Piłka nożna

Kalendarz imprez sportowych na majówkę

Dodano: 30 kwietnia 2012, 18:33

Avia Świdnik w środę o godz. 16 zagra ze Stalą Kraśnik (MACIEJ KACZANOWSKI)
Avia Świdnik w środę o godz. 16 zagra ze Stalą Kraśnik (MACIEJ KACZANOWSKI)

W najbliższych dniach kibice piłki nożnej z naszego regionu będą mieli, co oglądać. Poniżej zestaw spotkań, które odbędą się w środę i czwartek.

PIŁKARSKA MAJÓWKA W REGIONIE

III liga

Środa: Avia Świdnik – Stal Kraśnik (godz. 16) * Chełmianka Chełm – Podlasie Biała Podlaska (17) * Orlęta Radzyń Podlaski – Izolator Boguchwała (16).

IV liga

Środa: Huczwa Tyszowce – Orlęta Łuków (17) * Włodawianka Włodawa – Omega Stary Zamość (16) * GKS Bogdanka II – Ruch Ryki (15.30) * Janowianka Janów Lubelski – Stal Poniatowa (15) * Lewart Lubartów – Podlasie II Biała Podlaska (17) * Roztocze Szczebrzeszyn – Unia Bełżyce (17) * Sparta Rejowiec Fabryczny – Lublinianka-Wieniawa Lublin (17) * Orion Niedrzwica Duża – Start Krasnystaw (17).

Bialska klasa okręgowa

Czwartek (wszystkie mecze o 16): Lutnia Piszczac – Dwernicki Stoczek Łukowski * Janowia Janów Podlaski – Unia Krzywda * Bizon Jeleniec – Unia Żabików * GLKS Rokitno – LZS Dobryń * Granica Terespol – ŁKS Łazy * Victoria Parczew – Orkan Wojcieszków.

Chełmska klasa okręgowa

Środa (wszystkie mecze o 17.15): Vitrum Wola Uhruska – Ogniwo Wierzbica * Frassati Fajsławice – Brat Cukrownik Siennica Nadolna * Agros Suchawa – Pławanice Kamień * Tatran Kraśniczyn – Kłos Chełm * Chełmianka II Chełm – Ruch Izbica * Victoria Żmudź – Hetman Żółkiewka * Start II Krasnystaw – Unia Białopole.

Lubelska klasa okręgowa

Środa: Opolanin Opole Lubelskie – Iskra Krzemień (16) * Hetman Gołąb – Piaskovia Piaski (17) * GKS Dąbrowica – POM Iskra Piotrowice (16) * Wisła Annopol – Granit Bychawa (16) * Polesie Kock – Czarni Dęblin (16) * Amator Leopoldów-Rososz – Tur Milejów (17) * GKS Niemce – LKS Wierzchowiska (15).

Puchar Polski

Finał na szczeblu okręgu zamojskiego: AMSPN Hetman Zamość – Kryształ Werbkowice, w czwartek o godz. 15 na stadionie przy ul. Królowej Jadwigi w Zamościu.

Mecz towarzyski

Wisła Annopol – Gwiazdy Telewizji i Przyjaciele, w czwartek o godz. 16.30 na stadionie w Annopolu.


Czytaj więcej o:
(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje

18-20 sierpnia
komentarze (0)0
polubienia (1)1
17-08-2017

18-20 sierpnia

Ekstraklasa

WYNIKI KOLEJKI

5. KOLEJKA 11-15 sierpnia
Górnik Zabrze  - Arka Gdynia 1:1
Korona Kielce - Jagiellonia Białystok 2:3
Lech Poznań - Zagłębie Lubin 1:1
Legia Warszawa - Piast Gliwice 3:1
Pogoń Szczecin - Lechia Gdańsk 0:0
Sandecja Nowy Sącz - Wisła Płock 0:1
Wisła Kraków - Cracovia 2:1
Śląsk Wrocław - Bruk-Bet Termalica 1:1

TABELA

1. Wisła K. 5 12 8-5
2. Jagiellonia 5 12 8-6
3. Zagłębie 5 11 7-2
4. Lech 5 8 8-2
5. Górnik 5 8 9-7
6. Arka 5 7 4-2
7. Legia 5 7 7-6
8. Wisła P. 5 7 3-4
9. Korona 5 5 7-7
10. Lechia 5 5 5-5
11. Sandecja 5 5 3-4
12. Bruk-Bet 5 5 3-4
13. Śląsk 5 5 4-6
14. Cracovia 5 4 5-8
15. Pogoń 5 4 3-7
16. Piast 5 1 5-12
Alarm 24
Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!