Piłka nożna

Piłka nożna: Mecze w regionie od środy do soboty

  Edytuj ten wpis
Dodano: 7 kwietnia 2009, 17:09

I liga - sobota: Motor Lublin - GKS Katowice (godz. 14).

II liga - sobota: Hetman Zamość - Concordia Piotrków Tryb. (13).

III liga - sobota: Orlęta Radzyń Podlaski - Spartakus Szarowola (11) * Tomasovia - Wisłoka Dębica (12) * Łada Biłgoraj - Avia Świdnik (13) * Stal Kraśnik - Górnik II Łęczna (15).

IV liga - środa: Olender Sól - Chełmianka (16); sobota: Orion Niedrzwica Duża - Sokół Adamów (12) * Lewart Lubartów - Podlasie Biała Podlaska (12) * Opolanin - Wisła Puławy (12) * Sparta Rejowiec F. - Huragan Międzyrzec Podl. (13) * Start Krasnystaw - Unia Bełżyce (13) * Włodawianka - POM Iskra Piotrowice (14) * Janowianka Janów Lub. - Lublinianka (15).

Chełmska klasa okręgowa (wszystkie mecze w środę o godz. 17): Kłos Chełm - Sawena Sawin (mecz w Sawinie) * Hetman Żółkiewka - Frassati Fajsławice (w Gorzkowie) * Vojsławia Wojsławice - Granica Dorohusk * Unia Rejowiec - Ogniwo Wierzbica (w Wierzbicy) * Vitrum Wola Uhruska - Agros Suchawa * Unia Białopole - Ruch Izbica * Pławanice Kamień - Brat Siennica Nadolna.

Lubelska klasa okręgowa - środa: GKS Niemce - Orły Kazimierz Dolny (14.30) * Motor II Lublin - Hetman Gołąb (16.30) * Piaskovia Piaski - Sygnał Lublin (16:30); czwartek: Polesie Kock - Wisła Annopol (14) * Czarni Dęblin - Wierzchowiska (16); sobota: Gościeradów - Wieniawa Lublin (11) * MKS Ryki - Cisy Nałęczów (12) * Tajfun Ostrów Lub. - Amator Rososz Leopoldów (12).

Zamojska klasa okręgowa - środa: Echo Zawada - Korona Łaszczów (16) * Kryształ Werbkowice - Aramis-Orkan Bełżec (16.45); czwartek: Hetman II Zamość - Włókniarz Frampol (15); sobota: Huczwa Tyszowce - Unia Hrubieszów (12) * Sparta Wożuczyn - Omega Stary Zamość (13) * Victoria Łukowa Chmielek - Ostoja Skierbieszów (15) * Olimpiakos Tarnogród - Roztocze Szczebrzeszyn (16) * Cosmos Józefów - Nord 98 Wysokie (16, w Długim Kącie).
  Edytuj ten wpis
Czytaj więcej o:
(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje

Ekstraklasa

WYNIKI KOLEJKI

17. KOLEJKA 24-27 listopada
Arka Gdynia - Sandecja Nowy Sącz 5:0
Cracovia - Lechia Gdańsk 2:1
Górnik Zabrze - Jagiellonia Białystok 3:1
Korona Kielce - Legia Warszawa 3:2
Lech Poznań - Wisła Płock 2:1
Pogoń Szczecin - Piast Gliwice 2:2
Śląsk Wrocław - Zagłębie Lubin 1:0
Bruk-Bet Termalica - Wisła Kraków 3:3

TABELA

1. Górnik 17 32 36-24
2. Legia 17 31 22-17
3. Korona 17 29 28-17
4. Lech 17 28 26-15
5. Wisła K. 17 28 23-19
6. Jagiellonia 17 27 22-22
7. Arka 17 25 22-17
8. Zagłębie 17 24 22-18
9. Śląsk 17 23 21-24
10. Lechia 17 20 23-26
11. Wisła P. 17 20 19-25
12. Cracovia 17 18 21-25
13. Sandecja 17 18 14-23
14. Bruk-Bet 17 18 18-22
15. Piast 17 17 19-27
16. Pogoń 17 10 14-29
Alarm 24
Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!