II LIGA KOBIET

Cenne wygrane siatkarek LUK AZS UMCS i Tomasovii

To był kolejny udany weekend dla zespołów z województwa lubelskiego. LUKS AZS UMCS pokonał w Nowym Sączu Sandecję, a Tomasovia bez większych problemów poradziła sobie na wyjeździe z Marbą Sędziszów Małopolski

Siatkarki Tomasovii wygrały derby i wyszły z dołka

Derby dla Tomasovii! Drużyna Stanisława Kaniewskiego bez straty seta rozprawiła się z LUK AZS UMCS. Tym samym gospodynie przerwały kiepską serię trzech porażek z rzędu

Siatkarki LUK AZS UMCS chcą przerwać złą passę

Po dwóch porażkach z rzędu LUK AZS UMCS stanie przed szansą na przełamanie. Lublinianki zmierzą się we własnej hali z ostatnią w tabeli Pogonią Proszowice. Początek meczu zaplanowano na godz. 18

Porażki siatkarek LUK AZS UMCS i Tomasovii

To nie był udany weekend dla naszych zespołów. LUK AZS UMCS nie zdołał urwać choćby punkty jednemu z faworytów – MKS SAN-Pajda Jarosław (1:3). W większy dołek wpadła Tomasovia, która uległa ostatniej w tabeli Pogoni Proszowice

Trzy mecze, dwa zwycięstwa siatkarek LUK AZS UMCS i Tomasovii

W pierwszy weekend nowego sezonu nasze drużyny zaliczyły... trzy występy. Pracowite dni ma za sobą zwłaszcza LUK AZS UMCS. Lublinianki najpierw przegrały w sobotę z Marbą Sędziszów Małopolski 2:3. Dzień później ograły 3:1 MKS II Dąbrowa Górnicza. Tomasovia na dzień dobry pokonała MKS II w pięciu setach

Siatkarki LUK AZS UMCS szykują się do nowego sezonu

Od mocnego uderzenia nowy sezon rozpocznie LUK AZS UMCS. Lublinianki w sobotę o godz. 17 zagrają z Marbą Sędziszów Małopolski, a w niedzielę o 10 z MKS II Dąbrowa Górnicza. Oba spotkania odbędą się w hali CKF przy ul. Langiewicza

Siatkarki Tomasovii mają przed sobą próbę generalną przed ligą

Wielkimi krokami zbliża się początek nowego sezonu. Tomasovia znowu chce należeć do czołówki, ale ponownie, jak w poprzednich rozgrywkach w kość drużynie dają problemy ze zdrowiem ważnych zawodniczek

Piąte miejsce siatkarek AZS UMCS. Apetyt rośnie w miarę jedzenia

Przed rokiem siódme miejsce. W zakończonym w niedzielę kolejnym sezonie piąta lokata. Zawodniczki AZS UMCS co roku robią postęp, a w kolejnych rozgrywkach trener Jacek Rutkowski chciałby zbudować zespół, który powalczy o awans

Dwie wygrane siatkarek AZS UMCS, porażka Tomasovii

Zawodniczki AZS UMCS zrobiły co do nich należało. Drużyna trenera Jacka Rutkowskiego wygrała dwa pierwsze spotkania w walce o utrzymanie z Radomką Radom. W sobotę 3:1, a dzień później bez straty seta

Siatkarki Tomasovii mogą, rywalki z Tarnowa muszą

W sobotę do rywalizacji wracają nasze drużyny. Tomasovia powalczy z najlepszym zespołem rundy zasadniczej Grupą Azoty PWSZ Tarnów. Z kolei AZS UMCS zmierzy się z Radomką Radom

Derby i pewne utrzymanie dla siatkarek Tomasovii

W ostatniej kolejce rundy zasadniczej spotkały się dwa zespoły z województwa lubelskiego. Tomasovia ograła przed własną publicznością AZS UMCS TPS 3:1. Efekt? Zapewniony ligowy byt gospodyń

Porazki siatkarek AZS UMCS TPS i Tomasovii. Wszystko rozstrzygnie się w derbach

AZS UMCS TPS przegrał w sobotę u siebie z wiceliderem tabeli SAN-Pajda Jarosław 2:3. Gospodynie wygrały pierwszego seta, ale później musiały gonić rywalki

W Lublinie marzą o siatkarskiej ekstraklasie

Zawodniczki AZS UMCS TPS kontynuują dobrą passę. W sobotę podopieczne trenera Jacka Rutkowskiego pokonały MOSiR Jasło 3:1. To była czwarta wygrana z rzędu. Przybliża też zespół do miejsca w najlepszej czwórce. Jak się okazuje w Lublinie mają jednak znacznie wyższe aspiracje

Siatkarki AZS UMCS ograły MOSiR Jasło. Tomasovia wypadła z czwórki

Czwarte zwycięstwo z rzędu zanotowały zawodniczki AZS UMCS. Lublinianki nie bez problemów rozprawiły się z MOSiR Jasło wygrywając 3:1

Gwiazdkowy Międzynarodowy Festiwal siatkówki od środy w Lublinie

Dzisiaj w Lublinie mają się zameldować zespoły, które wezmą udział w Gwiazdkowym Międzynarodowym Festiwalu dziewcząt i chłopców z okazji 25-lecia istnienia TPS Lublin

Tomasovia Tomaszów Lubelski – MOSiR Jasło 3:0. Wygrana z problemami

Nie było łatwo, ale najważniejsze, że Tomasovia dopisała do swojego konta kolejne trzy punkty. W sobotę niebiesko-białe ograły u siebie MOSiR Jasło 3:0

Siatkarki AZS UMCS źle zaczęły, ale ograły Radomkę 3:1

AZS UMCS ograł w sobotę ostatnią w tabeli grupy piątej Radomkę Radom 3:1 i nadal traci do czwartej Tomasovii tylko trzy punkty

Siatkarki AZS UMCS pokonały lidera, wpadka Tomasovii

AZS UMCS ograł w sobotę przed własną publicznością lidera tabeli Szóstkę Mielec 3:2. Osłabiona Tomasovia musiała za to uznać wyższość Marby Sędziszów Małopolski, z którą przegrała 0:3

Siatkarskie derby dla Tomasovii Tomaszów Lubelski

Osłabiony AZS UMCS walczył dzielnie z Tomasovią, ale to podopieczne trenera Stanisława Kaniewskiego wygrały mecz obu ekip. Przyjezdne triumfowały w Lublinie 3:0

Siatkarki AZS UMCS na inaugurację w Lublinie bez wygranej

Zacięty bój stoczył AZS UMCS. Niestety, lublinianki ostatecznie przegrały z Jedynką PWSZ Tarnów 2:3, chociaż prowadziły 2:1

Siatkarki Tomasovii pokonały Radomkę 3:0. Jest koncentracja, nie ma problemów

Zawodniczki Tomasovii zrobiły, co do nich należało. Podopieczne trenera Stanisława Kaniewskiego pokonały Radomkę Radom 3:0 i awansowały na drugie miejsce w tabeli

MOSiR Jasło – AZS UMCS Lublin 0:3. Kolejna pewna wygrana lubelskich siatkarek

Czwarty wyjazd i trzecia wygrana z rzędu. AZS UMCS pokonał bez większych problemów MOSiR Jasło 3:0 i wskoczył na drugie miejsce w tabeli grupy piątej

Tomasovia – PWSZ Tarnów 3:1, ograły lidera

Kto by się tego spodziewał? Tomasovia ograła w sobotę u siebie głównego faworyta w walce o awans Jedynkę PWSZ Tarnów 3:1 i utrzymała pierwsze miejsce w tabeli

Udany weekend siatkarek z naszego województwa

Tomasovia w drugiej serii gier odniosła drugie zwycięstwo. Tym razem pokonała na wyjeździe MOSiR Jasło 3:1. Powody do radości miały także zawodniczki AZS UMCS. Lublinianki wygrały z Radomką Radom bez straty seta.

Siatkarki Tomasovii udanie rozpoczęły nowy sezon

Po pierwszej kolejce II ligi siatkarek w dużo lepszych nastrojach są zawodniczki z Tomaszowa Lubelskiego. Tomasovia rozbiła u siebie Marbę Sędziszów Małopolski 3:0 tracąc 16, 18 i 22 punkty. Dużo gorzej spisał się AZS UMCS. Lublinianki uległo w Mielcu tamtejszej Szóstce do zera