Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Sport

16 września 2016 r.
14:42

Ruszyła sprzedaż karnetów na mecze TBV Startu Lublin

0 6 A A
FOT. MACIEJ KACZANOWSKI
FOT. MACIEJ KACZANOWSKI

Można już kupować karnety na mecze TBV Startu w Tauron Basket Lidze. Klub z Lublina ustalił także ceny biletów na pojedyncze spotkania czerwono-czarnych

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Za karnet normalny, na wszystkich sektorach w górnych rzędach trzeba będzie zapłacić 210 zł. Ulgowy na takie same miejsca kosztuje 140 zł. Z kolei karnet normalny premium (sektory B i J) kosztuje 400 zł. Ulgowy premium to wydatek 260 zł.

Dla kibiców, którzy kupili karnety na spotkania TBV Startu w poprzednich rozgrywkach klub przygotował specjalną promocję, dzięki której cena karnetu spadnie o 10 procent. Szczegóły można znaleźć na portalu startlublin.pl. Karnety można z kolei kupić przez internet na stronie: http://startlublin.ticketik.pl.

Za bilety w sezonie 2016/2017 kibice zapłacą 15 zł (normalny) i 10 zł (ulgowy). Wejściówki premium na sektory przy parkiecie będą kosztować odpowiednio: 30 i 20 zł.

Podopieczni trenera Andreja Zakelja mają już za sobą pierwszy mecz kontrolny. W środę pokonali Sokół Łańcut 76:70. W piątek rozpoczynają swój udział w turnieju, który zostanie rozegrany w Tarnobrzegu. Pierwszym rywalem czerwono-czarnych o godz. 16 będzie Miasto Szkła Krosno.

Sokół Łańcut – TBV Start Lublin 70:76 (19:24, 15:16, 26:24, 10:12)

TBV Start: Balmazović 22 (3x3), Jankowski 22 (5x3), Wiggins 12 (1x3), Małecki 10 (2x3), Ciechociński 5 (1x3), Grzeliński 5, Samborski, Peterson.

Komentarze 6

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 17 września 2016 o 14:31
Jankowski przeproś lubelską publicznośc jak się zachowywałes grajac w barwach Polskiego Cukru Toruń pokazując środkowy palec prostaku
Avatar
Smush / 17 września 2016 o 14:11
Odliczam dni do I meczu.
Avatar
Gość / 17 września 2016 o 13:59
bedzie tyle ludzi na trybunach ile widac na gorze na zdjeciu
Avatar
Gość / 17 września 2016 o 13:50
strututututut karnety na co chyba leka przesada na 6 wygranych w sezonie!!!!!!!!!!!!! to lepiej pójść na ekstraklasę kobiet tam się coś dzieje i jest zawsze walka hahahaha
Avatar
Gość / 17 września 2016 o 12:43
Prawdę powiedziawszy to ten cyrk był tylko w zeszłym sezonie, dwa sezony temu skład był solidny i mecze też. Radził bym się wstrzymać z rozliczaniem, tym bardziej że wnioski zostały wyciągnięte i skład jest solidniejszy. Pozdrawiam hejterów:)
Avatar
Gość / 16 września 2016 o 22:00
Na ten cyrk Pelczara za miejskie pieniądze to powinni za darmo wpuszczac.
Avatar
Gość / 17 września 2016 o 14:31
Jankowski przeproś lubelską publicznośc jak się zachowywałes grajac w barwach Polskiego Cukru Toruń pokazując środkowy palec prostaku
Avatar
Smush / 17 września 2016 o 14:11
Odliczam dni do I meczu.
Avatar
Gość / 17 września 2016 o 13:59
bedzie tyle ludzi na trybunach ile widac na gorze na zdjeciu
Avatar
Gość / 17 września 2016 o 13:50
strututututut karnety na co chyba leka przesada na 6 wygranych w sezonie!!!!!!!!!!!!! to lepiej pójść na ekstraklasę kobiet tam się coś dzieje i jest zawsze walka hahahaha
Avatar
Gość / 17 września 2016 o 12:43
Prawdę powiedziawszy to ten cyrk był tylko w zeszłym sezonie, dwa sezony temu skład był solidny i mecze też. Radził bym się wstrzymać z rozliczaniem, tym bardziej że wnioski zostały wyciągnięte i skład jest solidniejszy. Pozdrawiam hejterów:)
Avatar
Gość / 16 września 2016 o 22:00
Na ten cyrk Pelczara za miejskie pieniądze to powinni za darmo wpuszczac.
Zobacz wszystkie komentarze 6

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Życzenia na Dzień Mamy 2018. Wierszyki, śmieszne życzenia sms, zabawne rymowanki
galeria

Życzenia na Dzień Mamy 2018. Wierszyki, śmieszne życzenia sms, zabawne rymowanki 0 0

Dziś 26 maja, czyli Dzień Mamy. Przygotowaliśmy dla Was wierszyki i życzenia, które mogą Wam się dziś przydać

Sytuacja jest bardzo zła, ale Wisła Puławy chce jeszcze powalczyć

Sytuacja jest bardzo zła, ale Wisła Puławy chce jeszcze powalczyć 3 1

Zostały już tylko dwa mecze, szanse na utrzymanie są bardzo małe, a na dodatek Wisła gra z zespołami, które mogą mieć jeszcze nadzieje na awans. Mimo wszystko puławianie chcą jeszcze powalczyć. W sobotę o godz. 17 czeka ich wyjazdowy mecz z Radomiakiem

Wypadek w Dominiczynie, trzy osoby ranne. Zablokowana DK82

Wypadek w Dominiczynie, trzy osoby ranne. Zablokowana DK82 3 0

Do czołowego zderzenia dwóch samochodów osobowych doszło w Dominiczynie na drodze krajowej nr 82 między Łęczną a Włodawą

Kiermasz Klubu Twórców Ludowych w Puławach
27 maja 2018, 10:00

Kiermasz Klubu Twórców Ludowych w Puławach 0 0

W niedzielę, 27 maja o godz. 10 na Skwerze Niepodległości w Puławach odbędzie się Wiosenny Kiermasz Klubu Twórców Ludowych.

Dziecko zginęło na przejściu wracając ze szkoły, ojciec chce poznać opinie o dyrektorze

Dziecko zginęło na przejściu wracając ze szkoły, ojciec chce poznać opinie o dyrektorze 24 15

Grzegorz Małys, ojciec 12-letniego Rafała, który zginął na przejściu dla pieszych wracając z zajęć na basenie, będzie mógł poznać opinie dotyczące pracy byłego już dyrektora Szkoły Podstawowej nr 2 w Zamościu. Sam domagał się ich ujawnienia. Prezydent Zamościa będzie musiał udostępnić te dokumenty

Akademickie Mistrzostwa Polski w lekkiej atletyce od soboty w Lublinie

Akademickie Mistrzostwa Polski w lekkiej atletyce od soboty w Lublinie 2 0

W ten weekend Lublin będzie gospodarzem Akademickich Mistrzostw Polski. Uroczyste otwarcie zaplanowano na sobotę, o godz. 17.30. Zawody oczywiście odbędą się na nowym stadionie przy Al. Piłsudskiego 22

Dlaczego trzeba wstawać rano? Krótka opinia pana Mirona

Dlaczego trzeba wstawać rano? Krótka opinia pana Mirona 0 0

Bez tytułu, bez nadmiaru strof. Ale z cennymi uwagami stołecznego poety. Akurat coś na sobotni poranek

Finał Ligi Mistrzów. Gdzie oglądać? Transmisja w TV i Internecie

Finał Ligi Mistrzów. Gdzie oglądać? Transmisja w TV i Internecie 1 0

W sobotę najważniejszy mecz klubowego sezonu. Punktualnie o 20.45 na stadionie w Kijowie w meczu finałowym zagrają Real Madryt i Liverpool

Dzień matki spędzają w szpitalu ze swoimi dziećmi. To dla nich była akcja "Piękna Mama"
galeria

Dzień matki spędzają w szpitalu ze swoimi dziećmi. To dla nich była akcja "Piękna Mama" 5 1

Rozmową z Natalią Voytsel z Fundacji „Gdy Liczy się Czas”, która już po raz trzeci zorganizowała charytatywną akcję „Piękna Mama” w Uniwersyteckim Szpitalu Dziecięcym w Lublinie. Akcja, w której uczestniczą stylistki, fryzjerki i masażysta jest adresowana do matek dzieci z oddziału Onkologii, Hematologii i Transplantologii.

Hubert z Rokitna ubiera gwiazdy. "Projektuję modę niecodzienną i niełatwą"

Hubert z Rokitna ubiera gwiazdy. "Projektuję modę niecodzienną i niełatwą" 0 1

Hubert Kołodziejski z Rokitna (pow. bialski) znalazł się w gronie najbardziej obiecujących projektantów mody w Polsce według magazynu K–MAG.

"W rytmie natury". Akcja nad Zalewem Zemborzyckim
26 maja 2018, 11:00

"W rytmie natury". Akcja nad Zalewem Zemborzyckim 1 0

Co Gdzie Kiedy. 26 maja o godz. 11 na terenie Mariny nad Zalewem Zemborzyckim rozpocznie się akcja W rytmie natury. Na uczestników czeka moc atrakcji.

Dni Puław 2018: Mieszkańcy zatańczyli poloneza [zdjęcia, wideo]
galeria
film

Dni Puław 2018: Mieszkańcy zatańczyli poloneza [zdjęcia, wideo] 16 5

Kilkaset par zatańczyło w piątek poloneza na placu Chopina w Puławach. Na koniec mieszkańcy zrobili sobie pamiątkowe zdjęcie.

Ciężka sytuacja w szpitalu przy Kraśnickiej. Zemdlała pielęgniarka, która była sama na dyżurze
film

Ciężka sytuacja w szpitalu przy Kraśnickiej. Zemdlała pielęgniarka, która była sama na dyżurze 202 22

– Totalne fiasko – tak pielęgniarki ze szpitala wojewódzkiego przy al. Kraśnickiej w Lublinie oceniają dzisiejsze rozmowy z dyrekcją w sprawie podwyżek wynagrodzeń. Kilkadziesiąt pielęgniarek nadal jest na L4. Na poniedziałek zaplanowano kolejną turę rozmów.

Eurojackpot losowanie 25.05.2018. Czy ktoś wygra 385 milionów złotych?

Eurojackpot losowanie 25.05.2018. Czy ktoś wygra 385 milionów złotych? 2 1

Kolejna gigantyczna kumulacja w loterii Eurojackpot. Już dziś 25.05.2018 r. do wygrania jest aż 385 mln zł. Sprawdź wyniki losowania i zwycięskie liczby. Czy ktoś zgarnie główną wygraną?

Bezsenność. Fatalna noc, godzina po godzinie

Bezsenność. Fatalna noc, godzina po godzinie 0 3

Nie ma tu recepty, ale każdy kto nie może zasnąć, łatwo zidentyfikuje się z podmiotem lirycznym

Sport EXTRA

Ekstraklasa
37. KOLEJKA

Wyniki:

Lech Poznań - Legia Warszawa 0:3 walkower
Górnik Zabrze - Wisła Kraków 2:0
Jagiellonia Białystok - Wisła Płock 2:1
Korona Kielce - Zagłębie Lubin 0:2
Arka Gdynia - Śląsk Wrocław 0:1
Piast Gliwice - Bruk-Bet Termalica 4:0
Cracovia - Sandecja Nowy Sącz 1:4
Lechia Gdańsk - Sandecja Nowy Sącz 1:1

Tabela:

1. Legia 37 70 55-35
2. Jagiellonia 37 67 55-41
3. Lech 37 60 53-34
4. Górnik 37 60 68-54
5. Wisła P. 37 57 53-45
6. Wisła K. 37 55 51-42
7. Korona 37 52 45-42
8. Zagłębie 37 49 49-54
9. Cracovia 37 50 51-52
10. Śląsk 37 50 50-54
11. Pogoń 37 45 46-54
12. Arka 37 43 46-48
13. Lechia 37 39 46-58
14. Piast 37 37 40-48
15. Bruk-Bet 37 36 39-66
16. Sandecja 37 33 34-54

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!
 
Uwaga czytelniku!
Nie teraz Przeczytaj i wyraź zgodę

Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, wejdzie w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. W związku z tym chcielibyśmy Ci przekazać kilka informacji na temat zasad przetwarzania Twoich danych osobowych.