III liga gr. IV

Motor przegrał z Resovią 1:2. Trzy mecze i tylko trzy punkty

Dodano: 20 sierpnia 2017, 20:47

(fot. Toamsz Lewtak/motorlublin.eu)

W całej poprzedniej rundzie Motor poniósł tylko jedną porażkę. Po trzech kolejkach nowego sezonu piłkarze Marcina Sasala już dwa razy schodzili z boiska bez punktów. W niedzielę przegrali na wyjeździe z Resovią 1:2

Goście kiepsko rozpoczęli niedzielne zawody. Już w szóstej minucie Artur Gieraga podawał za lekko do swojego bramkarza. Paweł Socha próbował ratować sytuację, ale sfaulował rywala i sędzia nie miał innego wyjścia, jak wskazać na „wapno”. Do piłki podszedł Bartłomiej Buczek i dał swojej drużynie prowadzenie.

W 19 minucie przyjezdnym udało się doprowadzić do wyrównania. Konrad Nowak z około 20 metrów posłał świetnego loba nad golkiperem rywali i wszystko zaczynało się od początku. Niestety, minęło pięć minut, a Resovia znowu miała w zapasie jednego gola. Socha tym razem nie poradził sobie z dośrodkowaniem Szymona Kalińca i praktycznie sam wrzucił sobie piłkę do siatki. Wiadomo jednak, że życie bramkarzom utrudniała deszczowa pogoda. Przed przerwą żółto-biało-niebiescy przez chwilę znowu cieszyli się z wyrównania. Radość Kamila Majkowskiego przerwał jednak sędzia, który dopatrzył się pozycji spalonej.

O tym, w jak ciężkich warunkach toczyło się spotkanie w Rzeszowie najlepiej świadczy fakt, że w drugiej połowie żadna z ekip nie oddała nawet celnego strzału. – Na pewno jesteśmy zaskoczeni, że po trzech kolejkach mamy na koncie tylko trzy punkty. Jest w nas sportowa złość – przyznaje Marcin Sasal, trener ekipy z Lublina. – W Rzeszowie nasze błędy to jednak katastrofa. Nie możemy zaliczać takich wpadek. Gol na 2:2? Muszę dokładnie zobaczyć całą sytuację, w tej chwili trudno powiedzieć, czy to była słuszna decyzja arbitra. Musimy się szybko pozbierać i zacząć punktować – dodaje szkoleniowiec Motoru.

Jego drużyna za tydzień znowu będzie musiała wrócić do Rzeszowa. Tym razem zagra tam ze Stalą. Dwaj główni kandydaci do awansu na początku rozgrywek nie zachwycają, bo piłkarze Bohdana Bławackiego w trzeciej serii gier przegrali w Sandomierzu z Wisłą 0:2. W efekcie Stal ma tylko „oczko” więcej od lublinian.

Resovia – Motor Lublin 2:1 (2:1)

Bramki: Buczek (7-z karnego), Kaliniec (24) – Nowak (19).

Motor: Socha – Michota, Tadrowski, Gieraga, Słotwiński, Kaczmarek, Tymosiak (46 Cholerzyński), Korczakowski (80 Kamiński), Oziemczuk (75 Kozban), Majkowski (65 Dzięgielewski), Nowak.

Żółte kartki: Michota, Nowak, Korczakowski (Motor).

Czerwona kartka: Michota (90 min, Motor, za dwie żółte).

Sędziował: Jakub Pieron(Kielce).

Cyrk
Cyrk (23 sierpnia 2017 o 09:10) 0
i ponownie dupa ehhh wy***ic tych pseudo pilkazy oni nieawansuja bo wiedza ze straca prace na wysza lige sie nielapia wiedz gdzie beda miec lepiej jak nie w lublinie dobra kaska itd... a na wiosce ile on wyciagnie im sie to nieoplaca kibice tez juz maja dosyc tego dziadostwa i jest coraz slabiej z frekfencja zeby przez tyle czasu tyle sezonow niewyjsc ztego gowna to poprostu trzeba niechciec zawsze braknie punkcik jeden meczyk itd....jakies garbarnie i inne wynalazki wchodza a oni dalej sa blisko zenada.
Gość (22 sierpnia 2017 o 18:46) 0
Soch przed meczem chyba zaliczył imprezkę na rurze
zniesmaczony (21 sierpnia 2017 o 14:51) 0
fanJan napisał:
PO CO STAWIAĆ NA NAJEMNIKÓW ? ILU WYCHOWANKÓW , CZY JUNIORÓW , KTÓRZY GRALI DWA , CZY TRZY LATA TEMU W CLJ GRA TERAZ W TEJ 3 , A RACZEJ 4 LIDZE ? Bardzo słusznie, przychodzą z zewnątrz  trenerzy, którzy sprowadzają z zewnąrz piłkarzy. Zawodnicy i trener z Lublina dla swojego klubu i miasta gryźliby trawę. Na ten poziom rozgrywek nie trzeba żadnych gwiazd, potrzebny jest zgrany zespół.

Gość (21 sierpnia 2017 o 13:04) 0
Dalej piszcie główny kandydat do awansu buhaha!
Gość (21 sierpnia 2017 o 11:57) 0
specjalista od sportu zastępca Pana prezydenta tak kocha Motór, że innym sportom i drużynom pieniądze zabiera i wiecznie na motór daje. A może czas przemyśleć sprawę i finansować te drużyny, które mają chęć grać a które dzięki co raz mniejszym dotacjom z miasta zaczynają schodzić na psy. Motor nigdzie nie awansuje bo im się nie opłaca.