Piłka nożna

Piłkarska środa na boiskach w regionie

Dodano: 28 sierpnia 2012, 23:05

Piłkarze Lublinianki w środę zagrają na wyjeździe z Orłem Przeworsk. Początek meczu o godz. 17 (WOJT
Piłkarze Lublinianki w środę zagrają na wyjeździe z Orłem Przeworsk. Początek meczu o godz. 17 (WOJT

* III liga (wszystkie mecze o godz. 17): Orlęta Łuków – Polonia Przemyśl * Podlasie Biała Podlaska – Chełmianka Chełm * Avia Świdnik – Orlęta Radzyń Podlaski (w Poniatowej).

* IV liga: GKS Bogdanka II Łęczna – Huczwa Tyszowce (16) * Włodawianka Włodawa – Podlasie II Biała Podlaska (17) * Orion Niedrzwica Duża – Stal Poniatowa (17) * Roztocze Szczebrzeszyn – Lewart Lubartów (17) * Victoria Żmudź – AMSPN Hetman Zamość (17, w Dorohusku) * Ruch Ryki – Omega Stary Zamość (17) * Lutnia Piszczac – Opolanin Opole Lubelskie (17) * Sparta Rejowiec Fabryczny – Janowianka Janów Lubelski (17).

* Chełmska klasa okręgowa: Start Krasnystaw – Frassati Fajsławice (17) * Unia Białopole – Ogniwo Wierzbica (17.30) * Hutnik Ruda-Huta – Ruch Izbica (17.30) * Tatran Kraśniczyn – GKS Pławanice/Kamień (17.30) * Kłos Chełm – Brat Siennica Nadolna (17.30) * Granica Dorohusk – Hetman Żółkiewka (17.30)* Vitrum Wola Uhruska – Unia Rejowiec (17.30).

* Lubelska klasa okręgowa: Pogoń 07 Perła Lubartów Rokitno – Powiślak Końskowola (16, w Rokitnie) * POM Iskra Piotrowice – Tajfun Ostrów Lubelski (16.30) * GKS Dąbrowica – Piaskovia Piaski (17, w Bogucinie) * Hetman Gołąb – GKS Niemce (17, na boisku KEN w Puławach) * Czarni Dęblin – Cisy Nałęczów (17) * Wisła Annopol – Polesie Kock (17) * Sławin Lublin – Iskra Krzemień (17) * Granit Bychawa – Unia Wilkołaz (17).

* Zamojska klasa okręgowa (wszystkie mecze o godz. 17): Łada 1945 Biłgoraj – Victoria Łukowa/Chmielek * Orkan Bełżec – Tur Turobin * Płomień Spartan Nieledew – Ostoja Skierbieszów * Kryształ Werbkowice – Grom Różaniec (w Mirczu) * Piast Babice – Tanew Majdan Stary * Olimpia Miączyn – Unia Hrubieszów * Aleksandria Aleksandrów – Korona Łaszczów * Igros Krasnobród – Sparta Łabunie.

* Puchar Polski w okręgu lubelskim: Góra Puławska – Górnik 1979 Łęczna (17).
Czytaj więcej o:
(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje

Ekstraklasa

WYNIKI KOLEJKI

6. KOLEJKA 18-21 sierpnia
Arka Gdynia - Pogoń Szczecin 0:3
Bruk-Bet Termalica - Lech Poznań 1:3
Cracovia - Górnik Zabrze 3:3
Jagiellonia Białystok - Śląsk Wrocław 1:1
Lechia Gdańsk - Sandecja Nowy Sącz 2:3
Piast Gliwice - Korona Kielce 2:0
Wisła Płock - Legia Warszawa 0:1
Zagłębie Lubin - Wisła Kraków 3:0

TABELA

1. Zagłębie 6 14 10-2
2. Jagiellonia 6 13 9-7
3. Wisła K. 6 12 8-8
4. Lech 6 11 11-4
5. Legia 6 10 8-6
6. Górnik 6 9 12-10
7. Sandecja 6 8 6-6
8. Pogoń 6 7 6-7
9. Arka 6 7 4-5
10. Wisła P. 6 7 3-5
11. Śląsk 6 6 6-8
12. Lechia 6 5 7-8
13. Korona 6 5 7-9
14. Bruk-Bet 6 5 4-7
15. Cracovia 6 5 8-1
16. Piast 6 4 7-12
Alarm 24
Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!