Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

III liga gr. IV

11 stycznia 2018 r.
20:00

Trzech nowych piłkarzy trenuje z Motorem [zdjęcia]

13 5 A A

W czwartek piłkarze Motoru spotkali się na pierwszym w 2018 roku treningu. Zgodnie z zapowiedziami oprócz Marcina Burkhardta trener Marcin Sasal miał do dyspozycji dwóch kolejnych, nowych graczy. Szymona Zgardę (Podbeskidzie) i Kamila Kumocha (juniorzy Legii Warszawa).

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Zgarda ma 23 lata i przygodę z piłką zaczynał w klubie Przemysław Poznań. Później wiele lat spędził w młodzieżowych drużynach Lecha Poznań. W barwach „Kolejorza” grał także w Młodej Ekstraklasie i rezerwach, ale w pierwszej drużynie szansy nie dostał. Później zakładał koszulkę: Miedzi Legnica, Widzewa Łódź, czy GKS Bełchatów. Rundę jesienną spędził w Podbeskidziu Bielsko-Biała, ale w I lidze ani razu nie pojawił się na boisku.

Kumoch to 17-letni pomocnik juniorów Legii Warszawa. W rundzie jesiennej zaliczył kilka występów w Centralnej Lidze Juniorów. Trzeci nowy gracz to oczywiście Marcin Burkhardt, który podpisał już umowę z lubelskim klubem.

W czwartkowym treningu brał udział także Michał Paluch, ale 23-letni napastnik wiosnę i tak spędzi jeszcze na wypożyczeniu w Hetmanie Zamość.

Czytaj więcej o:

Komentarze 5

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
~L / 13 stycznia 2018 o 09:45
"tO MOGLI ZROBIĆ TYLKO DZIAŁACZE Motoru ściągają juniora z Legii /Uwaga ! zagrał nawet kilka meczy w Centralnej Lidze juniorów!!!/ a pod nosem chłopcy którzy rozegrali wszystkie mecze w centralnej Lidze !!! Rozłożą ten klub już dokumentnie. Za sterami Motoru i Akademii ludzie, którzy znają biznes i zarządzanie od podszewki /:):):) a działaczami? Bez komentarza. " ZAPOMNIAŁEŚ DODAĆ - "... znają jak uczestniczyć w nieudanym biznesie..." ha, ha Kumaci wiedzą o co chodzi!
Avatar
Gość / 12 stycznia 2018 o 08:53
tO MOGLI ZROBIĆ TYLKO DZIAŁACZE Motoru ściągają juniora z Legii /Uwaga ! zagrał nawet kilka meczy w Centralnej Lidze juniorów!!!/ a pod nosem chłopcy którzy rozegrali wszystkie mecze w centralnej Lidze !!! Rozłożą ten klub już dokumentnie. Za sterami Motoru i Akademii ludzie, którzy znają biznes i zarządzanie od podszewki /:):):) a działaczami? Bez komentarza.
Avatar
Gość / 12 stycznia 2018 o 00:02
O widzę Michał już trenuje, ostatni skończył trenować jesienią i pierwszy zaczął zimą, najbardziej pracowity zawodnik Hetmana i najlepszy nasz snajper, mnóstwo bramek dla nas wiosną życzę.
Avatar
Gość / 11 stycznia 2018 o 23:01
Czapki Aviuni. Pewne info, pozdrAVIAm.
Avatar
Gość / 11 stycznia 2018 o 22:26
Ładne czapki. Arki czy sąsiada z za miedzy?
Avatar
~L / 13 stycznia 2018 o 09:45
"tO MOGLI ZROBIĆ TYLKO DZIAŁACZE Motoru ściągają juniora z Legii /Uwaga ! zagrał nawet kilka meczy w Centralnej Lidze juniorów!!!/ a pod nosem chłopcy którzy rozegrali wszystkie mecze w centralnej Lidze !!! Rozłożą ten klub już dokumentnie. Za sterami Motoru i Akademii ludzie, którzy znają biznes i zarządzanie od podszewki /:):):) a działaczami? Bez komentarza. " ZAPOMNIAŁEŚ DODAĆ - "... znają jak uczestniczyć w nieudanym biznesie..." ha, ha Kumaci wiedzą o co chodzi!
Avatar
Gość / 12 stycznia 2018 o 08:53
tO MOGLI ZROBIĆ TYLKO DZIAŁACZE Motoru ściągają juniora z Legii /Uwaga ! zagrał nawet kilka meczy w Centralnej Lidze juniorów!!!/ a pod nosem chłopcy którzy rozegrali wszystkie mecze w centralnej Lidze !!! Rozłożą ten klub już dokumentnie. Za sterami Motoru i Akademii ludzie, którzy znają biznes i zarządzanie od podszewki /:):):) a działaczami? Bez komentarza.
Avatar
Gość / 12 stycznia 2018 o 00:02
O widzę Michał już trenuje, ostatni skończył trenować jesienią i pierwszy zaczął zimą, najbardziej pracowity zawodnik Hetmana i najlepszy nasz snajper, mnóstwo bramek dla nas wiosną życzę.
Avatar
Gość / 11 stycznia 2018 o 23:01
Czapki Aviuni. Pewne info, pozdrAVIAm.
Avatar
Gość / 11 stycznia 2018 o 22:26
Ładne czapki. Arki czy sąsiada z za miedzy?

Skomentuj

Komentujesz jako Gość
Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Siatkarki LUK AZS UMCS i Tomasovii zanotowały po dwie porażki

Siatkarki LUK AZS UMCS i Tomasovii zanotowały po dwie porażki 0 0

Półfinały w grupie czwartej na razie przebiegają po myśli faworytów. MKS San-Pajda prowadzi z LUK AZS UMCS 2:0. Po dwóch meczach tak samo wygląda rywalizacja Szóstki Mielec z Tomasovią

Górnik nadrabia zaległości. Dziś mecz z Chrobrym Głogów

Górnik nadrabia zaległości. Dziś mecz z Chrobrym Głogów 1 0

Dzisiaj Górnik Łęczna w zaległym meczu zmierzy się z Chrobrym Głogów. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 17

Te miejskie inwestycje mogą się nie rozpocząć w terminie
galeria

Te miejskie inwestycje mogą się nie rozpocząć w terminie 4 6

Albo nikt nie chce się podjąć budowy, albo wykonawcy proponują za wysokie ceny. Taki problem ze znalezieniem ekip budowlanych coraz częściej ma samorząd Lublina. Już wiadomo, że kilku inwestycji nie zacznie w zakładanym terminie. Z jednej już w tym roku zrezygnowano, losy innej rozstrzygną się pojutrze

Zawiesił metalową linkę, która przecięła szyję 15-latka
z kraju
film

Zawiesił metalową linkę, która przecięła szyję 15-latka 1 3

Tarnobrzeg (woj. podkarpackie). 41-letni Tomasz O. zawiesił metalową linkę między dwoma metrowymi słupkami. Linka przecięła tchawicę 15-letniego Dominika, który przejeżdżał przez prywatną drogę na skuterze. 41-latek usłyszał zarzut nieumyślnego spowodowania zagrożenia życia lub zdrowia. Mężczyzna przyznał się do zarzucanych mu czynów. 

Opaska, która ratuje życie. Czerwony Guzik będzie dostępny dla seniorów z całego regionu

Opaska, która ratuje życie. Czerwony Guzik będzie dostępny dla seniorów z całego regionu 1 1

Czarne opaski z czerwonym guzikiem, którego przyciśnięcie oznacza potrzebę wezwania pomocy, będą mogli otrzymać seniorzy z całego województwa lubelskiego. Jest na to 49 mln zł z Europejskiego Funduszu Społecznego

Kolejna polska zimowa wyprawa na K2 odłożona w czasie
galeria
film

Kolejna polska zimowa wyprawa na K2 odłożona w czasie 5 2

Po analizie sytuacji oraz ustaleniach Komitetu Organizacyjnego i członków wyprawy podjęto decyzję, iż kolejna zimowa wyprawa na K2 w ramach Programu Polski Himalaizm Zimowy, planowana będzie na zimę 2019/2020 - poinformował Polski Himalaizm Zimowy 2016-2020 im. Artura Hajzera

Opiekunkę zatrudnię. Zarobić można nawet 1700 euro na rękę

Opiekunkę zatrudnię. Zarobić można nawet 1700 euro na rękę 0 4

Nawet 1700 euro „na rękę” może zarobić w Niemczech opiekunka osób starszych. Zarobki zależą od kwalifikacji i znajomości języka

Pierwsze miasto z prohibicją w woj. lubelskim? Wieczorem mieszkańcy nie kupią alkoholu nawet na stacji paliw
film

Pierwsze miasto z prohibicją w woj. lubelskim? Wieczorem mieszkańcy nie kupią alkoholu nawet na stacji paliw 375 61

Między godz. 23 a 6 rano alkohol kupisz tylko w barze. Ograniczenia mają obowiązywać w sklepach monopolowych, hipermarketach i na stacjach paliw. Puławy to jedno z pierwszych miast, które chce skorzystać z nowych uprawnień ustawowych

Tak powstają niezwykłe prace, które zobaczymy w centrum Lublina [zdjęcia]
galeria

Tak powstają niezwykłe prace, które zobaczymy w centrum Lublina [zdjęcia] 39 1

Prace będzie można za kilka dni oglądać na placu Teatralnym w Lublinie

Arcybiskup konsekrował kościół w Lublinie. Po 22 latach istnienia parafii [zdjęcia]
galeria

Arcybiskup konsekrował kościół w Lublinie. Po 22 latach istnienia parafii [zdjęcia] 20 6

W poniedziałek arcybiskup Stanisław Budzik konsekrował kościół św. Wojciecha Biskupa i Męczennika na ul. Kaczeńcowej, w 22 roku istnienia parafii. Metropolita lubelski poświęcił również pamiątkową tablicę umieszczoną przy wejściu do świątyni.

Pokazy młodych tancerzy z Lublina

Pokazy młodych tancerzy z Lublina 2 0

Co Gdzie Kiedy. Centrum Kultury w Lublinie (ul. Peowiaków 12) zaprasza na pokaz młodych tancerzy z Lublina i regionu, który odbędzie się 28 kwietnia o godz. 17.

Cztery monodramy teatralne w DDK Węglin
25 kwietnia 2018, 18:00

Cztery monodramy teatralne w DDK Węglin 0 0

Co Gdzie Kiedy. W ramach cyklu T1A Dzielnicowego Domu Kultury Węglin (ul. Judyma 2a) w kwietniu zobaczymy aż cztery monodramy w wykonaniu różnych artystów. Poszczególne spektakl odbędą się 25 kwietnia o godz. 18 i 19 oraz 26 kwietnia o godz. 18 i 19.15.

S17: Konstrukcja mostu już gotowa

S17: Konstrukcja mostu już gotowa 20 1

6 belek, każda o masie 66 ton, leży na swoim miejscu. Tak wygląda gotowa konstrukcja nowego mostu na Wieprzu, w ciągu S17 w miejscowości Kośmin (gmina Żyrzyn)

Laury konserwatorskie 2018: Zobacz najlepiej odrestaurowane zabytki w Lubelskiem
galeria

Laury konserwatorskie 2018: Zobacz najlepiej odrestaurowane zabytki w Lubelskiem 13 3

W poniedziałek wręczono doroczne „Laury konserwatorskie” – nagrody za najlepiej odrestaurowane zabytki.

Ciało kobiety znaleziono w rzece

Ciało kobiety znaleziono w rzece 9 2

Nie żyje 46-latka z gm. Bełżyce. Jej ciało wyłowiono w poniedziałek rano z rzeki, w miejscowości Chmielnik. Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że kobieta utonęła

III LIGA, GRUPA IV
24. KOLEJKA

Wyniki:

Chełmianka - Orlęta Spomlek 1:2
Stal - Wólczanka 1:0
JKS - Motor 0:1
Wisła - Avia 0:2
MKS Trzebinia - Podlasie 1:1
Unia - Karpaty 3:0
Soła - Podhale 0:2
Wiślanie - KSZO 2:2
Spartakus - Resovia 0:1

Tabela:

1. Resovia 23 46 36-18
2. Chełmianka 23 46 36-18
3. Motor 23 46 48-21
4. Wólczanka 24 45 40-24
5. Stal 23 42 35-19
6. KSZO 22 40 33-21
7. Podhale 24 37 35-28
8. Orlęta 23 35 33-26
9. Wiślanie 23 34 38-37
10. Soła 23 31 31-37
11. Avia 22 27 34-29
12. Unia 23 24 33-44
13. Wisła 23 23 20-30
14. Spartakus 22 20 22-38
15. Trzebinia 24 20 26-44
16. Podlasie 22 19 22-33
17. Karpaty 23 16 18-45
18. JKS 22 10 23-53

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!
 
Rozumiem

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.