SUPERLIGA KOBIET

MKS Selgros Lublin - Start Elbląg 26:26 (ZDJĘCIA)

Dodano: 5 września 2015, 20:50

Fatalna dyspozycja na początku drugiej połowy zadecydowała o niespodziewanej stracie punktów MKS Selgros Lublin na inaugurację nowego sezonu. Podopieczne Sabiny Włodek zaledwie zremisowały ze Startem Elbląg 26:26.

Pierwsza część spotkania należała do rozsądnie grających gospodyń, które na przerwę schodziły przy czterobramkowym prowadzeniu. Zbyt szybko uwierzyły chyba jednak, że ten mecz jest już wygrany, bo na początku drugiej połowy oddały pole gry przeciwniczkom, pozwalając na szybkie odrobienie strat. Nie były w stanie ponownie uzyskać kilku goli przewagi i spotkanie zakończyło się remisem 26:26.

MKS Selgros Lublin - Start Elbląg 26:26 (15:11)

MKS Selgros Lublin: Dzhukeva, Gawlik - Gęga 8, Quintino 5, Drabik 5, Kocela 4,Bijan, Charzyńska,  Kozimur 1, Niedźwiedź 1, Rola, Skrzyniarz 1, Szarawaga 1.

EKS Start Elbląg: Sielicka, Szywerska - Lisewska 4, Balsam 2, Dankowska 1, Waga 5, Muchocka 1, Jędrzejczyk 5, Matuszczyk 4, Kwiecińska 4, Szopińska, Pinda, Gerej, Andrzejewska.

Gość (6 września 2015 o 12:01) 0
Po prostu zagrały tak jak przeciwnik im na to pozwolił. To że z Elblągiem będzie ciężko wiedziały, bo w turnieju wygrały zaledwie jedną bramką i to w ostatnich sekundach. Tym razem w ostatnich sekundach uratowały remis. Jakie to smutne :)