Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

III liga gr. IV

28 września 2017 r.
9:20

Kamil Majkowski (Motor Lublin): Proste środki i żadnego kombinowania

16 5 A A
(fot. MACIEJ KACZANOWSKI)

ROZMOWA Z Kamilem Majkowskim, piłkarzem Motoru Lublin

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
  • Po pięciu zwycięstwach z rzędu czeka was chyba nieco trudniejsze zadanie. W najbliższej kolejce zagracie w Oświęcimiu z Sołą...

– Na pewno to cięższy przeciwnik. Boisko w Oświęcimiu też jest o wiele gorsze niż u nas w Lublinie. Łatwo nie będzie, ale musimy wygrać, jeżeli chcemy gonić Resovię. Jedziemy tam z nastawieniem, że musimy zdobyć trzy punkty i wierzymy, że będziemy wracali z kompletem.

  • Przychodziłeś tak naprawdę do Motoru jako napastnik. Świetnie radzisz sobie jednak w tym sezonie przede wszystkim na skrzydle...

– Wcześniej grałem oczywiście jako boczny pomocnik, praktycznie w każdym klubie występowałem na tej pozycji. W Motorze rzeczywiście miałem grać przede wszystkim jako ten najbardziej wysunięty zawodnik. Strzelałem jednak mało goli i trener zdecydował się przestawić mnie na skrzydło. Wszystko wyszło bardzo dobrze. Dlatego nie ma co zmieniać, oby tak dalej.

  • Od kilku kolejek imponujesz przede wszystkim szybkością. Żaden z rywali nie jest w stanie dotrzymać ci kroku. Skąd ta forma?

– Szczerze mówiąc szybkość zawsze była moim atutem. Myślę jednak, że ostatnio przede wszystkim zmieniłem moją grę. Wcześniej starałem się nie wiadomo, co wymyślać. Teraz można powiedzieć, że stosuje najprostsze środki, nie kombinuję i wydaje mi się, że to przynosi korzyści zarówno mi, jak i zespołowi.

  • Wiadomo, że na początku sezonu mieliście trudnych rywali, ale pewnie spodziewaliście się, że tych punktów po czterech kolejkach będzie więcej...

– Początek nie był dla nas udany. Każdy liczył, że będzie dużo, dużo lepiej. Co było przyczyną? Trudno powiedzieć. Może brakowało nam zgrania? Przyszło w końcu do drużyny kilku nowych chłopaków. Może byliśmy też zbyt pewni siebie? Naprawdę ciężko wyrokować. Najważniejsze, że dobrze zareagowaliśmy, odrobiliśmy praktycznie wszystkie straty i mamy już tylko punkt mniej od lidera.

  • Odkąd trafiłeś do Motoru, to na Arenie Lublin wygraliście wszystkie mecze ligowe. Z czego wynika świetna forma u siebie?

– Jesteśmy takim zespołem, że dobre i duże boisko jest dla nas wielkim atutem. Wiadomo też, że swoje robi doping kibiców. Każdy widzi, że może czasami słabo zaczynamy mecze. Później jednak się rozkręcamy i wygrywamy. Mam nadzieję, że ta seria będzie trwała, jak najdłużej.

  • Kogo uważacie teraz za głównego rywala w walce o awans?

– Ogólnie, to skupiamy się przede wszystkim na sobie. Wiadomo jednak, że patrzymy w tabelę. Uważam, że najgroźniejsze będą zespoły z Rzeszowa: Resovia i Stal. Nie sądzę, żeby ktoś był jeszcze w stanie włączyć się do walki o to pierwsze miejsce. Nie można przejść przez sezon bez straty punktów, ale kto straci ich najmniej, ten na koniec rozgrywek będzie się cieszył z awansu.

Czytaj więcej o:

Komentarze 5

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 30 września 2017 o 22:17
Jest szansa na taką fuzję :)
Avatar
Gość / 28 września 2017 o 11:49
Czy jest szansa na fuzję Motoru z Olimpiakosem Tarnogród?
Avatar
Gość / 28 września 2017 o 11:33
Jedyna na Lubelszczyznie jest druzyna ktora sie skundlila to Motor Lublin vel Spartakus Szarowola z pod zamojskiej wsi.
Avatar
Gość / 28 września 2017 o 10:19
parafiaszarowola.pl
Avatar
Gość / 28 września 2017 o 09:56
W Motorze tylko Motor
Avatar
Gość / 30 września 2017 o 22:17
Jest szansa na taką fuzję :)
Avatar
Gość / 28 września 2017 o 11:49
Czy jest szansa na fuzję Motoru z Olimpiakosem Tarnogród?
Avatar
Gość / 28 września 2017 o 11:33
Jedyna na Lubelszczyznie jest druzyna ktora sie skundlila to Motor Lublin vel Spartakus Szarowola z pod zamojskiej wsi.
Avatar
Gość / 28 września 2017 o 10:19
parafiaszarowola.pl
Avatar
Gość / 28 września 2017 o 09:56
W Motorze tylko Motor

Skomentuj

Komentujesz jako Gość
Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Kolejna polska zimowa wyprawa na K2 odłożona w czasie
galeria
film

Kolejna polska zimowa wyprawa na K2 odłożona w czasie 4 0

Po analizie sytuacji oraz ustaleniach Komitetu Organizacyjnego i członków wyprawy podjęto decyzję, iż kolejna zimowa wyprawa na K2 w ramach Programu Polski Himalaizm Zimowy, planowana będzie na zimę 2019/2020 - poinformował Polski Himalaizm Zimowy 2016-2020 im. Artura Hajzera

Opiekunkę zatrudnię. Zarobić można nawet 1700 euro na rękę

Opiekunkę zatrudnię. Zarobić można nawet 1700 euro na rękę 0 3

Nawet 1700 euro „na rękę” może zarobić w Niemczech opiekunka osób starszych. Zarobki zależą od kwalifikacji i znajomości języka

Pierwsze miasto z prohibicją w woj. lubelskim? Wieczorem mieszkańcy nie kupią alkoholu nawet na stacji paliw
film

Pierwsze miasto z prohibicją w woj. lubelskim? Wieczorem mieszkańcy nie kupią alkoholu nawet na stacji paliw 306 44

Między godz. 23 a 6 rano alkohol kupisz tylko w barze. Ograniczenia mają obowiązywać w sklepach monopolowych, hipermarketach i na stacjach paliw. Puławy to jedno z pierwszych miast, które chce skorzystać z nowych uprawnień ustawowych

Tak powstają niezwykłe prace, które zobaczymy w centrum Lublina [zdjęcia]
galeria

Tak powstają niezwykłe prace, które zobaczymy w centrum Lublina [zdjęcia] 7 1

Prace będzie można za kilka dni oglądać na placu Teatralnym w Lublinie

Arcybiskup konsekrował kościół w Lublinie. Po 22 latach istnienia parafii [zdjęcia]
galeria

Arcybiskup konsekrował kościół w Lublinie. Po 22 latach istnienia parafii [zdjęcia] 18 3

W poniedziałek arcybiskup Stanisław Budzik konsekrował kościół św. Wojciecha Biskupa i Męczennika na ul. Kaczeńcowej, w 22 roku istnienia parafii. Metropolita lubelski poświęcił również pamiątkową tablicę umieszczoną przy wejściu do świątyni.

Pokazy młodych tancerzy z Lublina

Pokazy młodych tancerzy z Lublina 2 0

Co Gdzie Kiedy. Centrum Kultury w Lublinie (ul. Peowiaków 12) zaprasza na pokaz młodych tancerzy z Lublina i regionu, który odbędzie się 28 kwietnia o godz. 17.

Cztery monodramy teatralne w DDK Węglin
25 kwietnia 2018, 18:00

Cztery monodramy teatralne w DDK Węglin 0 0

Co Gdzie Kiedy. W ramach cyklu T1A Dzielnicowego Domu Kultury Węglin (ul. Judyma 2a) w kwietniu zobaczymy aż cztery monodramy w wykonaniu różnych artystów. Poszczególne spektakl odbędą się 25 kwietnia o godz. 18 i 19 oraz 26 kwietnia o godz. 18 i 19.15.

S17: Konstrukcja mostu już gotowa

S17: Konstrukcja mostu już gotowa 18 0

6 belek, każda o masie 66 ton, leży na swoim miejscu. Tak wygląda gotowa konstrukcja nowego mostu na Wieprzu, w ciągu S17 w miejscowości Kośmin (gmina Żyrzyn)

Laury konserwatorskie 2018: Zobacz najlepiej odrestaurowane zabytki w Lubelskiem
galeria

Laury konserwatorskie 2018: Zobacz najlepiej odrestaurowane zabytki w Lubelskiem 11 3

W poniedziałek wręczono doroczne „Laury konserwatorskie” – nagrody za najlepiej odrestaurowane zabytki.

Ciało kobiety znaleziono w rzece

Ciało kobiety znaleziono w rzece 9 2

Nie żyje 46-latka z gm. Bełżyce. Jej ciało wyłowiono w poniedziałek rano z rzeki, w miejscowości Chmielnik. Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że kobieta utonęła

Rowerzystka przejeżdżała przez przejście. Potrącił ją samochód

Rowerzystka przejeżdżała przez przejście. Potrącił ją samochód 3 13

72-letnia rowerzystka trafiła do szpitala po tym, jak w Puławach potrącił ją samochód.

Miasto movie: "Manifesto" w Warsztatach Kultury
25 kwietnia 2018, 19:00

Miasto movie: "Manifesto" w Warsztatach Kultury 1 0

Co Gdzie Kiedy. Artystyczną produkcję filmową Manifesto z udziałem Cate Blanchett zobaczą goście Warsztatów Kultury w ramach cyklu Miasto movie w środę, 25 kwietnia o godz. 19.

Lubelskie "Dziki" konczą sezon przegraną z liderem

Lubelskie "Dziki" konczą sezon przegraną z liderem 1 0

Zawodnicy AZS UMCS Lublin w ostatnim meczu w tym sezonie przegrali z liderem tabeli KS Acaną Orzeł-Jelcz Laskowice 0:5. „Dziki” zakończyły sezon na ósmym miejscu, a zespół z Laskowic może cieszyć się z awansu do Ekstraklasy

Student KUL będzie reprezentował Polskę na najstarszym męskim konkursie piękności [zdjęcia]
galeria

Student KUL będzie reprezentował Polskę na najstarszym męskim konkursie piękności [zdjęcia] 110 4

Ma 186 cm wzrostu, studiował prawo kanoniczne, jest modelem i pasjonatem motoryzacji. 26-letni Patryk Tomaszewski, student KUL będzie reprezentował Polskę na Manhunt International, najstarszym międzynarodowym męskim konkursie piękności.

Czy zdasz egzamin teoretyczny na operatora drona? QUIZ

Czy zdasz egzamin teoretyczny na operatora drona? QUIZ 37 0

Drony stały się bardzo popularnym prezentem. Niewielu jednak zdaje sobie sprawę, że loty tymi statkami powietrznymi podlegają prawu. Sprawdź, czy znasz pytania i zdał(a)byś egzamin teoretyczny na operatora drona

III LIGA, GRUPA IV
24. KOLEJKA

Wyniki:

Chełmianka - Orlęta Spomlek 1:2
Stal - Wólczanka 1:0
JKS - Motor 0:1
Wisła - Avia 0:2
MKS Trzebinia - Podlasie 1:1
Unia - Karpaty 3:0
Soła - Podhale 0:2
Wiślanie - KSZO 2:2
Spartakus - Resovia 0:1

Tabela:

1. Resovia 23 46 36-18
2. Chełmianka 23 46 36-18
3. Motor 23 46 48-21
4. Wólczanka 24 45 40-24
5. Stal 23 42 35-19
6. KSZO 22 40 33-21
7. Podhale 24 37 35-28
8. Orlęta 23 35 33-26
9. Wiślanie 23 34 38-37
10. Soła 23 31 31-37
11. Avia 22 27 34-29
12. Unia 23 24 33-44
13. Wisła 23 23 20-30
14. Spartakus 22 20 22-38
15. Trzebinia 24 20 26-44
16. Podlasie 22 19 22-33
17. Karpaty 23 16 18-45
18. JKS 22 10 23-53

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!
 
Rozumiem

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.