Piłka ręczna: Puławskie Azoty rozgromione w Legnicy

Dodano: 3 maja 2009, 00:31

Szczypiorniści Azotów przegrali w Legnicy z tamtejszą Miedzią aż 19:31 (10:13). Dla podopiecznych Piotra Dropka sobotnie zawody nie miały jednak wiekszego znaczenia, bo goście już przed tygodniem zapewnili sobie utrzymanie w ekstraklasie piłkarzy ręcznych.

Co innego gospodarze, którzy nadal muszą walczyć o ligowy byt. Dlatego legniczanie przystąpili do sobotnich zawodów z nożem na gardle.

O zwycięstwie Miedzi zdecydowała natomiast druga połowa, bo występujące w mocno uszczuplonym składzie Azoty z minuty na minutę wydawały się mieć coraz mniej sił.

W drugim spotkaniu drużyn walczących o utrzymanie AZS AWF Gorzów Wielkopolski uporał się ze Stalą Mielec w stosunku 32:25.

Miedź Legnica - Azoty Puławy 31:19 (13:10)
Azoty: Paczkowski, Lipka - Sieczkowski, Płaczkowski, Lasoń, Pomiankiewicz, Witkowski, Zydroń, Mazur, Wyszomirski, Afanasjew, Sieczka.