Azoty Puławy lepsze od Energii MKS Kalisz

Azoty Puławy przegrywały do przerwy z Energą MKS Kalisz, ale po przerwie zakasały rękawy i wywalczyły bardzo cenne zwycięstwo

Azoty Puławy w sobotę zmierzą się z Energą MKS Kalisz. Przyjeżdżają koledzy

W spotkaniu 12. kolejki Azoty Puławy zmierzą się z Energa MKS Kalisz. Pierwszy gwizdek sobotniego meczu zaplanowano na godz. 18.

Azoty Puławy pokonały na wyjeździe Energa Wybrzeże Gdańsk

Drużynę gospodarzy prowadził już nowy szkoleniowiec, były selekcjoner reprezentacji Polski, Patryk Rombel

Azoty Puławy w niedzielę zagrają w Gdańsku

Po trzech tygodniach przerwy Azoty Puławy wracają do walki o punkty. W niedzielę wyjazdowym rywalem puławian będzie Energa Wybrzeże Gdańsk. Pierwszy gwizdek o godzinie 15, transmisja w stacji Polsat Sport News.

Pożegnanie kapitana i niespodziewana porażka Azotów Puławy

W spotkaniu 10. kolejki Azoty Puławy przegrały z Chrobrym Głogów 27:28. Na pocieszenie gospodarzy MVP wybrany został bramkarz Zgrabi Tsintsadze.

Azoty grają w piątek z Chrobrym Głogów. Pożegnają Michała Jureckiego

Azoty Puławy już w piątek zmierzą się z Chrobrym Głogów. Będzie to wyjątkowe wydarzenie. Powód? Reprezentacyjny rozgrywający Michał Jurecki oficjalnie zakończy sportową karierę. Mecz rozpocznie się o godz. 18

Azoty Puławy straciły ważnego zawodnika. Michał Jurecki niespodziewanie zakończył karierę

W środę świat szczypiorniaka obiegła niespodziewana wiadomość. Michał Jurecki ogłosił, że zakończył karierę sportową. Zawodnik Azotów Puławy od wielu miesięcy zmagał się z kontuzją i właśnie z powodów zdrowotnych powiedział dość.

Azoty Puławy z kolejnym wyjazdowym zwycięstwem w lidze

W spotkaniu 9. kolejki Azoty Puławy pokonały na wyjeździe Zagłębie Lubin 32:25

Azoty Puławy z wizytą w Lubinie, czyli niewygodny rywal

Wyjazdowym przeciwnikiem Azotów Puławy będzie w niedzielny wieczór Zagłębie Lubin. Początek rywalizacji o godzinie 18.

Zadanie wykonane, Azoty Puławy pokonały beniaminka

Azoty Puławy pokonały Zepter KPR Legionowo 38:28. MVP spotkania wybrany został rozgrywający gospodarzy Rafał Przybylski, zdobywca ośmiu bramek.

Beniaminek przyjeżdża do Puław, a Azoty chcą wrócić do wygrywania

W ósmej kolejce Azoty Puławy zmierzą się z Zepter KPR Legionowo. Pierwszy gwizdek w sobotę o godzinie 16.

MKS FunFloor wygrał w Elblągu i po pięciu kolejkach ma na koncie komplet punktów

MKS FunFloor odniósł kolejne wysokie zwycięstwo. Tym razem podopieczne Edyty Majdzińskiej rozbiły Start Elbląg.

Mistrz kraju pokazał Azotom Puławy miejsce w szeregu

W spotkaniu otwierającym siódmą kolejkę Azoty Puławy przegrały na wyjeździe z Industrią Kielce 23:39

Azoty Puławy zagra w Kielcach, czyli wyzwanie z najwyższej półki

W niedzielę Azoty Puławy zmierzą się na wyjeździe z Industrią Kielce. Początek meczu w Hali Legionów o godzinie 15. Transmisja w Polsacie Sport Extra.

Azoty Puławy nie dały szans MMTS Kwidzyn

W 6. kolejce Azoty Puławy pokonały MMTS Kwidzyn 37:25. MVP wybrany został obrotowy gospodarzy Kelian Janikowski.

Azoty Puławy kontra MMTS Kwidzyn. Nie chcą powtórki z Opola

W szóstej kolejce Azoty Puławy podejmą MMTS Kwidzyn. Pierwszy gwizdek w hali przy ul. Lubelskiej w sobotę o godzinie 18.

Azoty Puławy doznały pierwszej wyjazdowej porażki

Podopieczni trenera Siergieja Bebeszki ulegli po rzutach karnych Gwardii Opole 3:5

Azoty Puławy zagrają w Opolu z Gwardią. Tym razem nie mogą sobie pozwolić na żadne przestoje

W piątej kolejce Azoty Puławy zagrają na wyjeździe z Gwardią Opole. Początek sobotniego spotkania o godzinie 18.

Ostrovia pokonana, ale trzecia wygrana nie przyszła Azotom Puławy łatwo [zdjęcia]

Czwarty mecz nowego sezonu i trzecie zwycięstwo. Tym razem Azoty Puławy musiały się jednak mocno napracować na komplet punktów w starciu z Arged Rebud KPR Ostrovia Ostrów Wielkopolski. Gospodarze wygrali 30:28, ale spotkanie było bardzo wyrównane.

Azoty Puławy kontra Ostrovia. Mają rachunki do wyrównania

Na zakończenie czwartej kolejki Azoty Puławy zmierzą się we własnej hali z ARGED REBUD KPR Ostrovią Ostrów Wielkopolski. Pierwszy gwizdek o godzinie 18.

Trzy mecze i sześć punktów Azotów Puławy. We wtorek starcie z Ostrovią

Po trzech kolejkach na koncie Azotów Puławy jest sześć punktów. We wtorek podopieczni Siergieja Bebeszki staną przed szansą powiększania dorobku - do Puław przyjedzie ARGED REBUD KPR Ostrovia Ostrów Wielkopolski. Ten mecz zaplanowano na godzinę 18.

Azoty Puławy - Orlen Wisła Płock 26:30. Dobra tylko pierwsza połowa

W trzeciej kolejce Orlen Superligi Azoty Puławy przegrały z Orlen Wisłą Płock 26:30

Azoty Puławy podejmą u siebie Orlen Wisłę Płock

W trzeciej kolejce Azoty Puławy zmierzą się z Orlen Wisłą Płock. Pierwszy gwizdek środowego spotkania o godzinie 20

Piotrkowianin Piotrków Trybunalski - Azoty Puławy 29:34. Zrobili swoje

W drugiej kolejce Orlen Superligi Azoty Puławy pokonały na wyjeździe Piotrkowianina Piotrków Trybunalski 34:29. MVP wybrany został bramkarz puławian Mateusz Zembrzycki

Azoty Puławy wygrały sponsorskie derby z Unią Tarnów. Odpalili w drugiej połowie

Na otwarcie nowego sezonu Azoty Puławy pokonały Grupę Azoty Unia Tarnów 28:22. Już w sobotę puławianie zmierzą się na wyjeździe z Piotrkowianinem Piotrków Trybunalski.