Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

III liga gr. IV

16 kwietnia 2018 r.
10:46

Dawid Dzięgielewski (Motor): Awansu jeszcze nie przegraliśmy

0 13 A A
Dawid Dzięgielewski zdobył w meczu z Unią pięknego gola po strzale z woleja. Pewnie zamieniłby jednak bramkę na trzy punkty dla Motoru
Dawid Dzięgielewski zdobył w meczu z Unią pięknego gola po strzale z woleja. Pewnie zamieniłby jednak bramkę na trzy punkty dla Motoru (fot. MACIEJ KACZANOWSKI)

ROZMOWA Z Dawidem Dzięgielewskim, piłkarzem Motoru Lublin

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Stworzyliście z Unią Tarnów świetnie widowisko, ale chyba nie do końca o to chodziło?

– Staraliśmy się, zabrakło jednego gola, żeby wygrać. Co mam powiedzieć? Na pewno straciliśmy za dużo bramek, nie możemy ich sobie strzelać sami, bo to już kolejny mecz kiedy przytrafiają nam się proste błędy. Trzeba wyciągnąć wnioski i bardziej się skoncentrować na takich banalnych sytuacjach.

Nie za wcześnie uwierzyliście, że jest po meczu? Prowadziliście 2:0, a sędzia nie uznał wam trzeciego gola. I od tego momentu zaczęły się kłopoty...

– Nie wiem, trudno mi powiedzieć, ale może rzeczywiście z tego wynikały błędy, które nagle się u nas pojawiły? Muszę się przyznać, że i ja zawiniłem przy pierwszym golu. Mnie tam zabrakło i biorę tę bramkę na swoje konto. Goniłem zawodnika, ale go nie dogoniłem. On strzelił bramkę, a ja byłem metr za nim. Muszę jeszcze zobaczyć na wideo, czy mogłem zrobić coś więcej.

Nie dzieje się coś złego w zespole, jeżeli chodzi o atmosferę? Wydawało się, że kilka z tych goli, które straciliście, to efekt braku komunikacji między wami na boisku...

– Nie powiedziałbym, że coś złego dzieje się w naszej szatni. Byłem już w kilku klubach i naprawdę porównując atmosferę w tych poprzednich i teraz w Motorze, to naprawdę jest super. Bywało, że różne rzeczy działy się w moich poprzednich zespołach, ale w Lublinie naprawdę nie mamy na co narzekać, atmosfera jest dobra. Moim zdaniem bardziej brakuje nam chłodnej głowy, czy koncentracji. Myślę, że na tym musimy się skupić.

Wiedzieliście, że w podstawowym składzie rywali wyszło aż ośmiu młodzieżowców?

– Tak. Chwała im za to, na pewno w Tarnowie się cieszą, to dla nich duże wydarzenie i fajne doświadczenie. Z kolei nas boli, że taka młoda drużyna była w stanie strzelić nam cztery gole i to na naszym stadionie. Nie może tak być, że u siebie na Arenie pozwalamy jakiemukolwiek rywalowi zdobyć aż tyle bramek. Coś takiego nie może się już więcej powtórzyć.

W końcówce wydawało się, że nie jesteś w pełni sił. Co się stało?

– Przy jednym podaniu lekko odjechał mi przywodziciel. Mam nadzieję, że lekko, na gorąco po meczu czuję, że to nic poważnego. Zabrakło już jednak zmian i nie mogłem zejść z boiska. Nie chciałem też osłabiać zespołu w trudnym momencie i starałem się jeszcze jakoś pomóc.

Na razie rundy wiosennej nie możecie chyba zaliczyć do specjalnie udanych?

– Na pewno. Zanotowaliśmy dwa remisy z rzędu, z drużynami z dołu tabeli, nie tak to miało wyglądać. To właśnie z Karpatami Krosno, czy Unią Tarnów mieliśmy punktować. Co można więcej powiedzieć? Na pewno awansu jeszcze nie przegraliśmy, bo do zakończenia sezonu pozostało sporo kolejek. Tanio skóry nie sprzedamy do ostatniego meczu i będziemy robili wszystko, żeby wywalczyć to pierwsze miejsce.

Komentarze 13

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
historii nie oszukasz / 17 kwietnia 2018 o 08:38
prawdziwy Motor to ten żużlowy, ten kopiący skórzany balon to Spartakus Szarowola
Avatar
kibic od lat 80-tych / 16 kwietnia 2018 o 22:44
Przestańcie tutaj durnowato komentować. Akurat do Dawida to nie można mieć pretensji. Chłopak gra a i do błędu umie sie przyznać jak facet. Jakby w drużynie było takich Dzięgieli chociaż z pięciu to wyniki byłby dużo lepsze. Cała przyczyna tej klapy to te "emerytowane gwiazdeczki" (np. Marcin B.)
Avatar
Gość / 16 kwietnia 2018 o 16:49
wy prowincjonalne gwiazdeczki umiecie mydlic oczy kibicom
Avatar
Gość / 16 kwietnia 2018 o 13:30
Przegraliście. Awans już przegraliście.
Avatar
Gość / 16 kwietnia 2018 o 13:11
Hahaha grunt że "w szatni atmosfera jest dobra" - kółko wzajemnej adoracji pseudokopaczy, którzy potykają się o własne nogi ...
Avatar
Gość / 16 kwietnia 2018 o 12:57
Miejsce Motoru Lublin jest w III lidze! I niech Lublin przestanie doić innych na sponsoring! Speedcar nie jest puławskim klubem!
Avatar
Gość / 16 kwietnia 2018 o 12:48
Fajny gość z tego Dzięgielewskiego stwierdza , że zawalił i co zobaczy na filmie i stwierdzi "mogłem lepiej się ustawić" prawda jest taka, że nie ma odpowiedzialności za błędy. Przecież przegrywali z zespołem prawie z CLJ więc może dać chłopakom z CLJ grać w trzeciej lidze przynajmniej doświadczenia by nabrali i by im zależało na tym aby wygrywać. A panom po trzydziestce to chyba nie zależy na awansie bo i po co gdzie będą mieli lepiej? Patrząc na Chełm lub Świdnik to może lepiej zatrudnić trenera na "dorobku" bo to i kasa mniejsza i zależ mu aby sobie wyrobić nazwisko.
Fajny gość z tego Dzięgielewskiego stwierdza , że zawalił i co zobaczy na filmie i stwierdzi "mogłem lepiej się ustawić" prawda jest taka, że nie ma odpowiedzialności za błędy. Przecież przegrywali z zespołem prawie z CLJ więc może dać chłopakom z CLJ grać w trzeciej lidze przynajmniej doświadczenia by nabrali i by im zależało na tym aby wygrywać. A panom po trzydziestce to chyba nie zależy na awansie bo i po co gdzie będą mieli lepiej? Patrząc na Chełm lub Świdnik to może lepiej zatrudnić trenera na "dorobku" bo to i kas... rozwiń
Avatar
Gość / 16 kwietnia 2018 o 12:02
Zabawy na świeżym powietrzu trzydziestoletnich panów, fundowane z naszych kieszeni. Na czwartym poziomie rozgrywkowym nie powinno być jakichkolwiek wynagrodzeń, wtedy graliby tylko ci z sercem do piłki.
Avatar
Gość / 16 kwietnia 2018 o 11:57
To z kim chcecie wygrywać??? Z Resovia, Stalą a może z Chełmianka???? . Panowie czas obudzić się.
Avatar
Gość / 16 kwietnia 2018 o 11:35
Czyli generalnie jest w porządku (kaska się zgadza), ale dostajemy wpie.dol od młodzieżowców.
Avatar
historii nie oszukasz / 17 kwietnia 2018 o 08:38
prawdziwy Motor to ten żużlowy, ten kopiący skórzany balon to Spartakus Szarowola
Avatar
kibic od lat 80-tych / 16 kwietnia 2018 o 22:44
Przestańcie tutaj durnowato komentować. Akurat do Dawida to nie można mieć pretensji. Chłopak gra a i do błędu umie sie przyznać jak facet. Jakby w drużynie było takich Dzięgieli chociaż z pięciu to wyniki byłby dużo lepsze. Cała przyczyna tej klapy to te "emerytowane gwiazdeczki" (np. Marcin B.)
Avatar
Gość / 16 kwietnia 2018 o 16:49
wy prowincjonalne gwiazdeczki umiecie mydlic oczy kibicom
Avatar
Gość / 16 kwietnia 2018 o 13:30
Przegraliście. Awans już przegraliście.
Avatar
Gość / 16 kwietnia 2018 o 13:11
Hahaha grunt że "w szatni atmosfera jest dobra" - kółko wzajemnej adoracji pseudokopaczy, którzy potykają się o własne nogi ...
Avatar
Gość / 16 kwietnia 2018 o 12:57
Miejsce Motoru Lublin jest w III lidze! I niech Lublin przestanie doić innych na sponsoring! Speedcar nie jest puławskim klubem!
Avatar
Gość / 16 kwietnia 2018 o 12:48
Fajny gość z tego Dzięgielewskiego stwierdza , że zawalił i co zobaczy na filmie i stwierdzi "mogłem lepiej się ustawić" prawda jest taka, że nie ma odpowiedzialności za błędy. Przecież przegrywali z zespołem prawie z CLJ więc może dać chłopakom z CLJ grać w trzeciej lidze przynajmniej doświadczenia by nabrali i by im zależało na tym aby wygrywać. A panom po trzydziestce to chyba nie zależy na awansie bo i po co gdzie będą mieli lepiej? Patrząc na Chełm lub Świdnik to może lepiej zatrudnić trenera na "dorobku" bo to i kasa mniejsza i zależ mu aby sobie wyrobić nazwisko.
Fajny gość z tego Dzięgielewskiego stwierdza , że zawalił i co zobaczy na filmie i stwierdzi "mogłem lepiej się ustawić" prawda jest taka, że nie ma odpowiedzialności za błędy. Przecież przegrywali z zespołem prawie z CLJ więc może dać chłopakom z CLJ grać w trzeciej lidze przynajmniej doświadczenia by nabrali i by im zależało na tym aby wygrywać. A panom po trzydziestce to chyba nie zależy na awansie bo i po co gdzie będą mieli lepiej? Patrząc na Chełm lub Świdnik to może lepiej zatrudnić trenera na "dorobku" bo to i kas... rozwiń
Avatar
Gość / 16 kwietnia 2018 o 12:02
Zabawy na świeżym powietrzu trzydziestoletnich panów, fundowane z naszych kieszeni. Na czwartym poziomie rozgrywkowym nie powinno być jakichkolwiek wynagrodzeń, wtedy graliby tylko ci z sercem do piłki.
Avatar
Gość / 16 kwietnia 2018 o 11:57
To z kim chcecie wygrywać??? Z Resovia, Stalą a może z Chełmianka???? . Panowie czas obudzić się.
Avatar
Gość / 16 kwietnia 2018 o 11:35
Czyli generalnie jest w porządku (kaska się zgadza), ale dostajemy wpie.dol od młodzieżowców.
Zobacz wszystkie komentarze 13

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Planujesz kredyt gotówkowy? Sprawdź co musisz wiedzieć

Planujesz kredyt gotówkowy? Sprawdź co musisz wiedzieć 0 0

Przedstawiamy 5 kluczowych wskazówek związanych z kredytami gotówkowymi. Przydadzą się, jeżeli planujesz pozyskanie pieniędzy właśnie w ten sposób. Zachęcamy do świadomego i odpowiedzialnego podejmowania decyzji o podpisaniu umowy kredytowej – nawet na niewielką kwotę.

Zestaw do zadań specjalnych

Zestaw do zadań specjalnych 0 0

Lubisz mieć wszystko pod kontrolą i być przygotowany na nieprzewidziane sytuacje? Masz w domu piankę na oparzenia, zestaw plastrów na odciski, przenośną łyżkę do obuwia i chusteczki wybielające do prania albo inne przydatne przedmioty? Dbasz o pełne wyposażenie kuchni w postaci zestawu akcesoriów, garnuszków, miseczek i kubeczków? Starasz się zadbać o najmniejsze detale i cenisz sobie praktyczne rozwiązania ułatwiające życie codzienne? Lubisz znać się na wielu rzeczach i nade wszystko cenisz sobie życiowe rozgarnięcie? Jeśli na większość pytań odpowiedziałeś twierdząco, z pewnością starasz się również zadbać o wyposażenie swojego domowego warsztatu.

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 27 kwietnia 2018 roku

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 27 kwietnia 2018 roku 0 1

Turniej półfinałowy mistrzostw Polski U-18 od piątku w Lublinie

Turniej półfinałowy mistrzostw Polski U-18 od piątku w Lublinie 1 0

TBV Start będzie gospodarzem półfinałowego turnieju mistrzostw Polski U-18. Zawody będą rozgrywane w hali MOSiR im. Zdzisława Niedzieli przy Al. Zygmuntowskich od piątku do niedzieli.

Plac Litewski: Pokazy fontanny multimedialnej w maju [harmonogram]

Plac Litewski: Pokazy fontanny multimedialnej w maju [harmonogram] 0 0

Znany jest już harmonogram pokazów fontanny multimedialnej na placu Litewskim w maju.

Tak Lublin wspiera Alfiego Evansa. "Nie możemy być obojętni..."
zdjęcia
galeria

Tak Lublin wspiera Alfiego Evansa. "Nie możemy być obojętni..." 94 15

Maskotki, baloniki i znicze przed wejściem do konsulatu brytyjskiego w Lublinie – tak mieszkańcy całego regionu manifestują solidarność z dwuletnim Alfie Evansem z Liverpoolu

W tym mieście nie kupisz alkoholu od godz. 23 do 6, nawet na stacji. Tak zdecydowali radni

W tym mieście nie kupisz alkoholu od godz. 23 do 6, nawet na stacji. Tak zdecydowali radni 376 53

Puławscy radni podczas dzisiejszej sesji niemal jednomyślnie przyjęli uchwałę zakazującą sprzedaży alkoholu w całym mieście pomiędzy godz. 23:00 a 6:00 rano. Za jej wprowadzeniem zagłosowało 17, a przeciw było 2 radnych.

Tułajew: Przystępuję do tych wyborów, żeby je wygrać. Będę walczyć o każdy głos

Tułajew: Przystępuję do tych wyborów, żeby je wygrać. Będę walczyć o każdy głos 133 72

Sylwester Tułajew będzie kandydatem PiS na prezydenta Lublina. – Mam nadzieję, że będzie skłonny debatować merytorycznie, nie politycznie – komentuje prezydent Krzysztof Żuk (PO), który zmierzy się z Tułajewem w jesiennych wyborach samorządowych

Wydarzenia sportowe w Lubelskiem 27-29 kwietnia

Wydarzenia sportowe w Lubelskiem 27-29 kwietnia 4 0

W weekend znowu nie zabraknie ciekawych wydarzeń sportowych. Już w piątek swój mecz rozegra Speed Car Motor Lublin, który tym razem zmierzy się u siebie z ROW Rybnik

Koncert muzyki cygańskiej w Hades Szerokiej
28 kwietnia 2018, 20:00

Koncert muzyki cygańskiej w Hades Szerokiej 1 0

Co Gdzie Kiedy. W sobotę, 28 kwietnia o godz. 20 w Hades Szerokiej (ul. Grodzka 21) odbędzie się koncert muzyki cygańskiej.

Korupcja w lubelskim szpitalu? Pieniądze i pobyt w domku letniskowym. Są zarzuty

Korupcja w lubelskim szpitalu? Pieniądze i pobyt w domku letniskowym. Są zarzuty 10 4

Dwie osoby usłyszały prokuratorskie zarzuty w śledztwie dotyczącym korupcji w szpitalu wojskowym w Lublinie. Chodzi o ustawianie przetargów na zakup urządzeń. Łapówką miały być pieniądze i pobyt w domku letniskowym.

Ranking Studiów Inżynierskich: Jakie miejsca zajęły lubelskie uczelnie?

Ranking Studiów Inżynierskich: Jakie miejsca zajęły lubelskie uczelnie? 0 4

Lubelskie uczelnie nie trafiły na czołowe miejsca nowego Rankingu Studiów Inżynierskich przygotowanego przez fundację Perspektywy.

Przed sztangistami Orląt Łuków II runda Drużynowych Mistrzostw Polski

Przed sztangistami Orląt Łuków II runda Drużynowych Mistrzostw Polski 0 0

W Łukowie rozegrana zostanie druga runda drużynowych Mistrzostw Polski. Przeciwnikami gospodarzy miejscowych Orląt w grupie 3 będą CLKS Mazovia Ciechanów i KS Klimat Łapy

WpółDrogi Festival w Kazimierzu Dolnym [program]
28 kwietnia 2018, 20:00

WpółDrogi Festival w Kazimierzu Dolnym [program] 2 0

Co Gdzie Kiedy. Fundacja Rozwoju Kultury ArtBiz zaprasza do Kazimierza Dolnego na drugą edycję festiwalu WpółDrogi Festiva, która odbędzie się w dniach 28 kwietnia - 5 maja w zjawiskowym wnętrzu Dawnej Synagogi w Kazimierzu (ul. Lubelska 4).

Koncert Tribute to Ella Fitzgerald w Akwarela Cafe
28 kwietnia 2018, 20:00

Koncert Tribute to Ella Fitzgerald w Akwarela Cafe 0 0

Co Gdzie Kiedy. Akwarela Cafe (Rynek 6) zaprasza na wyjątkowy koncert Tribute to Ella Fitzgerald w wykonaniu Ani Michałowskiej i Michała Iwanka. Wydarzenie odbędzie się 28 kwietnia o godz. 20.

III LIGA, GRUPA IV
25. KOLEJKA

Wyniki:

Orlęta Spomlek - Wólczanka 1:1
Motor - Spartakus 5:0
Avia - Chełmianka 2:1
Wisła - KSZO 0:2
Podlasie - Soła 1:1
Unia - Stal 0:5
Karpaty - JKS 0:1
Podhale - Wiślanie 4:0
Resovia - MKS Trzebinia 4:1

Tabela:

1. Resovia 24 49 40-19
2. Motor 24 49 53-21
3. Chełmianka 24 46 37-20
4. Wólczanka 25 46 41-25
5. Stal 24 45 40-19
6. KSZO 23 43 35-21
7. Podhale 25 40 39-28
8. Orlęta 24 36 34-27
9. Wiślanie 24 34 38-41
10. Soła 24 32 32-39
11. Avia 23 30 36-30
12. Unia 24 24 33-49
13. Wisła 24 23 20-32
14. Spartakus 23 20 22-43
15. Trzebinia 25 20 27-48
16. Podlasie 23 20 23-34
17. Karpaty 24 16 18-46
18. JKS 23 13 24-53

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!
 
Rozumiem

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.