Piłka nożna

Piłka nożna: Mecze w regionie od środy do soboty

Dodano: 7 kwietnia 2009, 17:09

I liga - sobota: Motor Lublin - GKS Katowice (godz. 14).

II liga - sobota: Hetman Zamość - Concordia Piotrków Tryb. (13).

III liga - sobota: Orlęta Radzyń Podlaski - Spartakus Szarowola (11) * Tomasovia - Wisłoka Dębica (12) * Łada Biłgoraj - Avia Świdnik (13) * Stal Kraśnik - Górnik II Łęczna (15).

IV liga - środa: Olender Sól - Chełmianka (16); sobota: Orion Niedrzwica Duża - Sokół Adamów (12) * Lewart Lubartów - Podlasie Biała Podlaska (12) * Opolanin - Wisła Puławy (12) * Sparta Rejowiec F. - Huragan Międzyrzec Podl. (13) * Start Krasnystaw - Unia Bełżyce (13) * Włodawianka - POM Iskra Piotrowice (14) * Janowianka Janów Lub. - Lublinianka (15).

Chełmska klasa okręgowa (wszystkie mecze w środę o godz. 17): Kłos Chełm - Sawena Sawin (mecz w Sawinie) * Hetman Żółkiewka - Frassati Fajsławice (w Gorzkowie) * Vojsławia Wojsławice - Granica Dorohusk * Unia Rejowiec - Ogniwo Wierzbica (w Wierzbicy) * Vitrum Wola Uhruska - Agros Suchawa * Unia Białopole - Ruch Izbica * Pławanice Kamień - Brat Siennica Nadolna.

Lubelska klasa okręgowa - środa: GKS Niemce - Orły Kazimierz Dolny (14.30) * Motor II Lublin - Hetman Gołąb (16.30) * Piaskovia Piaski - Sygnał Lublin (16:30); czwartek: Polesie Kock - Wisła Annopol (14) * Czarni Dęblin - Wierzchowiska (16); sobota: Gościeradów - Wieniawa Lublin (11) * MKS Ryki - Cisy Nałęczów (12) * Tajfun Ostrów Lub. - Amator Rososz Leopoldów (12).

Zamojska klasa okręgowa - środa: Echo Zawada - Korona Łaszczów (16) * Kryształ Werbkowice - Aramis-Orkan Bełżec (16.45); czwartek: Hetman II Zamość - Włókniarz Frampol (15); sobota: Huczwa Tyszowce - Unia Hrubieszów (12) * Sparta Wożuczyn - Omega Stary Zamość (13) * Victoria Łukowa Chmielek - Ostoja Skierbieszów (15) * Olimpiakos Tarnogród - Roztocze Szczebrzeszyn (16) * Cosmos Józefów - Nord 98 Wysokie (16, w Długim Kącie).
Czytaj więcej o:
(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje

Ekstraklasa

WYNIKI KOLEJKI

5. KOLEJKA 11-15 sierpnia
Górnik Zabrze  - Arka Gdynia 1:1
Korona Kielce - Jagiellonia Białystok 2:3
Lech Poznań - Zagłębie Lubin 1:1
Legia Warszawa - Piast Gliwice 3:1
Pogoń Szczecin - Lechia Gdańsk 0:0
Sandecja Nowy Sącz - Wisła Płock 0:1
Wisła Kraków - Cracovia 2:1
Śląsk Wrocław - Bruk-Bet Termalica 1:1

TABELA

1. Wisła K. 5 12 8-5
2. Jagiellonia 5 12 8-6
3. Zagłębie 5 11 7-2
4. Lech 5 8 8-2
5. Górnik 5 8 9-7
6. Arka 5 7 4-2
7. Legia 5 7 7-6
8. Wisła P. 5 7 3-4
9. Korona 5 5 7-7
10. Lechia 5 5 5-5
11. Sandecja 5 5 3-4
12. Bruk-Bet 5 5 3-4
13. Śląsk 5 5 4-6
14. Cracovia 5 4 5-8
15. Pogoń 5 4 3-7
16. Piast 5 1 5-12
Alarm 24
Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!