Michał Szyba przekazał medal MŚ do Centrum Historii Sportu w Lublinie. "To moje najważniejsze trofeum"

Rozmowa z Michałem Szybą, byłym rozgrywającym Azotów Puławy i reprezentacji Polski

Azoty Puławy wygrały turniej Szczypiorno Cup. Już w środę prezentacja zespołu przed nowym sezonem

Trzydniowe zawody rozgrywane były w Kaliszu. Puławianie pokonali wszystkich, trzech rywali. Na początek zmierzyli się z MMTS Kwidzyn (34:30). Już po pierwszej połowie szósta drużyna ubiegłego sezonu prowadziła 19:17. W drugiej odsłonie powiększyła przewagę.

Wysoka wygrana Azotów Puławy w sparingu ze Stalą Mielec

Azoty Puławy rozegrały pierwszy mecz kontrolny w okresie przygotowawczym do nowego sezonu. Podopieczni trenera Siergieja Bebeszki pokonali Handball Stal Mielec 38:24.

Wychowanek Azotów Puławy z pierwszym kontraktem

Jakub Bereziński włączony do kadry Azotów Puławy. To 19-letni rozgrywający. Dotychczas szczypiornista występował w drużynie rezerw.

Piotr Jarosiewicz (Azoty Puławy): Czujemy wielki głód medalu

Rozmowa z Piotrem Jarosiewiczem, skrzydłowym Azotów Puławy

Mieli więcej szczęścia niż Azoty Puławy. Górnik Zabrze i Chrobry Głogów zagrają w Lidze Europejskiej

Górnik Zabrze i Chrobry Głogów zagrają w fazie grupowej Ligi Europejskiej. Na rywalizacji w krajowych rozgrywkach muszą się za to skupić Azoty Puławy.

Piłkarze ręczni Azotów Puławy w czwartek wracają do treningów

W czwartek Azoty Puławy rozpoczną przygotowania do nowego sezonu. Na trenerskiej ławce zasiądzie Ukrainiec Siergiej Bebeszko. Do dyspozycji szkoleniowca będzie 21 zawodników.

Nowy bramkarz w Azotach Puławy i nowy kontrakt obrotowego

Nowym bramkarzem Azotów Puławy został reprezentant Gruzji Zurab Tsintsadze. To piąty zawodnik, który dołączył do drużyny w letnim okienku transferowym. Nowy kontrakt z Azotami podpisał też obrotowy Ivan Burzak.

Azoty Puławy poznały terminarz nowego sezonu. Derby na początek

Spotkaniem w Puławach z Grupą Azoty Unia Tarnów miejscowe Azoty rozpoczną 30 sierpnia nowy sezon 2023/2024.

Azoty Puławy z licencją na grę w PGNiG Superlidze

Przyznane zostały licencje dla klubów na sezon 2023/2024 PGNiG Superligi mężczyzn

Play-offy wracają do PGNiG Superligi mężczyzn

Po czterech latach do rozgrywek ligi zawodowej wraca system play-off. Wszystkie mecze muszą być rozgrywane na nawierzchni teraflex. To najważniejsze zmiany, jakie czekają kluby i kibiców

Azoty Puławy dopinają skład na sezon 2023/2024, posiłki z Litwy

Nowym zawodnikiem puławskiego zespołu został litewski rozgrywający Deividas Vibrauskas. 28-letni szczypiornista zasilił Azoty z hiszpańskiego CB Ademar Leon, z którym zakończył rozgrywki na siódmym miejscu.

Trwa przebudowa drużyny Azotów Puławy po nieudanym sezonie

Puławski klub musi uzupełnić skład o środkowego rozgrywającego. Jeden zawodnik na tej pozycji zasilił już barwy Azotów

Azoty Puławy mają nowego trenera

Ukrainiec Serhiy Bebeshko poprowadzi Azoty Puławy w nowych sezonie. 55-letni szkoleniowiec podpisał z puławskim klubem kontrakt na dwa lata

Maciej Zarzycki wzmacnia Azoty Puławy

Nowym środkowym rozgrywającym Azotów Puławy będzie Maciej Zarzycki. Pochodzący z Lublina szczypiornista związał się z puławskim klubem dwuletnim kontraktem

Azoty Puławy poza podium rozgrywek. To spore rozczarowanie

Azoty Puławy zakończyły sezon na szóstym miejscu. To wynik zdecydowanie poniżej oczekiwań

Azoty Puławy zakończyły sezon zwycięstwem dzięki świetnej drugiej połowie [zdjęcia]

Na koniec sezonu 2022/2023 do Puław przyjechała zdegradowana już Sandra Spa Pogoń Szczecin. Rywale nie zamierzali się jednak łatwo poddawać. W efekcie, do przerwy było 18:18. Na szczęście w drugiej połowie gospodarze zrobili swoje i pożegnali się z kibicami zwycięstwem 36:27. Komplet punktów na niewiele się jednak zdał, bo drużyna Roberta Lisa i tak zakończyła rozgrywki na szóstej pozycji w tabeli.

Azoty Puławy kończą sezon domowym meczem z Pogonią Szczecin

W ostatnim meczu sezonu 2022/2023 Azoty Puławy zmierzą się w sobotę z Sandra Spa Pogonią Szczecin (godz. 17).

Azoty Puławy kończą kompletnie nieudany sezon

Azoty Puławy zakończą sezon na szóstym miejscu. To najgorszy scenariusz dla byłych brązowych medalistów

Piotrkowianin - Azoty Puławy 31:33. Było nerwowo, ale wygrali ważny mecz

W meczu przedostatniej kolejki Azoty Puławy pokonały Piotrkowianina Piotrków Trybunalski 33:31.

Azoty Puławy kontra Piotrkowianin. Muszą wygrać i czekać na rywali

W sobotę o godzinie 18 Azoty Puławy zmierzą się na wyjeździe z Piotrkowianinem Piotrków Trybunalski.

Azoty Puławy - Orlen Wisła Płock 25:30. Bez sensacji, ale i bez blamażu

W spotkaniu otwierającym 24. kolejkę Azoty Puławy przegrały z Orlen Wisłą Płock 25:30

Azoty grają dzisiaj z Orlen Wisłą. Trzecie podejście do drużyny z Płocka

Azoty Puławy już dzisiaj zagrają we własnej hali z Orlen Wisłą Płock (godz. 18).

Grupa Azoty Unia Tarnów – Azoty Puławy 30:30, karne 4:5. Wymęczona wygrana

Po serii czterech ligowych porażek z rzędu Azoty Puławy wygrały mecz ligowy. Podopieczni trenera Roberta Lisa pokonali Grupa Azoty Unię Tarnów po serii rzutów karnych

Orlen Wisła Płock – Azoty Puławy 33:16. Bez szans na finał Pucharu Polski

W środowy wieczór puławianie rozegrali spotkanie półfinałowe Pucharu Polski. Przeciwnikiem Azotów był obrońca trofeum Orlen Wisła Płock. Nie doszło do niespodzianki - zdecydowanym zwycięzcą byli Nafciarze, którzy rozbili rywali 33:16.