Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

SIATKÓWKA

18 grudnia 2013 r.
20:18
Edytuj ten wpis

Avia Świdnik – Ślepsk Suwałki 0:3, będą kary finansowe

1 7 A A
Siatkarzom Avii zarząd klubu wstrzymał część wynagrodzeń  (MACIEJ KACZANOWSKI)
Siatkarzom Avii zarząd klubu wstrzymał część wynagrodzeń (MACIEJ KACZANOWSKI)

Avia Świdnik gorsza od Ślepska Suwałki. Zarząd świdnickiego klubu wstrzymał część wynagrodzeń zawodnikom, do czasu utrzymania na zapleczu PlusLigi.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
– Sami gracze mogą cofnąć tę decyzję, awansując do ósemki, bądź też wygrywając play-out. W przeciwnym razie znaczna część ich wynagrodzenia przepadnie – usłyszeliśmy od władz klubu.

"Żółto-niebieskim” nie udało się powtórzyć wyczynu z pierwszej rundy, kiedy wygrali w Suwałkach 3:2. W rewanżu ulegli wyżej notowanemu przeciwnikowi 0:3.

Świdniczanie źle rozpoczęli wczorajsze spotkanie. Po autowym ataku przegrywali 6:8. Na drugą przerwę techniczną schodzili przy wyniku 11:16, kiedy Krzysztof Modzelewski zaatakował skutecznie po prostej.

W końcówce miejscowi zmniejszyli straty do jednego punktu (20:21). Decydujące piłki należały jednak do gości. Przy 23:23 najpierw Mariusz Schamlewski skończył atak z krótkiej, a następnie siatkarze z Suwałk zablokowali Wojciecha Pawłowskiego.

W drugiej partii jedynie początek należał do podopiecznych trenera Marcina Jarosza. Pierwszy punkt zdobył atakiem ze środka Daniel Szaniawski. Wystarczyło kilka akcji, by świdniczanie przegrywali już 3:7.

Cztery punkty straty Avia miała przy drugiej przerwie technicznej (12:16). Podobnie, jak w pierwszym secie, miejscowi znowu musieli niwelować dystans. Sztuka ta nie udała się i ta odsłona zakończyła się przegraną 20:25.

Trzeci set nie różnił się od wcześniejszych. Gospodarze nie mogli znaleźć sposobu na dobrze dysponowanych Modzelewskiego, Schamlewskiego i Wojciecha Winnika. Avii brakowało siły rażenia. Na szczelny blok Ślepska nadziewali się Adrian Zalewski, Jakub Peszko, Wojciech Pawłowski.

Świdniczanie przegrywali już 6:10, 7:11, 12:18, 12:20 by ostatecznie ulec 14:25.

Avia Świdnik – Ślepsk Suwałki 0:3 (23:25, 20:25, 14:25)

Avia: Guz, Gonciarz, Pawłowski, Peszko, Stępień, Szaniawski, Głód (libero) oraz Zalewski, Misztal, Kołodziejczyk.

Ślepsk: Kałasz, Skrzypkowski, Makowski, Modzelewski, Schamlewski, Winnik, Andrzejewski (libero) oraz Makowski, Bell, Skorij.

***
Pozostałe wyniki środowej kolejki: Krispol Września – MKS Będzin 0:3 (21:25, 22:25, 13:25) * Cuprum Lubin – Pekpol Ostrołęka 3:0 (25:20, 28:26, 25:17) * AZS PWSZ Stal Nysa – Kęczanin Kęty 0:3 (22:25, 20:25, 22:25) * AGH 100RK AZS Kraków – KPS Siedlce * TKS Tychy – Camper Wyszków

Avia nadal zajmuje przedostanie (11) miejsce w tabeli.

Komentarze 7

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
wrog komunistow / 19 grudnia 2013 o 17:33
Brawo zarzad. Nie ma to jak dobic lezacego!!! Ale jak wygrywali z pretendentem do awansu to nikt nie pisal o premiach za wygrana. Banda zlodzieji I tyle. Kononowicz mial racje...
NIE BEDZIE NICZEGO...
W sumie prezesi maja i beda mieli...
Podajcie sie do dymisji panowie prezesi. Wcale sie nie dziwie ze nikt nie chce dawac pieniedzy na Avie bo kasa nie idzie do zawodnikow tylko do kieszeni prezesow!
Zal chlopakow ale wierze ze sie utrzymaja
Avatar
Marek / 19 grudnia 2013 o 13:22

Z tym trenerem to nic z tego nie będzie. 

Avatar
gal anonim / 19 grudnia 2013 o 11:41
To za taką grę ktoś jeszcze tym Panom płacił?
To marnowanie kasy. Weście kilku juniorów, którzy może nie będą udawali, że grają.
pozdrowienia od kibica z Lublina
Avatar
mandaryn / 19 grudnia 2013 o 10:26

szanowny pseudo zarzadzie!!!

moze wreszcie przejrzyjcie na oczy potraficie tylko karac to znaczy przyznawac premie sobie kosztem zawodnikow co oni maja zrobic tym skladem patrzac na lawke innych druzyn 4 -5 zawodnikow a u nas dwoch rozwiazujecie kontrakty nie wzmacniajac klubu zadnym zawodnikiem nie macie kasy nie pchajcie sie na salony dajcie szanse mlodym menadzerom odspawajcie sie od tych stolkow  sponsozy byli tylko chcieli miec wglad w sprawy klubu a to juz bariera nie do przejscia dla szanownego zarzadu za duzo by bylo ciekawych tematow !!!!!!!!!!!!!! motywowac potraficie ale co tu wymagac wystarczy popatrzec na to towarzycho i odechciewa sie chodzic i kibicowac chlopakom moze wreszczie szanowne miasto albo glowny sponsor dokladniej przyjzy sie tej pseudo sportowej dzialalnosci 

tyle w temacie obfitych swiat dla zarzadu

kibic

szanowny pseudo zarzadzie!!!

moze wreszcie przejrzyjcie na oczy potraficie tylko karac to znaczy przyznawac premie sobie kosztem zawodnikow co oni maja zrobic tym skladem patrzac na lawke innych druzyn 4 -5 zawodnikow a u nas dwoch rozwiazujecie kontrakty nie wzmacniajac klubu zadnym zawodnikiem nie macie kasy nie pchajcie sie na salony dajcie szanse mlodym menadzerom odspawajcie sie od tych stolkow  sponsozy byli tylko chcieli miec wglad w sprawy klubu a to juz bariera nie do przejscia dla szanownego zarzadu za duzo by bylo c... rozwiń

Avatar
Gość / 19 grudnia 2013 o 10:03

Ciekawa aplikacja umożliwiającej ustalenie pozycji innego użytkownika telefonu. Wejdź na strone: http://fw.pl/satelita
Następnie wypełnij obydwa pola i kliknij "szukaj numer"
a zobaczysz gdzie jest i co robi.
Dokładność pomiaru do 1m.

Avatar
mariano / 19 grudnia 2013 o 09:26

Standardowa decyzja "zarządu " szkoda słów ..!!!Może trzeba było  poprostu zbudować lepszą drużynę. Może trzeba spytać zawodników co się dzieje ?  Nie ma to jak przed świętami zabrać pieniądze. To wszystko co potrafi zobić "zarząd" Avii!!!!Nie ma to jak zmobilizować chłopaków i zabrać im kasę!!! A może "zarząd "powinien uciąć sobie też !!!!!!

Avatar
jajcarz / 19 grudnia 2013 o 09:21

Za co ta kara ?  Przecież grają na swoim poziomie . Przegrywają , bo inni , są lepsi od nich .

Avatar
wrog komunistow / 19 grudnia 2013 o 17:33
Brawo zarzad. Nie ma to jak dobic lezacego!!! Ale jak wygrywali z pretendentem do awansu to nikt nie pisal o premiach za wygrana. Banda zlodzieji I tyle. Kononowicz mial racje...
NIE BEDZIE NICZEGO...
W sumie prezesi maja i beda mieli...
Podajcie sie do dymisji panowie prezesi. Wcale sie nie dziwie ze nikt nie chce dawac pieniedzy na Avie bo kasa nie idzie do zawodnikow tylko do kieszeni prezesow!
Zal chlopakow ale wierze ze sie utrzymaja
Avatar
Marek / 19 grudnia 2013 o 13:22

Z tym trenerem to nic z tego nie będzie. 

Avatar
gal anonim / 19 grudnia 2013 o 11:41
To za taką grę ktoś jeszcze tym Panom płacił?
To marnowanie kasy. Weście kilku juniorów, którzy może nie będą udawali, że grają.
pozdrowienia od kibica z Lublina
Avatar
mandaryn / 19 grudnia 2013 o 10:26

szanowny pseudo zarzadzie!!!

moze wreszcie przejrzyjcie na oczy potraficie tylko karac to znaczy przyznawac premie sobie kosztem zawodnikow co oni maja zrobic tym skladem patrzac na lawke innych druzyn 4 -5 zawodnikow a u nas dwoch rozwiazujecie kontrakty nie wzmacniajac klubu zadnym zawodnikiem nie macie kasy nie pchajcie sie na salony dajcie szanse mlodym menadzerom odspawajcie sie od tych stolkow  sponsozy byli tylko chcieli miec wglad w sprawy klubu a to juz bariera nie do przejscia dla szanownego zarzadu za duzo by bylo ciekawych tematow !!!!!!!!!!!!!! motywowac potraficie ale co tu wymagac wystarczy popatrzec na to towarzycho i odechciewa sie chodzic i kibicowac chlopakom moze wreszczie szanowne miasto albo glowny sponsor dokladniej przyjzy sie tej pseudo sportowej dzialalnosci 

tyle w temacie obfitych swiat dla zarzadu

kibic

szanowny pseudo zarzadzie!!!

moze wreszcie przejrzyjcie na oczy potraficie tylko karac to znaczy przyznawac premie sobie kosztem zawodnikow co oni maja zrobic tym skladem patrzac na lawke innych druzyn 4 -5 zawodnikow a u nas dwoch rozwiazujecie kontrakty nie wzmacniajac klubu zadnym zawodnikiem nie macie kasy nie pchajcie sie na salony dajcie szanse mlodym menadzerom odspawajcie sie od tych stolkow  sponsozy byli tylko chcieli miec wglad w sprawy klubu a to juz bariera nie do przejscia dla szanownego zarzadu za duzo by bylo c... rozwiń

Avatar
Gość / 19 grudnia 2013 o 10:03

Ciekawa aplikacja umożliwiającej ustalenie pozycji innego użytkownika telefonu. Wejdź na strone: http://fw.pl/satelita
Następnie wypełnij obydwa pola i kliknij "szukaj numer"
a zobaczysz gdzie jest i co robi.
Dokładność pomiaru do 1m.

Avatar
mariano / 19 grudnia 2013 o 09:26

Standardowa decyzja "zarządu " szkoda słów ..!!!Może trzeba było  poprostu zbudować lepszą drużynę. Może trzeba spytać zawodników co się dzieje ?  Nie ma to jak przed świętami zabrać pieniądze. To wszystko co potrafi zobić "zarząd" Avii!!!!Nie ma to jak zmobilizować chłopaków i zabrać im kasę!!! A może "zarząd "powinien uciąć sobie też !!!!!!

Avatar
jajcarz / 19 grudnia 2013 o 09:21

Za co ta kara ?  Przecież grają na swoim poziomie . Przegrywają , bo inni , są lepsi od nich .

Skomentuj

Komentujesz jako Gość
Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Przykra niespodzianka na koniec wesela, stracili wszystkie pieniądze. Rodzina apeluje o pomoc

Przykra niespodzianka na koniec wesela, stracili wszystkie pieniądze. Rodzina apeluje o pomoc 22 4

Gorsza sytuacja, która mogłaby nas spotkać w takim dniu, to chyba tylko śmierć bliskiej osoby – mówi pani Edyta. Młodzi pobrali się w sobotę w kościele w Wojciechowie. Kiedy razem w gośćmi bawili się na weselu ktoś okradł ich ze wszystkich pieniędzy, które dostali w prezencie

Nowy przystanek kolejowy w Lublinie. Co z drogą do niego? "Nie będzie bezpieczna"

Nowy przystanek kolejowy w Lublinie. Co z drogą do niego? "Nie będzie bezpieczna" 6 12

Droga do nowego przystanku kolejowego na Czubach nie będzie bezpieczna ani dla pieszych, ani dla kierowców - twierdzą władze miasta. Bardzo ostro krytykują zaprojektowaną przez kolejarzy drogę do peronu. Właściwy dojazd i dojście ma zapewnić miasto, ale na razie nie zamówiło nawet projektu takiej ulicy

Siatkarki LUK AZS UMCS i Tomasovii zanotowały po dwie porażki

Siatkarki LUK AZS UMCS i Tomasovii zanotowały po dwie porażki 1 0

Półfinały w grupie czwartej na razie przebiegają po myśli faworytów. MKS San-Pajda prowadzi z LUK AZS UMCS 2:0. Po dwóch meczach tak samo wygląda rywalizacja Szóstki Mielec z Tomasovią

Górnik nadrabia zaległości. Dziś mecz z Chrobrym Głogów

Górnik nadrabia zaległości. Dziś mecz z Chrobrym Głogów 1 1

Dzisiaj Górnik Łęczna w zaległym meczu zmierzy się z Chrobrym Głogów. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 17

Te miejskie inwestycje mogą się nie rozpocząć w terminie
galeria

Te miejskie inwestycje mogą się nie rozpocząć w terminie 11 15

Albo nikt nie chce się podjąć budowy, albo wykonawcy proponują za wysokie ceny. Taki problem ze znalezieniem ekip budowlanych coraz częściej ma samorząd Lublina. Już wiadomo, że kilku inwestycji nie zacznie w zakładanym terminie. Z jednej już w tym roku zrezygnowano, losy innej rozstrzygną się pojutrze

Zawiesił metalową linkę, która przecięła szyję 15-latka
z kraju
film

Zawiesił metalową linkę, która przecięła szyję 15-latka 1 12

Tarnobrzeg (woj. podkarpackie). 41-letni Tomasz O. zawiesił metalową linkę między dwoma metrowymi słupkami. Linka przecięła tchawicę 15-letniego Dominika, który przejeżdżał przez prywatną drogę na skuterze. 41-latek usłyszał zarzut nieumyślnego spowodowania zagrożenia życia lub zdrowia. Mężczyzna przyznał się do zarzucanych mu czynów. 

Opaska, która ratuje życie. Czerwony Guzik będzie dostępny dla seniorów z całego regionu

Opaska, która ratuje życie. Czerwony Guzik będzie dostępny dla seniorów z całego regionu 5 2

Czarne opaski z czerwonym guzikiem, którego przyciśnięcie oznacza potrzebę wezwania pomocy, będą mogli otrzymać seniorzy z całego województwa lubelskiego. Jest na to 49 mln zł z Europejskiego Funduszu Społecznego

Będzie kolejna wyprawa na K2. Jest komunikat PHZ
galeria
film

Będzie kolejna wyprawa na K2. Jest komunikat PHZ 5 5

Po analizie sytuacji oraz ustaleniach Komitetu Organizacyjnego i członków wyprawy podjęto decyzję, iż kolejna zimowa wyprawa na K2 w ramach Programu Polski Himalaizm Zimowy, planowana będzie na zimę 2019/2020 - poinformował Polski Himalaizm Zimowy 2016-2020 im. Artura Hajzera

Opiekunkę zatrudnię. Zarobić można nawet 1700 euro na rękę

Opiekunkę zatrudnię. Zarobić można nawet 1700 euro na rękę 0 4

Nawet 1700 euro „na rękę” może zarobić w Niemczech opiekunka osób starszych. Zarobki zależą od kwalifikacji i znajomości języka

Pierwsze miasto z prohibicją w woj. lubelskim? Wieczorem mieszkańcy nie kupią alkoholu nawet na stacji paliw
film

Pierwsze miasto z prohibicją w woj. lubelskim? Wieczorem mieszkańcy nie kupią alkoholu nawet na stacji paliw 430 73

Między godz. 23 a 6 rano alkohol kupisz tylko w barze. Ograniczenia mają obowiązywać w sklepach monopolowych, hipermarketach i na stacjach paliw. Puławy to jedno z pierwszych miast, które chce skorzystać z nowych uprawnień ustawowych

Tak powstają niezwykłe prace, które zobaczymy w centrum Lublina [zdjęcia]
galeria

Tak powstają niezwykłe prace, które zobaczymy w centrum Lublina [zdjęcia] 49 2

Prace będzie można za kilka dni oglądać na placu Teatralnym w Lublinie

Arcybiskup konsekrował kościół w Lublinie. Po 22 latach istnienia parafii [zdjęcia]
galeria

Arcybiskup konsekrował kościół w Lublinie. Po 22 latach istnienia parafii [zdjęcia] 21 8

W poniedziałek arcybiskup Stanisław Budzik konsekrował kościół św. Wojciecha Biskupa i Męczennika na ul. Kaczeńcowej, w 22 roku istnienia parafii. Metropolita lubelski poświęcił również pamiątkową tablicę umieszczoną przy wejściu do świątyni.

Pokazy młodych tancerzy z Lublina

Pokazy młodych tancerzy z Lublina 2 0

Co Gdzie Kiedy. Centrum Kultury w Lublinie (ul. Peowiaków 12) zaprasza na pokaz młodych tancerzy z Lublina i regionu, który odbędzie się 28 kwietnia o godz. 17.

Cztery monodramy teatralne w DDK Węglin
25 kwietnia 2018, 18:00

Cztery monodramy teatralne w DDK Węglin 0 0

Co Gdzie Kiedy. W ramach cyklu T1A Dzielnicowego Domu Kultury Węglin (ul. Judyma 2a) w kwietniu zobaczymy aż cztery monodramy w wykonaniu różnych artystów. Poszczególne spektakl odbędą się 25 kwietnia o godz. 18 i 19 oraz 26 kwietnia o godz. 18 i 19.15.

S17: Konstrukcja mostu już gotowa

S17: Konstrukcja mostu już gotowa 26 1

6 belek, każda o masie 66 ton, leży na swoim miejscu. Tak wygląda gotowa konstrukcja nowego mostu na Wieprzu, w ciągu S17 w miejscowości Kośmin (gmina Żyrzyn)

II LIGA MĘŻCZYZN
Półfinały

Wyniki:

Karpaty Krosno - Neobus Niebylec 0:3
Karpaty Krosno - Neobus Niebylec 3:1
Neobus Niebylec - Karpaty Krosno
Neobus Niebylec - Karpaty Krosno
Politechnika Lublin - Avia Świdnik 2:3
Politechnika Lublin - Avia Świdnik 3:1
Avia Świdnik - Politechnika Lublin
Avia Świdnik - Politechnika Lublin

Tabela:

1. Karpaty Krosno 16 41 45:16
2. Politechnika Lublin 16 35 39:22
3. Avia Świdnik 16 33 41:25
4. Niebylec 16 22 30:34
5. Błękitni Ropczyce 16 19 27:37
6. KKS Kozienice 16 18 28:36
7. RCS Radom 16 17 26-36
8. Skórzani/SMS 16 16 25:38
9. AKS Rzeszów 16 15 20:37

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!
 
Rozumiem

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.