Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

III liga gr. IV

31 maja 2017 r.
20:43

Garbarnia - Podlasie 2:2. Cenny punkt i pomoc dla Motoru

1 16 A A
Piłkarze Podlasia Biała Podlaska sprawili w Krakowie miłą niespodziankę, dzięki której Motor Lublin ma duże szanse na awans do II ligi
Piłkarze Podlasia Biała Podlaska sprawili w Krakowie miłą niespodziankę, dzięki której Motor Lublin ma duże szanse na awans do II ligi (fot. MACIEJ KACZANOWSKI)

Piłkarze Podlasia podnieśli się po kilku słabszych meczach w wielkim stylu. Drużyna Miłosza Storto zremisowała w środę, w zaległym meczu z Garbarnią Kraków 2:2. Dzięki temu pomogła nie tylko sobie w walce o utrzymanie, ale i Motorowi

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Jeżeli lublinianie zdobędą w trzech ostatnich spotkaniach komplet punktów, to nie będą musieli się już na nikogo oglądać, bo wygrali oba spotkania z Garbarnią. Żółto-biało-niebiescy będą mieli przed sobą trzy finały: w sobotę u siebie z Unią Tarnów, a później wyjazdy do Radzynia Podlaskiego i Rzeszowa.

Mecz w Krakowie był wyrównany. W pierwszej połowie oba zespoły miały swoje sytuacje, ale nie padła żadna bramka. Wynik w 51 minucie otworzył Paweł Zabielski. Gospodarze wyrównali 10 minut później i wydawało się, że kolejne gole dla zespołu Mirosława Hajdo będą jedynie kwestią czasu. Tak się jednak nie stało, a w 84 minucie bialczanie po raz drugi wyszli na prowadzenie. Akcję Siergieja Krykuna sfinalizował Jakub Syryjczyk. Niestety, radość przyjezdnych trwała dosłownie kilkadziesiąt sekund, bo szybko wyrównał Michał Kitliński. W końcówce „gotowało” się pod bramką Podlasia, ale wynik nie uległ już zmianie.

Piłkarze trenera Storto dzięki remisowi mają sześć punktów przewagi nad strefą spadkową. W sobotę mogą przypieczętować utrzymanie, jeżeli pokonają u siebie Avię Świdnik.

Garbarnia Kraków – Podlasie Biała Podlaska 2:2 (0:0)

Bramki: Kalemba (60-z karnego), Kitliński (85) – Zabielski (51), Syryjczyk (84).

Garbarnia: Cabaj – Mistrzyk, Łukasik, Kalemba, Borovicanin, Kiebzak (81 Ciesielski), Kostrubała (66 Masiuda), Pietras, Nieśmiałowski (35 Gaudyn), Ogar, Górecki (57 Kitliński).

Podlasie: Zagórski – Radziszewski, Łakomy, Pyrka, P. Skrodziuk, Nieścieruk (90 Goździołko), Grajek, Jakubowski (66 Andrzejuk), Krykun, Syryjczyk (90 Leśniak), Zabielski (72 Sawtyruk).

Komentarze 16

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 2 czerwca 2017 o 08:51
ja, polecam zaopatrzyć się w bilet DZISIAJ - w kasie Areny lub w sieci. Jutro będzie droższy i będą kolejki przed kasami. pzdr :)
Avatar
Gość / 1 czerwca 2017 o 21:45
BIAŁA !!!!! Wy ....... !!!!! Ten punkt nic nie da. Skomplikował tyko Garbarni awans.
Avatar
ja / 1 czerwca 2017 o 19:10
Po raz pierwszy od 40 lat będę w sobotę na meczu. Moje czasy to Famulski and consorces. Motor walczy.
Avatar
Gość / 1 czerwca 2017 o 15:08
szczerze już dawno tak dobry mecz oglądałem. Niby 3 liga niby kartoflisko a tu proszę jak przyjemnie się oglądało. Niespodzianka in plus.
Avatar
Gość / 1 czerwca 2017 o 14:03
podlasie w końcu za***yło. może zabielski się odrodzi? duet krykun - syryjczyk po raz kolejny pokazał moc. zapewne wkrótce otrzymają również po raz kolejny zaproszenia na testy z ligi wyższej. motor ma wszystko w swoich głowach i nogach. podlasie ostatnim wynikiem z garbarnią pomogło sobie i motorowi, a teraz orlęta radzyń podlaski mogą pomóc podlasiu wygrywając z cosmosem w nowotańcu. kibicujmy i wspierajmy "lubelskie".
Avatar
tmk / 1 czerwca 2017 o 09:39
ten Siergiej Krykun z Podlasia mógłby się przydać w Motorze.
Avatar
Gość / 1 czerwca 2017 o 09:16
Kilka flaszek dla piłkarzy z Białej należy się jak nic!
Avatar
Gość / 1 czerwca 2017 o 08:41
Brawo Podlasie Motor do przodu wyżej pozdrowienia z Chełma
Avatar
Gość / 1 czerwca 2017 o 08:31
i tak nie awansuje
Avatar
Gość / 1 czerwca 2017 o 08:22
MOTOR do boju o II ligę.
Avatar
Gość / 2 czerwca 2017 o 08:51
ja, polecam zaopatrzyć się w bilet DZISIAJ - w kasie Areny lub w sieci. Jutro będzie droższy i będą kolejki przed kasami. pzdr :)
Avatar
Gość / 1 czerwca 2017 o 21:45
BIAŁA !!!!! Wy ....... !!!!! Ten punkt nic nie da. Skomplikował tyko Garbarni awans.
Avatar
ja / 1 czerwca 2017 o 19:10
Po raz pierwszy od 40 lat będę w sobotę na meczu. Moje czasy to Famulski and consorces. Motor walczy.
Avatar
Gość / 1 czerwca 2017 o 15:08
szczerze już dawno tak dobry mecz oglądałem. Niby 3 liga niby kartoflisko a tu proszę jak przyjemnie się oglądało. Niespodzianka in plus.
Avatar
Gość / 1 czerwca 2017 o 14:03
podlasie w końcu za***yło. może zabielski się odrodzi? duet krykun - syryjczyk po raz kolejny pokazał moc. zapewne wkrótce otrzymają również po raz kolejny zaproszenia na testy z ligi wyższej. motor ma wszystko w swoich głowach i nogach. podlasie ostatnim wynikiem z garbarnią pomogło sobie i motorowi, a teraz orlęta radzyń podlaski mogą pomóc podlasiu wygrywając z cosmosem w nowotańcu. kibicujmy i wspierajmy "lubelskie".
Avatar
tmk / 1 czerwca 2017 o 09:39
ten Siergiej Krykun z Podlasia mógłby się przydać w Motorze.
Avatar
Gość / 1 czerwca 2017 o 09:16
Kilka flaszek dla piłkarzy z Białej należy się jak nic!
Avatar
Gość / 1 czerwca 2017 o 08:41
Brawo Podlasie Motor do przodu wyżej pozdrowienia z Chełma
Avatar
Gość / 1 czerwca 2017 o 08:31
i tak nie awansuje
Avatar
Gość / 1 czerwca 2017 o 08:22
MOTOR do boju o II ligę.
Zobacz wszystkie komentarze 16

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Osak ograł Sawczuka na otwarcie sezonu

Osak ograł Sawczuka na otwarcie sezonu 0 0

TENIS ZIEMNY Na kortach MOSiR w Parczewie odbył się otwarty turniej na otwarcie sezonu

Przebudowa Al. Racławickich w Lublinie. Na nową drogę trzeba jeszcze poczekać

Przebudowa Al. Racławickich w Lublinie. Na nową drogę trzeba jeszcze poczekać 2 4

Nie będzie tego lata utrudnień spowodowanych przebudową Al. Racławickich i ul. Lipowej. Roboty nie zaczną się wcześniej niż pod koniec roku. Dotąd nie ogłoszono nawet przetargu, który wyłoni wykonawcę prac, a sam przetarg może potrwać wiele miesięcy

Kłótnia o sprzedaż alkoholu przy kościołach. "To jest igranie z Bogiem"

Kłótnia o sprzedaż alkoholu przy kościołach. "To jest igranie z Bogiem" 3 19

To jest igranie z panem Bogiem. To komentarz jednego z kraśnickich radnych odnośnie odległości, w jakiej mają być usytuowane punkty sprzedaży i podawania alkoholu od kościołów. W Kraśniku odległość ta musi być co najmniej 20-metrowa. Dyskusja w temacie sprzedaży alkoholu w mieście i ewentualnego nocnego ograniczenia tej sprzedaży była burzliwa. Ostatecznie żadne decyzje nie zapadły. 

Będzie al. Tadeusza Mazowieckiego w Lublinie. Radna PiS: Stalinowiec, agent

Będzie al. Tadeusza Mazowieckiego w Lublinie. Radna PiS: Stalinowiec, agent 106 49

Nowa droga na przedłużeniu ul. Bohaterów Monte Cassino otrzyma imię Tadeusza Mazowieckiego. W Lublinie będzie też skwer Władysława Bartoszewskiego

Jan Gilas. Bohater doczekał się ulicy w Lublinie
galeria

Jan Gilas. Bohater doczekał się ulicy w Lublinie 0 1

Był 9 września 1939 r., gdy na Lublin posypały się niemieckie bomby, jedna z nich wpadła do Ratusza i nie wybuchła. Ratuszowy woźny wyniósł ją z budynku i zmarł z wysiłku przed schodami. Jego imię nosi od wczoraj uliczka stykająca się z deptakiem. Tabliczkę z nazwą odsłaniała wzruszona rodzina

Pomnik Lecha i Marii Kaczyńskich powstanie w Lublinie. Radni podjęli decyzję
galeria
film

Pomnik Lecha i Marii Kaczyńskich powstanie w Lublinie. Radni podjęli decyzję 420 31

Jest zgoda na pomnik Lecha i Marii Kaczyńskich obok Centrum Kultury. Na jego budowę zgodziła się dziś Rada Miasta. Nie pozwoliła jednak, by wykonać go według wizji radnej PiS, Małgorzaty Suchanowskiej. Większość rady zdecydowała, że projekt będzie wybrany w konkursie. Nalegali na to radni Wspólnego Lublina

Nawet 53 tys. zł miesięcznie. Ekstra zarobki radnych w państwowych spółkach
galeria

Nawet 53 tys. zł miesięcznie. Ekstra zarobki radnych w państwowych spółkach 21 17

Od 36 do 53 tys. złotych miesięcznie – tyle średnio zarabiali w państwowych spółkach trzej radni wojewódzcy PiS. Chodzi o Andrzeja Pruszkowskiego, Jana Franię i Grzegorza Muszyńskiego. Tak wynika z ich oświadczeń majątkowych za 2017 rok.

Sprawdź co powinna robić przed snem kobieta
wiersze między newsami

Sprawdź co powinna robić przed snem kobieta 0 1

Lektura obowiązkowa dla feministek. W końcu ktoś wyliczył, jakie obowiązki mają gospodynie domowe i określił miejsce poezji w ich życiu

Kraśnicka: Już 130 pielęgniarek na zwolnieniach. Jest porozumienie z lekarzami
film

Kraśnicka: Już 130 pielęgniarek na zwolnieniach. Jest porozumienie z lekarzami 258 47

W piątek ma dojść do decydujących rozmów w szpitalu przy alei Kraśnickiej w Lublinie. W czwartek już 130 pielęgniarek było na L4.

Schetyna na UMCS: Ukraińscy politycy nie chcą już współpracować z polskimi władzami

Schetyna na UMCS: Ukraińscy politycy nie chcą już współpracować z polskimi władzami 7 17

- Polsko-ukraińskich relacji po prostu nie ma - w taki sposób przewodniczący PO podsumował relacje Polski z Ukrainą.

Nowe centrum rehabilitacji w Nałęczowie już otwarte (zdjęcia)
galeria

Nowe centrum rehabilitacji w Nałęczowie już otwarte (zdjęcia) 2 1

Otwarte jest już nowe centrum rehabilitacyjno-fizjoterapeutyczne "Werandki" w Nałęczowie. - To pierwszy tak nowoczesny ośrodek po wschodniej stronie Wisły. Wychodzimy na przeciw potrzebom pacjentów z całej Polski - tłumaczy jego dyrekcja. Będą tam mogli skorzystać z czterech "stref": kardiologii, ortopedii, treningu i diagnostyki.

Twórczość Szczepana Twardocha w Kazimierzu Dolnym
26 maja 2018, 16:00

Twórczość Szczepana Twardocha w Kazimierzu Dolnym 1 0

Co Gdzie Kiedy. Kazimierski Ośrodek Kultury, Promocji i Turystyki (ul. Lubelska 12) zaprasza na kolejną odsłonę Soboty Literackiej. 26 maja o godz. 16 odbędzie się spotkanie poświęcone Balladzie o pewnej panience Szczepana Twardocha.

Gmina Biała Podlaska: Inwestycje drogowe zablokowane, ceny za wysokie

Gmina Biała Podlaska: Inwestycje drogowe zablokowane, ceny za wysokie 3 0

Gmina Biała Podlaska musi powtarzać przetargi na roboty drogowe. Wszystko dlatego, że wykonawcy swoją pracę wyceniają coraz drożej.

Joanna Mucha: Prokurator powinien się zająć władzami stadniny w Janowie

Joanna Mucha: Prokurator powinien się zająć władzami stadniny w Janowie 0 17

Śledztwo w sprawie niegospodarności w stadninie koni w Janowie Podlaskim jest sztucznie przedłużane. Prokuratura powinna się zająć osobami, które obecnie tam rządzą, a dawny prezes Marek Trela powinien wrócić do pracy – przekonuje posłanka PO Joanna Mucha

Juwenalia 2018 w Białej Podlaskiej. Zdjęcia z korowodu studenckiego
galeria

Juwenalia 2018 w Białej Podlaskiej. Zdjęcia z korowodu studenckiego 0 2

We wtorek i środę odbyły się Juwenalia Państwowej Szkoły Wyższej im. Jana Pawła II w Białej Podlaskiej.

III LIGA, GRUPA IV
29. KOLEJKA

Wyniki:

KSZO - Avia 1:0
Motor - Wisła 0:1
Resovia - Chełmianka 0:0
Podlasie - Wólczanka 2:4
Unia - Soła 4:0
JKS - MKS Trzebinia 2:0
Podhale - Orlęta 4:1
Karpaty - Wiślanie 0:3
Spartakus - Stal 0:1

Tabela:

1. Resovia 29 62 47-20
2. Motor 29 58 63-27
3. KSZO 28 56 44-24
4. Chełmianka 29 55 47-22
5. Wólczanka 29 52 50-32
6. Stal 29 48 46-30
7. Podhale 29 47 46-34
8. Wiślanie 29 44 48-46
9. Orlęta 28 39 40-42
10. Avia 28 39 50-36
11. Soła 29 32 33-52
12. Unia 29 31 41-57
13. Wisła 28 27 23-41
14. Spartakus 28 26 28-49
15. Podlasie 28 25 30-43
16. Trzebinia 29 24 31-53
17. JKS 28 22 30-59
18. Karpaty 28 22 23-53

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!
 
Uwaga czytelniku!
Nie teraz Przeczytaj i wyraź zgodę

Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, wejdzie w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. W związku z tym chcielibyśmy Ci przekazać kilka informacji na temat zasad przetwarzania Twoich danych osobowych.

Rozumiem

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.