Piłka nożna

Piłkarska środa na boiskach w regionie

  Edytuj ten wpis
Dodano: 28 sierpnia 2012, 23:05

Piłkarze Lublinianki w środę zagrają na wyjeździe z Orłem Przeworsk. Początek meczu o godz. 17 (WOJT
Piłkarze Lublinianki w środę zagrają na wyjeździe z Orłem Przeworsk. Początek meczu o godz. 17 (WOJT

* III liga (wszystkie mecze o godz. 17): Orlęta Łuków – Polonia Przemyśl * Podlasie Biała Podlaska – Chełmianka Chełm * Avia Świdnik – Orlęta Radzyń Podlaski (w Poniatowej).

* IV liga: GKS Bogdanka II Łęczna – Huczwa Tyszowce (16) * Włodawianka Włodawa – Podlasie II Biała Podlaska (17) * Orion Niedrzwica Duża – Stal Poniatowa (17) * Roztocze Szczebrzeszyn – Lewart Lubartów (17) * Victoria Żmudź – AMSPN Hetman Zamość (17, w Dorohusku) * Ruch Ryki – Omega Stary Zamość (17) * Lutnia Piszczac – Opolanin Opole Lubelskie (17) * Sparta Rejowiec Fabryczny – Janowianka Janów Lubelski (17).

* Chełmska klasa okręgowa: Start Krasnystaw – Frassati Fajsławice (17) * Unia Białopole – Ogniwo Wierzbica (17.30) * Hutnik Ruda-Huta – Ruch Izbica (17.30) * Tatran Kraśniczyn – GKS Pławanice/Kamień (17.30) * Kłos Chełm – Brat Siennica Nadolna (17.30) * Granica Dorohusk – Hetman Żółkiewka (17.30)* Vitrum Wola Uhruska – Unia Rejowiec (17.30).

* Lubelska klasa okręgowa: Pogoń 07 Perła Lubartów Rokitno – Powiślak Końskowola (16, w Rokitnie) * POM Iskra Piotrowice – Tajfun Ostrów Lubelski (16.30) * GKS Dąbrowica – Piaskovia Piaski (17, w Bogucinie) * Hetman Gołąb – GKS Niemce (17, na boisku KEN w Puławach) * Czarni Dęblin – Cisy Nałęczów (17) * Wisła Annopol – Polesie Kock (17) * Sławin Lublin – Iskra Krzemień (17) * Granit Bychawa – Unia Wilkołaz (17).

* Zamojska klasa okręgowa (wszystkie mecze o godz. 17): Łada 1945 Biłgoraj – Victoria Łukowa/Chmielek * Orkan Bełżec – Tur Turobin * Płomień Spartan Nieledew – Ostoja Skierbieszów * Kryształ Werbkowice – Grom Różaniec (w Mirczu) * Piast Babice – Tanew Majdan Stary * Olimpia Miączyn – Unia Hrubieszów * Aleksandria Aleksandrów – Korona Łaszczów * Igros Krasnobród – Sparta Łabunie.

* Puchar Polski w okręgu lubelskim: Góra Puławska – Górnik 1979 Łęczna (17).
  Edytuj ten wpis
Czytaj więcej o:
(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje

komentarze (0)0
polubienia (0)0
19-02-2018

Ekstraklasa

WYNIKI KOLEJKI

23. KOLEJKA
Legia Warszawa - Śląsk Wrocław 4:1
Jagiellonia Białystok - Cracovia 1:0
Lech Poznań - Pogoń Szczecin 2:0
Lechia Gdańsk - Piast Gliwice 0:2
Sandecja Nowy Sącz - Korona Kielce 3:3
Wisła Kraków - Arka Gdynia 3:2
Wisła Płock - Zagłębie Lubin 2:0
Górnik Zabrze - Bruk-Bet Termalica

TABELA

1. Legia 23 44 35-24
2. Jagiellonia 23 42 32-24
3. Lech 23 40 32-16
4. Górnik 22 36 42-36
5. Wisła P. 23 36 32-29
6. Korona 23 35 38-31
7. Wisła K. 23 35 34-29
8. Arka 23 32 28-23
9. Zagłębie 23 32 33-29
10. Śląsk 23 27 28-37
11. Cracovia 23 25 30-34
12. Lechia 23 25 31-36
13. Piast 23 23 24-33
14. Sandecja 23 22 24-37
15. Bruk-Bet 22 21 23-36
16. Pogoń 23 20 25-37
Alarm 24
Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!