Osiem goli w Zamościu. Hetman lepszy od Lewartu

Dodano: 13 maja 2017, 19:38
Autor: DW

Damian Kupisz (w białej koszulce) zdobył trzy gole w starciu Hetmana z Lewartem

W sobotę rozegrano cztery mecze IV ligi. Najciekawiej było w Zamościu gdzie tamtejszy Hetman pokonał 5:3 Lewart Lubartów, a hattricka ustrzelił Damian Kupisz

Pierwszą bramkę zdobyli jednak goście kiedy na listę strzelców w 19 minucie wpisał się Patryk Stopa. Odpowiedź Hetmana była jednak piorunująca. Najpierw w 27 minucie do siatki trafił Kupisz, a trzy minuty później gospodarzy na prowadzenie wyprowadził Szymon Solecki i do przerwy podopiecznie trenera Marka Motyki prowadzili 2:1.

Pięć minut po wznowieniu gry do remisu doprowadził Michał Zuber, ale w 55 minucie na 3:2 podwyższył Błażej Omański. W 60 minucie drugi raz do bramki Lewartu trafił Kupisz, a na 12 minut przed końcem pomocnik rodem z Koszalina skompletował hattricka. Goście walczyli jednak do końca i w doliczonym czasie gry rozmiary porażki zmniejszył Dawid Niewęgłowski.

Hetman Zamość – Lewart Lubartów 5:3

Bramki: Kupisz (27, 60, 78), Solecki (30), Omański (55) – Stopa (19), Zuber (50), Niewęgłowski(94)

Tylko jeden gol padł w Hrubieszowie gdzie tamtejsza Unia mierzyła się z Ładą Biłgoraj. Autorem trafienia na wagę trzech „oczek” był Dominik Skubisz, który trafił do siatki w 32 minucie spotkania.

Unia Hrubieszów – Łada Biłgoraj 0:1 (0:1)

Bramki: Skubisz (32)

Górnik Łęczna nie miał problemów z Lublinianką i po golach Patryka Orysza i Aleksa Aftyki dopisał do swojego dorobku trzy punkty. Z kolei bezbramkowym remisem zakończyło się spotkanie pomiędzy Kłosem Chełm, a Kryształem Werbkowice.

Górnik II Łęczna – Lublinianka 2:0 (1:0)

Bramki: Orysz (40), Aftyka (51)

Kłos Chełm – Kryształ Werbkowice 0:0.

(10) komentarzy

Gość (14 maja 2017 o 23:33) 0
Byłeś 'dziennikarzyno' w Łęcznej na meczu że go oceniasz pisząc 'Gornik nie miał problemów z Lublinianką' ?
Gość (14 maja 2017 o 15:38) 0
A kto tam lubi Hetmana samozwańczy mądrale !
Gość (14 maja 2017 o 12:29) 0
Obrona z bramkarzem to istny kabaret nawet strzelenie pięciu bramek nie gwarantuje wygranej.
Gość (14 maja 2017 o 07:45) 0
Pozdrawiam 5 panów z Lubartowa którzy darciem japy przez całe spotkanie zakłócali piknik...
Gość (14 maja 2017 o 07:37) 0