Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

SIATKÓWKA

8 grudnia 2013 r.
19:40
Edytuj ten wpis

Porażka siatkarzy Avii Świdnik, zwycięstwo Huraganu Międzyrzec Podlaski

4 3 A A
Siatkarze Huraganu mogą być zadowoleni z meczu z Mławą (WOJCIECH WIĘCKOWSKI)
Siatkarze Huraganu mogą być zadowoleni z meczu z Mławą (WOJCIECH WIĘCKOWSKI)

Siatkarze z Międzyrzeca Podlaskiego wywalczyli komplet punktów. Stało się tak po wygranej 3:0 z Zawkrze Mława. Jedynie w drugim i trzecim secie goście postawili opór. Zwyciężając Zawkrze gospodarze zrehabilitowali się za ostatnią przegraną 0:3 w Hajnówce.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Huragan Międzyrzec Podlaski – Zawkrze Mława 3:0 (25:19, 25:22, 27:25)

Huragan: Nowacki, Kasjaniuk, Musiał, Ostapowicz, Jesień, Wieczorek, Sadowski (libero) oraz Kondraciuk, Łęgowski, Sobieszczak, Małek (libero).

Pozostałe wyniki: AZS UWM II Olsztyn – SKS Hajnówka 3:1 (25:20, 20:25, 25:22, 25:20) * UMKS MOS Wola Warszawa –Wicher Wilkasy 3:1 (23:25, 25:18, 25:20, 25:18) * Centrum Augustów – Stoczniowiec Gdańsk 0:3 (23:25, 22:25, 14:25).

1. MOS Wola 12 26 28-16
2. Stoczniowiec 12 25 28-17
3. Hajnówka 12 24 31-17
4. Augustów 12 24 29-18
5. Międzyrzec 12 21 27-21
6. Olsztyn 12 21 25-20
7. Wołomin 11 20 24-19
8. AZS UW 11 9 13-28
9. Wilkasy 12 6 12-31
10. Mława 12 1 6-36

11 grudnia: Mława – AZS UW Warszawa * Stoczniowiec – Wołomin * Wicher – Augustów * Hajnówka – MOS Wola Warszawa * Międzyrzec – Olsztyn.

Zabrakło tylko zwycięstwa

Świdniczanie zakończyli pierwszą rundę przegraną 1:3 w Wyszkowie. Była to już ósma porażka podopiecznych trenera Marcina Jarosza. Choć trzeba przyznać, że ze swojej postawy w trzech partiach Avia nie może się wstydzić.

– Brakowało nam zawodnika, który wziąłby na siebie odpowiedzialność kończenia ataków w decydujących momentach spotkania – przyznał Roman Lis, wiceprezes „żółto-niebieskich”.

Gdyby siatkarze beniaminka wykazali więcej spokoju i lepiej przyjmowali zagrywkę w końcówce pierwszej odsłony, to kto wie, czy nie wygraliby partii otwarcia. Avia prowadziła aż do stanu 21:20. Wówczas na serwis poszedł Łukasz Kaczorowski, z którego zagrywką goście mieli problem i set zakończył się porażką 23:25.

W drugiej partii górą była Avia. W trzeciej przyjezdni wygrywali już 20:15, jednak nie dowieźli tego prowadzenia. Zaczęli popełniać błędy, co skrzętnie wykorzystali gospodarze doprowadzając do wyniku 21:21. Goście mieli problemy z powstrzymaniem dobrze dysponowanych Jakuba Urbanowicza i Pawła Pietkiewicza (przegrana 23:25).

– Szkoda, że nie udało się wygrać – ubolewa prezes Lis. – Nasza drużyna postawiła gospodarzom trudne warunki. Przez trzy sety bardzo dobrze prezentowaliśmy się w obronie i bloku. Sporo piłek kończył środkowy Daniel Szaniawski.

Camper Wyszków – Avia Świdnik 3:1 (25:23, 22:25, 25:23, 25:13)

Camper: Woroniecki, Kaczorowski, Wójcik, Pietkiewicz, Szulik, Świrydowicz, Stańczak (libero) oraz Urbanowicz, Rutecki, Główczyński.

Avia: Gonciarz, Peszko, Guz, Pawłowski, Szaniawski, Baranowski, Głód (libero) oraz Stępień, Zalewski, Kołodziejczyk, Misztal.

Pozostałe wyniki: AGH 100RK Kraków – Kęczanin Kęty 3:2 (25:27, 21:25, 25:20, 25:17, 15:10) * Ślepsk Suwałki – KPS Siedlce 3:1 (25:19, 17:25, 25:21, 25:17) * MKS Będzin – Stal Nysa 3:0 (25:23, 25:15, 25:16) * Pekpol Ostrołęka – Krispol Września 3:2 (25:23, 20:25, 25:21, 18:25, 15:13) * Cuprum Lubin – TKS Tychy 3:0 (25:15, 25:15, 25:20).

1. Będzin 11 29 32-9
2. Lubin 11 23 27-16
3. Siedlce 11 21 26-18
4. Camper 11 21 28-20
5. Ślepsk 11 20 25-19
6. Krispol 11 19 25-22
7. Stal 11 16 23-22
8. Pekpol 11 16 23-23
9. Kęczanin 11 13 19-25
10. AGH 11 9 14-27
11. Avia 11 8 13-29
12. Tychy 11 3 7-32

14 grudnia: Cuprum – AGH * Pekpol – Tychy * Camper – Krispol * Będzin – Avia * Ślepsk – Stal * Kęczanin – Siedlce.

Komentarze 3

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 10 grudnia 2013 o 08:45

Propozycja ciekawej aplikacji umożliwiającej ustalenie pozycji innego użytkownika telefonu. Zapraszam na strone: http://fw.pl/mapa

Gwarantowany dokładność pomiaru.

Zapraszamy!

Avatar
swidniczaniin / 9 grudnia 2013 o 14:57

zgadzam sie z przedmowca...kazda ryba psuje sie od głowy!!!! ten skostnialy zarzad tylko rozpierdala ten klub!!! ile trzeba czekac i ile trzeba patrzec na to wszystko!! mecze wygladaja jak jakies stypy cmentarne!! to powinien byc show dla kibicow, samym zawodnikom by sie lepiej gralo..w kazdym innym klubie to normalne tlko nie w Avi..a dlaczego? bo Tym ludziom za sterami na niczym nie zalezy!! oby tylko w kieszeni sie zgadzalo!! i niech nie pieprza glupot ze robia to za darmo bo nikt nie jest glupi...za darmo w dzisiejszych czasach to ciezko w morde dostac!! Avia to wielka tradycja i powinna byc wielkim klubem..juz nie mowie o Plus lidze ale dobrym klubem mozna byc w 1 lidze!! kazdy normalny kibic to wie!! pozdrAVIAm

zgadzam sie z przedmowca...kazda ryba psuje sie od głowy!!!! ten skostnialy zarzad tylko rozpierdala ten klub!!! ile trzeba czekac i ile trzeba patrzec na to wszystko!! mecze wygladaja jak jakies stypy cmentarne!! to powinien byc show dla kibicow, samym zawodnikom by sie lepiej gralo..w kazdym innym klubie to normalne tlko nie w Avi..a dlaczego? bo Tym ludziom za sterami na niczym nie zalezy!! oby tylko w kieszeni sie zgadzalo!! i niech nie pieprza glupot ze robia to za darmo bo nikt nie jest glupi...za darmo w dzisiejszych czasach to cie... rozwiń

Avatar
aviator / 8 grudnia 2013 o 21:12

tyle lat tej komuny i familiady w tym klubie, ze az CBA jeszcze nie zareagowoło!

czas wypierd...c lisa z tej nory, i stworzyc normalny klub!

a miasto sie tylko przyglada, czy nie czas przed wyborami zrobic porzadek? pod stalych i nowych wyborcow ladnie by to wygladalo :)

to samo z pilkarkaska Avią, wyjeb.ć tych od co nie stronią od wodki, i zatrudnic za te same pieniadze(siatka i piłka) odpowiednich menadzerow, wtedy by ten klub conajmniej by istniał na salonach!

Avatar
Gość / 10 grudnia 2013 o 08:45

Propozycja ciekawej aplikacji umożliwiającej ustalenie pozycji innego użytkownika telefonu. Zapraszam na strone: http://fw.pl/mapa

Gwarantowany dokładność pomiaru.

Zapraszamy!

Avatar
swidniczaniin / 9 grudnia 2013 o 14:57

zgadzam sie z przedmowca...kazda ryba psuje sie od głowy!!!! ten skostnialy zarzad tylko rozpierdala ten klub!!! ile trzeba czekac i ile trzeba patrzec na to wszystko!! mecze wygladaja jak jakies stypy cmentarne!! to powinien byc show dla kibicow, samym zawodnikom by sie lepiej gralo..w kazdym innym klubie to normalne tlko nie w Avi..a dlaczego? bo Tym ludziom za sterami na niczym nie zalezy!! oby tylko w kieszeni sie zgadzalo!! i niech nie pieprza glupot ze robia to za darmo bo nikt nie jest glupi...za darmo w dzisiejszych czasach to ciezko w morde dostac!! Avia to wielka tradycja i powinna byc wielkim klubem..juz nie mowie o Plus lidze ale dobrym klubem mozna byc w 1 lidze!! kazdy normalny kibic to wie!! pozdrAVIAm

zgadzam sie z przedmowca...kazda ryba psuje sie od głowy!!!! ten skostnialy zarzad tylko rozpierdala ten klub!!! ile trzeba czekac i ile trzeba patrzec na to wszystko!! mecze wygladaja jak jakies stypy cmentarne!! to powinien byc show dla kibicow, samym zawodnikom by sie lepiej gralo..w kazdym innym klubie to normalne tlko nie w Avi..a dlaczego? bo Tym ludziom za sterami na niczym nie zalezy!! oby tylko w kieszeni sie zgadzalo!! i niech nie pieprza glupot ze robia to za darmo bo nikt nie jest glupi...za darmo w dzisiejszych czasach to cie... rozwiń

Avatar
aviator / 8 grudnia 2013 o 21:12

tyle lat tej komuny i familiady w tym klubie, ze az CBA jeszcze nie zareagowoło!

czas wypierd...c lisa z tej nory, i stworzyc normalny klub!

a miasto sie tylko przyglada, czy nie czas przed wyborami zrobic porzadek? pod stalych i nowych wyborcow ladnie by to wygladalo :)

to samo z pilkarkaska Avią, wyjeb.ć tych od co nie stronią od wodki, i zatrudnic za te same pieniadze(siatka i piłka) odpowiednich menadzerow, wtedy by ten klub conajmniej by istniał na salonach!

Zobacz wszystkie komentarze 3

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Samochód na chodniku, pieszy na ulicy. Mieszkańcy narzekają na kierowców

Samochód na chodniku, pieszy na ulicy. Mieszkańcy narzekają na kierowców 7 6

Puławy Mieszkańcy osiedla Norwida narzekają na kierowców, którzy parkują auta na chodnikach, uniemożliwiając bezpieczne poruszanie się po osiedlowej drodze w kierunku Przedszkola nr 7. Spółdzielnia nowych miejsc jednak nie zbuduje. Brakuje miejsca

Młody trener za młodego trenera w Stali Kraśnik

Młody trener za młodego trenera w Stali Kraśnik 24 2

Jeszcze przed zakończeniem sezonu było jasne, że Daniela Szewca w roli trenera Stali Kraśnik zastąpi Jarosław Pacholarz. Już pod okiem nowej miotły niebiesko-żółci rozpoczną przygotowania 5 lipca

Malarstwo Rafała Strenta na KUL-u
23 czerwca 2018, 18:00

Malarstwo Rafała Strenta na KUL-u 1 0

Co Gdzie Kiedy. Galeria Sztuki Sceny Plastycznej KUL (Rynek 8) zaprasza na wernisaż wystawy malarstwa Rafała Sternta. Wydarzenie odbędzie się 23 czerwca o godz. 18.

Przed żużlowcami Speed Car Motoru Lublin najcięższa część sezonu

Przed żużlowcami Speed Car Motoru Lublin najcięższa część sezonu 5 1

W niedzielę o godzinie 16.15 ROW Rybnik podejmie Speed Car Motor w ramach 11. Kolejki Nice 1. Ligi Żużlowej. Lublinianie tym spotkaniem rozpoczynają najtrudniejszą dla siebie część sezonu

Starsi ludzie mu wierzyli. Czy pseudoksiądz poniesie karę?
film

Starsi ludzie mu wierzyli. Czy pseudoksiądz poniesie karę? 0 1

Jego ofiarami byli ludzie starsi, schorowani i bezradni. Pod pozorem niesienia chrześcijańskiej pomocy pozbawiał ich wolności, okradał z dorobku życia. Czy pseudo-ksiądz Marek N. poniesie karę za swoje czyny? - pytają dziennikarze Uwagi TVN

Endless Party w klubie Helium
23 czerwca 2018, 21:00

Endless Party w klubie Helium 1 0

Co Gdzie Kiedy. Helium Club (ul. Hempla 5) zaprasza na imprezę pożegnalną Martina Tone'a. Wydarzenie odbędzie się 23 czerwca o godz. 21.

Świdnik: Plantacja konopi indyjskich na działce, dwie osoby aresztowane

Świdnik: Plantacja konopi indyjskich na działce, dwie osoby aresztowane 6 0

Ponad 60 roślin konopi indyjskich i ponad 170 g suszu roślinnego zabezpieczyli policjanci na działce w Świdniku. Aresztowano dwie osoby

Policjant z Lublina zginął w wypadku na motocyklu

Policjant z Lublina zginął w wypadku na motocyklu 44 10

Sierż. sztab. Marek Wójcik z Lublina zginął w wypadku w miejscowości Radków w woj. dolnośląskim - informuje lubelska policja

Music Mahal - koncert w Graffiti
23 czerwca 2018, 20:00

Music Mahal - koncert w Graffiti 2 0

Co Gdzie Kiedy. W sobotę, 23 czerwca o godz. 20 w klubie Graffiti (al. Piłsudskiego 13) wystąpi formacja Music Mahal. Grupa będzie promować swój debiutancki krążek.

Śmierć policjanta po odprawie. Policja w żałobie
galeria

Śmierć policjanta po odprawie. Policja w żałobie 16 4

Strony internetowe komend policji w całej Polsce są w czarno-białych barwach. Funkcjonariusze są w żałobie po swoim koledze, aspirancie sztabowym Adamie Pawlaku, który wypadł z okna po odprawie w Świnoujściu

Grubson w Skate Town
24 czerwca 2018, 18:00

Grubson w Skate Town 2 0

Co Gdzie Kiedy. W niedzielę, 24 czerwca o godz. 18 w Skate Town (ul. Krochmalna 13h) wystąpi Grubson. Koncert połączony będzie z meczem polskiej reprezentacji na Mundialu oraz rozpoczęciem wakacji.

Summer Sauna Night w Aqua Lublin
23 czerwca 2018, 21:00

Summer Sauna Night w Aqua Lublin 1 0

Co Gdzie Kiedy. Saunarium Aqua Lublin (al. Zygmuntowskie 4) zaprasza na Saunową Noc, która odbędzie się 23 czerwca o godz. 21.

Święto Roweru w Lubartowie. Organizatorzy spodziewają się 15 tys. uczestników
galeria

Święto Roweru w Lubartowie. Organizatorzy spodziewają się 15 tys. uczestników 0 5