Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

III liga gr. IV

15 lipca 2017 r.
13:08

Motor pokonał w sparingu Hetmana Zamość 3:1 (zdjęcia)

2 33 A A

Piłkarze Motoru Lublin w sobotę rozegrali trzeci mecz kontrolny. Tym razem w Zamościu zmierzyli się z czwartoligowym Hetmanem i pokonali rywali 3:1.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Pierwsza połowa przebiegała pod dyktando przyjezdnych, ale drużyna Marka Motyki też miała dobre momenty. Wynik w 26 minucie otworzył Dmytro Kozban, który wykorzystał podanie Przemysława Szkatuły. Gospodarze nie czekali jednak długo z wyrównaniem, bo już 120 sekund później gola swoim niedawnym kolegom strzelił... Michał Paluch. Motor chce go wypożyczyć do Zamościa, ale zawodnik szybko wyjechał po sparingu i na razie nie dogadał się z działaczami czwartoligowca.

Tuż przed końcem pierwszej połowy kapitalną bramkę strzałem z około 30 metrów zdobył testowany w ekipie Marcina Sasala pomocnik. – Już wcześniej byliśmy przekonani, żeby pozyskać tego piłkarza. Załatwiamy formalności i mamy nadzieję, że wkrótce będziemy mogli ogłosić kolejny transfer – wyjaśnia szkoleniowiec ekipy z Lublina.

W drugiej połowie goście dołożyli jednego gola. Trafienie na swoim koncie zapisał Paweł Kaczmarek, który jak zwykle był bardzo aktywny i robił z przodu sporo szumu. – Nie było to wielkie widowisko, ale jak na ten etap przygotowań można być zadowolonym – wyjaśnia trener Sasal. – Szkoda tylko kontuzji, mam nadzieję, że urazy Kamila Oziemczuka i Marcina Michoty nie okażą się poważne – dodaje opiekun żólto-biało-niebieskich.

Popularny „Oziem” już w 19 minucie musiał opuścić boisko z powodu problemów z mięśniem czworogłowym. – Szybko wrócił do Lublina i przechodził już zabiegi. W niedzielę będą kolejne i liczymy, że to będzie tylko porządne stłuczenie. Jeżeli chodzi o Marcina Michotę, to ma zbite podbicie. To bardzo bolesne, ale nie powinien pauzować zbyt długo – przekonuje trener Sasal.

Zadowoleni z postawy swoich piłkarzy byli trenerzy Hetmana. – Dopóki graliśmy w optymalnym składzie, to wszystko wyglądało całkiem nieźle. Owszem, Motor przeważał, ale w pierwszej połowie można powiedzieć, że byliśmy równorzędnym przeciwnikiem – mówi Krzysztof Krupa. – Testowaliśmy pięciu zawodników i liczymy, że ich przyszłość wyjaśni się w najbliższym czasie, do kolejnego sparingu z Tomasovią chcielibyśmy już mieć kadrę gotową w 95 procentach – dodaje asystent trenera Motyki.

Hetman Zamość – Motor Lublin 1:3 (1:2)

Bramki: Paluch (28) - Kozban (26), zawodnik testowany (43), Kaczmarek (90).

Hetman: Skrzypek - zawodnik testowany, Żmuda, Kanarek, Daszkiewicz, zawodnik testowany, Lavruk, zawodnik testowany, Turczyn, Paluch, zawodnik testowany oraz Solecki, Otręba, Mietlicki, Luterek, zawodnik testowany.

Motor, I połowa: Socha – zawodnik testowany, Gieraga, Budzyński, Szkatuła, Majkowski, Kamiński, Tymosiak, Kaczmarek, Oziemczuk (19 zawodnik testowany), Kozban. II połowa: Zawodnik testowany – Budzyński, Kursa, Tadrowski, Sotwiński, Dzięgielewski, zawodnik testowany, Kamiński (72 Tymosiak), Cholerzyński, Michota (66 Kaczmarek), Nowak.

Zdjęcia: TOMASZ LEWTAK/MOTORLUBLIN.EU

Komentarze 33

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 16 lipca 2017 o 20:47
Ja jestem z Przedmościa i typuję wejdzie do 3 ligi Tomasovia !
Avatar
Ryba / 16 lipca 2017 o 12:42
oj krzysiu krzysiu....awansu nie bedzie-juz inny krzysiu po sparingach serwowal kit typu jacy to my dobrzy i ta nadza gra jeszcze nie do konca wyglada najlepiej ale juz widac ze cos z tego bedzie. kupa jest juz zrobiona i jeszcze kupa do zrobienia. kto bedzie papierem toaletowym? oczywiscie marek-bo reszta umyje rece. szczegolnie nie-sportowy dyrektor ktory teraz przyjal pozycje wyczekujaco-knujaca- bo u marka za wiele ten dyletant nie pod***y. ale niech tylko ruszy liga i bedzie ze dwie lub trzy wpadki-a beda sto procent-trole wyjda z szafy... marek zycze ci powodzenia-ale....sam sie o tym przekonasz juz nie dlugo. na marginesie-wuwal weltscha poki czas....
oj krzysiu krzysiu....awansu nie bedzie-juz inny krzysiu po sparingach serwowal kit typu jacy to my dobrzy i ta nadza gra jeszcze nie do konca wyglada najlepiej ale juz widac ze cos z tego bedzie. kupa jest juz zrobiona i jeszcze kupa do zrobienia. kto bedzie papierem toaletowym? oczywiscie marek-bo reszta umyje rece. szczegolnie nie-sportowy dyrektor ktory teraz przyjal pozycje wyczekujaco-knujaca- bo u marka za wiele ten dyletant nie pod***y. ale niech tylko ruszy liga i bedzie ze dwie lub trzy wpadki-a beda sto procent-trole wyjda z szafy... rozwiń
Avatar
Gość / 16 lipca 2017 o 11:29
Obecnie Hetman to tylko dumna nazwa... Poziom sportowy to jest rozpacz wystarczy pojsc na sparingi i popatrzec.
Avatar
Gość / 16 lipca 2017 o 11:12
A ciekawe kto ma awansowac jak nie Hetman :P Stal?
Avatar
Gość / 16 lipca 2017 o 10:44
Jestem z Zamoscia i stwierdzam ze Hetman nie awansuje bo nie bedzie komu strzelac bramek a ci testowani gracze to rozpacz i nedza moze za wyjatkiem Zmudy ale to obronca...
Avatar
Gość / 15 lipca 2017 o 23:33
A za moich czasów było Motor+Hetman+Chełmianka
Avatar
Kibol / 15 lipca 2017 o 23:08
Kmiocie.. Kibic Hetmana nie walnął by se nicku "Kibic Hetmana" przecież..  jak siejesz ferment to chociaż się wysil.. co do układu Hetman - Motor to powiem tyle że nie byłoby to nic nowego chociaż dla wielu co najmniej dziwne ( delikatnie mowiac).. kto chce to poczyta, a kto stary ten wie.. nawet z Chelmianka kiedyś były niezłe stosunki.. Wschodnia Horda + Hetman + Jaga byłaby solidna ekipą.. i Podkarpacie miało by ciężko.. a to z nimi ostatnimi laty lubelskie ma spiecia.. Ale co ja tam wiem
Avatar
Gość / 15 lipca 2017 o 22:31
niby kibic Hetmana to ktoś z Biłgoraja tylko sieje ferment
Avatar
Gość / 15 lipca 2017 o 22:19
Kibicu Hetmana z czym do ludzi, niedługo dziadki będą tam tylko chodzić na mecze kaźdy kto młody spie..la z tego zadupia
Avatar
Gość / 15 lipca 2017 o 21:50
Motor Hetman Jagiellonia! Już niedługo razem!!!! bez przemytników z Chełma!
Avatar
Gość / 16 lipca 2017 o 20:47
Ja jestem z Przedmościa i typuję wejdzie do 3 ligi Tomasovia !
Avatar
Ryba / 16 lipca 2017 o 12:42
oj krzysiu krzysiu....awansu nie bedzie-juz inny krzysiu po sparingach serwowal kit typu jacy to my dobrzy i ta nadza gra jeszcze nie do konca wyglada najlepiej ale juz widac ze cos z tego bedzie. kupa jest juz zrobiona i jeszcze kupa do zrobienia. kto bedzie papierem toaletowym? oczywiscie marek-bo reszta umyje rece. szczegolnie nie-sportowy dyrektor ktory teraz przyjal pozycje wyczekujaco-knujaca- bo u marka za wiele ten dyletant nie pod***y. ale niech tylko ruszy liga i bedzie ze dwie lub trzy wpadki-a beda sto procent-trole wyjda z szafy... marek zycze ci powodzenia-ale....sam sie o tym przekonasz juz nie dlugo. na marginesie-wuwal weltscha poki czas....
oj krzysiu krzysiu....awansu nie bedzie-juz inny krzysiu po sparingach serwowal kit typu jacy to my dobrzy i ta nadza gra jeszcze nie do konca wyglada najlepiej ale juz widac ze cos z tego bedzie. kupa jest juz zrobiona i jeszcze kupa do zrobienia. kto bedzie papierem toaletowym? oczywiscie marek-bo reszta umyje rece. szczegolnie nie-sportowy dyrektor ktory teraz przyjal pozycje wyczekujaco-knujaca- bo u marka za wiele ten dyletant nie pod***y. ale niech tylko ruszy liga i bedzie ze dwie lub trzy wpadki-a beda sto procent-trole wyjda z szafy... rozwiń
Avatar
Gość / 16 lipca 2017 o 11:29
Obecnie Hetman to tylko dumna nazwa... Poziom sportowy to jest rozpacz wystarczy pojsc na sparingi i popatrzec.
Avatar
Gość / 16 lipca 2017 o 11:12
A ciekawe kto ma awansowac jak nie Hetman :P Stal?
Avatar
Gość / 16 lipca 2017 o 10:44
Jestem z Zamoscia i stwierdzam ze Hetman nie awansuje bo nie bedzie komu strzelac bramek a ci testowani gracze to rozpacz i nedza moze za wyjatkiem Zmudy ale to obronca...
Avatar
Gość / 15 lipca 2017 o 23:33
A za moich czasów było Motor+Hetman+Chełmianka
Avatar
Kibol / 15 lipca 2017 o 23:08
Kmiocie.. Kibic Hetmana nie walnął by se nicku "Kibic Hetmana" przecież..  jak siejesz ferment to chociaż się wysil.. co do układu Hetman - Motor to powiem tyle że nie byłoby to nic nowego chociaż dla wielu co najmniej dziwne ( delikatnie mowiac).. kto chce to poczyta, a kto stary ten wie.. nawet z Chelmianka kiedyś były niezłe stosunki.. Wschodnia Horda + Hetman + Jaga byłaby solidna ekipą.. i Podkarpacie miało by ciężko.. a to z nimi ostatnimi laty lubelskie ma spiecia.. Ale co ja tam wiem
Avatar
Gość / 15 lipca 2017 o 22:31
niby kibic Hetmana to ktoś z Biłgoraja tylko sieje ferment
Avatar
Gość / 15 lipca 2017 o 22:19
Kibicu Hetmana z czym do ludzi, niedługo dziadki będą tam tylko chodzić na mecze kaźdy kto młody spie..la z tego zadupia
Avatar
Gość / 15 lipca 2017 o 21:50
Motor Hetman Jagiellonia! Już niedługo razem!!!! bez przemytników z Chełma!