Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

IV LIGA LUBELSKA

10 czerwca 2018 r.
18:27

Spektakularny sezon Stali Kraśnik zakończony na piątkę

26 8 A A
(fot. STALKRASNIK.PL)

W ostatniej kolejce mistrz nie miał zamiaru odpuszczać rywalom. Piłkarze z Kraśnika rozbili na zakończenie sezonu Powiślaka Końskowola 5:1

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Najlepszy atak, który zdobył aż 110 goli. A do tego najlepsza obrona i przewaga aż 20 punktów nad drugim w tabeli Hetmanem Zamość. Podopieczni Daniela Szewca zapisali się w historii rozgrywek IV ligi lubelskiej. Przez cały sezon przeszli, jak burza. Wygrali aż 26 z 28 meczów. U siebie zdobyli komplet punktów. Dwie porażki ponieśli na wyjeździe: jesienią w Tomaszowie Lubelskim, a na wiosnę w Zamościu.

– Na pewno patrząc na te wszystkie liczby można powiedzieć, że to był spektakularny sezon w naszym wykonaniu – mówi Daniel Szewc. – Bardzo się cieszymy, że udało się zrealizować cel, jakim był awans do III ligi. Myślę, że zrobiliśmy to w dobrym stylu – dodaje grający trener niebiesko-żółtych.

W sobotę jego podopieczni znowu nie mieli litości dla rywali. Już w piątej minucie wynik otworzył Paweł Fornal, a kilkadziesiąt sekund później poprawił go Filip Drozd świetnym strzałem od poprzeczki. W 22 minucie z trafienia cieszył się za to Arkadiusz Maj. 3:0 w tak krótkim odstępie czasu? Wydawało się, że w Kraśniku dojdzie do prawdziwego nokautu. Do przerwy wynik nie uległ już jednak zmianie.

Po godzinie gry Daniel Kędra był faulowany w polu karnym Powiślaka i sędzia przyznał gospodarzom rzut karny. Z 11 metrów nie pomylił się król strzelców całej ligi Rafał Król. Niedługo później po świetnej akcji skrzydłem Antona Lucyka głową na 5:0 podwyższył Drozd. Później do głosu zaczęli dochodzić rywale i mieli kilka świetnych szans na zmniejszenie rozmiarów porażki. Udało się jednak tylko raz trafić do siatki. Rezerwowego golkipera Stali, Macieja Poleszaka w 89 minucie pokonał Rafał Giziński.

– Wiele razy zdarzało się, że potrafiliśmy szybko zdobywać bramki i ustawiać sobie zawody. Tak samo było w sobotę, przy okazji pojedynku z Powiślakiem. Trzeba jednak przyznać, że rywal miał swoje sytuacje i wynik chyba jednak jest zbyt wysoki. Goście nie zasłużyli, żeby przegrać aż tak wysoko – ocenia ostatni mecz sezonu trener Szewc, który już wcześniej ogłosił, że rezygnuje z funkcji szkoleniowca. W kolejnych rozgrywkach skupi się na graniu. Wiadomo już także, że zastąpi go Jarosław Pacholarz. 33-latek w tym sezonie prowadził już trzecioligową Wisłę Sandomierz. A w przeszłości zakładał koszulkę: Motoru Lublin, Tomasovii, czy Podlasia Biała Podlaska.

Stal Kraśnik – Powiślak Końskowola 5:1 (3:0)

Bramki: Fornal (5), Drozd (6, 67), Maj (22), Król (61-z karnego) – R. Giziński (89).

Stal: Ciołek (75 Poleszak) – Gajewski, Pietroń, Leziak (65 Orzeł), Lucyk, Fornal (30 Kędra), Skrzyński, Król, Czelej, Maj (65 Wojtaszek), Drozd (80 Bartoś).

Powiślak: Bicki (64 Zolech) – Wankiewicz, Antoniak, Grzegorczyk, Leszczyński, Banaszek (46 R. Giziński), Dudkowski, Miazga (46 Kopeć), Pięta (46 Kłyk), Fularski (46 Mietlicki), Sułek.

Sędziował: Arkadiusz Nestorowicz (Biała Podlaska).

Komentarze 8

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Hmm / 10 czerwca 2018 o 22:06
+1
Burmistrz Kraśnika gadał wczoraj pod CKiP jak to wprowadził program naprawczy w 2011 roku dla Stali. Ja pamiętam jak przed ostatnimi wyborami biegał z szalikiem po stadionie za głosami. Później przyszedł czas gdy było blisko rozwiązania klubu, a on przysłał człowieka z Rady Sportu, który o mało nie rozłożył klubu. Teraz jest awans i znów się pokazuje jaki to fan Stali buhahaha. Jak widać sukces ma wielu ojców. Kto im wczoraj uwierzył? Ja nie. Teraz słyszę, że dali 200 tys. z UM Kraśnik na klub. Mi jako mieszkańcowi jest wstyd za tych ludzi. P.S. Ogromny szacunek dla ludzi z zarządu za to co zrobili i robią.
Burmistrz Kraśnika gadał wczoraj pod CKiP jak to wprowadził program naprawczy w 2011 roku dla Stali. Ja pamiętam jak przed ostatnimi wyborami biegał z szalikiem po stadionie za głosami. Później przyszedł czas gdy było blisko rozwiązania klubu, a on przysłał człowieka z Rady Sportu, który o mało nie rozłożył klubu. Teraz jest awans i znów się pokazuje jaki to fan Stali buhahaha. Jak widać sukces ma wielu ojców. Kto im wczoraj uwierzył? Ja nie. Teraz słyszę, że dali 200 tys. z UM Kraśnik na klub. Mi jako mieszkańcowi jest wstyd za tych ludzi. ... rozwiń
Avatar
kibic fks / 10 czerwca 2018 o 19:37
+1
Sponsor myślę że będzie, dajmy troszkę czasu ostygnac zarządowi po obecnym sezonie.Do Lipca się wszystko wydeklaruje.To co chłopaki zrobili- Wielki Szacunek Ave FKS
Avatar
Gość / 12 czerwca 2018 o 12:27
Kraśnik nie ma pieniędzy na 3 ligę i koniec dyskusji. Trzech kopaczy odejdzie niekoniecznie do wyższej ligi i wylądujecie z ręką w nocniku. Koniec podniety!!
Avatar
123 / 12 czerwca 2018 o 11:00
Bez dobrego zarządu i tak by nic z tego nie było brawa dla Stali Kraśnik i już!
Avatar
Gość / 12 czerwca 2018 o 05:18
Najlepiej jak politycy podpinają się do sukcesów..oczywiście gratki dla Stali za awans. Szkoda tylko że klub ma tak mało kibiców,nie wspomnę o fanatykach których nie ma wcale.
Avatar
Lebieda / 11 czerwca 2018 o 07:09
Brawo cały Kraśnik. I władza i mieszkańcy. Takiego optymizmu i dobrego działania nie ma lepszego w całym regionie. Nic dziwnego, że w takim uroczym klimacie piłkarze z Kraśnika złapali wiatr w plecy. I chcą a może już kontynuują wyniki swych poprzedników sprzed lat. Był taki mecz decydujący o awansie do 2 ligi ( tej mocnej bez wycierania gumką jednej kreski ), który odbył się w Pabianicach i..... kalosz uznał gola gospodarzom, którego faktycznie nie było i.... Stal byłaby w innym miejscu na mapie polskiego futbolu gdyby nie zwykły, niezwykły kalosz.
Avatar
Gość / 10 czerwca 2018 o 20:07
Trole z Hetmana nie interesujcie się budżetem STALI, pilnujcie swojego bo wam wyparuje..........
Avatar
Gość / 10 czerwca 2018 o 19:09
I co dalej 200 tys. tylko miasto może sponsor a jak się wypnie... Może lepiej nie...
Avatar
Gość / 12 czerwca 2018 o 12:27
Kraśnik nie ma pieniędzy na 3 ligę i koniec dyskusji. Trzech kopaczy odejdzie niekoniecznie do wyższej ligi i wylądujecie z ręką w nocniku. Koniec podniety!!
Avatar
123 / 12 czerwca 2018 o 11:00
Bez dobrego zarządu i tak by nic z tego nie było brawa dla Stali Kraśnik i już!
Avatar
Gość / 12 czerwca 2018 o 05:18
Najlepiej jak politycy podpinają się do sukcesów..oczywiście gratki dla Stali za awans. Szkoda tylko że klub ma tak mało kibiców,nie wspomnę o fanatykach których nie ma wcale.
Avatar
Lebieda / 11 czerwca 2018 o 07:09
Brawo cały Kraśnik. I władza i mieszkańcy. Takiego optymizmu i dobrego działania nie ma lepszego w całym regionie. Nic dziwnego, że w takim uroczym klimacie piłkarze z Kraśnika złapali wiatr w plecy. I chcą a może już kontynuują wyniki swych poprzedników sprzed lat. Był taki mecz decydujący o awansie do 2 ligi ( tej mocnej bez wycierania gumką jednej kreski ), który odbył się w Pabianicach i..... kalosz uznał gola gospodarzom, którego faktycznie nie było i.... Stal byłaby w innym miejscu na mapie polskiego futbolu gdyby nie zwykły, niezwykły kalosz.
Avatar
Hmm / 10 czerwca 2018 o 22:06
+1
Burmistrz Kraśnika gadał wczoraj pod CKiP jak to wprowadził program naprawczy w 2011 roku dla Stali. Ja pamiętam jak przed ostatnimi wyborami biegał z szalikiem po stadionie za głosami. Później przyszedł czas gdy było blisko rozwiązania klubu, a on przysłał człowieka z Rady Sportu, który o mało nie rozłożył klubu. Teraz jest awans i znów się pokazuje jaki to fan Stali buhahaha. Jak widać sukces ma wielu ojców. Kto im wczoraj uwierzył? Ja nie. Teraz słyszę, że dali 200 tys. z UM Kraśnik na klub. Mi jako mieszkańcowi jest wstyd za tych ludzi. P.S. Ogromny szacunek dla ludzi z zarządu za to co zrobili i robią.
Burmistrz Kraśnika gadał wczoraj pod CKiP jak to wprowadził program naprawczy w 2011 roku dla Stali. Ja pamiętam jak przed ostatnimi wyborami biegał z szalikiem po stadionie za głosami. Później przyszedł czas gdy było blisko rozwiązania klubu, a on przysłał człowieka z Rady Sportu, który o mało nie rozłożył klubu. Teraz jest awans i znów się pokazuje jaki to fan Stali buhahaha. Jak widać sukces ma wielu ojców. Kto im wczoraj uwierzył? Ja nie. Teraz słyszę, że dali 200 tys. z UM Kraśnik na klub. Mi jako mieszkańcowi jest wstyd za tych ludzi. ... rozwiń
Avatar
Gość / 10 czerwca 2018 o 20:07
Trole z Hetmana nie interesujcie się budżetem STALI, pilnujcie swojego bo wam wyparuje..........
Avatar
kibic fks / 10 czerwca 2018 o 19:37
+1
Sponsor myślę że będzie, dajmy troszkę czasu ostygnac zarządowi po obecnym sezonie.Do Lipca się wszystko wydeklaruje.To co chłopaki zrobili- Wielki Szacunek Ave FKS
Avatar
Gość / 10 czerwca 2018 o 19:09
I co dalej 200 tys. tylko miasto może sponsor a jak się wypnie... Może lepiej nie...
Zobacz wszystkie komentarze 8

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

MUNDIAL 2018. Iran – Hiszpania 0:1. Na ratunek Costa

MUNDIAL 2018. Iran – Hiszpania 0:1. Na ratunek Costa 0 1

MUNDIAL 2018 Reprezentacja Hiszpanii po wielkich męczarniach wyszarpała zwycięstwo przeciwko Iranowi zwyciężając 1:0, a jedyną bramkę zdobył w drugiej połowie Diego Costa

Odpady z Danii przyjechały do naszego regionu. Rozładunek zablokował starosta
Alarm24

Odpady z Danii przyjechały do naszego regionu. Rozładunek zablokował starosta 48 16

Tir z plastikowymi odpadami przyjechał wczoraj do Zofiówki w gminie Łęczna. Plastik z Danii, którego rozładunek zablokował w minionym tygodniu włodawski starosta, został złożony w zamykanym magazynie. Tym razem legalnie

Grzegorz Bronowicki o meczu z Senegalem: Robert to wielki gracz, ale sam nic nie zrobi

Grzegorz Bronowicki o meczu z Senegalem: Robert to wielki gracz, ale sam nic nie zrobi 1 3

ROZMOWA Z Grzegorzem Bronowickim, byłym reprezentantem Polski

KS Drzewce - LKS Stróża 0:1. Stróża bliższa gry w okręgówce

KS Drzewce - LKS Stróża 0:1. Stróża bliższa gry w okręgówce 3 0

Lubelska klasa okręgowa Ponad 200 kibiców oglądało w Drzewcach pierwszy mecz barażowy. W starciu dwóch wicemistrzów klasy A lepszy okazał się LKS Stróża

Zmiany w parafiach archidiecezji lubelskiej

Zmiany w parafiach archidiecezji lubelskiej 3 7

Zmiany w lubelskich parafiach ogłosił w środę metropolita lubelski abp. Stanisław Budzik

Lublin: Przez miesiąc mieszkał ze zwłokami dziewczyny. "Był grzeczny, dbał o wszystko"
film

Lublin: Przez miesiąc mieszkał ze zwłokami dziewczyny. "Był grzeczny, dbał o wszystko" 7 1

– Artur powiedział mi, że się zakochał. Chciał ułożyć sobie z nią życie – opowiadał w środę przed sądem krewny Artura S. 47-latek odpowiada przed sądem za uduszenie swojej dziewczyny. Przez miesiąc mieszkał z jej zwłokami ukrytymi w wersalce

Psy w Ogrodzie Saskim w Lublinie? Jest ostateczny wyrok sądu!

Psy w Ogrodzie Saskim w Lublinie? Jest ostateczny wyrok sądu! 90 11

Unieważniony został zakaz wprowadzania psów do Ogrodu Saskiego. Taki wyrok wydał w środę Naczelny Sąd Administracyjny. Uznał, że radni nie mieli prawa zabronić spacerów z psem po zabytkowym parku. To koniec czteroletniego sporu między władzami Lublina a dwoma mieszkańcami miasta

Lublin: Kręcą spot reklamowy, potrzebują statystów [zdjęcia]
galeria

Lublin: Kręcą spot reklamowy, potrzebują statystów [zdjęcia] 0 0

Na Wydziale Artystycznym UMCS rozpoczęły się prace przy nowym filmie promocyjnym uczelni. Do zdjęć potrzeba kilkudziesięciu statystów

MUNDIAL 2018. Urugwaj – Arabia Saudyjska 1:0. Ekonomiczne zwycięstwo

MUNDIAL 2018. Urugwaj – Arabia Saudyjska 1:0. Ekonomiczne zwycięstwo 1 0

MUNDIAL 2018 Urugwaj pokonał 1:0 Arabię Saudyjską i obok Rosji wywalczył awans do 1/8 finału. O tym która z drużyn zajmie pierwsze miejsce w grupie A zadecyduje bezpośredni mecz pomiędzy gospodarzami, a zespołem z Ameryki Południowej

MPK Lublin chce sprzedać autobus. Rozbity w wypadku w centrum Lublina
galeria

MPK Lublin chce sprzedać autobus. Rozbity w wypadku w centrum Lublina 15 8

Na sprzedaż trafił miejski autobus rozbity w kwietniu w głośnym wypadku na ul. Narutowicza. Jelcz nie nadaje się do jazdy, ma zatrzymany dowód rejestracyjny, ale spółka liczy na to, że znajdzie kupca. Pojazd ma 1,3 mln km przebiegu.

Policjant zatrzymał do kontroli policjanta. Zabrał mu prawo jazdy

Policjant zatrzymał do kontroli policjanta. Zabrał mu prawo jazdy 177 15

Do nietypowej interwencji policji doszło w powiecie łukowskim, gdzie policjant z nieoznakowanego radiowozu, zatrzymał inny nieoznakowany radiowóz

Kolejne ruchy kadrowe w Motorze, Dzięgielewski w Wigrach?

Kolejne ruchy kadrowe w Motorze, Dzięgielewski w Wigrach? 8 1

W środę umowy z lubelskim klubem podpisało dwóch kolejnych młodych zawodników. To Jakub Buczek i Rafał Dobrzyński, którzy w rundzie wiosennej debiutowali w III lidze. Wiadomo już także, że do ekipy żółto-biało-niebieskich po wypożyczeniu wraca Michał Paluch

Kanada zalegalizowała marihuanę

Kanada zalegalizowała marihuanę 0 2

Kanadyjski parlament zalegalizował rekreacyjne używanie marihuany. Obywatele Kanady będą mogli posadzić sobie w domu do czterech krzaczków

Kino plenerowe w Kazimierzu Dolnym
22 czerwca 2018, 21:15

Kino plenerowe w Kazimierzu Dolnym 0 0

Restauracja Stara Łaźnia w Kazimierzu Dolnym (ul. Senatorska 21) zaprasza na kolejną odsłonę kina plenerowego. W piątek, 22 czerwca ok. godz. 21.15 zobaczymy film Uwikłanie, z kolei dzień później o tej samej porze kultowe Kochaj albo rzuć.

Wakacje. Załatw formalności przez internet. Zaoszczędzisz sporo czasu

Wakacje. Załatw formalności przez internet. Zaoszczędzisz sporo czasu 0 0

Resort cyfryzacji zachęca do załatwiania spraw urzędowych online. To pomoże m.in. zaoszczędzić czas przed wyjazdem na urlop. 

IV LIGA LUBELSKA
30. KOLEJKA

Wyniki:

Hetman - Kryształ 4:1
Tomasovia - Łada Biłgoraj 3:1
Górnik II - Lublinianka 3:3
Kłos - Lewart 4:2
Roztocze - MKS Ryki 3:5
Victoria -  pauza
Stal Kraśnik - Powiślak 5:1
Sokół Adamów - EKO Różanka 5:0

Tabela:

1. Stal 28 78 110-26
2. Hetman 28 58 79-30
3. Tomasovia 28 52 55-40
4. Lewart 28 48 62-30
5. Powiślak 28 46 56-40
6. Kłos 28 46 47-43
7. Lublinianka 28 43 47-32
8. Kryształ 28 41 41-52
9. Górnik II 28 41 64-49
10. Łada 28 38 45-52
11. EKO Różanka 28 35 38-56
12. Victoria 28 24 32-76
13. MKS Ryki 28 21 31-93
14. Sokół 28 19 34-74
15. Roztocze 28 7 21-69

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!
 
Uwaga czytelniku!
Nie teraz Przeczytaj i wyraź zgodę

Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, wejdzie w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. W związku z tym chcielibyśmy Ci przekazać kilka informacji na temat zasad przetwarzania Twoich danych osobowych.

Rozumiem

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.