INNE

MCKiS Jaworzno – LUK Politechnika Lublin 1:3. Wciąż robią swoje

LUK Politechnika Lublin pokonała na wyjeździe MCKiS Jaworzno 3:1. Była to piąta wygrana z rzędu lubelskiego beniaminka

Damian Wierzbicki (LUK Politechnika): Atutem jest zespołowość

Rozmowa z Damianem Wierzbickim, siatkarzem LUK Politechniki Lublin, wybranym MVP po wygranym 3:1 meczu z Gwardią Wrocław

LUK Politechnika Lublin – KFC Gwardia Wrocław 3:1. Emocji nie brakowało

LUK Politechnika Lublin po zaciętym spotkaniu pokonała KFC Gwardię Wrocław 3:1. Było to czwarte zwycięstwo z rzędu podopiecznych trenera Macieja Kołodziejczyka

Siatkarze LUK Politechniki chcą pójść za ciosem

W meczu szóstej kolejki KRISPOL 1. Ligi Siatkarzy LUK Politechnika zmierzy się z Gwardią Wrocław. Początek rywalizacji w hali MOSiR w sobotę o godzinie 18

Polscy siatkarze awansowali na trzecie miejsce w rankingu FIVB
film

Polscy siatkarze, dzięki zajęciu drugiego miejsca w Pucharze Świata, dołożyli 10 punktów do rankingu FIVB. Polacy awansowali z czwartego na trzecie miejsce w rankingu Międzynarodowej Federacji Piłki Siatkowej FIVB. Triumf w Pucharze Świata pozwolił utrzymać pozycję liderów Brazylijczykom, a drugie miejsce zachowali Amerykanie.

Polscy siatkarze ze srebrem Pucharu Świata

Polacy wywalczyli srebrny medal tegorocznej edycji Pucharu Świata. W decydującym spotkaniu mistrzowie aktualni globu pokonali reprezentację Iranu bez straty seta. Triumfatorami całych rozgrywek zostali Brazylijczycy, a na trzecim miejscu uplasowali się Amerykanie

KPS Siedlce – LUK Politechnika Lublin 0:3. Zwycięska seria trwa

W piątej kolejce rozgrywek Krispol 1. Ligi LUK Politechnika Lublin odniosła trzecie zwycięstwo z rzędu. Tym razem podopieczni trenera Macieja Kołodziejczyka pokonali na wyjeździe KPS Siedlce 3:0

LUK Politechnika Lublin – Norwid Częstochowa 3:1. Prezent dla trenera

LUK Politechnika Lublin pokonała Norwida Częstochowa 3:1. Było to drugie z rzędu zwycięstwo lubelskiego beniaminka

BBTS Bielsko-Biała – LUK Politechnika Lublin 1:3. Beniaminek sprawił niespodziankę

W meczu kończącym trzecią kolejką LUK Politechnika Lublin pokonała na wyjeździe BBTS Bielsko-Biała 3:1

Reprezentacja Polski siatkarzy sięgnęła po brązowy medal Mistrzostw Europy

Osiem lat polska siatkówka musiała czekać na dziewiąty medal Mistrzostw Europy mężczyzn. W sobotę Polacy pokonali w Paryżu Francuzów 3:0 w meczu o trzecie miejsce

ME. Polska - Słowenia 1:3. Finał nie dla nas

W półfinale mistrzostw Europy Polacy przegrali w Ljubjanie ze Słowenią 1:3 i w sobotę zagrają o brązowy medal

Polscy siatkarze utknęli na lotnisku w Holandii. Na ratunek leci rządowy samolot

Polscy siatkarze pokonali wczoraj Niemców 3:0 w ćwierćfinale Mistrzostw Europy. Planowo, powinni już być w drodze do Lublany na półfinał, ale ich lot do stolicy Słowenii został odwołany. Na ratunek mistrzom świata poleciał rządowy samolot.

ME Siatkarzy. Polska – Niemcy 3:0

W ćwierćfinałowym meczu mistrzostw Europy Biało-Czerwoni bez najmniejszych problemów pokonali reprezentację Niemiec

Kinga Wojtasik (AZS UMCS TPS Lublin) i Katarzyna Kociołek wciąż bez kwalifikacji olimpijskiej

W Haiyang Polki odpadły w trzeciej fazie grupowej

Stal Nysa – LUK Politechnika Lublin 3:0

W drugiej kolejce LUK Politechnika przegrał na wyjeździe ze Stalą Nysa 0:3

LUK Politechnika rozpoczyna zmagania w Krispol 1. Lidze

Spotkaniem z Krispolem Września LUK Politechnika rozpoczyna przygodę na zapleczu PlusLigi. Sobotni mecz w hali MOSiR rozpocznie się o godzinie 20

Polscy siatkarze rozpoczynają walkę na mistrzostwach Europy

Biało-Czerwoni mają za sobą udany występ na turnieju kwalifikacyjnym do przyszłorocznych Igrzysk Olimpijskich w Tokio, a teraz przyszedł czas na walkę o medale Mistrzostw Europy. Dzisiaj rozpoczyna się turniej w czterech krajach, a Polacy jutro wybiegną po raz pierwszy na parkiet

LUK Politechnika Lublin wygrała Turniej o Puchar Prezydenta Miasta Lublin

Już dzisiaj o godzinie 19 w Centrum Kultury odbędzie się prezentacja zespołu. Bezpłatne wejściówki kibice mogą odebrać na miejscu już od 18

Nieudana włoska przygoda Kingi Wojtasik

Kinga Wojtasik z AZS UMCS TPS Lublin i Katarzyna Kociołek bez sukcesu podczas finału World Tour we Włoszech

Jeden weekend - dwa turnieje. W Lublinie i Świdniku

W piątek i sobotę LUK Politechnika Lublin będzie gospodarzem Turnieju o Puchar Prezydenta Miasta Lublina. Natomiast w sobotę i niedzielę w Świdniku rozegrany zostanie XV Memoriał Tragicznie Zmarłych Siatkarzy Avii

Dawid Sobaszek i Mateusz Sakowicz najlepsi w turnieju siatkówki plażowej w Parczewie

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Parczewie zorganizował na swoim obiekcie otwarte mistrzostwa miasta w sezonie 2019

Katarzyna Skowrońska-Dolata zakończyła karierę. Dwukrotna mistrzyni Europy na parkiecie spędziła 24 lata
film

Smutna wiadomość dla kibiców polskiej reprezentacji siatkarek. Katarzyna Skowrońska-Dolata w rozmowie dla „Przeglądu Sportowego”, tuż przed startem mistrzostw Europy w siatkówce, poinformowała, że kończy karierę.

Heynen ogłosił szeroką kadrę na Puchar Świata w Japonii. Są niespodzianki (wideo)
film

Vital Heynen podał szeroką kadrę Polski na październikowy Puchar Świata w Japonii. W gronie 25 siatkarzy znalazł się m. in. Bartosz Kurek, który od maja zmaga się z kontuzją kręgosłupa.

Kinga Wojtasik i Katarzyna Kociołek z jedną wygraną na turnieju w Portugalii

Kinga Wojtasik (AZS UMCS TPS Lublin) i Katarzyna Kociołek zakończyły udział w turnieju World Tour w portugalskim Espinho z jednym zwycięstwem

Dobra gra Kingi Wojtasik i Katarzyny Kociołek w Szwajcarii, ale wyników brak

Kinga Wojtasik (AZS UMCS TPS Lublin) i Katarzyna Kociołek bez zwycięstwa zakończyły udział w turnieju World Tour w szwajcarskim Gstaad