ZAMOJSKA KLASA OKRĘGOWA

Walka na dole trwa w najlepsze, zamojska okręgówka

Dodano: 14 czerwca 2015, 20:19
Autor: micbec

DW
DW

Unia Hrubieszów dopisała do swojego konta kolejne trzy punkty. Grom Różaniec może być już niemal pewien wicemistrzostwa.

Podopieczni Bogdana Antolaka mają co świętować. Pokonali na wyjeździe Spartę Łabunie 1:0 i są już niemal pewni zajęcia drugiego miejsca w rozgrywkach. Tylko katastrofa mogłaby odebrać im tytuł wicemistrzów.

Podczas gdy na górze wszystko jest już jasne, na dole trwa zacięta walka o utrzymanie. Wciąż nie wiadomo, ile zespołów pożegna się z zamojską okręgówką, ale każdy walczy o zajęcie jak najwyższej pozycji.

Włókniarz Frampol – Roztocze Szczebrzeszyn 1:4 (1:0)

Bramki: J. Dycha (30) – Gałka (70, 80, 83, 85)

Włókniarz: Sawa – Myszak, D. Swatowski, P. Dycha, Bielecki – Szpot (82 Braniewski), K. Dycha, Antończak, Kapica (65 Wnuk) – J. Dycha, Majkut.

Roztocze: Zdunek – Waga, Lipiec, Chałas, Wyrostkiewicz – Mazur, Robak, Ł. Kornas, Paluch (85 Doliński), K. Kornas – Gałka.

Sędziował: Marek Borowiński.

Ostoja Skierbieszów – Sparta Wożuczyn 1:4 (0:2)

Bramki: Jabłoński (76) – Dziki (8, 49), Grzyb (10), Antoniuk (63).

Ostoja: Bratkiewicz – Kusik, Kowalski (70 Budzyński), Kondrakiewicz (52 Koziej), Kropornicki – Maziarczyk, Wajdyk, Malec, Pszenniak (52 Grula) – Maruchniak, Jabłoński.

Wożuczyn: Czuchaj – Piłat, Mroczka, Krawczyk, Pieprzowski – Dziki, Jurczyszyn, Hudyga, Grzyb – Antoniuk, Sak.

Sędziował: Piotr Lipczuk.

Gryf Gmina Zamość – Sokół Zwierzyniec 2:1 (0:0)

Bramki: Cebula (63), Bargieł (68) – Turczyn (80).

Gryf: Hadło – Bajan, Mazur, Blonka, Głowacki – Świrgoń (55 Cebula), Pliżga (87 Bondyra), Goździuk, Dulbas (50 Gromek), Adamczuk – Bargieł (80 Karkowik).

Sokół: Paczos – Pietruszka, Bielec, Sirko, Czajka – Bielesz, Brodalski, M.Świerczyński, A.Świerczyński (70 Paszko), Olczyk (60 Niemczuk) – Turczyn.

Sędziował: Jarosław Jasina.

Pogoń 96 Łaszczówka – Victoria Łukowa/Chmielek 1:0 (0:0)

Bramki: Z. Jeruzal (72).

Pogoń 96: Berbecki – Kłoda, Shevchuk, Rzeźnik, Kapuśniak – Kielar (60 Bukowski), Cywka (85 J. Jeruzal), Halasa, Wasiołek (81 Nowosad) – Z. Jeruzal (75 Poźniak ), Mruk.

Victoria: Kurowski – Kołodziej, Późniak, Łukasik, Jonak – Klecha, Karólak – Kostrzewski (80 Grasza), Kłos, Tworzewski (70 Chmielnik) – Dorosz.

Sędziował: Mariusz Słoboda.

Sparta Łabunie – Grom Różaniec 0:1 (0:0)

Bramka: A. Kusiak (86).

Łabunie: Sowa – Pupiec (82 Trusek), Wójcicki, Daszkiewicz (75 Bosiak), Wolski – Juszczak, Szerafin, Żołyniak, Maksymiec, Batorski – Nowak

Grom: Mazur – Grelak, Mazurek (65 Malinger), D. Grasza, Kwiatkowski – Larwa, Ł. Kusiak (55 Kaproń), Wojtowicz, Wróbel – A. Kusiak (90 Kapuśniak), Rak (81 J. Grasza).

Sędziował: Mariusz Szczurek.

Olimpia Miączyn – Orion Dereźnia Solska 3:3 (2:1)

Bramki: Łyp (6), Kołodziej (42), Mroczek (82) – M. Kowalik (28), A. Maciocha (57), P. Szabat (73).

Olimpia: Szczepaniak – Mroczek, Kaczoruk, Adamczyk, Markiewicz – Magryta (60 Chmiel) –Sobczak, Różniatowski (75 D. Gałka), Wróbel (60 Jachorek), Kołodziej – Łyp.

Orion: P. Borowski – Blicharz, Czerw, P. Niemiec, A. Maciocha (65 B. Szabat) – M. Borowski, M. Kowalik, B. Kowalik, P. Szabat (87 M. Maciocha), Rękas (82 D. Maciocha) – Rudy.

Sędziował: Mariusz Węgrzyn.

Igros Krasnobród – Huczwa Tyszowce 3:3 (0:1)

Bramki: Paszkiewicz (55, 67, 83) – P. Maliszewski (3, 65), Ziółkowski (57).

Igros: K. Kostrubiec – Buczak, Grela, Bartecki, Ścirka – R. Kostrubiec (46 Bartoń), Margol, Mielniczek (46 A. Kostrubiec), Biela (80 Prokopowicz) – Gozdek, Paszkiewicz.

Huczwa: Wojtaszek – Ozkavak, Lasota, Anioł, Orzechowski – Mazurkiewicz (80 Wronka), Iwanicki, Sioma, Ziókowski – Maliszewski, Ratyna (75 Szumlański).

Sędziował: Piotr Burak.

Unia Hrubieszów – Korona Łaszczów 1:0 (0:0)

Bramka: Otręba (59).

Unia: Ryć – Szatan, Mossurec, Oleksiuk, Kawarski (84 Garbacz) – Otręba (89 Tabuła), Kamiński, Fulara, Wiejak – A. Oleszczuk (80 Wiak), Stepaniuk.

Korona: Fedyna – Tyski, Błyskoń, Rogulski, Szarowolec – Jamroż, Maryniuk, Nowak, Borowiak, Mikołajczuk (73 Umer) – Brytan.

Sędziował: Konrad Kostrubała.

(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje

ZAMOJSKA KLASA OKRĘGOWA

WYNIKI KOLEJKI

1. KOLEJKA (12-13 sierpnia)
Huczwa Tyszowce - Orion Dereźnia 3:1
Igros Krasnobród - Unia Hrubieszów 1:2
Ostoja Skierbieszów - Omega Stary Zamość 0:4
Orkan Bełżec - Korona Łaszczów 3:3
Grom Różaniec - Włókniarz Frampol 2:0
Olimpiakos Tarnogród - Olender Sól 6:4
Gryf Gmina Zamość - Victoria Łukowa/Chmielek 0:1
Sokół Zwierzyniec - Olimpia Miączyn 7:2

TABELA

1. Sokół 1 3 7-2
2. Omega 1 3 4-0
3. Huczwa 1 3 3-1
4. Olimpiakos 1 3 6-4
5. Grom 1 3 2-0
6. Unia 1 3 2-1
7. Victoria 1 3 1-0
8. Orkan 1 1 3-3
9. Korona 1 1 3-3
10. Igros 1 0 1-2
11. Gryf 1 0 0-1
12. Olender 1 0 4-6
13. Orion 1 0 1-3
14. Włókniarz 1 0 0-2
15. Ostoja 1 0 0-4
16. Olimpia 1 0 2-7
Alarm 24
Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!