dać kasy na EX to potrzeba była szukać innych rozwiązań i właśnie w takich trudnych chwilach klub, zawodnicy powinni liczyć na kibiców. A co dostali? Bojkot prześcieradłowy i jednogroszówki przy kasach. Ośmieszyliście się na całą Polskę swoim zaściankowym myśleniem. twierdzisz, że miałeś kontakt z zawodnikami? Zostało ich ledwie kilku bo sport to praca, biznes a nie towarzystwo wzajemnej adoracji.
Koleżko o jakiej Ty tradycji i handlowaniu mówisz? Tematu to Ty nie znasz. tradycję to może mieć Motor od 1950 roku, żeby ratować klub kupiono licencję nijakiego Spartakusa Szarowola i jakoś nikomu nie przyszło do głowy bojkotować bo przecież klub i barwy najważniejsze. Tradycję to ma Lech Poznań od 1922 roku, który dla ratowania piłki w Poznaniu połączono z Amicą ze wsi Wronki, czy słyszałeś o buncie kibiców Kolejorza?Nie, bo chcieli ratować klub i grać o najwyższe cele! Tradycje to ma Cracovia od 1906 a przypomnę jeśli nie wiesz, że GŁ ist... rozwiń
Avatar
VVV / 5 listopada 2017 o 08:17
z taką grą to s***icie się z tej ligi z wielkim hukiem.
Avatar
Gość / 5 listopada 2017 o 06:24
Gościu z godz 22.52 masz zerową wiedzę i się wypowiadasz. To o Tobie świadczy. Gdyby nie bojkot to byłoby więcej punktów? A może gdyby nie arena bystrzaku? Gdzie arena była dla piłkarzy obca tym bardziej że tam tylko grali mecze a przygotowywali się w Łęcznej. Długi powstały przed spadkiem ale skąd taki janusz jak ty może coś o tym wiedzieć. Zapaść dzisiejsza powstała przez długi które tak jak pisałem powstawały wcześniej. Dlaczego wolę jeździć po wioskach a nie po miastach? Dla mnie to bez różnicy. Wszędzie Górnik jest ten sam. Podział na miasto i wieś nie ma znaczenia tak samo jak fakt że Górniku w ekstraklasie również mówiono że jest ze wsi. A ty januszu czemu nie jeździłeś po tych ekstraklasowych miastach? A może gdybyś jeździł to byłoby więcej punktów i dalej byś miał klub z Łęcznej na arenie za miejską kasę. Nie wstyd byłoby Ci za to? 250tys mieszkańców płaci podatki z których organizowano arene dla 2tys januszy którzy byli pośmiewiskiem dla reszty Polski bo nie umieli się zachować na meczu, a ich kolorowe stroje i profile fb w barwach Fc Barcelony ewidentnie pokazywały że chodzili na mecze nie dla Górnika a dla ekstraklasy. O bojkocie mam napisać? Kiedyś zmieniono nazwę i herb Górnikowi, walczyliśmi ( w twoim języku: bojkotowaliśmy) o powrót Górnika i jego herbu. Udało się. Teraz walczono o powrót Górnika do domu i również się udało. Z piłkarzami mieliśmy osobisty kontakt i skoncentrowaliśmy się na drugiej drużynie. Januszu daj już spokój i wara od tego co będę opowiadał swoim dzieciom. Zdradzę Ci tylko tyle. Na pewno pokaże im jak dużą wartość ma rodzinny dom, tradycja, historia. Dam im do zrozumienia, że tymi wartościami się nie handluje. Nie wszystko można kupić. Są wartości którymi nie powinno się handlować.
Gościu z godz 22.52 masz zerową wiedzę i się wypowiadasz. To o Tobie świadczy. Gdyby nie bojkot to byłoby więcej punktów? A może gdyby nie arena bystrzaku? Gdzie arena była dla piłkarzy obca tym bardziej że tam tylko grali mecze a przygotowywali się w Łęcznej. Długi powstały przed spadkiem ale skąd taki janusz jak ty może coś o tym wiedzieć. Zapaść dzisiejsza powstała przez długi które tak jak pisałem powstawały wcześniej. Dlaczego wolę jeździć po wioskach a nie po miastach? Dla mnie to bez różnicy. Wszędzie Górnik jest ten sam. Podział na m... rozwiń
Avatar
Gość / 5 listopada 2017 o 01:03
3 liga tam jest wasze miejsce
Avatar
Marian koniuszko / 4 listopada 2017 o 23:54
Co to za idiota wypisuje "arena wróć" , "kapelko wróć". Gdyby nie pomysł kapelki z tą areną, Górnik grałby w ekstraklasie. Razem z żukiem spuścili zespół do nice ligi. Ale twój rozum tego chłopcze nie ogarnie.
Zobacz wszystkie komentarze 21

Skomentuj

Komentujesz jako Gość
Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Wybrzeże Gdańsk –  Speed Car Motor Lublin 43:47. Finisz godny lidera

Wybrzeże Gdańsk – Speed Car Motor Lublin 43:47. Finisz godny lidera 0 1

Speed Car Motor Lublin po fenomenalnej końcówce i podwójnych zwycięstwach w trzech z czterech ostatnich biegów, pokonał na wyjeździe Zdunek Wybrzeże Gdańsk 47:43.

Unikaj pozorów i nawyków. Wkrótce Międzynarodowy Dzień Tańca
MAGAZYN

Unikaj pozorów i nawyków. Wkrótce Międzynarodowy Dzień Tańca 0 0

To skomplikowane: Międzynarodowy Dzień Tańca będzie 29 kwietnia. Spektakl, którego nie można przegapić: 28 kwietnia. Ale już 26 kwietnia trzeba iść na projekcję. Generalnie: dużo tańczenia na różne sposoby!

Gwardia Opole – Azoty Puławy 25:23. Historyczny awans!

Gwardia Opole – Azoty Puławy 25:23. Historyczny awans! 5 1

Zespół trenera Daniela Waszkiewicza po meczu pełnym zwrotów akcji i emocji przegrał co prawda w Opolu, ale awansował do finału Pucharu Polski. O sukcesie gości zadecydował rzut Nikoli Prce cztery sekundy przed końcem spotkania

Lubelskie ma nowych Ambasadorów. Wśród nich jest gwiazda polskiej telewizji
ZDJĘCIA
galeria

Lubelskie ma nowych Ambasadorów. Wśród nich jest gwiazda polskiej telewizji 14 6

Grażyna Torbicka, Spółdzielnia Mleczarska Spomlek oraz Wschodnie Centrum Leczenia Oparzeń i Chirurgii Rekonstrukcyjnej w Łęcznej to nowi Ambasadorzy Województwa Lubelskiego. Tytuły przyznano podczas uroczystej gali w Targach Lublin. W jej trakcie ogłoszono także laureatów certyfikatu Marka Lubelskie.

Wisła Puławy – GKS Jastrzębie 0:1. Lider zbyt mocny

Wisła Puławy – GKS Jastrzębie 0:1. Lider zbyt mocny 1 0

Po dwóch zwycięstwach z rzędu Wisła musiała się pogodzić z porażką. Trzy punkty z Puław wywiózł lider tabeli GKS Jastrzębie. Goście po wyrównanym meczu wygrali 1:0

Malarstwo Jacka Malczcewskiego w Kazimierzu Dolnym
22 kwietnia 2018, 13:00

Malarstwo Jacka Malczcewskiego w Kazimierzu Dolnym 2 1

Co Gdzie Kiedy. Muzeum Nadwiślańskie w Kazimierzu Dolnym (Rynek 19) zaprasza na wernisaż wystawy Wielka sztuka jest jak ocean głęboką. Malarstwo Jacka Malczewskiego. Uroczyste otwarcie ekspozycji już w niedzielę, 22 kwietnia o godz. 13.

Premiera spektaklu "Czarodziejski imbryk" w Puławach
22 kwietnia 2018, 17:00

Premiera spektaklu "Czarodziejski imbryk" w Puławach 3 0

Co Gdzie Kiedy. W niedzielę, 22 kwietnia o godz. 17 w Puławskiej Galerii Sztuki (Dom Chemika, ul. Wojska Polskiego 4) odbędzie się uroczysta premiera spektaklu Czarodziejski imbryk Teatru Lalek Muchomor"

Ma pomóc w wykrywaniu raka. Przełomowa mikrosonda

Ma pomóc w wykrywaniu raka. Przełomowa mikrosonda 0 1

Szybszą i lepszą diagnostykę nowotworową ma zapewnić mikrosonda, nad którą pracują badacze z SDS Optic. Badania będą prowadzone w nowoczesnym laboratorium, które niedawno zostało otwarte.

Motor lepszy od JKS Jarosław

Motor lepszy od JKS Jarosław 44 10

Piłkarze Motoru po dwóch remisach z rzędu tym razem zgarnęli komplet punktów. Nie było łatwo, ale żółto-biało-niebiescy pokonali ostatecznie ostatni w tabeli JKS Jarosław 1:0. Dzięki temu udany debiut w roli pierwszego trenera zaliczył Piotr Zasada, który we wtorek zastąpił Marcina Sasala.

Henry No Hurry! Koncert na Trzecim Księżycu
21 kwietnia 2018, 20:00

Henry No Hurry! Koncert na Trzecim Księżycu 2 0

Co Gdzie Kiedy. W sobotę, 21 kwietnia o godz. 20 na Trzecim Księżycu w Kazimierzu Dolnym (Mały Rynek 1) odbędzie się koncert Henry No Hurry!

Hetman Zamość - Stal Kraśnik 3:0. Dostali nową porcję tlenu

Hetman Zamość - Stal Kraśnik 3:0. Dostali nową porcję tlenu 4 16

Mecz na szczycie dla Hetmana. Zespół z Zamościa pokonał Stal Kraśnik 3:0. Podopieczni Jacka Ziarkowskiego zagrali bardzo dobre zawody, ale trzeba też dodać, że goście praktycznie całą drugą połowę grali w dziesiątkę. A ostatnie 25 minut nawet w dziewiątkę.

Przed nami kolejna niedziela bez handlu, ale w tych sklepach zrobisz zakupy
LISTA

Przed nami kolejna niedziela bez handlu, ale w tych sklepach zrobisz zakupy 15 10

Jutro kolejna niedziela wolna od handlu, ale w niektórych sklepach zrobimy zakupy. Ustawa pozwala na to, żeby właściciele stanęli tego dnia za ladą. Sklepy wymieniliśmy w naszej liście.

Chełmianka – Orlęta 1:2. Stracili fotel lidera

Chełmianka – Orlęta 1:2. Stracili fotel lidera 3 10

Zespół trenera Artura Bożyka dość niespodziewanie uległ na własnym stadionie Orlętom Spomlek Radzyń Podlaski 1:2. Przegrana z lokalnym rywalem kosztowała drużynę z Chełma utratę pozycji lidera

Lublinianka – Kłos Chełm 1:2. Sobotnie mecze IV ligi

Lublinianka – Kłos Chełm 1:2. Sobotnie mecze IV ligi 24 2

Zawodnicy z Wieniawy przegrali na własnym stadionie z ekipą z Chełma 1:2. Głównym architektem wyjazdowej wygranej Kłosa był Alan Chmiel – strzelec dwóch bramek.

Chcieli kupić e-papierosa od 17-latka. Napadli go, gdy nie zgodził się na niższą cenę

Chcieli kupić e-papierosa od 17-latka. Napadli go, gdy nie zgodził się na niższą cenę 14 0

Policjanci z Ryk zatrzymali dwóch mężczyzn, którzy odpowiedzą za rozbój na 17-latku.

NICE. 1 LIGA
26 KOLEJKA

Wyniki:

Chojniczanka - Zagłębie Sosnowiec 0:2
Odra Opole - Wigry Suwałki 0:0
GKS Katowice - Stal Mielec 0:2
Raków Częstochowa - Chrobry Głogów 1:3
Puszcza Niepołomice - Bytovia Bytów 2:0
Miedź Legnica - Stomil Olsztyn 1:0
Pogoń Siedlce - Podbeskidzie 0:0
Górnik Łęczna - Ruch Chorzów 0:0
Olimpia Grudziądz - GKS Tychy 0:1
Chojniczanka - GKS Katowice 0:2 (zaległy)

Tabela:

1. Miedź 26 48 36-21
2. Chrobry 25 43 36-27
3. GKS Katowice 25 43 36-28
4. Wigry 26 42 29-26
5. Stal 25 42 36-28
6. Chojnicznka 25 41 33-21
7. Zagłębie 26 40 34-26
8. Odra 26 37 29-28
9. Raków 25 36 39-33
10. Podbeskidzie 26 35 27-28
11. GKS Tychy 25 34 28-34
12. Puszcza 25 32 30-30
13. Pogoń 26 29 29-39
14. Bytovia 25 28 26-32
15. Olimpia 25 24 16-26