Bez niespodzianki w Radomiu, Jadar - Avia Świdnik 3:0

Niewiele do powiedzenia w piątkowym spotkaniu z Jadarem Radom mieli siatkarze Avii Świdnik. "Żółto-niebiescy” nie sprawili niespodzianki i polegli 0:3.

Już pierwsza partia rozpoczęła się od wysokiego prowadzenia miejscowych 4:0. W kolejnych fragmentach tego seta podopieczni trenera Krzysztofa Lemieszka postawili się rywalom i na chwilę objęli nawet prowadzenie 9:8.

Ekipa z Radomia nie pozwoliła jednak Avii na więcej i pierwszą odsłoną rozstrzygnęła na swoją korzyść do 19.

Najbardziej wyrównana była druga cześć zawodów. Miejscowi w pewnym momencie odskoczyli na trzy "oczka”, ale świdniczanie zdołali doprowadzić do rezultatu 24:23, dla Jadaru. Szansę na wyrównanie zmarnował jednak Jakub Guz.

Niewiele działo się w trzecim secie, bo miejscowi szybko objęli wysokie prowadzenie i nie oddali go do samego końca, zwyciężając ostatecznie 25:16.

Jadar Radom - Avia Świdnik 3:0 (25:19, 25:23, 25:16)

Jadar: Kruk, Radomski, Wołosz, Mikołajczak, Gaca, Terlecki, Stańczak (libero) oraz Szumielewicz, Bucki, Górski, Kałasz.

Avia: Makowski, Guz, Gosik, Staniewski, Michalski, Pawłowski, Kowalski (libero) oraz Wójcicki, Baranowski, Milewski, Jarosz, Kurek.

XL
XL (9 października 2010 o 19:34) 0
Krzycho Lemieszek to sympatyczny gość, lecz bardziej widzę go na stanowisku kierownika sklepu owocowo-warzywnego. Nie tylko ja a wielu sympatyków siatkarzy Avii, których podobnie jak Pana Krzysztofa pozdrawiam.
mike
mike (9 października 2010 o 15:01) 0
cóż wynik do przewidzenia, połowa z zawodników jadaru grała lub chciała grać w Świdniku ale podobno byli za słabi.np taki Kruk.Czarnecki kiedyś wybrał dobrą drogę budowy zespołu niestety brakowało mu autorytetu i zawodnicy go pogonili.niestety mamy najsłabsze skrzydła w lidze i chyba kwestią czasu będzie powrót Wojtka na przyjęcie.duet Lemieszek Kowalski może okazać się grabarzem świdnickiej siatki.