Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

III liga gr. IV

12 sierpnia 2017 r.
19:28

Podhale Nowy Targ - Motor Lublin 1:0. Nieudany początek sezonu

0 31 A A
Kamil Oziemczuk i jego koledzy przegrali w Nowym Targu 0:1
Kamil Oziemczuk i jego koledzy przegrali w Nowym Targu 0:1 (fot. Tomasz Lewtak / motorlublin.eu)

Główny faworyt do awansu na dzień dobry dostał sygnał ostrzegawczy. Motor przegrał na wyjeździe z Podhalem Nowy Targ 0:1. Już w środę szansa na rehabilitację, bo do Lublina przyjedzie Podlasie Biała Podlaska (godz. 19)

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Okazuje się, że droga do II ligi nie będzie usłana różami. W sobotnim spotkaniu początek w wykonaniu żółto-biało-niebieskich był całkiem niezły. Dawid Dzięgielewski potwierdzał formę ze sparingów i sprawiał rywalom sporo problemów.

Najpierw Błażej Cyfert w ostatniej chwili zatrzymał gracza Motoru. Później w bramce dobrze spisał się golkiper Podhala. Po kwadransie gry Igor Korczakowski uderzał z dystansu, ale znowu na posterunku był Mateusz Szukała. W odpowiednim miejscu znalazł się Kamil Oziemczuk i dobijał strzał kolegi, niestety także bez efektu bramkowego.

W kolejnych minutach tak różowo już nie było. Lublinianie mieli problemy z rozmontowaniem obrony przeciwnika. W samej końcówce seria błędów gości spowodowała, że Podhale otworzyło wynik. Po krótkim rozegraniu rzutu rożnego zabrakło podejścia do rywali, a za chwilę krycie na radar pozwoliło Danielowi Mikołajczykowi głową pokonać Pawła Sochę.

W drugiej połowie szybko okazję miał Paweł Kaczmarek, ale nie doprowadził do remisu. Po godzinie gry trener Marcin Sasal próbował ratować sytuację podwójną zmianą, ale Kamil Majkowski i Dmytro Kozban nie odmienili gry przyjezdnych. Miejscowi mogli podwyższyć swoje prowadzenie. Najpierw Sebastian Dziedzic przejął za krótkie podanie do Sochy, znalazł się sam przed bramkarzem Motoru i na koniec w ogóle nie trafił w bramkę. W 77 minucie bliski szczęścia po strzale głową był z kolei Artur Pląskowski.

W samej końcówce żółto-biało-niebiescy naciskali, naciskali, ale nic już nie zdziałali. Tym samym muszą się pogodzić z bardzo przykrą porażką. Na szczęście długo nie trzeba będzie czekać na kolejny mecz. W środę na Arenie Lublin pojawi się Podlasie, które też nie popisało się w pierwszej kolejce. Bialczanie dostali w Rzeszowie lanie od Resovii (0:4).

Podhale Nowy Targ – Motor Lublin 1:0 (1:0)

Bramka: Mikołajczyk (45)

Motor: Socha – Słotwiński, Gieraga, Tadrowski, Michota, Dzięgielewski (61 Majkowski), Korczakowski, Cholerzyński (46 Tymosiak), Kaczmarek, Oziemczuk, Nowak (61 Kozban).

Komentarze 31

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 13 sierpnia 2017 o 13:43
Nie jest tajemnicą że poprzedni awans był nie na rękę wkładom w koszulkach . Wszystko na najlepszej drodze na brak awansu w tym sezonie znowu zabraknie punktów straconych na wioskach
Avatar
Gość / 13 sierpnia 2017 o 11:54
A nie mówiłem, że pieniądze wyrzucone w błoto?
Avatar
Motorowiec / 13 sierpnia 2017 o 11:13
Boisko było zbyt równe. Na takich trudno się gra. Na wioskach natomiast boiska są zbyt nierówne. Tam również trudno się gra. Trudny jest los piłkarza III ligi.
Avatar
Gość / 13 sierpnia 2017 o 10:44
Krótkie podsumowanie: 1. Średnie zaangażowanie zawodników 2. Zbyt duże odległości między zawodnikami, brak podwajania krycia 3. Brak umiejętności wyjścia spod krycia 4. Bardzo słaba technika 5. Brak umiejętności gry kombinacyjnej 6. Brak wypracowanych schematów gry i wykonywania stałych fragmentów 7. Mała szybkość zawodników 8. Niefrasobliwość obrońców 9. Brak umiejętności (lub siły) w zastosowaniu presingu 10. Zawodnicy jak sznurkiem przywiązani do swoich pozycji (brak wymienności pozycji) 11. Zagrania przewidywalne - nie potrafią lub boją się zagrań niekonwencjonalnych 12. Zwodnicy sprawiają wrażenie dumnych i pewnych siebie, co niestety nie idzie w parze z zaangażowaniem i umiejętnościami. Bardzo bym chciał napisać coś pozytywnego ale po tym meczu zawodnicy i sztab szkoleniowy nie dają ku temu możliwości. Mam nadzieję, że w następnych meczach będzie lepiej ale na diametralną zmianę stylu gry raczej bym nie liczył. Może ten zimny prysznic podziała - OBY
Krótkie podsumowanie: 1. Średnie zaangażowanie zawodników 2. Zbyt duże odległości między zawodnikami, brak podwajania krycia 3. Brak umiejętności wyjścia spod krycia 4. Bardzo słaba technika 5. Brak umiejętności gry kombinacyjnej 6. Brak wypracowanych schematów gry i wykonywania stałych fragmentów 7. Mała szybkość zawodników 8. Niefrasobliwość obrońców 9. Brak umiejętności (lub siły) w zastosowaniu presingu 10. Zawodnicy jak sznurkiem przywiązani do swoich pozycji (brak wymienności pozycji) 11. Zagrania przewidywalne - nie potrafią lub boją... rozwiń
Avatar
zawiedziony / 13 sierpnia 2017 o 10:10
Co do przegranego meczu  , górale nie przestraszyli się gadania tylko robili swoje. W piłce nożnej mówi się nogami, nie językiem.
Avatar
Gość / 13 sierpnia 2017 o 08:30
Cienka ta Szarowola - Mootoouurr jak slina pajaka!!!!!!!!!! Czy stadion oj boisko na Kresowej jest przygotowane na poziom druzyny i ligi???????
Avatar
Gość / 13 sierpnia 2017 o 01:14
Znowu falstart na początek ligi. Trener Sasal zbyt pewny swego w wypowiedziach przedsezonowych. Jesli w tym sezonie nie wyjdzie to będzie koniec marzeń na kilka lat
Avatar
Gość / 13 sierpnia 2017 o 00:04
Upał był za duży i zmęczenie podróżą dlatego przegrali.
Avatar
Gość / 12 sierpnia 2017 o 23:02
Też widziałem mecz w necie. Nie ma sensu robić analizy - po prostu DNO!!! Ps. Jak się nazywa ten zawodnik motoru z nr 9 co cały mecz spacerował przy bocznej linii.
Avatar
Gość / 12 sierpnia 2017 o 23:01
Hehehe.
Avatar
Gość / 13 sierpnia 2017 o 13:43
Nie jest tajemnicą że poprzedni awans był nie na rękę wkładom w koszulkach . Wszystko na najlepszej drodze na brak awansu w tym sezonie znowu zabraknie punktów straconych na wioskach
Avatar
Gość / 13 sierpnia 2017 o 11:54
A nie mówiłem, że pieniądze wyrzucone w błoto?
Avatar
Motorowiec / 13 sierpnia 2017 o 11:13
Boisko było zbyt równe. Na takich trudno się gra. Na wioskach natomiast boiska są zbyt nierówne. Tam również trudno się gra. Trudny jest los piłkarza III ligi.
Avatar
Gość / 13 sierpnia 2017 o 10:44
Krótkie podsumowanie: 1. Średnie zaangażowanie zawodników 2. Zbyt duże odległości między zawodnikami, brak podwajania krycia 3. Brak umiejętności wyjścia spod krycia 4. Bardzo słaba technika 5. Brak umiejętności gry kombinacyjnej 6. Brak wypracowanych schematów gry i wykonywania stałych fragmentów 7. Mała szybkość zawodników 8. Niefrasobliwość obrońców 9. Brak umiejętności (lub siły) w zastosowaniu presingu 10. Zawodnicy jak sznurkiem przywiązani do swoich pozycji (brak wymienności pozycji) 11. Zagrania przewidywalne - nie potrafią lub boją się zagrań niekonwencjonalnych 12. Zwodnicy sprawiają wrażenie dumnych i pewnych siebie, co niestety nie idzie w parze z zaangażowaniem i umiejętnościami. Bardzo bym chciał napisać coś pozytywnego ale po tym meczu zawodnicy i sztab szkoleniowy nie dają ku temu możliwości. Mam nadzieję, że w następnych meczach będzie lepiej ale na diametralną zmianę stylu gry raczej bym nie liczył. Może ten zimny prysznic podziała - OBY
Krótkie podsumowanie: 1. Średnie zaangażowanie zawodników 2. Zbyt duże odległości między zawodnikami, brak podwajania krycia 3. Brak umiejętności wyjścia spod krycia 4. Bardzo słaba technika 5. Brak umiejętności gry kombinacyjnej 6. Brak wypracowanych schematów gry i wykonywania stałych fragmentów 7. Mała szybkość zawodników 8. Niefrasobliwość obrońców 9. Brak umiejętności (lub siły) w zastosowaniu presingu 10. Zawodnicy jak sznurkiem przywiązani do swoich pozycji (brak wymienności pozycji) 11. Zagrania przewidywalne - nie potrafią lub boją... rozwiń
Avatar
zawiedziony / 13 sierpnia 2017 o 10:10
Co do przegranego meczu  , górale nie przestraszyli się gadania tylko robili swoje. W piłce nożnej mówi się nogami, nie językiem.
Avatar
Gość / 13 sierpnia 2017 o 08:30
Cienka ta Szarowola - Mootoouurr jak slina pajaka!!!!!!!!!! Czy stadion oj boisko na Kresowej jest przygotowane na poziom druzyny i ligi???????
Avatar
Gość / 13 sierpnia 2017 o 01:14
Znowu falstart na początek ligi. Trener Sasal zbyt pewny swego w wypowiedziach przedsezonowych. Jesli w tym sezonie nie wyjdzie to będzie koniec marzeń na kilka lat
Avatar
Gość / 13 sierpnia 2017 o 00:04
Upał był za duży i zmęczenie podróżą dlatego przegrali.
Avatar
Gość / 12 sierpnia 2017 o 23:02
Też widziałem mecz w necie. Nie ma sensu robić analizy - po prostu DNO!!! Ps. Jak się nazywa ten zawodnik motoru z nr 9 co cały mecz spacerował przy bocznej linii.
Avatar
Gość / 12 sierpnia 2017 o 23:01
Hehehe.
Zobacz wszystkie komentarze 31

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Nowa hala sportowa powstanie za większe pieniądze. Radni zgodzili się na wzrost zadłużenia

Nowa hala sportowa powstanie za większe pieniądze. Radni zgodzili się na wzrost zadłużenia 0 1

Puławscy radni upoważnili prezydenta do zadłużenia miasta i rozstrzygnięcia ostatniego przetargu na budowę nowej hali widowiskowo-sportowej. Łączne wydatki związane z budową pierwszego etapu obiektu (bez basenu) władze szacują na ok. 90 mln złotych.

Po zdrowie na wakacje. Gratisowe badania w Tarasach Zamkowych
26 maja 2018, 10:00

Po zdrowie na wakacje. Gratisowe badania w Tarasach Zamkowych 0 0

Z bezpłatnych badań prowadzonych przez studentów z organizacji Młodych Medyków przy Uniwersytecie Medycznym w Lublinie będzie można skorzystać już w sobotę, 26 maja w Tarasach Zamkowych.

Straż Graniczna świętowała w Białej Podlaskiej. Awanse na wyższe stopnie [zdjęcia]
galeria

Straż Graniczna świętowała w Białej Podlaskiej. Awanse na wyższe stopnie [zdjęcia] 0 0

Ponad 300 awansów na wyższe stopnie służbowe przyznał Nadbużański Oddział Straży Granicznej. Okazją były piątkowe wojewódzkie uroczystości 27. rocznicy utworzenia Straży Granicznej, które odbyły się w Białej Podlaskiej.

Noc Kultury 2018: Lista wydarzeń, na które musisz odebrać wejściówkę. Kto pierwszy, ten lepszy
galeria
film

Noc Kultury 2018: Lista wydarzeń, na które musisz odebrać wejściówkę. Kto pierwszy, ten lepszy 0 0

Od soboty będzie można rezerwować bezpłatne wejściówki na Noc Kultury (2/3 czerwca). Obowiązuje zasada „kto pierwszy, ten lepszy”, a rezerwacja jest możliwa tylko przez internet. Chodzi oczywiście tylko o wydarzenia, na które wpuszczana może być ograniczona liczba widzów. Jakie to imprezy i jak zdobyć wejściówkę?

Puławy: Nauczycielka stanie do walki o fotel prezydenta
Sonda

Puławy: Nauczycielka stanie do walki o fotel prezydenta 0 11

Przewodnicząca rady miasta Bożena Krygier powalczy jesienią o fotel prezydenta miasta Puławy. Jej kandydaturę potwierdziły władze Prawa i Sprawiedliwości.

Program TV na weekend 25-27 maja. Jakie filmy warto zobaczyć?
25 maja 2018, 0:00

Program TV na weekend 25-27 maja. Jakie filmy warto zobaczyć? 0 0

Co Gdzie Kiedy. W ten weekend TVN stawia na widowiskowe hity Michaela Baya - Transformers i Armageddon. Ale w naziemnej telewizji cyfrowej zobaczymy także festiwalowego Toma, doskonałą gangsterkę od Scorsese - Infiltrację czy polską Karbalę. Sprawdźcie, jakie filmy będzie można zobaczyć w ten weekend w telewizji.

Nie ma chętnych na działki w bialskiej podstrefie ekonomicznej

Nie ma chętnych na działki w bialskiej podstrefie ekonomicznej 0 2

Drugi już przetarg na ogromny areał w bialskiej podstrefie ekonomicznej zakończył się fiaskiem.

Podlubelska gmina urządziła loterię. Są efekty, rośnie liczba mieszkańców płacących podatki

Podlubelska gmina urządziła loterię. Są efekty, rośnie liczba mieszkańców płacących podatki 0 3

Władze podlubelskiej gminy Niemce znalazły sposób na to, by zachęcić mieszkańców do płacenia podatków w ich gminie. Już po raz drugi urzędnicy zorganizowali loterię z nagrodami. Można wygrać telewizor, laptop albo konsolę.

Zamość: Galeria sztuki na murach zoo

Zamość: Galeria sztuki na murach zoo 0 0

W Zamościu odbędzie się festiwal Hip-Hop Graffiti Jam, podczas którego stworzona będzie miejską galerię sztuki na szarych dziś murach Ogrodu Zoologicznego. Wszystko dzięki grantowi otrzymanego w programie Lechstarter.

Skład sztuki. Interaktywna wystawa dla dzieci w Galerii Labirynt
26 maja 2018, 12:00

Skład sztuki. Interaktywna wystawa dla dzieci w Galerii Labirynt 0 0

Co Gdzie Kiedy. Galeria Labirynt (ul. Popiełuszki 5) zaprasza na wernisaż interaktywnej wystawy dla dzieci Skład sztuki. Otwarcie ekspozycji odbędzie się w sobotę, 26 maja o godz. 12.

Lubelskie: Nowe pociągi w tym roku nie przyjadą

Lubelskie: Nowe pociągi w tym roku nie przyjadą 0 4

Miały pachnieć nowością, koić klimatyzacją i zapewniać pasażerom bezprzewodowy internet. W takich warunkach miały nas wozić po trasach regionalnych, np. z Lublina do Chełma i Dęblina. Miały, ale na razie nie będą. Unieważniony został przetarg na dostawę 11 pociągów elektrycznych dla województwa lubelskiego

100 milionów złotych na fotonikę!

100 milionów złotych na fotonikę! 0 0

100 mln zł na fotonikę – wspólne przedsięwzięcie NCBiR i samorządu województwa lubelskiego Samorząd województwa lubelskiego oraz Narodowe Centrum Badań i Rozwoju wspólnie wspierają projekty w zakresie innowacyjnych technologii fotonicznych. Na ten cel przeznaczono aż 100 milionów złotych.

Havana Nights w El Cubano
26 maja 2018, 21:00

Havana Nights w El Cubano 0 0

W sobotę, 26 maja o godz. 21 w klubie El Cubano (ul. Zesłańców Sybiru 5) odbędzie się impreza z cyklu Havana Nights.

Tysiące pijawek w śmietnikach w pociągu [zdjęcia]
galeria

Tysiące pijawek w śmietnikach w pociągu [zdjęcia] 0 1

Ponad 3 tys. chronionych pijawek lekarskich znaleźli celnicy w śmietnikach w międzynarodowym pociągu z Kijowa do Warszawy. Żaden z podróżnych nie przyznał się do przemytu.

O bezkolizyjnych biustonoszach i polirobocie do rozmowy
wiersz między newsami

O bezkolizyjnych biustonoszach i polirobocie do rozmowy 0 0

Problemy, które nie są obce działaczom ruchu Zero Waste, idee bliskie wrogom nadmiaru, konsumpcjonizmu i jednorazowości. Poeta z minionej epoki jest wam bratem

III LIGA, GRUPA IV
29. KOLEJKA

Wyniki:

KSZO - Avia 1:0
Motor - Wisła 0:1
Resovia - Chełmianka 0:0
Podlasie - Wólczanka 2:4
Unia - Soła 4:0
JKS - MKS Trzebinia 2:0
Podhale - Orlęta 4:1
Karpaty - Wiślanie 0:3
Spartakus - Stal 0:1

Tabela:

1. Resovia 29 62 47-20
2. Motor 29 58 63-27
3. KSZO 28 56 44-24
4. Chełmianka 29 55 47-22
5. Wólczanka 29 52 50-32
6. Stal 29 48 46-30
7. Podhale 29 47 46-34
8. Wiślanie 29 44 48-46
9. Orlęta 28 39 40-42
10. Avia 28 39 50-36
11. Soła 29 32 33-52
12. Unia 29 31 41-57
13. Wisła 28 27 23-41
14. Spartakus 28 26 28-49
15. Podlasie 28 25 30-43
16. Trzebinia 29 24 31-53
17. JKS 28 22 30-59
18. Karpaty 28 22 23-53

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!
 
Uwaga czytelniku!
Nie teraz Przeczytaj i wyraź zgodę

Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, wejdzie w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. W związku z tym chcielibyśmy Ci przekazać kilka informacji na temat zasad przetwarzania Twoich danych osobowych.

Rozumiem

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.