Pogoń Szczecin – MKS Selgros Lublin 29:23. Pierwsza porażka

Dodano: 30 września 2015, 19:46

MKS Selgros doznał w środę pierwszej porażki w tym sezonie. Mistrzynie Polski przegrały z Pogonią Szczecin 23:29

Od pierwszego gwizdka było wiadomo, że lubliniankom będzie bardzo ciężko o kolejne dwa "oczka". Nadal w składzie brakuje kilku kontuzjowanych zawodniczek z Joanną Drabik, Kristiną Repelewską, czy Alesią Mihdaliovą na czele.

Na domiar złego już po pierwszej połowie gospodynie wypracowały sobie solidną zaliczkę - 13:8. Po zmianie stron przyjezdne nie odpuszczały, chociaż początku drugiej odsłony też nie mogą zaliczyć do udanych. Przewaga Pogoni urosła do siedmiu trafień (18:11).

Podopieczne trener Sabiny Włodek robiły swoje i w końcówce miały jeszcze szansę powalczyć o wygraną. W 53 minucie było jedynie 24:23 dla szczecinianek. Niestety później Marta Gęga i jej koleżanki nie były już w stanie rzucić ani jednej bramki. I przegrały ostatecznie 23:29.

Pogoń Szczecin – MKS Selgros Lublin 29:23 (13:8)

MKS: Dzhukeva, Gawlik – Niedźwiedź 5, Gęga 4, Kozimur 4, Skrzyniarz 3, Szarawaga 3, Quintino 2, Rola 2.

Gość (27 października 2015 o 21:31) 0
JAKA POGOŃ SZCZECIN ? NIE WIDZĘ TAKIEJ DRUŻYNY W TEJ DYSCYPLINIE !!!!!!!!!! MOŻE CHODZI P I S M A K U O BALTICĘ SZCZECIN ???????!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

5. KOLEJKA 11-15 sierpnia
Górnik Zabrze  - Arka Gdynia 1:1
Korona Kielce - Jagiellonia Białystok 2:3
Lech Poznań - Zagłębie Lubin 1:1
Legia Warszawa - Piast Gliwice 3:1