Drugie zwycięstwo w sezonie AZS AWF Biała Podlaska

Dodano: 18 września 2017, 14:42

(fot. AZS AWF Biała Podlaska)

Akademicy okazali się lepsi od podopiecznych Mariusza Jurasika - Kszo Odlewni Ostrowiec Świętokrzyski

Losy rywalizacji rozstrzygnęły się w końcówce. Jeszcze w 52 min gospodarze prowadzili 21:20. Akademicy odpowiedzieli trafieniami Denisa Wołyńcewa i Michała Bekisza. Doświadczony Grzegorz Sobout wyrównał na 22:22. Ten sam zawodnik w 56 min ponownie wlał nadzieję w serca miejscowych kibiców, kiedy trafił na 23:23. Ostatnie słowo należało już do gości. Dwukrotnie Bekisz, Marcin Stefaniec i Łukasz Kandora pokonali bramkarza KSZO i wyprowadzili AZS AWF na cztery bramki przewagi (27:23). Takim wynikiem zakończyło się spotkanie w Ostrowcu Świętokrzyskim. (grom)

KSZO Odlewnia Ostrowiec Świętokrzyski – AZS AWF Biała Podlaska 23:27 (13:13)

KSZO: Piątkowski, Zając – Bulski 2, Falasa 3, Jeżyna 4, Cukierski, Kogutowicz, Afanasjev 1, Telka, Goliszewski 2, Kieloch, Sobut 7, Antolak 1, Wędrak 3. Kary: 6 minut.

AZS BP: Adamiuk, Chmurski – Urbaniak, Warmijak 5, Ziółkowski 2, Nowicki, Wołyńcew 7, Stefaniec 3, Małecki 2, Kriuczkow 1, Bekisz 4, Banaś 1, Kandora 2. Kary: 14 minut.