Piłka nożna

W Wierzbicy na sportowo walczyli z nałogami

  Edytuj ten wpis
Dodano: 28 lutego 2014, 16:47
Autor: (grom)

Niedźwiadek Chełm i Kłos Chełm najlepsze podczas X halowego Turnieju o Puchar Wójta Gminy Wierzbica pod hasłem „Stop nałogom”

Zawody rozegrano w Zespole Szkół im. Kazimierza Górskiego w Wierzbicy. Wzięły udział zespoły z powiatu chełmskiego. Drużyny rywalizowały w rocznikach 2001-2002 oraz 2003 i młodsi.

Wszystkie drużyny startujące w turnieju otrzymały dyplomy i piłki, natomiast zespoły z miejsc 1-3 dodatkowo medale oraz puchary.

Wyniki (rocznik 2001-2002): Ogniwo Wierzbica I – Volley Sawin 0:2 * Ogniwo Wierzbica II – Niedźwiadek Chełm 1:3 * Chełmianka Chełm – Kłos Chełm 2:1 * Astra Leśniowice – SP Siedliszcze 1:2 * Ogniwo II – Chełmianka 0:8 * Ogniwo – Astra 1:0 * Volley – Kłos 0:1 * Niedźwiadek – Siedliszcze 4:2 * Ogniwo II – Kłos 1:0 * Ogniwo I – Siedliszcze 6:0 * Volley – Chełmianka 0:3 * Niedźwiadek – Astra 5:0.
Półfinały: Chełmianka – Ogniwo I 0:1 po karnych, (1:1 w meczu) * Niedźwiadek – Volley 4:1.

O 7 miejsce: Ogniwo II – Astra 1:0 po karnych (0:0 w meczu) * o 5 miejsce: Kłos – Siedliszcze 2:1 * o 3 miejsce: Chełmianka – Volley 0:1 * finał: Ogniwo I – Niedźwiadek 0:4.

Wyniki (rocznik 2003 i młodsi): Ogniwo Wierzbica – SP Siedliszcze 1:0 * Kiks Dorohusk – Unia Białopole – 0:1 * SP Siedliszcze – Volley Sawin 0:5 * Unia – Kłos 1:2 * Ogniwo – Volley 0:3 * Kiks – Kłos 1:4.

Półfinały: Volley – Unia Białopole 3:2 po rzutach karnych (w meczu 0:0) * Ogniwo – Kłos 0:2.

O 5 miejsce: Kiks – Siedliszcze 3:0 (walkower) * o 3 miejsce: Unia – Ogniwo 2:1 * finał: Volley – Kłos 0:2.

Klasyfikacja końcowa (rocznik 2001-2002): 1. Niedźwiadek Chełm, 2. Ogniwo Wierzbica I, 3. Volley Sawin, 4. Chełmianka Chełm, 5. Kłos Chełm, 6. SP Siedliszcze, 7. Ogniwo Wierzbica II, 8. Astra Leśniowice.

Klasyfikacja końcowa (rocznik 2003 i młodsi): 1. Kłos Chełm, 2. Volley Sawin, 3. Unia Białopole, 4. Ogniwo Wierzbica, 5. Kiks Dorohusk, 6. SP Siedliszcze.
Roczniki 2001-2002: król strzelców: Kacper Głębocki (Niedźwiadek) * najlepszy bramkarz: Piotr Małocha (Ogniwo) * najlepszy zawodnik: Dawid Kondraciuk (Volley Sawin).

Rocznik 2003 i młodsi: król strzelców: Jakub Sawicki (Kłos) * najlepszy bramkarz: Wdowicz Natalia (Ogniwo) * najlepszy zawodnik: Szymon Juszczuk (Volley).
  Edytuj ten wpis
(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje

Ekstraklasa

WYNIKI KOLEJKI

17. KOLEJKA 24-27 listopada
Arka Gdynia - Sandecja Nowy Sącz 5:0
Cracovia - Lechia Gdańsk 2:1
Górnik Zabrze - Jagiellonia Białystok 3:1
Korona Kielce - Legia Warszawa 3:2
Lech Poznań - Wisła Płock 2:1
Pogoń Szczecin - Piast Gliwice 2:2
Śląsk Wrocław - Zagłębie Lubin 1:0
Bruk-Bet Termalica - Wisła Kraków 3:3

TABELA

1. Górnik 17 32 36-24
2. Legia 17 31 22-17
3. Korona 17 29 28-17
4. Lech 17 28 26-15
5. Wisła K. 17 28 23-19
6. Jagiellonia 17 27 22-22
7. Arka 17 25 22-17
8. Zagłębie 17 24 22-18
9. Śląsk 17 23 21-24
10. Lechia 17 20 23-26
11. Wisła P. 17 20 19-25
12. Cracovia 17 18 21-25
13. Sandecja 17 18 14-23
14. Bruk-Bet 17 18 18-22
15. Piast 17 17 19-27
16. Pogoń 17 10 14-29
Alarm 24
Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!