Tor Dobrzeń Wielki – MKS AZS UMCS Lublin 17:27

Autor: (micbec)

Weronika Zarzycka rzuciła 9 bramek w sobotnim meczu (Archiwum)

Podopieczne Izabeli Puchacz i Moniki Marzec pokonały na wyjeździe Tor Dobrzeń Wielki 27:17.

MKS AZS UMCS Lublin jeszcze do przerwy przegrywał 10:11, ale w drugiej połowie potrafił odwrócić losy meczu i zwyciężyć 27:17.

Akademiczkom pomogła przesunięta z pierwszego zespołu bramkarka Aleksandra Baranowska. Zabrakło za to Joanny Drabik, która awaryjnie zastąpiła kontuzjowaną Joannę Szarawagę w kadrze pierwszego zespołu na mecz Ligi Mistrzyń.

Tor Dobrzeń Wielki – MKS AZS UMCS Lublin 17:27 (11:10)

Dobrzeń Wielki: Żegień – Olfans 5, Postupalska 2, Golec 2, Dęga 2, Marciniszyn 2, Górka 1, Staszkiewicz 1, E.Zajączkowska 1, Szczyginciuk 1, K. Zajączkowska, Majewska, Danowska, Wróbel, Olszynka.

Lublin: Frodyma, Baranowska – Zarzycka 9, Tess-Mazurek 5, Tkaczyk 5, Grodzicka 4, Kot 2, Blaszka 1, Piech 1, Matejuk.

Pozostałe wyniki: Jutrzenka Płock – Słupia Słupsk 38:31 * Sparta Oborniki – AZS AWF Warszawa 26:27 * UKS PCM Kościerzyna – KKS Polonia Kępno 27:17 * KPR Kobierzyce – Dwójka Profil Nowy Sącz 26:26 * Aussie Sylex Sambor Tczew – SMS ZPRP Płock 34:21.

1. Tczew 3 6 91-57
2. Warszawa 3 6 84-74
3. Lublin 3 4 77-67
4. Kościerzyna 3 4 77-69
5. Płock 3 4 86-80
6. Nowy Sącz 3 3 70-81
7. Oborniki 3 2 86-78
8. Kobierzyce 3 2 71-72