I LIGA MĘŻCZYZN

Akademicy odprawili zespół Mariusza Jurasika z kwitkiem

Akademicy odprawili zespół Mariusza Jurasika z kwitkiem 0 0

AZS AWF Biała Podlaska nie miał problemów z odniesieniem efektywnego zwycięstwa nad KSZO Ostrowiec Świętokrzyski

AZS AWF Biała Podlaska kolejny raz będzie bronić pozycji lidera

AZS AWF Biała Podlaska kolejny raz będzie bronić pozycji lidera 0 0

Przeciwnikiem AZS AWF Biała Podlaska będzie KSZO Odlewnia Ostrowiec Świętokrzyski. Początek sobotniego spotkania w hali przy ul. Marusarza o godzinie 18

ASPR Zawadzkie – AZS AWF Biała Podlaska 28:31. Lider utrzymany

ASPR Zawadzkie – AZS AWF Biała Podlaska 28:31. Lider utrzymany 1 0

Akademicy z Białej Podlaskiej powiększyli konto o kolejne zwycięstwo. Po bardzo dobrej pierwszej połowie meczu z ASPR Zawadzkie AZS AWF wygrał 31:28

Piłkarze ręczni AZS AWF rozpoczynają rundę rewanżową

Piłkarze ręczni AZS AWF rozpoczynają rundę rewanżową 1 1

Na początek zagrają na wyjeździe z ASPR Zawadzkie. Patrząc na tabelę grypy B I ligi bardzo łatwo wskazać faworyta.

AZS AWF Biała Podlaska – Orlen Wisła Płock 23:37

AZS AWF Biała Podlaska – Orlen Wisła Płock 23:37 5 1

AZS AWF Biała Podlaska uległ w 1/16 rozgrywek utytułowanej drużynie Orlen Wisły Płock 23:37

Azoty Puławy zaczynają walkę o Puchar Polski

Azoty Puławy zaczynają walkę o Puchar Polski 5 0

Azoty Puławy i AZS AWF Biała Podlaska rozegrają swoje mecze w 1/16 Pucharu Polski

Viret Zawiercie – AZS AWF Biała Podlaska 22:32. Mają lidera!

Viret Zawiercie – AZS AWF Biała Podlaska 22:32. Mają lidera! 0 0

Po dwóch tygodniach przerwy AZS AWF Biała Podlaska powrócił do walki o punkty. W niedzielę bialczanie zainkasowali wyjazdowe zwycięstwo z Viretem Zawiercie 32:22

Przymusowe wolne akademików. Rywal wycofał się z rozgrywek

Przymusowe wolne akademików. Rywal wycofał się z rozgrywek 2 0

Nie odbył się mecz AZS AWF Biała Podlaska z LKPR Moto-Jelcz Oława

AZS AWF Biała Podlaska wraca na ligowe parkiety

AZS AWF Biała Podlaska wraca na ligowe parkiety 0 0

Po miesięcznej przerwie AZS AWF Biała Podlaska wznawia rozgrywki. Pierwszym przeciwnikiem w nowym roku będzie Ostrovia Ostrów Wielkopolski