ZAMOJSKA KLASA OKRĘGOWA

Orion goni, Włókniarz ucieka. Wyniki zamojskiej okręgówki

Dodano: 31 maja 2015, 20:26
Autor: micbec

Na pierwszym planie grający trener Orionu Bartłomiej Kowalik, który w sobotę cieszył się ze zwycięstwa w Skierbieszowie FOT. DW
Na pierwszym planie grający trener Orionu Bartłomiej Kowalik, który w sobotę cieszył się ze zwycięstwa w Skierbieszowie FOT. DW

Grom Różaniec po niespodziewanej porażce we Frampolu roztrwonił większość przewagi nad grupą pościgową.

Ostoja Skierbieszów – Orion Dereźnia Solska 2:3 (1:0)

Bramki: Jabłoński (22, 66) – Bździuch (49, 70), M. Borowski (74).

Ostoja: Bratkiewicz – Maziarczyk, Kowalski, Kondrakiewicz (89 Koziej), Kropornicki – Pszenniak, Kierepka, Malec, Maruchniak – Kusik, Jabłoński.

Orion: P. Borowski – Rękas, Czerw, Rudy, Niemiec – M. Borowski, B. Kowalik (90 D. Maciocha), Blicharz, A. Maciocha (81 B. Szabat) – Bździuch, P. Szabat (61 M. Kowalik).

Czerwona kartka: Kropornicki (Ostoja) w 84 min za faul. Sędziował: Kamil Malec.

Gryf Gmina Zamość – Roztocze Szczebrzeszyn 2:3 (1:2)

Bramki: Goździuk (28), Adamczuk (50) – Gałka (7, 60 z karnego), Ł. Kornas (28).

Gryf: Szopa – Galan, Kobylas (80 Pliżga), Blonka, Mazur – Goździuk, Kacper Cebula (85 Łuczka), Gromek (52 Świrgoń), Adamczuk – Dulbas, Bargieł.

Roztocze: Zdunek – Waga, Lipiec, Wurszt, Wyrostkiewicz – Mazur, Paluch, Ł. Kornas, Łagowiec, K. Kornas (90 Orzechowski) – Gałka.

Sędziował: Rafał Łyś.

Unia Hrubieszów – Sokół Zwierzyniec 1:0 (0:0)

Bramka: Borys (48).

Unia: Ryć – Kondrat, Mossurec, Oleksiuk, Szatan (80 Kawarski) – Kamiński, Fulara, Borys – Otręba (88 Wlak), A. Oleszczuk (46 Stepaniuk), M. Wiejak (58 Garbacz).

Sokół: Paczos – M. Świerczyński, Sirko, Bielec, Pietruszka (70 Lachowicz) – Bielesz, Mechowski, Borodziej, Czajka – A. Świerczyński, Turczyn.

Sędziował: Konrad Kostrubała.

Huczwa Tyszowce – Korona Łaszczów 6:2 (1:1)

Bramki: Mazurkiewicz (2), P. Maliszewski (51, 58), Ratyna (67), Iwanicki (76), Droździel (86) – Zagórski (45), Michalczuk (77).

Huczwa: Wojtaszek – Ozkavak, Lasota, Anioł, Orzechowski – Mazurkiewicz (21 Ratyna), Iwanicki (78 Wrtonka), Sioma, Ziółkowski – Droździel, P. Maliszewski (73 K. Maliszewski).

Korona: Joniec – Błyskoń, Rogulski, Tyski, Szarowolec (46 Stefanik), Jamroż, Martyniuk, Nowak (82 Szczerba), Borowiak, Wawryca (73 Michalczuk), Brytan (58 Rój).

Czerwona kartka: Borowiak (Korona) w 27 min za niesportowe zachowanie. Sędziował: Mariusz Słoboda.

Włókniarz Frampol – Grom Różaniec 3:0 (1:0)

Bramki: D. Swatowski (45), Ł. Kawęcki (50), Majkut (70).

Włókniarz: Sawa – Bielecki, P. Dycha, D. Swatowski, Myszak – J. Dycha (65 Kapica), Antończak, K. Dycha, Majkut – Kosidło, Ł. Kawęcki.

Grom: Mazurek– Grelak, Grasza, Kwiatkowski, Malinger – Ł. Kusiak, Wojtowicz (80 Kapuśniak), Larwa, Wróbel – A. Kusiak, Rak.

Sędziował: Mariusz Węgrzyn.

Pogoń 96 Łaszczówka – Sparta Wożuczyn 2:3 (1:0)

Bramki: Krawczyk (9), Cywka (55) – Grzyb (51), Antoniuk (64, 75).

Pogoń: Berbecki – Legeżyński (85 Zatorski), Shevczuk (58 Bukowski), Rzeźnik, Krawczyk, Kapuśniak – Hałasa (76 Jeruzal), Wasiołek, Sikora (56 Kłoda) – Cywka, Mruk.

Wożuczyn: Czuchel – Piłat, Przytuła, Krawczyk, Pieprzowski – Dziki, Mroczka (65 Chudyga), Jurczyszyn, Grzyb (58 Jakóbczak) – Sak, Antoniuk.

Sędziował: Marek Borowski.

Sparta Łabunie – Olimpia Miączyn 0:2 (0:1)

Bramki: Magryta (11), Łyp (49).

Sparta: Sowa – Pupiec, Wójcicki, Marciniewicz, Wolski (81 D. Maksymiec) – Borowiec (68 K. Wójcicki), A. Maksymiec, Szerafin, Batorski (55 Juszczak) – Bosiak (81 Daszkiewicz), Nowak.

Olimpia: Szczepaniak – Muda, Mroczek, Adamczyk, Markiewicz – Magryta (80 Jachorek), Kaczoruk (60 Chmiel), Sobczak (46 Różniatowski), Łyko – Wróbel (65 Kołodziej), Łyp.

Sędziował: Krzysztof Wróbel.

Igros Krasnobród – Victoria Łukowa/Chmielek 0:1 (0:0)

Bramka: Dorosz (79).

Igros: Wawrzusiszyn – Buczak, Grela, Bartecki, Ścirka (81 Karaszewski) – Bartoń, Khnyżnyi, R. Kostrubiec, Bartoń (69 Paszkiewicz), Biela – Margol, Gozdek.

Victoria: Dobromilski – Późniak, Kukiełka, Adamowicz, Jonak – Robak, Karólak, Klecha, Tworzewski – Kłos (86 Kołodziej), Dorosz.

Sędziował: Piotr Burak.

 

 

(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje

ZAMOJSKA KLASA OKRĘGOWA

WYNIKI KOLEJKI

1. KOLEJKA (12-13 sierpnia)
Huczwa Tyszowce - Orion Dereźnia 3:1
Igros Krasnobród - Unia Hrubieszów 1:2
Ostoja Skierbieszów - Omega Stary Zamość 0:4
Orkan Bełżec - Korona Łaszczów 3:3
Grom Różaniec - Włókniarz Frampol 2:0
Olimpiakos Tarnogród - Olender Sól 6:4
Gryf Gmina Zamość - Victoria Łukowa/Chmielek 0:1
Sokół Zwierzyniec - Olimpia Miączyn 7:2

TABELA

1. Sokół 1 3 7-2
2. Omega 1 3 4-0
3. Huczwa 1 3 3-1
4. Olimpiakos 1 3 6-4
5. Grom 1 3 2-0
6. Unia 1 3 2-1
7. Victoria 1 3 1-0
8. Orkan 1 1 3-3
9. Korona 1 1 3-3
10. Igros 1 0 1-2
11. Gryf 1 0 0-1
12. Olender 1 0 4-6
13. Orion 1 0 1-3
14. Włókniarz 1 0 0-2
15. Ostoja 1 0 0-4
16. Olimpia 1 0 2-7
Alarm 24
Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!