Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

III liga gr. IV

12 maja 2017 r.
16:05

Motor kontra KSZO. W sobotę o godz. 20 mecz na szczycie III ligi

33 22 A A

Na ten mecz kibice Motoru szykowali się od kilku tygodni. W sobotę o godz. 20 w Ostrowcu Świętokrzyskim spotkają się dwie najlepsze drużyny w tabeli grupy czwartej. Czy lublinianom uda się przedłużyć zwycięską passę w lidze do 12 meczów? Transmisję będzie można obejrzeć w TVP 3 Lublin.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Przed meczem na szczycie tabeli żółto-biało-niebiescy mieli małe problemy kadrowe. Po zwycięstwie z Avią Świdnik na zdrowie narzekali Julien Tadrowski i Kamil Oziemczuk. – Na razie trudno powiedzieć, czy zdążę się wykurować. Zobaczymy, jak będę się czuł bliżej soboty. Na razie pracuję mocno z fizjoterapeutą, żeby być gotowym na KSZO – mówił nam kilka dni temu popularny „Oziem”. Zawodnicy czują się jednak lepiej i wszystko wskazuje jednak na to, że zarówno były gracz Górnika Łęczna i AJ Auxerre, jak i „Julek” będą do dyspozycji trenera Marcina Sasala.

Gdyby szkoleniowiec chciał jednak oszczędzić Tadrowskiego, to w jego miejsce na środku obrony może wystąpić Kamil Chlerzyński. – Czekam na decyzję trenera, ale jestem gotowy, żeby zagrać zarówno na stoperze, jak i w pomocy. Wszystko zależy do szkoleniowca – mówi Cholerzyński. – W juniorach praktycznie cały czas występowałem na środku defensywy. Dopiero trener Adam Nawałka przesunął mnie do środka, kiedy zakładałem koszulkę GKS Katowice. Wiem, jak się zachować na obu pozycjach, także nie będzie żadnego problemu – dodaje 28-letni zawodnik.

W tej rundzie „Kszoki” przegrały już trzy razy przed własną publicznością. Z pełną pulą, z Ostrowca wyjeżdżały: JKS Jarosław, Karpaty Krosno i Soła Oświęcim. Pod wodzą nowego trenera Andrzeja Wiśniewskiego wicelider tabeli w pięciu występach wywalczył osiem punktów. Stadion KSZO nie jest więc twierdzą nie do zdobycia.

– W tych pierwszych kolejkach nie było wielkiej presji, bo nikt nie spodziewał się, że możemy jeszcze włączyć się do walki o awans. Teraz sytuacja się zmieniła. Ciśnienie z każdą kolejką jest zdecydowanie większe. Zdajemy sobie też sprawę, że każde nasze potknięcie może pokrzyżować nam szyki – wyjaśnia Kamil Cholerzyński. – Patrząc jednak w tabelę i terminarz wiemy, że Garbarnia też nie ma łatwych spotkań, dlatego zobaczymy, co się wydarzy. Jedziemy do Ostrowca bez obaw z wiarą we własne umiejętności. Skupiamy się też na sobie, a nie na przeciwniku. Jesteśmy mocni i to rywale mają się nas bać, a nie odwrotnie – zapewnia pomocnik Motoru.

TRENER NA TRYBUNACH

W sobotnim spotkaniu z ławki rezerwowych Motoru nie będzie mógł prowadzić pierwszy trener Marcin Sasal, który za dyskusje z arbitrem podczas derbów z Avią został odesłany na trybuny. W takim przypadku szkoleniowiec automatycznie w dwóch kolejnych meczach nie będzie mógł być na ławce swojej drużyny.

KSZO - Motor Lublin. Transmisja na żywo w TV

Transmisję na żywo z meczu na szczycie KSZO Ostrowiec - Motor Lublin będzie można obejrzeć na antenie TVP 3 Lublin. Początek transmisji o godz. 20.

Czytaj więcej o:

Komentarze 22

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 13 maja 2017 o 16:23
Ale nie lubicie wy dzieci tego Motoru.... To po co tu wchodzicie Takie komentarze, pewnie do swojej matki za młody wysyłaliście. żal i spadać
Avatar
Gość / 13 maja 2017 o 13:53
frustraci na dwór.. Motor 2 z przodu 0 z tyłu
Avatar
Gość / 13 maja 2017 o 12:29
parafiaszarowola.pl
Avatar
Gość / 13 maja 2017 o 09:06
kibice Motoru w niedzielę trenowali na małych dzieciach swoją aktualną formę - dla nie wtajemniczonych napiszę: kibice Motoru uniemożliwili prowadzenie zajęć prywatnej szkole piłkarskiej.
Avatar
M / 13 maja 2017 o 07:28
Mecz jest taki .że hop w krzaki
Avatar
Gość / 13 maja 2017 o 06:45
Dzisiaj wieczorem inwazja na Ostrowiec ! Zakładajcie okiennice i chowajcie panny !!!!
Avatar
Gość / 12 maja 2017 o 23:27
kszoki nie udzielać się tutaj
Avatar
Gość / 12 maja 2017 o 23:19
proszę o nie ubliżanie boisko wszystko zweryfikuje
Avatar
Gość / 12 maja 2017 o 23:18
bez napinki normalny mecz a wy się prujecie
Avatar
Gość / 12 maja 2017 o 23:08
SIÓDME!!!!!!! Nie kradnijcie dzieciom kibice motoru zabawy. Na tyle was stać zule? Je...c MOTOR I POLICJE KSZO KSZO KSZO.
Avatar
Gość / 13 maja 2017 o 16:23
Ale nie lubicie wy dzieci tego Motoru.... To po co tu wchodzicie Takie komentarze, pewnie do swojej matki za młody wysyłaliście. żal i spadać
Avatar
Gość / 13 maja 2017 o 13:53
frustraci na dwór.. Motor 2 z przodu 0 z tyłu
Avatar
Gość / 13 maja 2017 o 12:29
parafiaszarowola.pl
Avatar
Gość / 13 maja 2017 o 09:06
kibice Motoru w niedzielę trenowali na małych dzieciach swoją aktualną formę - dla nie wtajemniczonych napiszę: kibice Motoru uniemożliwili prowadzenie zajęć prywatnej szkole piłkarskiej.
Avatar
M / 13 maja 2017 o 07:28
Mecz jest taki .że hop w krzaki
Avatar
Gość / 13 maja 2017 o 06:45
Dzisiaj wieczorem inwazja na Ostrowiec ! Zakładajcie okiennice i chowajcie panny !!!!
Avatar
Gość / 12 maja 2017 o 23:27
kszoki nie udzielać się tutaj
Avatar
Gość / 12 maja 2017 o 23:19
proszę o nie ubliżanie boisko wszystko zweryfikuje
Avatar
Gość / 12 maja 2017 o 23:18
bez napinki normalny mecz a wy się prujecie
Avatar
Gość / 12 maja 2017 o 23:08
SIÓDME!!!!!!! Nie kradnijcie dzieciom kibice motoru zabawy. Na tyle was stać zule? Je...c MOTOR I POLICJE KSZO KSZO KSZO.
Zobacz wszystkie komentarze 22

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Dwie szóstki w LOTTO Plus. Gdzie padły wygrane?

Dwie szóstki w LOTTO Plus. Gdzie padły wygrane? 0 1

LOTTO - wyniki losowania z 19 maja 2018 r. Padły dwie szóstki w LOTTO Plus.

Górnik Łęczna – Czarni Sosnowiec 0:2. Finał dopiero przed nimi

Górnik Łęczna – Czarni Sosnowiec 0:2. Finał dopiero przed nimi 1 0

Ekstraliga piłkarek nożnych Porażki Górnika Łęczna i AZS PSW Biała Podlaska, Te rezultaty niczego jednak nie zmieniają – Górnik jest mistrzem Polski, a bialczanki utrzymały się w rozgrywkach

Śmiertelnie niebezpieczna bakteria atakuje coraz częściej. 31 przypadków w woj. lubelskim

Śmiertelnie niebezpieczna bakteria atakuje coraz częściej. 31 przypadków w woj. lubelskim 1 2

Aż sześciokrotnie wzrosła w ubiegłym roku liczba zakażeń śmiertelnie niebezpieczną bakterią New Delhi. Coraz częściej dochodzi też do zakażeń bakterią wywołującą zapalenie jelita grubego i sepsy. Tymczasem lekarzy specjalistów brak.

Koncert zespołu Syny w Klubie Muzycznym w CSK
25 maja 2018, 20:00

Koncert zespołu Syny w Klubie Muzycznym w CSK 1 0

Co Gdzie Kiedy. W piątek, 25 maja o godz. 20 w Klubie Muzycznym Centrum Spotkania Kultur (plac Teatralny 1) odbędzie się koncert duetu Syny, promujący ich drugą płytę.

Pociąg pośpieszny uderzył w przyczepkę samochodu. Kierowca zacierał ślady
galeria

Pociąg pośpieszny uderzył w przyczepkę samochodu. Kierowca zacierał ślady 2 1

W sobotę po godzinie 20 łukowscy policjanci zostali powiadomieni o zdarzeniu na przejeździe kolejowym w miejscowości Wagram. Jadący z Lublina do Świnoujścia pociąg pośpieszny uderzył w przyczepkę ciągniętą przez samochód osobowy.

Wędrowała przy drodze i wpadła do rowu. Czyja to koza?

Wędrowała przy drodze i wpadła do rowu. Czyja to koza? 2 4

Nietypowe zgłoszenie wpłynęło do dyżurnego puławskiej policji w sobotę przed południem.

Tragiczny finał piątkowej nocy. Pobity mężczyzna zmarł w szpitalu

Tragiczny finał piątkowej nocy. Pobity mężczyzna zmarł w szpitalu 6 2

Do zdarzenia doszło nocą z piątku na sobotę w Zamościu.

"Gramy dla Diany". Koncert charytatywny w Zamościu
24 maja 2018, 18:00

"Gramy dla Diany". Koncert charytatywny w Zamościu 1 0

Już po raz czwarty Szkoła Podstawowa nr 8 w Zamościu organizuje koncert charytatywny. Tym razem dochód z niego przeznaczony zostanie na rzecz 14-letniej chorej na autyzm Diany Czugały, wychowanki Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Zamościu.

Kredyt konsolidacyjny - wyjdź z zadłużeń

Kredyt konsolidacyjny - wyjdź z zadłużeń 0 0

Wartość rat, które opłacasz miesięcznie, przerasta Twoje możliwości finansowe? Aby pokonać swoje problemy finansowe, możesz skorzystać z kredytu konsolidacyjnego, który w łatwy sposób pozwoli Ci obniżyć koszt, jaki regularnie ponosisz. Łącząc kilka zobowiązań w jedno, znacznie zwiększysz swoje szanse na spłatę zadłużeń, bez ryzyka opóźnienia w ratach i zdobycia negatywnych wpisów w Biurze Informacji Kredytowej.

Unia Żabików – Grom Kąkolewnica 0:2. Grała bialska klasa okręgowa

Unia Żabików – Grom Kąkolewnica 0:2. Grała bialska klasa okręgowa 0 0

BIALSKA KLASA OKRĘGOWA W derbach powiatu radzyńskiego lepszy okazał się Grom Kąkolewnica, który pokonał Unię Żabików 2:0. Huragan Międzyrzec Podlaski rozbił LKS AGROTEX Milanów 9:2. Unia Krzywda ograła LZS Dobryń 5:0. Kolejny komplet punktów lidera Orląt Łuków

Puławy: Kolejna kosztowna niespodzianka po przetargu

Puławy: Kolejna kosztowna niespodzianka po przetargu 5 3

Przebudowa ulicy Filtrowej w Puławach może być znacznie droższa, niż zakładał Zarząd Dróg Miejskich. Oferty, które wpłynęły do przetargu przekraczają kwotę ujętą w budżecie o prawie pół miliona złotych.

Lublin: Kto odnowi salę gimnastyczną w SP 7

Lublin: Kto odnowi salę gimnastyczną w SP 7 0 0

Gruntownego remontu ma się doczekać sala gimnastyczna podstawówki przy ul. Plażowej.

Granica Dorohusk – Ruch Izbica 2:2. Wyniki chełmskiej klasy okręgowej

Granica Dorohusk – Ruch Izbica 2:2. Wyniki chełmskiej klasy okręgowej 1 2

CHEŁMSKA KLASA OKRĘGOWA Walcząca o utrzymanie Granica Dorohusk podzieliła się punktami z Ruchem Izbica. Pierwsza porażka Ogniwa Wierzbica w rundzie rewanżowej. Orzeł Srebrzyszcze zainkasował wiosną kolejny komplet punktów i to z zespołem z czołówki tabeli Spartą Rejowiec Fabryczny

Warszawska Orkiestra Sentymentalna wystąpi w Radiu Lublin
25 maja 2018, 19:00

Warszawska Orkiestra Sentymentalna wystąpi w Radiu Lublin 1 0

Co Gdzie Kiedy. W piątek, 25 maja o godz. 19 w studiu muzycznym Radia Lublin (ul. Obrońców Pokoju 2) wystąpi Warszawska Orkiestra Sentymentalna.

Wypadek na al. Unii Lubelskiej w Lublinie. Wjechała na czerwonym świetle?

Wypadek na al. Unii Lubelskiej w Lublinie. Wjechała na czerwonym świetle? 5 2

Do wypadku doszło około godz. 9 na skrzyżowaniu ul. Zamojskiej i al. Unii Lubelskiej w Lublinie.

III LIGA, GRUPA IV
29. KOLEJKA

Wyniki:

KSZO - Avia 1:0
Motor - Wisła 0:1
Resovia - Chełmianka 0:0
Podlasie - Wólczanka 2:4
Unia - Soła 4:0
JKS - MKS Trzebinia 2:0
Podhale - Orlęta 4:1
Karpaty - Wiślanie
Spartakus - Stal

Tabela:

1. Resovia 29 62 47-20
2. Motor 29 58 63-27
3. KSZO 28 56 44-24
4. Chełmianka 29 55 47-22
5. Wólczanka 29 52 50-32
6. Podhale 29 47 46-34
7. Stal 28 45 45-30
8. Orlęta 28 39 40-42
9. Wiślanie 28 41 45-46
10. Avia 28 39 50-36
11. Soła 29 32 33-52
12. Unia 29 31 41-57
13. Wisła 28 27 23-41
14. Spartakus 27 26 28-48
15. Podlasie 28 25 30-43
16. Trzebinia 29 24 31-53
17. JKS 28 22 30-59
18. Karpaty 27 22 23-50

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!
 
Uwaga czytelniku!
Nie teraz Przeczytaj i wyraź zgodę

Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, wejdzie w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. W związku z tym chcielibyśmy Ci przekazać kilka informacji na temat zasad przetwarzania Twoich danych osobowych.

Rozumiem

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.