Piłka nożna

Kalendarz imprez sportowych na majówkę

  Edytuj ten wpis
Dodano: 30 kwietnia 2012, 18:33

Avia Świdnik w środę o godz. 16 zagra ze Stalą Kraśnik (MACIEJ KACZANOWSKI)
Avia Świdnik w środę o godz. 16 zagra ze Stalą Kraśnik (MACIEJ KACZANOWSKI)

W najbliższych dniach kibice piłki nożnej z naszego regionu będą mieli, co oglądać. Poniżej zestaw spotkań, które odbędą się w środę i czwartek.

PIŁKARSKA MAJÓWKA W REGIONIE

III liga

Środa: Avia Świdnik – Stal Kraśnik (godz. 16) * Chełmianka Chełm – Podlasie Biała Podlaska (17) * Orlęta Radzyń Podlaski – Izolator Boguchwała (16).

IV liga

Środa: Huczwa Tyszowce – Orlęta Łuków (17) * Włodawianka Włodawa – Omega Stary Zamość (16) * GKS Bogdanka II – Ruch Ryki (15.30) * Janowianka Janów Lubelski – Stal Poniatowa (15) * Lewart Lubartów – Podlasie II Biała Podlaska (17) * Roztocze Szczebrzeszyn – Unia Bełżyce (17) * Sparta Rejowiec Fabryczny – Lublinianka-Wieniawa Lublin (17) * Orion Niedrzwica Duża – Start Krasnystaw (17).

Bialska klasa okręgowa

Czwartek (wszystkie mecze o 16): Lutnia Piszczac – Dwernicki Stoczek Łukowski * Janowia Janów Podlaski – Unia Krzywda * Bizon Jeleniec – Unia Żabików * GLKS Rokitno – LZS Dobryń * Granica Terespol – ŁKS Łazy * Victoria Parczew – Orkan Wojcieszków.

Chełmska klasa okręgowa

Środa (wszystkie mecze o 17.15): Vitrum Wola Uhruska – Ogniwo Wierzbica * Frassati Fajsławice – Brat Cukrownik Siennica Nadolna * Agros Suchawa – Pławanice Kamień * Tatran Kraśniczyn – Kłos Chełm * Chełmianka II Chełm – Ruch Izbica * Victoria Żmudź – Hetman Żółkiewka * Start II Krasnystaw – Unia Białopole.

Lubelska klasa okręgowa

Środa: Opolanin Opole Lubelskie – Iskra Krzemień (16) * Hetman Gołąb – Piaskovia Piaski (17) * GKS Dąbrowica – POM Iskra Piotrowice (16) * Wisła Annopol – Granit Bychawa (16) * Polesie Kock – Czarni Dęblin (16) * Amator Leopoldów-Rososz – Tur Milejów (17) * GKS Niemce – LKS Wierzchowiska (15).

Puchar Polski

Finał na szczeblu okręgu zamojskiego: AMSPN Hetman Zamość – Kryształ Werbkowice, w czwartek o godz. 15 na stadionie przy ul. Królowej Jadwigi w Zamościu.

Mecz towarzyski

Wisła Annopol – Gwiazdy Telewizji i Przyjaciele, w czwartek o godz. 16.30 na stadionie w Annopolu.


  Edytuj ten wpis
Czytaj więcej o:
(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje

Ekstraklasa

WYNIKI KOLEJKI

17. KOLEJKA 24-27 listopada
Arka Gdynia - Sandecja Nowy Sącz 5:0
Cracovia - Lechia Gdańsk 2:1
Górnik Zabrze - Jagiellonia Białystok 3:1
Korona Kielce - Legia Warszawa 3:2
Lech Poznań - Wisła Płock 2:1
Pogoń Szczecin - Piast Gliwice 2:2
Śląsk Wrocław - Zagłębie Lubin 1:0
Bruk-Bet Termalica - Wisła Kraków 3:3

TABELA

1. Górnik 17 32 36-24
2. Legia 17 31 22-17
3. Korona 17 29 28-17
4. Lech 17 28 26-15
5. Wisła K. 17 28 23-19
6. Jagiellonia 17 27 22-22
7. Arka 17 25 22-17
8. Zagłębie 17 24 22-18
9. Śląsk 17 23 21-24
10. Lechia 17 20 23-26
11. Wisła P. 17 20 19-25
12. Cracovia 17 18 21-25
13. Sandecja 17 18 14-23
14. Bruk-Bet 17 18 18-22
15. Piast 17 17 19-27
16. Pogoń 17 10 14-29
Alarm 24
Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!