Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

III liga gr. IV

16 maja 2016 r.
13:24

Cztery zespoły z regionu z licencją na III ligę

Autor: Zdjęcie autora (lukisz)
0 6 A A
Avia Świdnik dostała licencję na III ligę, ale o utrzymanie musi powalczyć jeszcze na boisku, fot. dw
Avia Świdnik dostała licencję na III ligę, ale o utrzymanie musi powalczyć jeszcze na boisku, fot. dw

Komisja ds. Licencji Klubowych Lubelskiego Związku Piłki Nożnej przyznała licencje na grę w III lidze większości naszych zespołów. Zgodę na grę na trzecim froncie dostały: Orlęta Radzyń Podlaski, Avia Świdnik, Lewart Lubartów i Lublinianka.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Chełmianka wycofała swój wniosek, bo straciła już matematyczne szanse na pozostanie na tym poziomie rozgrywkowym. Bezpośredni rywale, czyli Avia i JKS Jarosław grają ze sobą, więc ktoś będzie musiał zdobyć punkt.

– Chełmianka postanowiła wycofać wniosek na trzecią ligę i złożyć na czwartą. To oszczędność pieniędzy, zresztą klub i tak miałby problemy z otrzymaniem zgody na grę w trzeciej lidze, bo rozpoczyna remont szatni – wyjaśnia Konrad Krzyszkowski, przewodniczący Wydziału Gier LZPN.

Komentarze 6

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Bez przesady / 18 maja 2016 o 01:23
Przestańcie się łudzić że Chełmianka nie spadnie.Orlęta zostają i pewnie Avia jak podtrzymają obecną formę.Choć przez Stalową Wolę i oby nie Motor,mogą też spaść nawet z siódmego miejsca.
Avatar
Gość / 16 maja 2016 o 19:04
Nie widzę tu ignorancji ale odczytuję żywa kalkulacje chełmianki usiedli porozmawiali i stwierdzili nie dadzą rady są za ciency .Runda wiosenna to klapa choć nalezy zaznaczyć że np Orlęta były na zblizonym miejscu w tabeli ale zaliczyli 11 wygranych spotkań a chełmianka też zaliczyła ale 11 przegranych spotkań . Na 3 ligę to cieniasy byle wiocha im dokopie będą mocni w 4 lidze wioska z wioską może błysną albo i nie błysną
Avatar
Gość / 16 maja 2016 o 16:57
Mam już dosyć kompletnej ignorancji tych co piszą dla działu sportowego Dziennika. Po pierwsze patrząc na tabelę obok, Ch ma 37 punktów, 4 mecze do rozegrania (12 pkt do zdobycia) co daje 49 punktów. Avia i JKS mają po 47 punktów, więc jeśli w meczu bezpośrednim zremisują a resztę spotkań przegrają, będą miały po 48 punktów, z czego wynika, że Ch może te zespoły przegonić. Po drugie Avia gra zaległy mecz z Wólczanką dopiero w środę, więc jakim cudem w tabeli oba te kluby mają po 30 rozegranych spotkań. Brak słów żeby opisać poziom beznadziei jaki prezentuje dział sportowy Dziennika. I co gorsze nikt na to nie zwraca uwagi i mimo wielokrotnego zwracania uwagi nie reaguje.
Mam już dosyć kompletnej ignorancji tych co piszą dla działu sportowego Dziennika. Po pierwsze patrząc na tabelę obok, Ch ma 37 punktów, 4 mecze do rozegrania (12 pkt do zdobycia) co daje 49 punktów. Avia i JKS mają po 47 punktów, więc jeśli w meczu bezpośrednim zremisują a resztę spotkań przegrają, będą miały po 48 punktów, z czego wynika, że Ch może te zespoły przegonić. Po drugie Avia gra zaległy mecz z Wólczanką dopiero w środę, więc jakim cudem w tabeli oba te kluby mają po 30 rozegranych spotkań. Brak słów żeby opisać poziom beznadziei... rozwiń
Avatar
Gość / 16 maja 2016 o 16:56
Mam już dosyć kompletnej ignorancji tych co piszą dla działu sportowego Dziennika. Po pierwsze patrząc na tabelę obok, Ch ma 37 punktów, 4 mecze do rozegrania (12 pkt do zdobycia) co daje 49 punktów. Avia i JKS mają po 47 punktów, więc jeśli w meczu bezpośrednim zremisują a resztę spotkań przegrają, będą miały po 48 punktów, z czego wynika, że Ch może te zespoły przegonić. Po drugie Avia gra zaległy mecz z Wólczanką dopiero w środę, więc jakim cudem w tabeli oba te kluby mają po 30 rozegranych spotkań. Brak słów żeby opisać poziom beznadziei jaki prezentuje dział sportowy Dziennika.
Mam już dosyć kompletnej ignorancji tych co piszą dla działu sportowego Dziennika. Po pierwsze patrząc na tabelę obok, Ch ma 37 punktów, 4 mecze do rozegrania (12 pkt do zdobycia) co daje 49 punktów. Avia i JKS mają po 47 punktów, więc jeśli w meczu bezpośrednim zremisują a resztę spotkań przegrają, będą miały po 48 punktów, z czego wynika, że Ch może te zespoły przegonić. Po drugie Avia gra zaległy mecz z Wólczanką dopiero w środę, więc jakim cudem w tabeli oba te kluby mają po 30 rozegranych spotkań. Brak słów żeby opisać poziom beznadziei... rozwiń
Avatar
Gość / 16 maja 2016 o 16:44
No tyle tylko, że Chełmianka szanse matematyczne jeszcze ma, co prawda jest to jakieś 0,1% ale nie piszcie, że nie ma, bo w przypadku porażek JKS-u i Avii w ostatnich meczach i ich remisie w bezpośrednim meczu oraz zwycięstwach Chełmianki to o punkt będą mieć mniej niż Chełmianka.
Avatar
Gość / 16 maja 2016 o 15:37
to oznacza, że jeśli Motor nie awansuje do 2 ligi to i w 3 grać nie będzie, bo nie starał się o licencję... Skandal! W najgorszym razie Lublin będzie miał 5 poziom rozgrywkowy !!!!!!!!!!!!!!
Avatar
Bez przesady / 18 maja 2016 o 01:23
Przestańcie się łudzić że Chełmianka nie spadnie.Orlęta zostają i pewnie Avia jak podtrzymają obecną formę.Choć przez Stalową Wolę i oby nie Motor,mogą też spaść nawet z siódmego miejsca.
Avatar
Gość / 16 maja 2016 o 19:04
Nie widzę tu ignorancji ale odczytuję żywa kalkulacje chełmianki usiedli porozmawiali i stwierdzili nie dadzą rady są za ciency .Runda wiosenna to klapa choć nalezy zaznaczyć że np Orlęta były na zblizonym miejscu w tabeli ale zaliczyli 11 wygranych spotkań a chełmianka też zaliczyła ale 11 przegranych spotkań . Na 3 ligę to cieniasy byle wiocha im dokopie będą mocni w 4 lidze wioska z wioską może błysną albo i nie błysną
Avatar
Gość / 16 maja 2016 o 16:57
Mam już dosyć kompletnej ignorancji tych co piszą dla działu sportowego Dziennika. Po pierwsze patrząc na tabelę obok, Ch ma 37 punktów, 4 mecze do rozegrania (12 pkt do zdobycia) co daje 49 punktów. Avia i JKS mają po 47 punktów, więc jeśli w meczu bezpośrednim zremisują a resztę spotkań przegrają, będą miały po 48 punktów, z czego wynika, że Ch może te zespoły przegonić. Po drugie Avia gra zaległy mecz z Wólczanką dopiero w środę, więc jakim cudem w tabeli oba te kluby mają po 30 rozegranych spotkań. Brak słów żeby opisać poziom beznadziei jaki prezentuje dział sportowy Dziennika. I co gorsze nikt na to nie zwraca uwagi i mimo wielokrotnego zwracania uwagi nie reaguje.
Mam już dosyć kompletnej ignorancji tych co piszą dla działu sportowego Dziennika. Po pierwsze patrząc na tabelę obok, Ch ma 37 punktów, 4 mecze do rozegrania (12 pkt do zdobycia) co daje 49 punktów. Avia i JKS mają po 47 punktów, więc jeśli w meczu bezpośrednim zremisują a resztę spotkań przegrają, będą miały po 48 punktów, z czego wynika, że Ch może te zespoły przegonić. Po drugie Avia gra zaległy mecz z Wólczanką dopiero w środę, więc jakim cudem w tabeli oba te kluby mają po 30 rozegranych spotkań. Brak słów żeby opisać poziom beznadziei... rozwiń
Avatar
Gość / 16 maja 2016 o 16:56
Mam już dosyć kompletnej ignorancji tych co piszą dla działu sportowego Dziennika. Po pierwsze patrząc na tabelę obok, Ch ma 37 punktów, 4 mecze do rozegrania (12 pkt do zdobycia) co daje 49 punktów. Avia i JKS mają po 47 punktów, więc jeśli w meczu bezpośrednim zremisują a resztę spotkań przegrają, będą miały po 48 punktów, z czego wynika, że Ch może te zespoły przegonić. Po drugie Avia gra zaległy mecz z Wólczanką dopiero w środę, więc jakim cudem w tabeli oba te kluby mają po 30 rozegranych spotkań. Brak słów żeby opisać poziom beznadziei jaki prezentuje dział sportowy Dziennika.
Mam już dosyć kompletnej ignorancji tych co piszą dla działu sportowego Dziennika. Po pierwsze patrząc na tabelę obok, Ch ma 37 punktów, 4 mecze do rozegrania (12 pkt do zdobycia) co daje 49 punktów. Avia i JKS mają po 47 punktów, więc jeśli w meczu bezpośrednim zremisują a resztę spotkań przegrają, będą miały po 48 punktów, z czego wynika, że Ch może te zespoły przegonić. Po drugie Avia gra zaległy mecz z Wólczanką dopiero w środę, więc jakim cudem w tabeli oba te kluby mają po 30 rozegranych spotkań. Brak słów żeby opisać poziom beznadziei... rozwiń
Avatar
Gość / 16 maja 2016 o 16:44
No tyle tylko, że Chełmianka szanse matematyczne jeszcze ma, co prawda jest to jakieś 0,1% ale nie piszcie, że nie ma, bo w przypadku porażek JKS-u i Avii w ostatnich meczach i ich remisie w bezpośrednim meczu oraz zwycięstwach Chełmianki to o punkt będą mieć mniej niż Chełmianka.
Avatar
Gość / 16 maja 2016 o 15:37
to oznacza, że jeśli Motor nie awansuje do 2 ligi to i w 3 grać nie będzie, bo nie starał się o licencję... Skandal! W najgorszym razie Lublin będzie miał 5 poziom rozgrywkowy !!!!!!!!!!!!!!