Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

III liga gr. IV

11 czerwca 2018 r.
15:13

Marcin Michota (Motor): Nikt nie wie co stanie się po sezonie

0 6 A A
(fot. MACIEJ KACZANOWSKI)

ROZMOWA Z Marcinem Michotą, piłkarzem Motoru Lublin

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Jak oceniasz mecz z Avią Świdnik?

– Spodziewaliśmy się trudnego meczu, bo wiadomo, ze w derbach zawsze jest ciężko. Chcieliśmy wygrać, a po końcowym gwizdku sprawdzić wynik z Rzeszowa. Wiadomo już, że znowu się nie udało i nie wywalczymy awansu kolejny rok z rzędu. Jest nam bardzo przykro, nie pozostaje nic innego, jak przeprosić kibiców. Został jeszcze jeden mecz i każdy z nas zagra o przyszłość w tym klubie. Do Ostrowca Świętokrzyskiego też pojedziemy po trzy punkty. Spotkanie z Avią było trudne, a rywale ani przez chwilę nie odstawiali nogi. Wygraliśmy i to jest jakiś mały plusik.

Brak awansu kolejny sezon z rzędu to dla Motoru katastrofa?

– Na pewno. Stadion nie gra, kibice nie grają, ale właśnie ta otoczka klubu, kibice i miasto, wszyscy zasługują na to, żeby rok po roku Motor był coraz wyżej. Trzeba się jednak najpierw skupić na tym, żeby wydostać się z III ligi. Kolejny sezon znowu zapowiada się bardzo ciężko. Można się spodziewać, że Stal Rzeszów się odrodzi, a przecież z II ligi spadła też Wisła Puławy. Mi osobiście jest przykro i smutno, jestem wychowankiem tego klubu i kolejny rok z rzędu chce mi się płakać. Mam nadzieję, że w końcu, w kolejnym sezonie się uda.

Brak awansu boli jeszcze bardziej z tego powodu, że Garbarnia, z którą walczyliście o promocję przed rokiem teraz gra o I ligę?

– Na pewno tak. W końcu wygraliśmy wtedy oba mecze z Garbarnią. Niestety, to oni awansowali. Sytuacja wygląda jednak tak, że o awans na zaplecze ekstraklasy gra niewiele zespołów. Większość raczej chce się tylko utrzymać. Dlatego liga jest wyrównana. Teraz na wiosnę pecha miał Radomiak. Można powiedzieć, że na rundę rewanżową nie dojechali. No i Garbarnia ma teraz szansę zagrać w I lidze.

Jak oceniasz sezon w swoim wykonaniu?

– Rozegrałem go na nowej pozycji, czyli prawej obronie. Mam sobie czasami coś do zarzucenia, ale trener Piotr Zasada dał mi duży kredyt zaufania. Czułem, że nawet, jak popełnię jakiś mały błąd to nie wyląduje od razu na ławce rezerwowych. W każdym meczu daje z siebie 100 procent. Mam nadzieję, że to było widać. Podsumuje ten sezon jako może być. Byłoby jednak dużo lepiej gdybyśmy awansowali.

Chcesz zostać w Motorze na kolejny sezon? Kończysz wiek młodzieżowca...

– No tak. Z tego powodu teoretycznie o grę będzie trochę trudniej. Chyba nikt w tym momencie nie wie jednak co się stanie po zakończeniu sezonu. Widzę się jednak dalej w tym klubie. Oddaje serce dla Motoru od wielu lat. Cieszę się, że mogę grać w Lublinie. Mam nadzieję, że wszystko pójdzie po naszej myśli i że wreszcie wspólnymi siłami wydostaniemy ten klub z III ligi. I oczywiście ja chciałbym w tym pomóc.

Czytaj więcej o:

Komentarze 6

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
sara / 11 czerwca 2018 o 20:06
Klątwa Szarowoli.
Avatar
twister / 11 czerwca 2018 o 18:24
Mam prośbę skończcie pie...lić o tym żużlu. Durny niszowy sport a wy gamonie się nim jaracie.
Avatar
inez / 11 czerwca 2018 o 17:53
Pan prezydent Żuk powinien od przyszłego sezonu zmienić zasady finansowania piłkarzy 1 druzyny Motoru tzn.kopacze powinni dostać tyle co teraz sekcja żużlowy,a motorowcy tyle co szarowola i wtedy Żuk się przekona,ze warto bylo zainwestować w żużel.Wizytówką Lublina powinna zostać piłka ręczna kobiet(Potrojna Koronai!!!) I Żużel.Panie prezydencie Żuk ,bardzo dużo kasy Pan zmarnotrawil podatników"inwestujac"w "orłów szerowoli"Czas na refleksję....
Avatar
Gość / 11 czerwca 2018 o 17:51
kopacze , zawiedliście nas po całości, w nastepnym jak i żadnym sezonie nie wejdziecie równiez do 2 ligi, nie macie pomysłu na grę,wasze mecze wygladaja jak katorga, meczycie sie -jak to sami nazwaliście, i co? Chcecie znow powalczyc o 2 lige?Ci co czuja i widza że sa za slabi do gry w te klocki powinni odejśc z honorem, kibice czekaja na dobry footbal a jak to miasto teraz załawi z zarządem motoru zobaczymy, ale pamietajcie litości nie bedze w nastepnym sezonie , że to czy tamto!!!
Avatar
Gość / 11 czerwca 2018 o 17:23
Rozwiązać ten cały cyrk!!!! Szkoda tylko pieniędzy na nich!!!! Tyle lat i dalej nic, i jeszcze graja na licencji jakiejś wioski.
Avatar
Gość / 11 czerwca 2018 o 15:56
parafiaszarowola.pl
Avatar
sara / 11 czerwca 2018 o 20:06
Klątwa Szarowoli.
Avatar
twister / 11 czerwca 2018 o 18:24
Mam prośbę skończcie pie...lić o tym żużlu. Durny niszowy sport a wy gamonie się nim jaracie.
Avatar
inez / 11 czerwca 2018 o 17:53
Pan prezydent Żuk powinien od przyszłego sezonu zmienić zasady finansowania piłkarzy 1 druzyny Motoru tzn.kopacze powinni dostać tyle co teraz sekcja żużlowy,a motorowcy tyle co szarowola i wtedy Żuk się przekona,ze warto bylo zainwestować w żużel.Wizytówką Lublina powinna zostać piłka ręczna kobiet(Potrojna Koronai!!!) I Żużel.Panie prezydencie Żuk ,bardzo dużo kasy Pan zmarnotrawil podatników"inwestujac"w "orłów szerowoli"Czas na refleksję....
Avatar
Gość / 11 czerwca 2018 o 17:51
kopacze , zawiedliście nas po całości, w nastepnym jak i żadnym sezonie nie wejdziecie równiez do 2 ligi, nie macie pomysłu na grę,wasze mecze wygladaja jak katorga, meczycie sie -jak to sami nazwaliście, i co? Chcecie znow powalczyc o 2 lige?Ci co czuja i widza że sa za slabi do gry w te klocki powinni odejśc z honorem, kibice czekaja na dobry footbal a jak to miasto teraz załawi z zarządem motoru zobaczymy, ale pamietajcie litości nie bedze w nastepnym sezonie , że to czy tamto!!!
Avatar
Gość / 11 czerwca 2018 o 17:23
Rozwiązać ten cały cyrk!!!! Szkoda tylko pieniędzy na nich!!!! Tyle lat i dalej nic, i jeszcze graja na licencji jakiejś wioski.
Avatar
Gość / 11 czerwca 2018 o 15:56
parafiaszarowola.pl
Zobacz wszystkie komentarze 6

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

MUNDIAL 2018. Iran – Hiszpania 0:1. Na ratunek Costa

MUNDIAL 2018. Iran – Hiszpania 0:1. Na ratunek Costa 0 1

MUNDIAL 2018 Reprezentacja Hiszpanii po wielkich męczarniach wyszarpała zwycięstwo przeciwko Iranowi zwyciężając 1:0, a jedyną bramkę zdobył w drugiej połowie Diego Costa

Odpady z Danii przyjechały do naszego regionu. Rozładunek zablokował starosta
Alarm24

Odpady z Danii przyjechały do naszego regionu. Rozładunek zablokował starosta 48 16

Tir z plastikowymi odpadami przyjechał wczoraj do Zofiówki w gminie Łęczna. Plastik z Danii, którego rozładunek zablokował w minionym tygodniu włodawski starosta, został złożony w zamykanym magazynie. Tym razem legalnie

Grzegorz Bronowicki o meczu z Senegalem: Robert to wielki gracz, ale sam nic nie zrobi

Grzegorz Bronowicki o meczu z Senegalem: Robert to wielki gracz, ale sam nic nie zrobi 1 3

ROZMOWA Z Grzegorzem Bronowickim, byłym reprezentantem Polski

KS Drzewce - LKS Stróża 0:1. Stróża bliższa gry w okręgówce

KS Drzewce - LKS Stróża 0:1. Stróża bliższa gry w okręgówce 3 0

Lubelska klasa okręgowa Ponad 200 kibiców oglądało w Drzewcach pierwszy mecz barażowy. W starciu dwóch wicemistrzów klasy A lepszy okazał się LKS Stróża

Zmiany w parafiach archidiecezji lubelskiej

Zmiany w parafiach archidiecezji lubelskiej 3 7

Zmiany w lubelskich parafiach ogłosił w środę metropolita lubelski abp. Stanisław Budzik

Lublin: Przez miesiąc mieszkał ze zwłokami dziewczyny. "Był grzeczny, dbał o wszystko"
film

Lublin: Przez miesiąc mieszkał ze zwłokami dziewczyny. "Był grzeczny, dbał o wszystko" 7 1

– Artur powiedział mi, że się zakochał. Chciał ułożyć sobie z nią życie – opowiadał w środę przed sądem krewny Artura S. 47-latek odpowiada przed sądem za uduszenie swojej dziewczyny. Przez miesiąc mieszkał z jej zwłokami ukrytymi w wersalce

Psy w Ogrodzie Saskim w Lublinie? Jest ostateczny wyrok sądu!

Psy w Ogrodzie Saskim w Lublinie? Jest ostateczny wyrok sądu! 90 11

Unieważniony został zakaz wprowadzania psów do Ogrodu Saskiego. Taki wyrok wydał w środę Naczelny Sąd Administracyjny. Uznał, że radni nie mieli prawa zabronić spacerów z psem po zabytkowym parku. To koniec czteroletniego sporu między władzami Lublina a dwoma mieszkańcami miasta

Lublin: Kręcą spot reklamowy, potrzebują statystów [zdjęcia]
galeria

Lublin: Kręcą spot reklamowy, potrzebują statystów [zdjęcia] 0 0

Na Wydziale Artystycznym UMCS rozpoczęły się prace przy nowym filmie promocyjnym uczelni. Do zdjęć potrzeba kilkudziesięciu statystów

MUNDIAL 2018. Urugwaj – Arabia Saudyjska 1:0. Ekonomiczne zwycięstwo

MUNDIAL 2018. Urugwaj – Arabia Saudyjska 1:0. Ekonomiczne zwycięstwo 1 0

MUNDIAL 2018 Urugwaj pokonał 1:0 Arabię Saudyjską i obok Rosji wywalczył awans do 1/8 finału. O tym która z drużyn zajmie pierwsze miejsce w grupie A zadecyduje bezpośredni mecz pomiędzy gospodarzami, a zespołem z Ameryki Południowej

MPK Lublin chce sprzedać autobus. Rozbity w wypadku w centrum Lublina
galeria

MPK Lublin chce sprzedać autobus. Rozbity w wypadku w centrum Lublina 15 8

Na sprzedaż trafił miejski autobus rozbity w kwietniu w głośnym wypadku na ul. Narutowicza. Jelcz nie nadaje się do jazdy, ma zatrzymany dowód rejestracyjny, ale spółka liczy na to, że znajdzie kupca. Pojazd ma 1,3 mln km przebiegu.

Policjant zatrzymał do kontroli policjanta. Zabrał mu prawo jazdy

Policjant zatrzymał do kontroli policjanta. Zabrał mu prawo jazdy 177 15

Do nietypowej interwencji policji doszło w powiecie łukowskim, gdzie policjant z nieoznakowanego radiowozu, zatrzymał inny nieoznakowany radiowóz

Kolejne ruchy kadrowe w Motorze, Dzięgielewski w Wigrach?

Kolejne ruchy kadrowe w Motorze, Dzięgielewski w Wigrach? 8 1

W środę umowy z lubelskim klubem podpisało dwóch kolejnych młodych zawodników. To Jakub Buczek i Rafał Dobrzyński, którzy w rundzie wiosennej debiutowali w III lidze. Wiadomo już także, że do ekipy żółto-biało-niebieskich po wypożyczeniu wraca Michał Paluch

Kanada zalegalizowała marihuanę

Kanada zalegalizowała marihuanę 0 2

Kanadyjski parlament zalegalizował rekreacyjne używanie marihuany. Obywatele Kanady będą mogli posadzić sobie w domu do czterech krzaczków

Kino plenerowe w Kazimierzu Dolnym
22 czerwca 2018, 21:15

Kino plenerowe w Kazimierzu Dolnym 0 0

Restauracja Stara Łaźnia w Kazimierzu Dolnym (ul. Senatorska 21) zaprasza na kolejną odsłonę kina plenerowego. W piątek, 22 czerwca ok. godz. 21.15 zobaczymy film Uwikłanie, z kolei dzień później o tej samej porze kultowe Kochaj albo rzuć.

Wakacje. Załatw formalności przez internet. Zaoszczędzisz sporo czasu

Wakacje. Załatw formalności przez internet. Zaoszczędzisz sporo czasu 0 0

Resort cyfryzacji zachęca do załatwiania spraw urzędowych online. To pomoże m.in. zaoszczędzić czas przed wyjazdem na urlop. 

III LIGA, GRUPA IV
34. KOLEJKA

Wyniki:

Stal - Podlasie 5:1
KSZO - Motor 1:1
Podhale - Resovia 1:3
Chełmianka - Spartakus 3:2
Orlęta - Unia 4:1
Wiślanie - Soła 2:0
Wisła - MKS Trzebinia 2:0
Wólczanka - JKS 2:3
Avia - Karpaty 1:1

Tabela:

1. Resovia 34 77 61-22
2. Motor 34 71 70-29
3. KSZO 34 64 50-31
4. Chełmianka 34 62 56-29
5. Podhale 34 56 59-43
6. Stal 34 55 56-40
7. Wólczanka 34 55 56-42
8. Wiślanie 34 48 52-56
9. Orlęta 34 46 48-51
10. Avia 34 41 52-46
11. Soła 34 37 40-59
12. Spartakus 34 36 39-55
13. Podlasie 34 36 40-52
14. Wisła 34 36 30-46
15. Unia 34 35 48-70
16. JKS 34 35 39-64
17. Trzebinia 34 27 35-63
18. Karpaty 34 27 27-60

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!
 
Uwaga czytelniku!
Nie teraz Przeczytaj i wyraź zgodę

Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, wejdzie w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. W związku z tym chcielibyśmy Ci przekazać kilka informacji na temat zasad przetwarzania Twoich danych osobowych.

Rozumiem

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.