Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Sport

20 grudnia 2016 r.
12:21

Siatkarze Pszczółki odnieśli kolejne zwycięstwo

Autor: Zdjęcie autora grom
40 9 A A
FOT. LKPS LUBLIN<br />
LKPS Politechnika Pszczółka Lublin przywiózł komplet punktów z Sędziszowa<br />
FOT. LKPS LUBLIN
LKPS Politechnika Pszczółka Lublin przywiózł komplet punktów z Sędziszowa

Politechnika Pszczółka Lublin pokonał PZL Sędziszów Małopolski 3:1. Avia Świdnik zostawiła komplet punktów w Niebylcu

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

 

Jechaliśmy do Sędziszowa po trzy punkty. I nieważne było, czy wygramy w trzech, czy w czterech setach – mówi szkoleniowiec LKPS Politechniki Pszczółki Lublin Sławomir Czarnecki. Nakreślony przed spotkaniem plan lublinianie zaczęli realizować od początku meczu z PZL. W pierwszej partii przyjezdni nie mieli zbyt wielu problemów aby osiągnąć korzystny rezultat – LKPS Politechnika Pszczółka zwyciężył 25:19.

Nieco trudniej było w kolejnej odsłonie. Tutaj goście musieli wykazać się czujnością do ostatniej akcji. Gospodarze bowiem walczyli o korzystny wynik. Ostatecznie drugi set zakończył się wygraną podopiecznych trenera Czarneckiego do 23.

Bardzo ciekawie było w trzeciej partii. Goście stanęli przed szansą wygranej 3:0. Od początku LKPS prowadził. W pewnym momencie było 11:9. I od tego wyniku zaczęły się kłopoty lublinian. Gospodarze zniwelowali straty i wyszli na jednopunktową przewagę. Uwagi szkoleniowca z Lublina na niewiele się zsyłały. Po zaciętej walce LKPS uległ na 24:26.

Wszystko wróciło do normy w czwartym secie. Skuteczną zagrywką popisał się kapitan gości Krzysztof Pigłowski. – Krzysiek zagrał osiem piłek, po których miejscowi nie potrafili przeprowadzić skutecznego ataku. Tym samym wygrywaliśmy już 8:0. Ten set był już bez historii. Dla nas najważniejsze są trzy punkty – mówi trener Czarnecki.

PZL Sędziszów Małopolski – LKPS Politechnika Pszczółka Lublin 1:3 (17:25, 23:25, 26:24, 14:25)

LKPS Politechnika Pszczółka: Pigłowski, Kępka, Machowicz, Czubiński, Rejowski, Kasiura, Bonisławski (libero) oraz Antoszak, Baranowski, Czarnecki, Dobrski, Bieńko (libero).

Drugiej porażki z rzędu doznali siatkarze świdnickiej Avii. „Żółto-niebiescy” zostawili komplet punktów na parkiecie SMS Neobusa Niebylec. Dla świdniczan wyprawa na Podkarpacie miała dodatkowy podtekst. Szkoleniowcem gospodarzy jest Tomasz Józefacki, były atakujący Avii.

Trener Piotr Maj nie mógł skorzystać z narzekającego na kłopoty z barkiem podstawowego przyjmującego Damiana Płaskocińskiego. I właśnie z tym elementem siatkarskiego rzemiosła mieli sporo problemów przyjezdni. Słaba postawa na przyjęciu przełożyła się na kłopoty z atakiem, zarówno ze środka jak też ze skrzydłem. – W każdym elemencie byliśmy słabsi od przeciwnika. Mimo porażki z dobrej strony zaprezentował się atakujący Michał Ciorgoń – mówi trener Avii Piotr Maj.

SMS Neobus Niebylec – Avia Świdnik 3:0 (25:20, 25:22, 25:19)

Avia: Gajosz, Misztal, Kurek, Jaskulski, Ciorgoń, Sajdak, Sadowski (libero) oraz Marzec, Zugaj, Kostaniak, Mańkowski.

Komentarze 9

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 22 grudnia 2016 o 18:46
relanium
Avatar
Gość / 22 grudnia 2016 o 18:45
Weź lanium!!!!
Avatar
Gość / 22 grudnia 2016 o 14:36
To ta kukułka ma kibiców..? Pewnie jesteś jedynym bo kiedyś odbijales na sksie
Avatar
Gość / 21 grudnia 2016 o 21:35
Gościu, forum dla "kibiców" charatania w gałę w innej zakładce!!!!!
Avatar
Gość / 21 grudnia 2016 o 11:41
Jakiś napięty gościu jesteś . czy aby nie firmujesz tego badziewiastego tkkf? Na tym poziomie grać w siate to każdy kto chce może wystarczy przyjść na 2 sksy w tygodniu. Wiem bo bylem na tym poziomie -1
Avatar
Gość / 21 grudnia 2016 o 10:07
Jak nie szachy to w bierki zagraj....Skończ waść wstydu rodzinie oszczędź.
Avatar
Gość / 20 grudnia 2016 o 22:29
Na szachy to niech ci siatkarze się przerzuca. Bo pszczółka ich złoi i będzie cyrk. Kogo interesują te newsy o tkkf?? Mówię wam tego nikt nawet nie czyta. Siatkówka w Polsce zaczyna się od 1 ligi reszta to muł
Avatar
Gość / 20 grudnia 2016 o 20:12
Gościu, zmień płytę albo zagraj w szachy!
Avatar
Gość / 20 grudnia 2016 o 16:26
Jak oni nawet w tej lidze tkkf wygrać nie potrafią to co oni muszą być słabi. Miasto datuje to badziewie...?
Avatar
Gość / 22 grudnia 2016 o 18:46
relanium
Avatar
Gość / 22 grudnia 2016 o 18:45
Weź lanium!!!!
Avatar
Gość / 22 grudnia 2016 o 14:36
To ta kukułka ma kibiców..? Pewnie jesteś jedynym bo kiedyś odbijales na sksie
Avatar
Gość / 21 grudnia 2016 o 21:35
Gościu, forum dla "kibiców" charatania w gałę w innej zakładce!!!!!
Avatar
Gość / 21 grudnia 2016 o 11:41
Jakiś napięty gościu jesteś . czy aby nie firmujesz tego badziewiastego tkkf? Na tym poziomie grać w siate to każdy kto chce może wystarczy przyjść na 2 sksy w tygodniu. Wiem bo bylem na tym poziomie -1
Avatar
Gość / 21 grudnia 2016 o 10:07
Jak nie szachy to w bierki zagraj....Skończ waść wstydu rodzinie oszczędź.
Avatar
Gość / 20 grudnia 2016 o 22:29
Na szachy to niech ci siatkarze się przerzuca. Bo pszczółka ich złoi i będzie cyrk. Kogo interesują te newsy o tkkf?? Mówię wam tego nikt nawet nie czyta. Siatkówka w Polsce zaczyna się od 1 ligi reszta to muł
Avatar
Gość / 20 grudnia 2016 o 20:12
Gościu, zmień płytę albo zagraj w szachy!
Avatar
Gość / 20 grudnia 2016 o 16:26
Jak oni nawet w tej lidze tkkf wygrać nie potrafią to co oni muszą być słabi. Miasto datuje to badziewie...?
Zobacz wszystkie komentarze 9

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Mundial 2018: Tunezja – Anglia 1:2. Wielkie męczarnie faworyta

Mundial 2018: Tunezja – Anglia 1:2. Wielkie męczarnie faworyta 0 0

Świetna pierwsza połowa, ale z fatalną skutecznością. A w drugiej wielkie męczarnie. Anglia ostatecznie wygrała jednak z Tunezją 2:1 po dwóch golach Harry’ego Kane’a. Ta druga padła w doliczonym czasie gry,

To kino dostało wyróżnienie. Może się pochwalić frekwencją

To kino dostało wyróżnienie. Może się pochwalić frekwencją 0 0

Centrum Kultury Filmowej Stylowy zostało wyróżnione za najlepsze wyniki frekwencyjne w rozpowszechnianiu filmów europejskich i światowych. Nie pierwszy raz CKF ma się czym chwalić

Wkrótce marszałek zarobi mniej. "Będę dodatkowo przekazywał ok. 1 tys. zł na cele charytatywne"

Wkrótce marszałek zarobi mniej. "Będę dodatkowo przekazywał ok. 1 tys. zł na cele charytatywne" 0 4

O 545 zł brutto mniej będzie zarabiał od 1 lipca marszałek województwa lubelskiego. To efekt rządowego rozporządzenia, którego celem było zmniejszenie zarobków samorządowców o 20 proc. Ale obniżka w przypadku naszego marszałka będzie niższa niż zakładał PiS

Kto może dostać mieszkanie od miasta? Wkrótce zasady mogą się zmienić

Kto może dostać mieszkanie od miasta? Wkrótce zasady mogą się zmienić 0 2

Zmienione mają być zasady przyznawania mieszkań od miasta. Ratusz chce wpuścić do kolejki po lokal osoby o nieco wyższych dochodach. Sama kolejka rządziłaby się nieco innymi prawami niż obecnie. Osoby, które samowolnie zajęły inny lokal, trafiałyby na dalsze miejsca, przez co dłużej czekałyby na klucze

MKS Perła musi powalczyć o Ligę Mistrzyń w kwalifikacjach

MKS Perła musi powalczyć o Ligę Mistrzyń w kwalifikacjach 0 0

MKS Perła Lublin nie zagra w fazie grupowej. Podopieczne Roberta Lisa do elity będą musiały przebijać się przez turniej kwalifikacyjny. Losowanie eliminacji jest zaplanowane na 27 czerwca.

Skręcała w lewo, ale ją wyprzedzał. Jedna osoba ranna

Skręcała w lewo, ale ją wyprzedzał. Jedna osoba ranna 0 2

Jedna osoba trafiła do szpitala po wypadku w Czemiernikach (pow. radzyński).

MUNDIAL 2018. Belgia – Panama 3:0. Opór tylko do przerwy

MUNDIAL 2018. Belgia – Panama 3:0. Opór tylko do przerwy 1 0

MUNDIAL 2018 W pierwszym meczu grupy G Belgia nie bez problemów pokonała na stadionie w Soczi Panamę 3:0

Ekspresówka z Lublina do Rzeszowa coraz bliżej. Podpisali umowy na kolejny odcinek S19

Ekspresówka z Lublina do Rzeszowa coraz bliżej. Podpisali umowy na kolejny odcinek S19 35 7

W poniedziałek podpisano trzy umowy na prawie 25-kilometrowy odcinek S19 Lasy Janowskie – Nisko Południe. Tym samym ekspresowe połączenie Lublina z Rzeszowem nabiera coraz bardziej realnych kształtów

Miasto movie w Warsztatach Kultury: "Ucieczka z Nowego Jorku"
20 czerwca 2018, 21:00

Miasto movie w Warsztatach Kultury: "Ucieczka z Nowego Jorku" 1 0

Co Gdzie Kiedy. W środę, 20 czerwca o godz. 21 w Warsztatach Kultury (ul. Grodzka 5a) w ramach cyklu Miasto movie analogowo zobaczymy film Ucieczka z Nowego Jorku.

Trudna sytuacja plantatorów. Wojewoda obwinia PSL, a PSL partię rządzącą

Trudna sytuacja plantatorów. Wojewoda obwinia PSL, a PSL partię rządzącą 0 9

Będzie więcej kontroli owoców miękkich, w tym malin wjeżdżających do Polski zza wschodniej granicy – zapowiedział podczas dzisiejszej konferencji prasowej wojewoda lubelski Przemysław Czarnek. To reakcja na fatalną dla producentów malin sytuację na rynku i niskie ceny skupu tych owoców, które są zdecydowanie poniżej kosztów produkcji.

Motor odmłodzi skład? Decyzje do końca czerwca

Motor odmłodzi skład? Decyzje do końca czerwca 0 5

Kolejny sezon i kolejne rozczarowanie w Lublinie. Motor po raz czwarty z rzędu nie wywalczył awansu do upragnionej II ligi. W lecie znowu zanosi się na zmiany w klubie. Wydaje się, że najbardziej prawdopodobny jest wariant z odmłodzeniem kadry zespołu

Lublin: Oto laureaci Wielkiego Testu Języka Angielskiego [zdjęcia]
galeria

Lublin: Oto laureaci Wielkiego Testu Języka Angielskiego [zdjęcia] 0 0

Za nami kolejna edycja Wielkiego Testu Języka Angielskiego „Challenge Accepted”.

Kadrę Nawałki stać na sukces. Rozmowa z Nataszą Górnicką, kapitan piłkarek Górnika Łęczna
Lubelskie Ekstra

Kadrę Nawałki stać na sukces. Rozmowa z Nataszą Górnicką, kapitan piłkarek Górnika Łęczna 0 0

Rozmowa z Nataszą Górnicką, kapitan piłkarek Górnika Łęczna, aktualnych mistrzyń Polski.

Policjanci i strażacy jeżdżą od miasta do miasta. Chcą pomóc swoim kolegom
zdjęcia
galeria

Policjanci i strażacy jeżdżą od miasta do miasta. Chcą pomóc swoim kolegom 7 7

Ponad 4 tysiące kilometrów, kilkuset uczestników – peleton złożony z funkcjonariuszy policji i straży pożarnej przemierza Polskę, aby pomóc rannym kolegom. W poniedziałek dotarł do Lublina, a lubelska sztafeta wyjechała w trasę do Opola Lubelskiego.

Kolejny remont w klasztorze dominikanów w Lublinie. Powstanie klub

Kolejny remont w klasztorze dominikanów w Lublinie. Powstanie klub 1 2

U dominikanów rozpoczął się kolejny remont – tym razem w zachodnim skrzydle klasztoru. W wyremontowanych salach ma działać od przyszłego roku klub samopomocy.

Sport EXTRA

Ekstraklasa
37. KOLEJKA

Wyniki:

Lech Poznań - Legia Warszawa 0:3 walkower
Górnik Zabrze - Wisła Kraków 2:0
Jagiellonia Białystok - Wisła Płock 2:1
Korona Kielce - Zagłębie Lubin 0:2