Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Sport

6 lipca 2016 r.
8:30

Piotr Prędota i Daniel Koczon nie wrócą do Motoru

0 10 A A
FOT. MACIEJ KACZANOWSKI
FOT. MACIEJ KACZANOWSKI

W czwartek do treningów wracają piłkarze Motoru Lublin. Działacze pracują nad wzmocnieniem składu. Na celowniku żółto-biało-niebieskich znajdują się chociażby: Kamil Oziemczuk (Avia Świdnik) i Krystian Wójcik (Legionovia Legionowo)

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Wiadomo, że w kolejnym sezonie drużynę poprowadzi Tomasz Złomańczuk. W sztabie szkoleniowym nie będzie żadnych zmian. Roszady na pewno będą za to w kadrze zespołu. Na razie po wypożyczeniu do Górnika Łęczna wrócił Paweł Socha. W klubie z ekstraklasy będzie jednak walczył o miejsce na ławce rezerwowych. Oprócz niego zielono-czarni między słupkami mają jeszcze Sergiusza Prusaka i pozyskanego z drugoligowej Kotwicy Kołobrzeg Wojciecha Małeckiego.

– Nie wykluczamy, że Paweł jeszcze do nas wróci. Wszystko będzie zależało od niego. Na razie trenuje z Górnikiem i walczy o pozostanie w drużynie – wyjaśnia prezes Waldemar Leszcz. W środę ze zgrupowania ekipy z Łęcznej ma wrócić także Aleksander Komor, w poprzednim sezonie podstawowy stoper Motoru. Zawodnik wystąpił już w zespole trenera Andrzeja Rybarskiego w sparingu ze Stalą Mielec. – Aleksander Komor także trenował z Górnikiem, ale jego transfer nie jest przesądzony, czekamy na rozwój wydarzeń – dodaje szef ekipy z Lublina.

Nad ofertami żółto-biało-niebieskich zastanawiają się Kamil Oziemczuk i Krystian Wójcik. Obaj w przeszłości zakładali już koszulkę Motoru. Popularny „Oziem” ma za sobą świetną rundę w barwach Avii i nie narzeka na brak propozycji. Wójcik w sezonie 2013/2014 był czołową postacią drugoligowej Pogoni Siedlce. Strzelił wówczas aż 10 goli. Niestety po awansie stracił miejsce w składzie i rundę wiosenną ostatnich rozgrywek spędził w drugoligowej Legionovii.

Wcześniej lublinianie interesowali się: Piotrem Zmorzyńskim (Orlęta Radzyń Podlaski), Damianem Koczonem (Siarka Tarnobrzeg) i Piotrem Prędotą (Stal Rzeszów). Dwóch ostatnich jeszcze w zimie znajdowało się na celowniku Motoru. Ich kluby nie chciały jednak słyszeć o transferach.

W lecie także nie należy spodziewać się powrotu któregoś z graczy. – Nie było kontaktu ze strony Motoru. W tej sytuacji raczej podpiszę nową umowę w Tarnobrzegu – mówi Koczon. Tak samo wygląda sytuacja „Pietii”. – Nie ma zupełnie żadnego tematu, jeżeli chodzi o mój powrót. Będę mieszkał w Lublinie, ale grał w Rzeszowie. Tak to się najprawdopodobniej skończy – wyjaśnia Piotr Prędota. Dodaje także, że liga w tym roku będzie niezwykle ciekawa. – My, Motor, KSZO, Garbarnia Kraków. Naprawdę będzie kilka ciekawych drużyn. Nasza trzecia liga będzie zdecydowanie trudniejsza, ale nagroda też wydaje się lepsza, bo ktoś wywalczy bezpośredni awans.

W czwartek treningi z resztą zespołu ma już rozpocząć kontuzjowany na wiosnę Michał Paluch. Paweł Myśliwiecki nadal przechodzi jednak rehabilitację.

Komentarze 10

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Nieznajoma / 15 lipca 2016 o 15:22
lepiej grac w stali niz w z***ym motorze .. do 2 ligi nigdy nie awansuja cioty .. bo nie ma kto tam grac .. a prezesa mozesz w *** pocalowac .. i predote tez .. zjebie 
Avatar
Nieznajoma / 15 lipca 2016 o 15:18
Zamknij morde fieju fajfusa to sobie znajdz w rodzinie szmaciarzu ... niedymany.. jebac motor
Avatar
Gość / 7 lipca 2016 o 20:28
Oziem, nie popełniaj tego samego błędu po raz drugi !!!
Avatar
motor / 6 lipca 2016 o 21:16
bardzo dobre decyzje jak narazie
Avatar
Gość / 6 lipca 2016 o 19:28
Prędota non grata
Avatar
Gość / 6 lipca 2016 o 19:27
Prędota non grata
Avatar
Gość / 6 lipca 2016 o 17:04
Prędota to ma chyba problem z głową. Odmówił już dwa razy powrotu do Motoru mimo iż Stal Rzeszów jest bankrutem, chełbił się tym jakim to on nie jest stalowcem, wyśmiewał Motor w gazetach Rzeszowskich(+ jego żona na fb Stali) a teraz uważa że jak żonka dostała pracę w Lublinie to może łaskawie wrócić tutaj grać. Myślał że wydyma Motor i go będą chcieli z otwartymi ramionami tutaj. Na szczęście dla Nas prezes jest jak widać osobą myślącą i go pogonił. Niech tam zdycha w tej Stali która ma zakaz transferowy i która nie ma pieniędzy na nic(+ 250tys długu za sam stadion). Od Motoru WARA!
Prędota to ma chyba problem z głową. Odmówił już dwa razy powrotu do Motoru mimo iż Stal Rzeszów jest bankrutem, chełbił się tym jakim to on nie jest stalowcem, wyśmiewał Motor w gazetach Rzeszowskich(+ jego żona na fb Stali) a teraz uważa że jak żonka dostała pracę w Lublinie to może łaskawie wrócić tutaj grać. Myślał że wydyma Motor i go będą chcieli z otwartymi ramionami tutaj. Na szczęście dla Nas prezes jest jak widać osobą myślącą i go pogonił. Niech tam zdycha w tej Stali która ma zakaz transferowy i która nie ma pieniędzy na nic(+ 25... rozwiń
Avatar
Gość / 6 lipca 2016 o 11:24
Prędota???/ A po co ??!! Po tym jak się śmiał po strzeleniu gola Moto
Avatar
Gość / 6 lipca 2016 o 09:29
To chociaż Szpaka niech sprowadzą, bo znowu nie awansują!
Avatar
Gość / 6 lipca 2016 o 08:51
prędota na drzewo fajfusie nikt cię w Motorze nie chce!
Avatar
Nieznajoma / 15 lipca 2016 o 15:22
lepiej grac w stali niz w z***ym motorze .. do 2 ligi nigdy nie awansuja cioty .. bo nie ma kto tam grac .. a prezesa mozesz w *** pocalowac .. i predote tez .. zjebie 
Avatar
Nieznajoma / 15 lipca 2016 o 15:18
Zamknij morde fieju fajfusa to sobie znajdz w rodzinie szmaciarzu ... niedymany.. jebac motor
Avatar
Gość / 7 lipca 2016 o 20:28
Oziem, nie popełniaj tego samego błędu po raz drugi !!!
Avatar
motor / 6 lipca 2016 o 21:16
bardzo dobre decyzje jak narazie
Avatar
Gość / 6 lipca 2016 o 19:28
Prędota non grata
Avatar
Gość / 6 lipca 2016 o 19:27
Prędota non grata
Avatar
Gość / 6 lipca 2016 o 17:04
Prędota to ma chyba problem z głową. Odmówił już dwa razy powrotu do Motoru mimo iż Stal Rzeszów jest bankrutem, chełbił się tym jakim to on nie jest stalowcem, wyśmiewał Motor w gazetach Rzeszowskich(+ jego żona na fb Stali) a teraz uważa że jak żonka dostała pracę w Lublinie to może łaskawie wrócić tutaj grać. Myślał że wydyma Motor i go będą chcieli z otwartymi ramionami tutaj. Na szczęście dla Nas prezes jest jak widać osobą myślącą i go pogonił. Niech tam zdycha w tej Stali która ma zakaz transferowy i która nie ma pieniędzy na nic(+ 250tys długu za sam stadion). Od Motoru WARA!
Prędota to ma chyba problem z głową. Odmówił już dwa razy powrotu do Motoru mimo iż Stal Rzeszów jest bankrutem, chełbił się tym jakim to on nie jest stalowcem, wyśmiewał Motor w gazetach Rzeszowskich(+ jego żona na fb Stali) a teraz uważa że jak żonka dostała pracę w Lublinie to może łaskawie wrócić tutaj grać. Myślał że wydyma Motor i go będą chcieli z otwartymi ramionami tutaj. Na szczęście dla Nas prezes jest jak widać osobą myślącą i go pogonił. Niech tam zdycha w tej Stali która ma zakaz transferowy i która nie ma pieniędzy na nic(+ 25... rozwiń
Avatar
Gość / 6 lipca 2016 o 11:24
Prędota???/ A po co ??!! Po tym jak się śmiał po strzeleniu gola Moto
Avatar
Gość / 6 lipca 2016 o 09:29
To chociaż Szpaka niech sprowadzą, bo znowu nie awansują!
Avatar
Gość / 6 lipca 2016 o 08:51
prędota na drzewo fajfusie nikt cię w Motorze nie chce!
Zobacz wszystkie komentarze 10

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Chełmianka - Motor, czyli mecz o wszystko

Chełmianka - Motor, czyli mecz o wszystko 0 2

Warto będzie wybrać się w sobotę na stadion w Chełmie. Piłkarze Artura Bożyka podejmują Motor Lublin. Jeżeli wygrają, to na dobre wrócą do walki o awans. Jednocześnie mogą zamknąć drogę do II ligi rywalom. Bardzo ciekawe derby rozpoczną się o godz. 17

Alicja Mazurek z Lublina cudem przeżyła tragiczny wypadek. Potrzebna jest pomoc
galeria
film

Alicja Mazurek z Lublina cudem przeżyła tragiczny wypadek. Potrzebna jest pomoc 0 2

Alicja Mazurek z Lublina potrzebuje pomocy. Po tragicznym wypadku trafiła do kliniki "Budzik", rodzina i przyjaciele zbierają pieniądze na jej leczenie i rehabilitację

Mieszkaniec Świdnika wymyślił prosty biznes. Oszukał 370 osób

Mieszkaniec Świdnika wymyślił prosty biznes. Oszukał 370 osób 0 4

26-letni mieszkaniec Świdnika aresztowany. Grozi mu do 8 lat więzienia

Motocyklista urwał koło na krawężniku. Uszkodziło samochód

Motocyklista urwał koło na krawężniku. Uszkodziło samochód 0 4

Motocyklista z gminy Urzędów uderzył w krawężnik. Od jednośladu oderwało się przednie koło i uderzyło w jadący z przeciwka samochód

Tragiczny wypadek w Fiukówce. Zginął motocyklista

Tragiczny wypadek w Fiukówce. Zginął motocyklista 0 1

35-latek zginął w wypadku w miejscowości Fiukówka w powiecie łukowskim

Orlęta Spomlek kontra Podlasie. Kto się przełamie?

Orlęta Spomlek kontra Podlasie. Kto się przełamie? 0 0

Najbliższy weekend upłynie kibicom z województwa lubelskiego pod znakiem derbów. W Chełmie gra Motor, a w Radzyniu Podlaskim zmierzą się tamtejsze Orlęta Spomlek i Podlasie (godz. 17). Punktów niby bardziej potrzebują podopieczni Tomasza Złomańczuka jednak gospodarze też mają o co grać

Kiedy skończy się przebudowa deptaka w Lublinie? Miasto ustaliło nowy termin zakończenia prac

Kiedy skończy się przebudowa deptaka w Lublinie? Miasto ustaliło nowy termin zakończenia prac 0 22

Po niedzieli zacznie się układanie kamiennych płyt na odnawianym deptaku. Najpierw pojawią się między ul. Kapucyńską i Staszica. Na całej długości powinny być ułożone do końca czerwca. Taki jest nowy termin ustalony przez miasto z wykonawcą prac, które miały się zakończyć do połowy maja

Czwartek na KULturaliach w Lublinie [zdjęcia]
galeria

Czwartek na KULturaliach w Lublinie [zdjęcia] 0 1

W Lublinie trwają KULturalia. Koncerty odbywają się na pl. Teatralnym przed CSK. Wczoraj wystąpili Vestige, Lilly Hates Roses, Ted Nemeth, Smolik // Kev Fox i Krzysztof Zalewski. Dzisiaj odbędą się koncerty zespołów Pasażer, Kamp!, Myslovitz, The Dumplings i Voo Voo

Goły mężczyzna na schodach i awantura domowa

Goły mężczyzna na schodach i awantura domowa 0 0

Do zrozumienia tej porannej przygody jaka wydarzyła się w jednym z bloków, potrzebna jest wiedza o zasadach dystrybucji mleka w czasach PRL i działaniu zamków zatrzaskowych w drzwiach

Lublin: Wojska Obrony Terytorialnej złożą przysięgę na pl. Zamkowym. Będzie też piknik

Lublin: Wojska Obrony Terytorialnej złożą przysięgę na pl. Zamkowym. Będzie też piknik 0 2

Żołnierze 2 Lubelskiej Brygady Obrony Terytorialnej im. mjr. Hieronima Dekutowskiego ps. „Zapora” złożą przysięgę w najbliższą niedzielę o godz. 14. na placu Zamkowym w Lublinie. Uroczystość będzie połączona ze świętem lubelskiej brygady. Po ceremonii zaplanowano piknik rodzinny.

Premiera "Hana Solo"! Repertuar kin i teatrów w weekend w Lublinie i regionie (25-27.05)
25 maja 2018, 9:00

Premiera "Hana Solo"! Repertuar kin i teatrów w weekend w Lublinie i regionie (25-27.05) 0 0

Co Gdzie Kiedy. To jedna z najgorętszych premier tego roku. Na ekrany lubelskich kin wkracza kolejna odsłona sagi Gwiezdnych Wojen - Han Solo, przedstawiająca młodzieńcze losy słynnego przemytnika. To jednak nie jedyna ciekawa premiera filmowa nadchodzącego weekendu. Ponadto lubelskie placówki oferują interesujące koncerty i spektakle. Sprawdź weekendowy repertuar kin i teatrów z Lublina oraz regionu.

Sondaż wyborczy w Lublinie, Chełmie i Zamościu. Kto ma szanse na fotel prezydenta?

Sondaż wyborczy w Lublinie, Chełmie i Zamościu. Kto ma szanse na fotel prezydenta? 0 9

W Lublinie Krzysztof Żuk, w Chełmie Agata Fisz, a w Zamościu Andrzej Wnuk mają największe szanse na zwycięstwo w zbliżających się wyborach samorządowych

Osak ograł Sawczuka na otwarcie sezonu

Osak ograł Sawczuka na otwarcie sezonu 0 0

TENIS ZIEMNY Na kortach MOSiR w Parczewie odbył się otwarty turniej na otwarcie sezonu

Przebudowa Al. Racławickich w Lublinie. Na nową drogę trzeba jeszcze poczekać

Przebudowa Al. Racławickich w Lublinie. Na nową drogę trzeba jeszcze poczekać 2 24

Nie będzie tego lata utrudnień spowodowanych przebudową Al. Racławickich i ul. Lipowej. Roboty nie zaczną się wcześniej niż pod koniec roku. Dotąd nie ogłoszono nawet przetargu, który wyłoni wykonawcę prac, a sam przetarg może potrwać wiele miesięcy

Kłótnia o sprzedaż alkoholu przy kościołach. "To jest igranie z Bogiem"

Kłótnia o sprzedaż alkoholu przy kościołach. "To jest igranie z Bogiem" 3 29

To jest igranie z panem Bogiem. To komentarz jednego z kraśnickich radnych odnośnie odległości, w jakiej mają być usytuowane punkty sprzedaży i podawania alkoholu od kościołów. W Kraśniku odległość ta musi być co najmniej 20-metrowa. Dyskusja w temacie sprzedaży alkoholu w mieście i ewentualnego nocnego ograniczenia tej sprzedaży była burzliwa. Ostatecznie żadne decyzje nie zapadły. 

Sport EXTRA

Ekstraklasa
37. KOLEJKA

Wyniki:

Lech Poznań - Legia Warszawa 0:3 walkower
Górnik Zabrze - Wisła Kraków 2:0
Jagiellonia Białystok - Wisła Płock 2:1
Korona Kielce - Zagłębie Lubin 0:2
Arka Gdynia - Śląsk Wrocław 0:1
Piast Gliwice - Bruk-Bet Termalica 4:0
Cracovia - Sandecja Nowy Sącz 1:4
Lechia Gdańsk - Sandecja Nowy Sącz 1:1

Tabela:

1. Legia 37 70 55-35
2. Jagiellonia 37 67 55-41
3. Lech 37 60 53-34
4. Górnik 37 60 68-54
5. Wisła P. 37 57 53-45
6. Wisła K. 37 55 51-42
7. Korona 37 52 45-42
8. Zagłębie 37 49 49-54
9. Cracovia 37 50 51-52