Lubelska Klasa Okręgowa

Na górze wszystko jest już jasne, wyniki lubelskiej okręgówki

Dodano: 31 maja 2015, 19:49

Fot. Maciej Kaczanowski Piłkarze Dąbrowicy (biało-czerwone stroje) pokonali rezerwy puławskiej Wisły.
Fot. Maciej Kaczanowski Piłkarze Dąbrowicy (biało-czerwone stroje) pokonali rezerwy puławskiej Wisły.

KS Dąbrowica walczy o podium, a Polesie Kock może już świętować awans do czwartej ligi.

POM Iskra Piotrowice – Stal Poniatowa 0:1 (0:0)

Bramki: Wyroślak (83).

POM: Wajrak – Michał Ostrowski, Rossa (80 Sagan), Bartoszcze, Maciej Ostrowski, K. Ostrowski, Rycerz, Korba, Gil, Stadnicki (72 Chrześcijan), Kaczmarczyk.

Stal: Piłat – Radziejewski, K. Wojnicki, Frączek, Jurak, Siekierka (63 Pikuła), Olchawski, Miazga, Kucharczyk (68 Mirosław), Czarnecki, Strug (70 Wyroślak).

Żółte kartki: Maciej Ostrowski, Rycerz – Kucharczyk. Czerwone kartki: Maciej Ostrowski (75 min za dwie żółte), Rycerz (88 min za dwie żółte).

Sędziował: Wasil.

Widzów: 200.

Piaskovia Piaski – LKS Wierzchowiska 2:1

Bramki: P. Ziętek (1), Galiński (89) – Nastulak (5)

Piaskovia: Kurzępa – Czarnecki (70 Wnuk), Farotimi (70 Wójcik), Galiński, Muda, Olender, Popławski (90 Chmielnicki), T. Szklarz, Wargol, M. Ziętek (60 T. Nowak), P. Ziętek.

Wierzchowiska: Korona – Augustyniak (75 Mazur), Dąbrowski, Dybała, Iżycki (82 Jarosz), Kamiński (67 Belcarz), Mróz, Nastulak, Powęzka, Sowiński, Witkowski.

Żółte kartki: Galiński – Dybała.

Sędziował: R. Kalinowski.

Widzów: 100.

Perła Borzechów – Wisła Annopol 1:1 (1:1)

Bramki: Paszkowski (34) – Hołody (8).

Perła: Radzewicz – K. Poleszak, Wnuk (60 Paluch), Kwiatkowski, Domań, Baran, Trzeciak, Węgorowski, Wawer, H. Poleszak, Paszkowski (75 Jęczeń).

Wisła: Ziętek – Ziółkowski, Z. Warzocha, Zimoląg, Siudak, M. Taraszkiewicz (46 Michalski), Szczuka, A.Warzocha, Benczkowski (70 Trębacz), Pawłowski (80 K. Taraszkiewicz), Hołody.
Żółte kartki: Ziętek, Zimoląg, Z. Warzocha, Ziółkowski, K. Taraszkiewicz.

Sędziował: Opoka.

Widzów: 100.

KS Dąbrowica – Wisła II Puławy 2:0 (2:0)

Bramki: Gorgol (5), Prasnal (20 z karnego)

Dąbrowica: Koleniec – Prasnal, Kisiel, Fularski, Jaroszyński, Kubiak, Gorgol, Pożarowszczyk, Aftyka (80 Stalęga), Kozak (65 Osoba), Łubiarz (55 Rzędzicki)

Wisła II: Żuber – Szczodry, Kazan, Zielonka, Sowa, Sokołowski, Furga (46 Litwiniuk), Filipek (46 Martuś), Kalita, Szymanek (46 Pożak), Jóźwicki.

Żółte kartki: Jaroszyński, Fularski.

Sędziował: Kuźniak.

Widzów: 100.

Hetman Gołąb – Unia Wilkołaz 1:2 (1:1)

Bramki: R. Warda (20) – Wierzchowski (31), Miazga (89).

Hetman: Makowski – Dzido, Prześniak, Kuchta, Capała, R. Warda, Lubański, Kursa (55 Cybula), Wnuk, Kopeć, Szczypa (55 Zdunek)..

Unia: Basiakowski – Dul (74 Marzęcki), Drąg, Kołtun, Stec, Jagiełło (89 B. Leziak), Michalski, Miazga, Ściegienny, Wierzchowski, Marzec (84 J. Chmielik).

Żółte kartki: R. Warda – Wierzchowski, Drąg.

Sędziował: Kosior.

Widzów: 100.

Iskra Krzemień – Granit Bychawa 3:2 (2:1)

Bramki: Piwnicki (10 samobójcza), Michałek (21), Piędzio (75) – Walęciuk (30 z karnego), M. Flis (85).

Iskra: Szabat – D. Chmiel (85 J. Flis), Kamiński, A. Flis, Piędzio, P. Pawlos, D. Kapron (70 Rycerz), R. Kaproń, Pachuta (75 Król), A. Moskal, Michałek (80 D. Flis).

Granit: Chrześcian – M. Flis, T. Flis, Piwnicki (72 Olesiński), Styk, Milanowski (67 Manel), Walęciuk, Popławski, Gajur (50 D. Lis), Krakiewicz, Pietraś.

Żółte kartki: Kamiński, Król, Rycerz – M. Flis, Pietraś.

Sędziował: Kowalski.

Widzów: 200.

Polesie Kock – Tęcza Bełżyce 5:0 (3:0)

Bramki: Rycaj (16, 84), Wójcik (29), Pełka (33 z karnego), Góral (78).

Polesie: Pełka (48 Kruczek) – Gałazka, Gruba, P. Mitura, Koczkodaj, Misiarz, Nakonieczny (51 D. Majcher), Augustynowicz (51 Rybak), Rycaj, Wójcik (62 Adamczuk), Góral.

Tęcza: Andruszczak – Szacoń, Pomorski, Pruszkowski (61 P. Wójcik), T. Iwaniak, Wójtowicz, Bednarczyk, Bogacz, Zielonka, Zieliński, Gołofit.

Żółte kartki: Nakonieczny – Pruszkowski.

Sędziował: Kot.

Widzów: 200.

Błękit Cyców – Sokół Konopnica 4:2 (1:2)

Bramki: Bedliński (17), Pranagal (53, 68), Gackiewicz (82) – Dudek (22), Michalski (30 z karnego).

Błękit: Chałupnik – Rutkowski, Socha, Wej, Aftyka, Bednaruk, Bedliński (88 Zalewski), Charytanowicz, Serafin (60 Kisiel), Pranagal, Cyfra (60 Gackiewicz).

Sokół: Borzęcki – K. Wójcik (70 Galiński), Paluch, Sawicki, Gospodarek, J. Wójcik, Dudek, Michalski, Citkowski (75 Gołębiowski), Wrzyszcz (78 Moryc), Semeniuk.

Żółte kartki: Rutkowski – Semeniuk, K. Wójcik, Gospodarek. Czerwona kartka: Semeniuk (73 min za dwie żółte).

Sędziował: Piórkowski.

Widzów: 200.

3 czerwca: Unia – Błękit * Sokół – POM * Stal – Polesie * Tęcza – Piaskovia * Wierzchowiska – Perła * Annopol – Dąbrowica * Puławy – Iskra * Granit – Hetman.

Zebrał Kamil Kozioł

Gość
Gość
Gość
(7) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Gość
Gość (2 czerwca 2015 o 10:00) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
Możesz mi rękawice umyć, a nie mówić co mam robić.
Rozwiń
Gość
Gość (1 czerwca 2015 o 15:47) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
Tęcza do spadku-a miało być tak pięnie.Klemensy was wyprowadzili
Rozwiń
Gość
Gość (1 czerwca 2015 o 15:30) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
Treść komentarza (minimum 6 znaków)SĘDZIA KOWALSKI DNO KOMPLETNE
Rozwiń
Gość
Gość (1 czerwca 2015 o 13:20) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
Andruszczak ty tu nie mów jak się nazywasz tylko wyjmuj...sama nie wypłynie!
Rozwiń
Gość
Gość (1 czerwca 2015 o 08:02) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
brawo iskra
Rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze (7)

Pozostałe informacje

LUBELSKA KLASA OKRĘGOWA

WYNIKI KOLEJKI

15 Kolejka (11-12 listopada)
Piaskovia - Avia II 3:1
Opolanin - Polesie 1:2
Orion - POM Piotrowice 0:0
Wisła II - Sokół 8:3
Janowianka - Stal 2:2
Granit - Sygnał 6:1
GKS Niemce - Tur 1:2
Garbarnia - Orzeł 0:3
Opolanin - Sokół 1:2 (zaległy)
Orion - Stal 2:2 (zaległy)
GKS Niemce - Garbarnia 2:0 (zaległy)

TABELA

1. POM 15 34 42-9
2. Wisła II 15 34 64-24
3. Stal 15 30 42-18
4. Polesie 15 29 34-20
5. Granit 15 27 25-15
6. Sokół 15 25 30-30
7. Piaskovia 15 23 25-29
8. Orion 15 22 17-17
9. Opolanin 15 20 29-27
10. Janowianka 15 20 31-36
11. Sygnał 15 19 34-44
12. Tur 15 18 21-33
13. Orzeł 15 11 21-43
14. GKS Niemce 15 10 14-28
15. Avia II 15 9 20-36
16. Garbarnia 15 3 14-54
Alarm 24
Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!