SIATKÓWKA

Festiwal siatkówki i minisiatkówki w Lublinie

Dodano: 26 czerwca 2012, 14:24
Autor: (grom)

 (MACIEJ KACZANOWSKI)
(MACIEJ KACZANOWSKI)

Już po raz 18 odbył się w Lublinie festiwal piłki siatkowej i mini siatkówki.

Rywalizowali dziewczynki i chłopcy ze szkół podstawowych i gimnazjów nie tylko z naszego województwa.

Wyniki, dziewczęta, krasnale – rocznik 2000 i młodsze: 1. MUKS 13 Radom (skład: Zuzanna Górecka, Paulina Zaborowska, Maria Kurek, Zofia Parzydło, trener Krzysztof Kubik), 2. Remis Świdnik I, 3. Sobieski 46 Lublin I. Skrzaty – 1999 i młodsze: 1. Remis I (Zalewska Michalina, Krzysiak Michalina, Borzęcka Weronika, Konowałek Dominika, trener Łapa Renata), 2. Remis II, 3. Olimp Opole Lubelskie I. Młodziczki – 1997 i młodsze: 1. Salos Lublin (Barbara Kuduk, Adrianna Warowna, Patrycja Skrzypczak, Ewelina Michalak, Maria Futrzyńska, Katarzyna Kuduk, Aleksandra Dudek, Magda Trojak, Monika Marciniak, Patrycja Ciupa, Izabela Lipczyńska, Joanna Pielech, Katarzyna Korgol, Natalia Waś, trener Czesław Gębala), 2. Sobieski 46, 3. TPS Lublin I. Wyróżniona zawodniczka: Korgol Katarzyna (Salos).

Chłopcy, krasnale – 2000 i młodsi: 1. Tempo Chełm I (Aleksander Włodarczyk, Paweł Krupa, Mikołaj Miszczuk, Maciej Grządkowski, trener Monika Krupa), 2. Olimp Opole Lubelskie I, 3. MKS Kraśnik I. Skrzaty – 1999 i młodsi: 1. Nałęczów I (Mateusz Chryła, Kamil Harabin, Patryk Kędra, trener Czesław Mitura), 2. Olimp Opole I, 3. Remis I. Młodzicy – 1997 i młodsi: 1. Gimnazjum Unin (Michał Michalczyk, Jakub Rodak, Dawid Kowalczyk, Daniel Szczegot, Piotr Mikulski, Kacper Szulc, Jakub Kobziński, Mikołaj Wielgosz, Dawid Chruściel, trener Mirosław Mędrak), 2. MKS Kraśnik, 3. TPS Lublin. Wyróżniony zawodnik: Michalczyk Michał (Unin).


Czytaj więcej o:
(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje

II LIGA MĘŻCZYZN

WYNIKI KOLEJKI

18. kolejka
Avia Świdnik - Sędziszów Małopolski 3:0
KKS Kozienice - Dunajec N. Sącz 3:2
Karpaty Krosno - AKS Rzeszów 3:0
Neobus Niebylec - Błękitni Ropczyce 1:3
Pszczółka Lublin -  pauza

TABELA

1. Karpaty Krosno 16 42 45:12
2. Pszczółka Lublin 16 35 41:23
3. KKS Kozienice 16 31 38:29
4. Dunajec Nowy Sącz 16 23 38:29
5. Błękitni Ropczyce 16 23 31:32
6. Niebylec 16 20 26:32
7. AKS Rzeszów 16 17 24:37
8. Avia Świdnik 16 16 24:38
9. Sędziszów 16 9 13:41
Alarm 24
Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!