Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

III liga gr. IV

3 czerwca 2017 r.
18:25

Motor Lublin - Unia Tarnów 3:0. Awans coraz bliżej! (zdjęcia)

104 17 A A
(fot. Wojtek Nieśpiałowski)

Piłkarze Motoru udanie pożegnali się z Areną Lublin. W ostatnim meczu na swoim stadionie drużyna Marcina Sasala bez większych problemów pokonała Unię Tarnów 3:0. To pierwszy, ważny krok w stronę awansu do II ligi. Aby świętować na koniec rozgrywek trzeba będzie jeszcze pokonać Orlęta Radzyń Podlaski i Resovię

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Pierwsze fragmenty spotkania o dziwo należały do „Jaskółek”. Goście utrzymywali się przy piłce i w szóstej minucie mieli swoją szansę na otwarcie wyniku. Łukasz Popiela nie miał jednak pomysłu, jak zakończyć swoją akcję i ostatecznie piłkę wybił Artur Gieraga.

Po 10 minutach żółto-biało-niebiescy wreszcie się otrząsnęli. Najpierw groźnie uderzał Kamil Majkowski, a niedługo później Julien Tadrowski główkował obok bramki rywali. Kolejne fragmenty, to wymiana ciosów. Sytuacje mieli, jedni za chwilę drudzy, ale ciągle kibice nie mogli się doczekać gola.

W 34 minucie gospodarze dopięli swego. Bramkarz zespołu z Tarnowa poradził sobie z pierwszym strzałem gospodarzy, ale w odpowiednim miejscu znalazł się Patryk Szysz i to on popisał się skuteczną dobitką, przy okazji otwierając rezultat sobotnich zawodów.

180 sekund później było już 2:0. Tym razem swoje 13 trafienie w rozgrywkach zaliczył Gieraga, który głową wpakował piłkę do siatki. Do przerwy nic się już nie zmieniło. W drugiej odsłonie piłkarze trenera Sasala szukali okazji na podwyższenie wyniku i udało się tuż po godzinie gry.

Głową uderzał Michał Paluch, a jeden z obrońców Unii odbił futbolówkę ręką. Sędzia nie miał wątpliwości, że ekipie z Lublina należy się rzut karny. Do piłki oczywiście podszedł Gieraga i pewnym strzałem podwyższył na 3:0, a jednocześnie zrównał się w klasyfikacji najlepszych strzelców całej ligi z Wojciechem Reimanem ze Stali Rzeszów.

„Jaskółki” w kolejnych fragmentach często atakowały i nie miały problemów, żeby gościć pod bramką Pawła Sochy. Goście mieli jednak problemy z wykończeniem akcji. Za każdym razem czegoś im brakowało. Centymetrów, żeby sięgnąć piłki, zimnej głowy, albo bardziej precyzyjnego podania. Ostatecznie nic się już nie zmieniło i Motor zrobił kolejny krok w stronę II ligi.

ZDANIEM TRENERÓW

Daniel Bartkowski (Unia Tarnów)

– Gratulacje dla rywali. Byli lepsi i zasłużenie wygrali spotkanie. My mamy sporo problemów organizacyjnych i nasza sytuacja nie pozwoliła nam przygotować się na to spotkanie tak, jakbyśmy chcieli. Motor jest najlepszy w tej lidze i zdecydowanie poprawił jakość swojej gry porównując nasz pojedynek z pierwszej rundy. Może gdybyśmy mogli przygotować się na sto procent, to bylibyśmy w stanie zdziałać więcej? Życzę gospodarzom awansu, ale nie ukrywam, że chcielibyśmy w przyszłym sezonie znowu przyjechać do Lublina na ten piękny stadion. Jak podejdziemy do naszego spotkania z Garbarnią Kraków? Chociaż naprawdę nasza sytuacja organizacyjna nie jest najlepsza, to i tak zagramy dla własnego rozwoju. Co rundę oddajemy chłopaków do wyższych lig. Garbarnia obawia się spotkania z nami, bo wie, że dobrze sobie z nimi radzimy.

Marcin Sasal (Motor Lublin)

– Zrobiliśmy sporo w tej rundzie. Mecze u siebie to podstawa, a my wygraliśmy wszystkie spotkania na Arenie Lublin. Cieszymy się ze wsparcia kibiców i czujemy się dobrze na swoim stadionie. Szkoda, że teraz kończymy rundę dwoma meczami na wyjeździe. Unia mimo porażki mi się podobała. Pokazali fajną organizację gry i na początku sprawili nam sporo problemów. Mogli nawet nas napocząć na 1:0. Poradziliśmy sobie jednak. Nie byłem ostatnio zadowolony z gry młodzieżowców, a tutaj można powiedzieć, że zaliczyli bramkę i asystę. Mieliśmy w tym spotkaniu różne momenty, ale wiedzieliśmy też, że Garbarnia wygrała, więc ciążyła na nas dodatkowa presja. Próbujemy ją ściągać z chłopaków. Zrobiliśmy jednak pierwszy z trzech kroków do awansu, wierzymy, że damy radę zrobić także te następne. Podziękowania dla kibiców, że byli z nami, mamy nadzieję, że tak będzie także podczas najbliższych spotkań wyjazdowych.

Motor Lublin – Unia Tarnów 3:0 (2:0)

Bramki: Szysz (34), Gieraga (37, 61-z karnego).

Motor: Socha – Tadrowski (59 Paluch), Cholerzyński, Gieraga, Słotwiński (87 Jurisa), Tymosiak, Kamiński, Kaczmarek, Szysz (59 Michota), Oziemczuk, Majkowski (67 Stachyra).

Unia: Lisak – Jamróg, Bartkowski, Witek, Węgrzyn, Tyl (67 Zawrzykaj), Hebda, Wrzosek, Sojda (73 Lubera), Popiela (79 Tyrka), Biały (87 Nytko).

Żółte kartki: Lisak (Unia).

Widzów: 3945.

Czytaj więcej o:

Komentarze 17

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 7 czerwca 2017 o 10:07
mam nadzieję ze Orlęta nie zrobią "krzywdy" u siebie lokalnemu rywalowi... zły sezon naszych drużyn spadek Łęcznej i Puław..:/
Avatar
Gość / 4 czerwca 2017 o 18:50
MOTOR awansuje jak wygra 2 mecze i nie ma co liczyc na przegraną Garcy w ostatnim meczu. Liczmy juź tylko na siebie a w przyszlym sezonie będziemy grali choćby z Wisłą Puławy czy Siarką Tarnobrzeg
Avatar
Gość / 4 czerwca 2017 o 16:58
Garbarnia wcale nie jest zainteresowana awansem. Kraków ma dwie drużyny w ekstraklasie, a sama Garbarnia no cóż jest w Krakowie mniej popularna niż IV ligowy Hutnik. Garbarnia to taki lubelski Sygnał bo nawet nie Lublinianka. A KSZO i druzyny z Rzeszowa już Motorowi nie zagrażają. Także Motor awansuje na 96%...
Avatar
Gość / 4 czerwca 2017 o 15:53
Orlęta Radzyń grają już tylko o prestiż. Utrzymanie pewne. Motor grać i awansować!!!
Avatar
Motor / 4 czerwca 2017 o 10:52
nie zabraknie ;) garbarnia gra jeszcze 1 mecz więc zdobędzie 3 pkt a my 6 więc się zrównamy a Motor ma lepszy stosunek meczów z nimi
Avatar
Gość / 4 czerwca 2017 o 00:18
Zabraknie jednego punktu !!!!!!
Avatar
Gość / 3 czerwca 2017 o 23:10
Był bedzie jest !!!! Motor RKS!!!!!!!!
Avatar
Gosc / 3 czerwca 2017 o 23:00
Orlęta zatrzymają ta pseldodruzynke dla higieny polskiej piłki. Cała Polska na was liczy.
Avatar
haju / 3 czerwca 2017 o 22:56
na wsi to buraki siać Motorek może wyprostować ale was!!!!!!2 lige obczajam zkim bedziemy za rok grać,za dwa lata będzie 1 liga, a w 2019 ekstraklasa jak będzie kasa.
Avatar
Gość / 3 czerwca 2017 o 22:39
Orlęta was wyprostują !
Avatar
Gość / 7 czerwca 2017 o 10:07
mam nadzieję ze Orlęta nie zrobią "krzywdy" u siebie lokalnemu rywalowi... zły sezon naszych drużyn spadek Łęcznej i Puław..:/
Avatar
Gość / 4 czerwca 2017 o 18:50
MOTOR awansuje jak wygra 2 mecze i nie ma co liczyc na przegraną Garcy w ostatnim meczu. Liczmy juź tylko na siebie a w przyszlym sezonie będziemy grali choćby z Wisłą Puławy czy Siarką Tarnobrzeg
Avatar
Gość / 4 czerwca 2017 o 16:58
Garbarnia wcale nie jest zainteresowana awansem. Kraków ma dwie drużyny w ekstraklasie, a sama Garbarnia no cóż jest w Krakowie mniej popularna niż IV ligowy Hutnik. Garbarnia to taki lubelski Sygnał bo nawet nie Lublinianka. A KSZO i druzyny z Rzeszowa już Motorowi nie zagrażają. Także Motor awansuje na 96%...
Avatar
Gość / 4 czerwca 2017 o 15:53
Orlęta Radzyń grają już tylko o prestiż. Utrzymanie pewne. Motor grać i awansować!!!
Avatar
Motor / 4 czerwca 2017 o 10:52
nie zabraknie ;) garbarnia gra jeszcze 1 mecz więc zdobędzie 3 pkt a my 6 więc się zrównamy a Motor ma lepszy stosunek meczów z nimi
Avatar
Gość / 4 czerwca 2017 o 00:18
Zabraknie jednego punktu !!!!!!
Avatar
Gość / 3 czerwca 2017 o 23:10
Był bedzie jest !!!! Motor RKS!!!!!!!!
Avatar
Gosc / 3 czerwca 2017 o 23:00
Orlęta zatrzymają ta pseldodruzynke dla higieny polskiej piłki. Cała Polska na was liczy.
Avatar
haju / 3 czerwca 2017 o 22:56
na wsi to buraki siać Motorek może wyprostować ale was!!!!!!2 lige obczajam zkim bedziemy za rok grać,za dwa lata będzie 1 liga, a w 2019 ekstraklasa jak będzie kasa.
Avatar
Gość / 3 czerwca 2017 o 22:39
Orlęta was wyprostują !
Zobacz wszystkie komentarze 17

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Dziecko zginęło na przejściu wracając ze szkoły, ojciec chce poznać opinie o dyrektorze

Dziecko zginęło na przejściu wracając ze szkoły, ojciec chce poznać opinie o dyrektorze 0 0

Grzegorz Małys, ojciec 12-letniego Rafała, który zginął na przejściu dla pieszych wracając z zajęć na basenie, będzie mógł poznać opinie dotyczące pracy byłego już dyrektora Szkoły Podstawowej nr 2 w Zamościu. Sam domagał się ich ujawnienia. Prezydent Zamościa będzie musiał udostępnić te dokumenty

Akademickie Mistrzostwa Polski w lekkiej atletyce od soboty w Lublinie

Akademickie Mistrzostwa Polski w lekkiej atletyce od soboty w Lublinie 0 0

W ten weekend Lublin będzie gospodarzem Akademickich Mistrzostw Polski. Uroczyste otwarcie zaplanowano na sobotę, o godz. 17.30. Zawody oczywiście odbędą się na nowym stadionie przy Al. Piłsudskiego 22

Dlaczego trzeba wstawać rano? Krótka opinia pana Mirona

Dlaczego trzeba wstawać rano? Krótka opinia pana Mirona 0 0

Bez tytułu, bez nadmiaru strof. Ale z cennymi uwagami stołecznego poety. Akurat coś na sobotni poranek

Finał Ligi Mistrzów. Gdzie oglądać? Transmisja w TV i Internecie

Finał Ligi Mistrzów. Gdzie oglądać? Transmisja w TV i Internecie 1 0

W sobotę najważniejszy mecz klubowego sezonu. Punktualnie o 20.45 na stadionie w Kijowie w meczu finałowym zagrają Real Madryt i Liverpool

Dzień matki spędzają w szpitalu ze swoimi dziećmi. To dla nich była akcja "Piękna Mama"
galeria

Dzień matki spędzają w szpitalu ze swoimi dziećmi. To dla nich była akcja "Piękna Mama" 5 2

Rozmową z Natalią Voytsel z Fundacji „Gdy Liczy się Czas”, która już po raz trzeci zorganizowała charytatywną akcję „Piękna Mama” w Uniwersyteckim Szpitalu Dziecięcym w Lublinie. Akcja, w której uczestniczą stylistki, fryzjerki i masażysta jest adresowana do matek dzieci z oddziału Onkologii, Hematologii i Transplantologii.

Hubert z Rokitna ubiera gwiazdy. "Projektuję modę niecodzienną i niełatwą"

Hubert z Rokitna ubiera gwiazdy. "Projektuję modę niecodzienną i niełatwą" 0 1

Hubert Kołodziejski z Rokitna (pow. bialski) znalazł się w gronie najbardziej obiecujących projektantów mody w Polsce według magazynu K–MAG.

"W rytmie natury". Akcja nad Zalewem Zemborzyckim
26 maja 2018, 11:00

"W rytmie natury". Akcja nad Zalewem Zemborzyckim 1 0

Co Gdzie Kiedy. 26 maja o godz. 11 na terenie Mariny nad Zalewem Zemborzyckim rozpocznie się akcja W rytmie natury. Na uczestników czeka moc atrakcji.

Dni Puław 2018: Mieszkańcy zatańczyli poloneza [zdjęcia, wideo]
galeria
film

Dni Puław 2018: Mieszkańcy zatańczyli poloneza [zdjęcia, wideo] 14 4

Kilkaset par zatańczyło w piątek poloneza na placu Chopina w Puławach. Na koniec mieszkańcy zrobili sobie pamiątkowe zdjęcie.

Ciężka sytuacja w szpitalu przy Kraśnickiej. Zemdlała pielęgniarka, która była sama na dyżurze
film

Ciężka sytuacja w szpitalu przy Kraśnickiej. Zemdlała pielęgniarka, która była sama na dyżurze 182 20

– Totalne fiasko – tak pielęgniarki ze szpitala wojewódzkiego przy al. Kraśnickiej w Lublinie oceniają dzisiejsze rozmowy z dyrekcją w sprawie podwyżek wynagrodzeń. Kilkadziesiąt pielęgniarek nadal jest na L4. Na poniedziałek zaplanowano kolejną turę rozmów.

Eurojackpot losowanie 25.05.2018. Czy ktoś wygra 385 milionów złotych?

Eurojackpot losowanie 25.05.2018. Czy ktoś wygra 385 milionów złotych? 2 0

Kolejna gigantyczna kumulacja w loterii Eurojackpot. Już dziś 25.05.2018 r. do wygrania jest aż 385 mln zł. Sprawdź wyniki losowania i zwycięskie liczby. Czy ktoś zgarnie główną wygraną?

Bezsenność. Fatalna noc, godzina po godzinie

Bezsenność. Fatalna noc, godzina po godzinie 0 3

Nie ma tu recepty, ale każdy kto nie może zasnąć, łatwo zidentyfikuje się z podmiotem lirycznym

Nowa hala sportowa powstanie za większe pieniądze. Radni zgodzili się na wzrost zadłużenia

Nowa hala sportowa powstanie za większe pieniądze. Radni zgodzili się na wzrost zadłużenia 14 22

Puławscy radni upoważnili prezydenta do zadłużenia miasta i rozstrzygnięcia ostatniego przetargu na budowę nowej hali widowiskowo-sportowej. Łączne wydatki związane z budową pierwszego etapu obiektu (bez basenu) władze szacują na ok. 90 mln złotych.

Po zdrowie na wakacje. Gratisowe badania w Tarasach Zamkowych
26 maja 2018, 10:00

Po zdrowie na wakacje. Gratisowe badania w Tarasach Zamkowych 0 0

Z bezpłatnych badań prowadzonych przez studentów z organizacji Młodych Medyków przy Uniwersytecie Medycznym w Lublinie będzie można skorzystać już w sobotę, 26 maja w Tarasach Zamkowych.

Kolejne wzmocnienie Pszczółki Polski Cukier AZS UMCS

Kolejne wzmocnienie Pszczółki Polski Cukier AZS UMCS 0 0

Brianna Joelle Kiesel i Magdalena Szajtauer wzmocniły Pszczółkę Polski Cukier AZS UMCS Lublin. Dorota Mistygacz podpisała nowy kontrakt

Straż Graniczna świętowała w Białej Podlaskiej. Awanse na wyższe stopnie [zdjęcia]
galeria

Straż Graniczna świętowała w Białej Podlaskiej. Awanse na wyższe stopnie [zdjęcia] 0 1

Ponad 300 awansów na wyższe stopnie służbowe przyznał Nadbużański Oddział Straży Granicznej. Okazją były piątkowe wojewódzkie uroczystości 27. rocznicy utworzenia Straży Granicznej, które odbyły się w Białej Podlaskiej.

III LIGA, GRUPA IV
29. KOLEJKA

Wyniki:

KSZO - Avia 1:0
Motor - Wisła 0:1
Resovia - Chełmianka 0:0
Podlasie - Wólczanka 2:4
Unia - Soła 4:0
JKS - MKS Trzebinia 2:0
Podhale - Orlęta 4:1
Karpaty - Wiślanie 0:3
Spartakus - Stal 0:1

Tabela:

1. Resovia 29 62 47-20
2. Motor 29 58 63-27
3. KSZO 28 56 44-24
4. Chełmianka 29 55 47-22
5. Wólczanka 29 52 50-32
6. Stal 29 48 46-30
7. Podhale 29 47 46-34
8. Wiślanie 29 44 48-46
9. Orlęta 28 39 40-42
10. Avia 28 39 50-36
11. Soła 29 32 33-52
12. Unia 29 31 41-57
13. Wisła 28 27 23-41
14. Spartakus 28 26 28-49
15. Podlasie 28 25 30-43
16. Trzebinia 29 24 31-53
17. JKS 28 22 30-59
18. Karpaty 28 22 23-53

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!
 
Uwaga czytelniku!
Nie teraz Przeczytaj i wyraź zgodę

Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, wejdzie w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. W związku z tym chcielibyśmy Ci przekazać kilka informacji na temat zasad przetwarzania Twoich danych osobowych.

Rozumiem

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.