Piłka ręczna

Wyniki Festiwalu Piłki Ręcznej Juniorów i Młodzików

  Edytuj ten wpis
Dodano: 26 lutego 2013, 14:42

 (MACIEJ KACZANOWSKI)
(MACIEJ KACZANOWSKI)

W Potoczku odbył się Festiwal Piłki Ręcznej Juniorów i Młodzików. W turnieju wzięło udział dziesięć zespołów.

Rolę gospodarza pełniła Unia Lublin, a jednym z głównych organizatorów była Fundacja Rozwoju Sportu w Lublinie.

Młodzi adepci handballu rywalizowali pod patronatem Lubelskiego Kuratora Oświaty Krzysztofa Babisza.

Wyróżnieni zawodnicy – kadra młodzików woj. lubelskiego rocznik 1999: Tomasz Gugała (Wisła Puławy), Konrad Lewusz (UKS Zenit Żdanów), Kamil Pękała (MKS Biłgoraj), Rafał Damian (UKS Sprint Ulan Majorat) * UMKS Orlęta Zwoleń: Grzegorz Heromiński, Rafał Majewski, Patryk Wasiak, Dominik Węzicki * Wisła Sandomierz: Hubert Łukawski, Marcin Marzec, Jakub Kraś, Tomasz Polak * Unia Lublin: Kamil Gruszecki, Kamil Pawliszyn, Damian Włada, Maciej Zarzycki * Orlęta Zwoleń (juniorzy): Łukasz Karasiński, Dawid Mazur, Kacper Parka, Kacper Tuszyński * Unia Lublin (juniorzy): Karol Bondos, Damian Kijak, Cezary Muszyński, Michał Sutryk * Wisła Sandomierz (juniorzy): Wiktor Bakalarz, Kacper Sieroń, Jakub Tenderewski, Kacper Sieroń * II LO Zamoy Lublin (juniorzy): Bartłomiej Chechliński, Jakub Gąszczyk, Jakub Buksiński, Michał Suski * Potoczek (juniorzy): Aleksander Butkowski, Tomasz Łukasik, Łukasz Kaczmarski, Marcin Skupiński.
  Edytuj ten wpis
Czytaj więcej o:
(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje

SUPERLIGA (Grupa pomarańczowa)

WYNIKI KOLEJKI

9 kolejka
Wybrzeże Gdańsk - PGE Vive Kielce 26:32
MKS Kalisz - Orlen Wisła Płock 19:27
Chrobry Głogów - Gwardia Opole 23:24
MMTS Kwidzyn - Pogoń Szczecin 32:29
Azoty Puławy - Spójnia Gdynia 40:25
Stal Mielec - Piotrkowianin 28:29
KPR Legionowo - NMC Górnik Zabrze 18:32
Zagłębie Lubin - Meble Wójcik Elbląg 30:29

TABELA

1. ORLEN Wisła Płock 9 27 281:204
2. Azoty Puławy 8 22 235:201
3. Gwardia Opole 8 14 207:214
4. Stal Mielec 8 13 238:246
5. Piotrkowianin 8 12 220:231
6. Wybrzeże Gdańsk 8 11 214:226
7. MKS Kalisz 9 10 196:230
8. Pogoń Szczecin 8 3 174:214
Alarm 24
Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!