III liga gr. IV

Motor szykuje się do meczu z KSZO

Dodano: 15 listopada 2017, 11:03

Patryk Słotwiński w meczu z Avią zdobył piękną bramkę z rzutu wolnego, a dodatkowo zaliczył asystę przy bramce Juliena Tadrowskiego (fot. MACIEJ KACZANOWSKI)

Po wygranej w derbach z Avią (4:0) piłkarze Motoru umocnili się na pierwszym miejscu w tabeli. W sobotę drużynę Marcina Sasala czeka ostatni mecz w tym roku – u siebie z KSZO Ostrowiec Świętokrzyski

Rozmiary i sposób, w jaki żółto-biało-niebiescy rozprawili się z rywalem w Świdniku zaskoczyły nawet samych zawodników. – Ten mecz przeszedł nasze najśmielsze oczekiwania. Pozamiatane było już w pierwszej połowie, a w zasadzie po 20 minutach, kiedy prowadziliśmy 3:0. Mogliśmy mieć w zapasie nawet pięć lub sześć goli. Po przerwie to już były piłkarskie szachy, ale trudno się dziwić przy takim wyniku – wyjaśnia Konrad Nowak, który znowu był bohaterem Motoru.

Napastnik pozyskany w lecie z Wisły Puławy zdobył przeciwko Avii dwa gole. Mógł zakończyć spotkanie z drugim hat-trickiem na koncie. Tydzień wcześniej trzy razy pokonał bramkarza Orląt Spomlek Radzyń Podlaski. Dobra forma na finiszu rozgrywek od razu zaowocowała pierwszym miejscem w klasyfikacji najskuteczniejszych piłkarzy grupy czwartej III ligi. 32-latek uzbierał już 10 bramek, a trzeba pamiętać, że do tej pory tylko pięć razy wychodził w podstawowym składzie swojego zespołu.

– Bardzo dobrze czuliśmy się w Świdniku. Trudno mi powiedzieć, jak było z gospodarzami. Swoje na pewno zrobiło także boisko. Nie jest tajemnicą, że na dobrze przygotowanych płytach gra nam się zdecydowanie łatwiej. Szkoda, że więcej drużyn nie dysponuje chociażby takimi obiektami, jak Avia. Skąd się wzięła moja wysoka forma w końcówce roku? Codziennie na treningach daję z siebie wszystko i wychodzi na to, że ciężka praca się opłaciła. Dodatkowo, długo czekałem na swoją szansę i cieszę się, że kiedy się pojawiła, to potrafiłem ją wykorzystać, a do tego pomóc drużynie– wyjaśnia napastnik ekipy z Lublina.

Najbliższy rywal Motoru ostatnio gra w kratkę. KSZO w trzech poprzednich kolejkach wywalczyło cztery punkty. Najpierw był remis u siebie z Podhalem, później szczęśliwa wygrana w Białej Podlaskiej (2:1), a przed tygodniem porażka na własnym boisku ze Stalą Rzeszów (1:2). – W ostatnich miesiącach cały czas musieliśmy gonić rywali i chyba już wystarczy. Chcemy przezimować przerwę w rozgrywkach na pierwszym miejscu i zrobimy wszystko, żeby pozytywnym akcentem zakończyć 2017 rok – zapewnia Konrad Nowak.

WIZYTA W ALDIKU

Zgodnie z zapowiedziami w poniedziałek Marcin Michota, Szymon Kamiński, a także trener bramkarzy Arkadiusz Onyszko odwiedzili supermarket Aldik znajdujący się w Galerii Olimp. W czwartek zawodników będzie można spotkać w sklepach przy ul. Gospodarczej 3 oraz Nałkowskich 124. Dla kibiców to okazja, żeby zamienić parę słów z piłkarzami, kupić klubowe gadżety, czy zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie. W obu supermarketach w godz. 16-21 będzie można też kupić bilety na najbliższe spotkanie z KSZO.

janusz
moigjzg
lbn
(17) komentarzy

janusz
janusz (3 dni temu o 21:04) 0
Motor to klasa niszowa międzywojewódzka ,a MKS Prerła to walka być może o mistrza POLSKI ,dlatego klub z 3 ligi powinien grać o godz 13 wszyscy grają tylko nie Bogaty Motor,noż w kieszeni się otwiera gdzie ekstraklasa czy 1 liga gra w biały dzięń bogaty Motor perzy świetle elektrycznym dla 2.5 tys widzów
moigjzg
moigjzg (3 dni temu o 16:54) 0
nikt nie przebije z komentarzem tego debila co pisze parafiaszarowola.pl . Co za kretyn, takich tylko w pisie szukać. Do boju MOOOOOOOTTTTOOOOrrrrrr.
lbn
lbn (3 dni temu o 16:23) 0
Chcesz iść na MKS to idż frustracie i nie zawracaj głowy, o Motor się nie martw - poradzi sobie ma wiernych fanów którzy na mecz przyjdą, a potem możesz porównac frekwencję na obu widowiskach sportowych.
House
House (3 dni temu o 09:11) 0
W sobotę to MKS Perła (Montex) gra z Zagłębiem o 1 miejsce na koniec rundy i TAM się wybieram bo będzie ciekawie. A z KSZO będzie kopanina bo ani jedni ani drudzy nie chcą awansować wyżej z tej bananowej ligi gdzie z nieba leci hajs za poziom półamatorski
Gość (4 dni temu o 21:10) 0