ZAMOJSKA KLASA OKRĘGOWA

Status quo na szczycie, wyniki zamojskiej okręgówki

Dodano: 24 kwietnia 2016, 20:24

Łada Biłgoraj po zwycięstwie w Krasnobrodzie utrzymała pięć punktów przewagi nad Gromem Różaniec<br />
<br />
Fot. Karol Kotwis/lada.bilgoraj.pl
Łada Biłgoraj po zwycięstwie w Krasnobrodzie utrzymała pięć punktów przewagi nad Gromem Różaniec

Fot. Karol Kotwis/lada.bilgoraj.pl

Huczwa Tyszowce po zwycięstwie nad Włókniarzem Frampol awansowała na czwarte miejsce w ligowej tabeli. Pierwsze trzy pozycje wciąż zajmują Łada 1945 Biłgoraj, Grom Różaniec i Roztocze Szczebrzeszyn. Wszystkie te ekipy zgodnie wygrały swoje spotkania.

Roztocze Szczebrzeszyn – Ostoja Skierbieszów 2:0 (0:0)

Bramka: A. Wołoch (65), K. Wołoch (90).

Roztocze: Hadło – Wyrostkiewicz, Chałas, Kornas (80 Wurszt), Fediuk, Gałka (73 Malec), Sviatloslav, Mazur (85 Marczewski), Bubiłek (73 Robak), A. Wołoch, K. Wołoch.

Ostoja: Bratkiewicz – Bartoń, Duda, Kobylas, Koziej, Kropornicki, Maruchniak, Nowak, Prokopowicz, Szerafin, Waga.

Sędziował: Marek Borowiński.

Victoria Łukowa/Chmielek – Korona Łaszczów 2:4 (0:3)

Bramki: Misiarz (88, 90) – Brytan (3 z karnego), Martyniuk (15, 78), Stefanik (35).

Victoria: Monastyrski – Kołodziej, Kurzyna, Późniak, Dziura. Król (70 Grasza), Staroń, Klecha, Misiarz, Działo, Robak (81 Mielnik).

Korona: Fedyna – Szarowolec, Brytan (87 P. Chwała), Mossurec, Rój, Jamroż, Stefanik, Martyniuk, Ł. Chwała (65 Kuźniarski), Rajtak, Borowiak (82 Wawryca).

Sędziował: Bartosz Kapłon.

Igros Krasnobród – Łada 1945 Biłgoraj 0:1 (0:1)

Bramka: Birut (25).

Igros: Joniec – Bartecki, Anioł, Grela, Buczak, Biela (62 Molenda), Margol, Seń, Tabała (80 A. Kostrubiec), Turczyn, Gozdek.

Łada: Szawara – Tatara, Mazurek, Mulawa, Kuliński (90 Myszak), Czok(70 Blicharz), Birut, Stetskiv, Skubisz (90 Hanas), Kharmushka (65 Konopka), Pyda.

Sędziował: Arkadiusz Łaszkiewicz.

Huczwa Tyszowce – Włókniarz Frampol 3:2 (0:1)

Bramki: Szumlański (75), Ziółkowski (80), Maliszewski (80) – K. Dycha (40), Kosidło (55)

Huczwa: Wojtaszek – Iwanicki, Orzechowski, Sak, Dmytruk, Droździel, Sioma, Antoniuk, Szumlański, Ziółkowski, Maliszewski.

Włókniarz: Saj – Bielecki, D. Swatowski, Kawęcki, Myszak, J. Dycha (80 Antończak), K. Dycha (65 Dyjach), Łukasik, Kapica, Kosidło (70 Decyk), R. Swatowski.

Sędziował: Mateusz Kowalczuk.

Pogoń 96 Łaszczówka – Granica Lubycza Królewska 3:0 (0:0)

Bramki: Kharkevych (55, 67), Rzeźnik (90).

Pogoń: Berbecki – Tatar (46 Kapuśniak), Krawczyk, Rzeźnik, Nizio, Bugaychuk (63 Walentyn), Kielar, Kłoda, Hałasa (82 Nowosad), Kharkevych, Mruk (89 Łysiak).

Granica: Hudaszek – Biszczanik, Andrzej Sawiak, Ozdoba, Kamiński, Bojko, Artur Sawiak, Chojna (46 W. Kulpa), Fil (85 Kudyba), J. Kulpa, B. Kulpa.

Sędziował: Krzysztof Kuryj.

Orkan Bełżec – Cosmos Józefów 3:4 (1:1)

Bramki: Cywka (18), Maciejko (80), Gontarz (85 samobójcza) – Podolak (23), Karólak (48), Przybysławski (78), Sozanskyi (87).

Orkan: Nowicki – Bajwoluk (80 Stadnicki), Zieliński, Łakus, P. Krupa, M. Krupa, Maciejko, Janik, Cywka, Kuks, Kiszczuk (57 Wiciejowski).

Cosmos: Surmacz (46 Gontarz) – P. Mielniczek, Karólak, M. Mielniczek (84 Nieścior), Gnap (88 Pęk), Łagoźny, Danaj (70 Paniak), Sz. Mielniczek, Podolak, Przybysławski, Sozanskyi.

Sędziował: Jarosław Szewczuk.

Olimpia Miączyn – Sokół Zwierzyniec 2:0 (1:0)

Bramki: Łyp (25), Świerczyński (75 samobójcza).

Olimpia: Szczepaniak – Karpiuk, Łyko, Markiewicz, Cisek, Różniatowski, Chmiel (83 Welcz), R. Jachorek (63 Żyła), Jakowliuk (80 M. Jachorek), Łyp, Rudakow (70 Kulas).

Sokół: Paczos – Bielec, Zwolak, Sirko, Świerczyński, Kosiński, Rajtar, Jończak (46 Lachowicz), Szozda (46 Sułkowicz), E. Kniaziowski (75 Szczerba), Malesza.

Sędziował: Tomasz Lenard.

Grom Różaniec – Omega Stary Zamość 2:1 (0:0)

Bramki: K. Wróbel (67), A. Kusiak (90) – Mikulski (88).

Grom: Mazurek – Kapuśniak, Krzysztof Kaproń (46 Mazur), Malinger, Komosa, P. Wróbel, Kamil Kaproń, Ł. Kusiak (54 Wojtowicz), Larwa, Gawroński (60 K. Wróbel), A. Kusiak.

Omega: Szopa – Dywański, Mikulski, Denis, Maziarczyk, Ignaciuk, P. Nizioł, P. Tchórz, Wiatrzyk (68 D. Tchórz ), Z. Kozioł, Gunchenko.

Sędziował: Rafał Łyś.

30 kwietnia-1 maja: Łada – Roztocze * Ostoja – Orkan * Cosmos – Pogoń 96 * Granica – Victoria * Korona – Grom * Omega – Huczwa * Włókniarz – Olimpia * Sokół – Igros.

 

(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje

ZAMOJSKA KLASA OKRĘGOWA

WYNIKI KOLEJKI

1. KOLEJKA (12-13 sierpnia)
Huczwa Tyszowce - Orion Dereźnia 3:1
Igros Krasnobród - Unia Hrubieszów 1:2
Ostoja Skierbieszów - Omega Stary Zamość 0:4
Orkan Bełżec - Korona Łaszczów 3:3
Grom Różaniec - Włókniarz Frampol 2:0
Olimpiakos Tarnogród - Olender Sól 6:4
Gryf Gmina Zamość - Victoria Łukowa/Chmielek 0:1
Sokół Zwierzyniec - Olimpia Miączyn 7:2

TABELA

1. Sokół 1 3 7-2
2. Omega 1 3 4-0
3. Huczwa 1 3 3-1
4. Olimpiakos 1 3 6-4
5. Grom 1 3 2-0
6. Unia 1 3 2-1
7. Victoria 1 3 1-0
8. Orkan 1 1 3-3
9. Korona 1 1 3-3
10. Igros 1 0 1-2
11. Gryf 1 0 0-1
12. Olender 1 0 4-6
13. Orion 1 0 1-3
14. Włókniarz 1 0 0-2
15. Ostoja 1 0 0-4
16. Olimpia 1 0 2-7
Alarm 24
Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!