INNE

Zagrają o Puchar Marszałka

Dodano: 16 maja 2015, 07:52

Dziś na obiektach Areny Lublin zostanie rozegrany I Wojewódzki Turniej Piłkarski o Puchar Marszałka. W rozgrywkach weźmie udział 29 amatorskich zespołów.

Uczestnicy będą rywalizowali ze sobą na w pełni oświetlonym boisku ze sztuczną nawierzchnią, posiadającą certyfikat UEFA. W fazie grupowej 29 drużyn zostało podzielonych na cztery grupy. Awans do fazy pucharowej wywalczą dwa najlepsze zespoły z każdej grupy. Ćwierćfinały, półfinały oraz finał zostaną rozegrane w systemie play-off.

Wśród uczestników znalazła się także drużyna Dziennika Wschodniego, która trafiła do grupy B.

Honorowy patronat nad turniejem objął Marszałek Wójewództwa Lubelskiego Sławomir Sosnowski.

Harmonogram rozgrywek

Grupa A
1. Starostwo Powiatowe Puławy
2. Automatikos
3. KP Wicher
4. Osiedle Ponikwoda/Bazylianówka
5. EKO-Różanka Ośrodek Wypoczynkowy w Okunince
6. Urząd Wojewódzki
7. Fortech
8. Aliplast

10.00-10.12 St. Pow. Puławy-Automatikos
10.15-10.27 KP Wicher-Os. Ponikwoda
10.30-10.42 EKO-Różanka-Urząd Wojewódzki
10.45-10.57 Fortech-Aliplast

11.00-11.12 St. Pow. Puławy-KP Wicher
11.15-11.27 Automatikos-Os. Ponikwoda
11.30-11.42 EKO-Różanka-Fortech
11.45-11.57 Urząd Wojewódzki-Aliplast

12.45-12.57 St. Pow. Puławy-Os. Ponikwoda
13.00-13.12 Automatikos-KP Wicher
13.15-13.27 EKO-Różanka-Aliplast
13.30-13.42 Urząd Wojewódzki-Fortech

13.45-13.57 St. Pow. Puławy-EKO-Różanka
14.00-14.12 Automatikos-Urząd Wojewódzki
14.15-14.27 KP Wicher-Fortech
14.30-14.42 Os. Ponikwoda-Aliplast

14.45-14.57 St. Pow. Puławy-Urząd Wojewódzki
15.00-15.12 Automatikos-EKO-Różanka
15.15-15.27 KP Wicher-Aliplast
15.30-15.42 Os. Ponikwoda-Fortech

16.15-16.27 Automatikos-Aliplast
16.30-16.42 Os. Ponikwoda-Urząd Wojewódzki
16.45-16.57 St. Pow. Puławy-Fortech
17.00-17.12 KP Wicher-EKO-Różanka

17.15-17.27 St. Pow. Puławy-Aliplast
17.30-17.42 Automatikos-Fortech
17.45-17.57 KP Wicher-Urząd Wojewódzki
18.00-18.12 Os. Ponikwoda-EKO-Różanka

Grupa B
1. Kancelaria Filipek&Kamiński
2. Exact Systems
3. Jabłonna
4. Dziennik Wschodni
5. Youngsters
6. Łukowiacy
7. Emeryci

10.00-10.14 Kancelaria F&K-Exact Systems
10.20-10.34 Jabłonna-Dziennik Wschodni
10.40-10.54 Youngsters-Łukowiacy
Pauza: Emeryci.

11.00-11.14 Kancelaria F&K-Jabłonna
11.20-11.34 Exact Systems-Dziennik Wschodni
11.40-11.54 Youngsters-Emeryci
Pauza: Łukowiacy.

12.45-12.59 Kancelaria F&K-Dziennik Wschodni
13.05-13.19 Łukowiacy-Emeryci
13.25-13.39 Exact Systems-Jabłonna
Pauza: Youngsters.

13.45-13.59 Dziennik Wschodni-Emeryci
14.05-14.19 Exact Systems-Youngsters
14.25-14.39 Kancelaria F&K-Łukowiacy
Pauza: Jabłonna.

14.45-14.59 Jabłonna-Emeryci
15.05-15.19 Kancelaria F&K-Youngsters
15.25-15.39 Exact Systems-Łukowiacy
Pauza: Dziennik Wschodni.

16.15-16.29 Jabłonna-Youngsters
16.35-16.49 Dziennik Wschodni-Łukowiacy
16.55-17.09 Kancelaria F&K-Emeryci
Pauza: Exact Systems.

17.15-17.29 Dziennik Wschodni-Youngsters
17.35-17.49 Jabłonna-Łukowiacy
17.55-18.09 Exact Systems-Emeryci
Pauza: Kancelaria F&K.

Grupa C
1. Bystra Wojciechów
2. Kościół Chrystusowy Biała-Podlaska
3. Daewon Lublin
4. Niebiescy Opolanie
5. Gmina Łuków
6. Marmota
7. Concept4Soccer Poland

10.00-10.14 Bystra Wojciechów-Kościół Chr. Biała-Podl.
10.20-10.34 Daewon Lublin-Niebiescy Opolanie
10.40-10.54 Gmina Łuków-Marmota
Pauza: Concept4Soccer.

11.00-11.14 Bystra Wojciechów-Daewon Lublin
11.20-11.34 Kościół Chr. Biała-Podl.-Niebiescy Opolanie
11.40-11.54 Gmina Łuków-Concept4Soccer
Pauza: Marmota.

12.45-12.59 Bystra Wojciechów-Niebiescy Opolanie
13.05-13.19 Kościół Chr. Biała-Podl.-Daewon Lublin
13.25-13.39 Marmota-Concept4Soccer
Pauza: Gmina Łuków.

13.45-13.59 Niebiescy Opolanie-Concept4Soccer
14.05-14.19 Kościół Chr. Biała-Podl.-Gmina Łuków

14.25-14.39 Bystra Wojciechów-Marmota
Pauza: Daewon Lublin.

14.45-14.59 Daewon Lublin-Concept4Soccer
15.05-15.19 Bystra Wojciechów-Gmina Łuków
15.25-15.39 Kościół Chr. Biała-Podl.-Marmota
Pauza: Niebiescy Opolanie.

16.15-16.29 Daewon Lublin-Gmina Łuków
16.35-16.49 Niebiescy Opolanie-Marmota
16.55-17.09 Bystra Wojciechów-Concept4Soccer
Pauza: Kościół Chr. Biała-Podl.

17.15-17.29 Niebiescy Opolanie-Gmina Łuków
17.35-17.49 Daewon Lublin-Marmota
17.55-18.09 Kościół Chr. Biała-Podl.-Concept4Soccer
Pauza: Bystra Wojciechów.

Grupa D
1. Lucky Losers
2. Urząd Miasta Łuków
3. Urząd Marszałkowski
4. KSW
5. MPK Lublin
6. Tarpan&Z Team
7. MW Lublin

10.00-10.14 Lucky Losers-Urząd Miasta Łuków
10.20-10.34 Urząd Marszałkowski-KSW
10.40-10.54 MPK Lublin-Tarpan&Z Team
Pauza: MW Lublin.

11.00-11.14 Lucky Losers-Urząd Marszałkowski
11.20-11.34 Urząd Miasta Łuków-KSW
11.40-11.54 MPK Lublin-MW Lublin
Pauza: Tarpan&Z Team.

12.45-12.59 Lucky Losers-KSW
13.05-13.19 Urząd Miasta Łuków-Urząd Marszałkowski
13.25-13.39 Tarpan&Z Team-MW Lublin
Pauza: MPK Lublin.

13.45-13.59 KSW-MW Lublin
14.05-14.19 Urząd Miasta Łuków-MPK Lublin
14.25-14.39 Lucky Losers-Tarpan&Z Team
Pauza: Urząd Marszałkowski.

14.45-14.59 Urząd Marszałkowski-MW Lublin
15.05-15.19 Lucky Losers-MPK Lublin
15.25-15.39 Urząd Miasta Łuków-Tarpan&Z Team
Pauza: KSW.

16.15-16.29 Urząd Marszałkowski-MPK Lublin
16.35-16.49 KSW-Tarpan&Z Team
16.55-17.09 Lucky Losers-MW Lublin
Pauza: Urząd Miasta Łuków.

17.15-17.29 KSW-MPK Lublin
17.35-17.49 Urząd Marszałkowski-Tarpan&Z Team
17.55-18.09 Urząd Miasta Łuków-MW Lublin
Pauza: Lucky Losers. 

Gość
(1) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Gość
Gość (18 maja 2015 o 09:19) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
kiedy będą jakieś info na temat wyników ?
Rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze (1)

Pozostałe informacje

Alarm 24
Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!