Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Sport

11 marca 2017 r.
12:16

Pszczółka Polski Cukier AZS UMCS zagra z InvestInTheWest AZS AJP Gorzów Wlkp

Autor: Zdjęcie autora micbec
0 3 A A

Będzie to ostatni mecz sezonu zasadniczego. Jego początek zaplanowano na niedzielę o godzinie 18.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Lublinianki wiedzą już, że zakończą sezon na siódmej pozycji. Nawet jeśli wygrają z InvestInTheWest, a CCC Polkowice przegra z PGE MKK Siedlce i obie ekipy zrównają się punktami, to wyżej sklasyfikowany będzie zespół z Dolnego Śląska, który ma lepszy bilans bezpośrednich spotkań.

Akademiczki z pewnością dadzą z siebie jednak wszystko, żeby zwyciężyć. Raz, że będą chciały sprawić trochę radości swoim kibicom, bo przed własną publicznością nie wygrały od 1 grudnia. Dwa, że niedzielne spotkanie będzie dla nich ostatnim przetarciem przed fazą play-off.

W Basket Lidze Kobiet niemal wszystko jest już jasne. Z ligi spadły Widzew Łódź i Ostrovia Ostrów Wielkopolski, Basket Gdynia jest pewien ósmego miejsca, CCC – szóstego, a Artego Bydgoszcz – piątego. Do obsadzenia pozostały tylko cztery pierwsze lokaty. Energa Toruń stoczy korespondencyjny pojedynek z InvestInTheWest o miejsce trzecia. Pierwszą pozycję zajmie Wisła Can-Pack Kraków bądź Ślęza, jeśli wrocławianki ograją na własnym parkiecie Zagłębie Sosnowiec. Od wyniku tego spotkania będzie zależało, z którą z potęg zmierzą się w ćwierćfinale lublinianki.

Komentarze 3

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 11 marca 2017 o 13:19
Regulamin rozgrywek uczynił ekstraklasę kobiet zamkniętą, odpadły więc spadki.
Avatar
Gość / 11 marca 2017 o 13:04
Ciekawe, czy pojawią się kibice z Gorzowa? Z reguły jeżdżą na wszystkie mecze swojej drużyny.
Avatar
Gość / 11 marca 2017 o 13:01
Szanowny Redaktorze! Dlaczego wprowadza Pan w błąd sympatyków koszykówki pisząc o spadku drużyn z Łodzi i Ostrowa? Niech Pan sobie zapamięta - w tym sezonie nikt nie spada z BLK!!! Naprawdę profesjonalista powinien najpierw sprawdzić regulamin rozgrywek, zanim zacznie pisać na ten temat!!!
Avatar
Gość / 11 marca 2017 o 13:19
Regulamin rozgrywek uczynił ekstraklasę kobiet zamkniętą, odpadły więc spadki.
Avatar
Gość / 11 marca 2017 o 13:04
Ciekawe, czy pojawią się kibice z Gorzowa? Z reguły jeżdżą na wszystkie mecze swojej drużyny.
Avatar
Gość / 11 marca 2017 o 13:01
Szanowny Redaktorze! Dlaczego wprowadza Pan w błąd sympatyków koszykówki pisząc o spadku drużyn z Łodzi i Ostrowa? Niech Pan sobie zapamięta - w tym sezonie nikt nie spada z BLK!!! Naprawdę profesjonalista powinien najpierw sprawdzić regulamin rozgrywek, zanim zacznie pisać na ten temat!!!

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Rok temu usunęli prawie 30 ton azbestu. Czas na kolejną akcję

Rok temu usunęli prawie 30 ton azbestu. Czas na kolejną akcję 0 0

Od poniedziałku (21 maja) mieszkańcy Kraśnika będą mogli składać wnioski o dofinansowanie do usuwania wyrobów zawierających azbest. Nabór potrwa do 8 czerwca.

Spotkanie literackie w Puławach
22 maja 2018, 12:00

Spotkanie literackie w Puławach 2 0

Powiatowa Biblioteka Publiczna w Puławach (ul. 6 Sierpnia 5) zaprasza na kolejne spotkanie w ramach Powiatowego Klubu Książki, które odbędzie się 22 maja o godz. 12.

Pierwsza Komunia Święta w Kościele Garnizonowym (zdjęcia)
galeria

Pierwsza Komunia Święta w Kościele Garnizonowym (zdjęcia) 5 1

Dzieci ze Szkoły Podstawowej nr 6 w Lublinie i ze Szkoły Podstawowej nr 27 w Lublinie przystąpiły dziś do I Komunii Świętej. Uroczystość odbyła się w Kościele Garnizonowym.

"Opaski życia" działają. Będzie ich więcej. Kolejne samorządy są zainteresowane

"Opaski życia" działają. Będzie ich więcej. Kolejne samorządy są zainteresowane 6 0

Opaska - dzięki której seniorzy są pod stałą opieką medyczną, i  telefon – przez który mogą kontaktować się ze swoimi opiekunami. Z takiej pomocy korzysta już ponad 130 osób z terenu powiatu kraśnickiego. Inne samorządy też są tym urządzeniem zainteresowane

Giełda Minerałów i Biżuterii w Lublinie
26 maja 2018, 10:00

Giełda Minerałów i Biżuterii w Lublinie 1 0

Co Gdzie Kiedy. W dniach 26-27 maja w Lublinie przy ulicy Akademickiej 15 odbędzie się 49 edycja Giełdy Minerałów i Biżuterii Skarby Ziemi. Start w sobotę o godz. 10.

Pijany 14-latek na rowerze wjechał w samochód. Pisał SMS-a

Pijany 14-latek na rowerze wjechał w samochód. Pisał SMS-a 29 5

14-latek na rowerze wjechał w samochód. Tłumaczył, że nie zauważył auta bo pisał SMS-a. Miał promil alkoholu w organizmie.

Wjechał w ciężarówkę, która cofała. 19-latek w szpitalu

Wjechał w ciężarówkę, która cofała. 19-latek w szpitalu 3 2

Do groźnie wyglądającego wypadku doszło na trasie Chełm - Rejowiec. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący pojazdem marki Ford Focus uderzył w cofający na drodze samochód ciężarowy marki Daf.

Noc Muzeów w Puławach: Gwardziści zatańczyli na dziedzińcu [zdjęcia, wideo]
galeria
film

Noc Muzeów w Puławach: Gwardziści zatańczyli na dziedzińcu [zdjęcia, wideo] 10 2

W sobotę do północy, za darmo można było zwiedzać sale wystawowe Pałacu Czartoryskich, Świątynię Sybilli, czy Domek Aleksandryjski. Z tej możliwości skorzystały setki mieszkańców miasta i regionu. Na dziedzińcu cztery spektakle pokazała wrocławska Gwardia Gryfa.

Sezon na młode ziemniaki. Które wybrać? Co ugotować? [przepisy]
galeria

Sezon na młode ziemniaki. Które wybrać? Co ugotować? [przepisy] 3 2

Nie ma lepszej rzeczy niż młode ziemniaki z masłem, koperkiem i kwaśnym mlekiem. Czy na pewno? Młode ziemniaki można zapiec w ziołach na patelni. Albo zasmażyć z młodymi listkami szpinaku. W dodatku wcale nie trzeba ich obierać. Z młodych ziemniaków udają się także świetne zapiekanki.

Żyrzyn świętuje dwustulecie swojej oświaty
galeria

Żyrzyn świętuje dwustulecie swojej oświaty 3 1

Pierwsza izba szkolna w Żyrzynie zaczęła działać już w 1818 roku, co oznacza, że była jedną z pierwszych szkół w powiecie. W piątkowych uroczystościach rocznicowych wzięli udział obecni i byli pracownicy placówki im. Adama Mickiewicza oraz samorządowcy wszystkich szczebli.

"Lewiatan" w Miasto movie
30 maja 2018, 19:00

"Lewiatan" w Miasto movie 1 0

Co Gdzie Kiedy. Przed nami ostatni majowy pokaz filmowy w ramach cyklu Miasto movie w Warsztatach Kultury (ul. Grodzka 5a). W środę, 30 maja o godz. 19 zobaczymy film Lewiatan.

Pierwsze grzyby w Lasach Kozłowieckich

Pierwsze grzyby w Lasach Kozłowieckich 25 1

- Informuję, że po majowych deszczach pojawiły się już pierwsze grzyby w Lasach Kozłowieckich - napisał Czytelnik Bernard i przysłał zdjęcie pięknych okazów.

Koniec darmowego biegania na stadionie. Jakie będą ceny?

Koniec darmowego biegania na stadionie. Jakie będą ceny? 3 15

Niebawem, żeby skorzystać z akcji „Biegaj z MOSiR-em” puławscy biegacze będą musieli płacić. To efekt nowej uchwały, która ma pozwolić uchronić miasto przed koniecznością zwrotu 13 mln złotych.

Na kilka godzin zamkną Al. Zygmuntowskie. Przez mecz

Na kilka godzin zamkną Al. Zygmuntowskie. Przez mecz 30 10

W niedzielę od godz. 17.30 do 22 zamknięte mają być Al. Zygmuntowskie z powodu meczu żużlowego na pobliskim stadionie.

Tak ma wyglądać pomnik rektora KUL

Tak ma wyglądać pomnik rektora KUL 0 6

Od zgody radnych zależy to, czy obok Al. Racławickich stanie pomnik pierwszego rektora Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego, ks. Idziego Radziszewskiego. Projekt jest już gotowy, jego opracowanie zleciła uczelnia, która w tym roku obchodzi 100-lecie swojego powstania.

Sport EXTRA

Ekstraklasa
36. KOLEJKA

Wyniki:

Wisła Kraków - Lech Poznań 1:1
Legia Warszawa - Górnik Zabrze 2:0
Zagłębie Lubin - Jagiellonia Białystok 1:2
Wisła Płock - Korona Kielce 4:1
Bruk-Bet Termalica - Arka Gdynia 2:1
Śląsk Wrocław - Piast Gliwice 3:1
Sandecja Nowy Sącz - Cracovia 0:1
Sandecja Nowy Sącz - Lechia Gdańsk 1:1

Tabela:

1. Legia 36 67 52-35
2. Jagiellonia 36 64 53-40
3. Lech 36 60 53-31
4. Wisła P. 36 57 52-43
5. Górnik 36 57 66-54
6. Wisła K. 36 55 51-40
7. Korona 36 49 49-52
8. Zagłębie 36 49 43-42
9. Cracovia 36 50 50-48
10. Śląsk 36 47 49-54
11. Arka 36 43 46-47
12. Pogoń 36 42 42-53
13. Lechia 36 38 45-57
14. Bruk-Bet 36 36 39-62
15. Piast 36 34 36-48
16. Sandecja 36 32 33-53

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!
 
Uwaga czytelniku!
Nie teraz Przeczytaj i wyraź zgodę

Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, wejdzie w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. W związku z tym chcielibyśmy Ci przekazać kilka informacji na temat zasad przetwarzania Twoich danych osobowych.