Piłka ręczna

Dziesięć drużyn wzięło udział w festiwalu juniorów i młodzików w piłce ręcznej

  Edytuj ten wpis
Dodano: 1 marca 2013, 21:14
Autor: (grom)

Fragment jednego z meczów turnieju (KS UNIA)
Fragment jednego z meczów turnieju (KS UNIA)

Rywalizacja trwała cztery dni. – Najważniejsze, że zawodnicy świetnie się bawili, doskonaląc przy tym swoje umiejętności gry w piłkę ręczną – tłumaczy Ryszard Skowroński, jeden z organizatorów. Rolę gospodarza imprezy pełniła Unia Lublin, a jednym z głównych organizatorów była Fundacja Rozwoju Sportu w Lublinie.

Wyniki turnieju:

KS Unia Lublin – II LO Zamoy Lublin (juniorzy) 22:12, II LO – ZSCKR Potoczek (juniorzy) 14:12, Kadra młodzików woj. lubelskiego, rocznik 1999 – UKS Skarpa Lublin (młodzicy) 16:20, Potoczek – Unia (juniorzy) 10:27, Unia – Kadra 16:13, Skarpa – Unia (młodzicy) 19:20, SPR Wisła Sandomierz – Unia (juniorzy) 18:26, Unia – Wisła Sandomierz (młodzicy) 18:13, Wisła – II LO (juniorzy) 15:17, Kadra – Wisła (młodzicy) 14:22, Wisła – Potoczek (juniorzy) 24:11, Skarpa – Wisła (młodzicy) 25:17, Skarpa – UMKS Orlęta Zwoleń (młodzicy) 26:15, Orlęta (juniorzy) – Unia (młodzicy) 19:19, II LO – Orlęta (juniorzy) 16:15, Unia – Orlęta (juniorzy) 13:8, Potoczek – Orlęta (juniorzy) 15:30, Orlęta – Kadra 20:7.

Wyróżnieni zawodnicy – kadra młodzików woj. lubelskiego rocznik 1999:

Tomasz Gugała (Wisła Puławy), Konrad Lewusz (UKS Zenit Żdanów), Kamil Pękała (MKS Biłgoraj), Rafał Damian (UKS Sprint Ulan Majorat) * UMKS Orlęta Zwoleń: Grzegorz Heromiński, Rafał Majewski, Patryk Wasiak, Dominik Węzicki * SPR Wisła Sandomierz: Hubert Łukawski, Marcin Marzec, Jakub Kraś, Tomasz Polak * KS Unia Lublin: Kamil Gruszecki, Kamil Pawliszyn, Damian Włada, Maciej Zarzycki * UMKS Orlęta Zwoleń (juniorzy): Łukasz Karasiński, Dawid Mazur, Kacper Parka, Kacper Tuszyński * KS Unia Lublin (juniorzy): Karol Bondos, Damian Kijak, Cezary Muszyński, Michał Sutryk * SPR Wisła Sandomierz (juniorzy): Wiktor Bakalarz, Kacper Sieroń, Jakub Tenderewski, Kacper Sieroń * II LO Zamoy Lublin (juniorzy): Bartłomiej Chechliński, Jakub Gąszczyk, Jakub Buksiński, Michał Suski * ZSCKR Potoczek (juniorzy): Aleksander Butkowski, Tomasz Łukasik, Łukasz Kaczmarski, Marcin Skupiński.
  Edytuj ten wpis
Czytaj więcej o:
(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje

SUPERLIGA (Grupa pomarańczowa)

WYNIKI KOLEJKI

9 kolejka
Wybrzeże Gdańsk - PGE Vive Kielce 26:32
MKS Kalisz - Orlen Wisła Płock 19:27
Chrobry Głogów - Gwardia Opole 23:24
MMTS Kwidzyn - Pogoń Szczecin 32:29
Azoty Puławy - Spójnia Gdynia 40:25
Stal Mielec - Piotrkowianin 28:29
KPR Legionowo - NMC Górnik Zabrze 18:32
Zagłębie Lubin - Meble Wójcik Elbląg 30:29

TABELA

1. ORLEN Wisła Płock 9 27 281:204
2. Azoty Puławy 8 22 235:201
3. Gwardia Opole 8 14 207:214
4. Stal Mielec 8 13 238:246
5. Piotrkowianin 8 12 220:231
6. Wybrzeże Gdańsk 8 11 214:226
7. MKS Kalisz 9 10 196:230
8. Pogoń Szczecin 8 3 174:214
Alarm 24
Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!