SIATKÓWKA

Szóstka Biłgoraj – Siarka Tarnobrzeg 3:0, porażki Tomasovii i AZS UMCS

Autor: (lukisz)

Szóstka Biłgoraj pokonała Siarkę Tarnobrzeg 3:0 (JACEK ŚWIERCZYŃSKI)
Szóstka Biłgoraj pokonała Siarkę Tarnobrzeg 3:0 (JACEK ŚWIERCZYŃSKI)

Tylko Szóstce Biłgoraj udało się w weekend zanotować zwycięstwo. Zawodniczki Tomasovii i AZS UMCS rozpoczęły nowy sezon od porażek

Drużyna Romana Murdzy pokonała na własnym parkiecie Siarkę Tarnobrzeg 3:0. Przyjezdne w każdym z setów były blisko rywalek, ale nie na tyle, żeby urwać im choć jedną partię.

– To był w zasadzie mecz bez historii. Siarka była solidnym przeciwnikiem, ale raczej bez większych problemów udało się nam zdobyć komplet punktów.

Teraz przed nami prawdziwe wyzwanie, bo jedziemy do Proszowic na spotkanie z wiceliderem, a za tydzień u nas zjawi się Developres, czyli lider – mówi kierownik Szóstki Ziemowit Kuliński.

Wyrównany bój w Wieliczce z gospodyniami toczyła Tomasovia, jednak podopieczne Stanisława Kaniewskiego zdobyły tylko jedno „oczko” po porażce 2:3.

„Niebiesko-białe” w wyrównanym tie-breaku przegrały pechowo 13:15. Nie powiodło się też ekipie z Lublina.

AZS UMCS nie miał za wiele do powiedzenia w starciu z AZS LSW Warszawa i przegrał gładko 0:3, co więcej w ostatnim secie miejscowe zdołały ugrać ledwie osiem punktów.

MKS MOS Wieliczka – Tomasovia Tomaszów Lubelski 3:2 (22:25, 25:22, 25:21, 19:25, 15:13)

Tomasovia: Romaszko, Chmiel, Czerniawka, Chmura, Kopeć, Kowalska, Kowalska (libero) oraz Marcyniuk, Sekrecka.

Szóstka Biłgoraj – Siarka Tarnobrzeg 3:0 (25:21, 25:20, 25:20)
Szóstka: Wyszomierska, Kundera, Żółtańska, Mokrzycka, Świątek, Obszyńska, Czekajska (libero).

AZS UMCS Lublin – AZS LSW Warszawa 0:3 (12:25, 19:25, 8:25)
AZS UMCS: M. Bogusz, Kołosińska, Jackowska, Drabko, Jarosińska, Gieroba, I. Bogusz (libero) oraz Kołodziejczyk, Górzyńska.

Grupa III

Perła Złotokłos – Jedynka Łomża 3:0 * ŁKS Łódź – Łaskovia Łask 3:0 * UKS Ozorków – AZS AWF UKSW Warszawa 3:2.

1. AZS LSW 1 3 3-0
2. ŁKS 1 3 3-0
3. Perła 1 3 3-0
4. Ozorków 1 2 3-2
5. AZS AWF 1 1 2-3
6. Łask 1 0 0-3
7. AZS UMCS 1 0 0-3
8. Jedynka 1 0 0-3
- Politechnika 0 0 0-0

20 października: Jedynka – AZS UMCS * AZS AWF – ŁKS * Łask – Perła * AZS LSW – Politechnika.

Grupa IV

Jedynka Tarnów – Pogoń Proszowice 0:3 * Sandecja Nowy Sącz – Developres Rzeszów 0:3 * Dalin Myślenice – MKS V LO Pajda San Łańcut 1:3.
1. Developres 3 9 9-0
2. Pogoń 3 8 9-2
3. Łańcut 2 6 6-2
4. Karpaty 2 5 6-2
5. Szóstka 2 4 5-3
6. Sandecja 3 4 5-7
7. Jedynka 3 3 3-7
8. Wieliczka 3 2 4-8
9. Tomasovia 1 1 2-3
10. Siarka 3 0 2-9
11. Dalin 3 0 1-9

20 października: Tomasovia – Dalin * Pogoń – Szóstka * Łańcut – Sandecja * Developres – Jedynka * Siarka – Karpaty.


Czytaj więcej o:
(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje

II LIGA MĘŻCZYZN

WYNIKI KOLEJKI

18. kolejka
Avia Świdnik - Sędziszów Małopolski 3:0
KKS Kozienice - Dunajec N. Sącz 3:2
Karpaty Krosno - AKS Rzeszów 3:0
Neobus Niebylec - Błękitni Ropczyce 1:3
Pszczółka Lublin -  pauza

TABELA

1. Karpaty Krosno 16 42 45:12
2. Pszczółka Lublin 16 35 41:23
3. KKS Kozienice 16 31 38:29
4. Dunajec Nowy Sącz 16 23 38:29
5. Błękitni Ropczyce 16 23 31:32
6. Niebylec 16 20 26:32
7. AKS Rzeszów 16 17 24:37
8. Avia Świdnik 16 16 24:38
9. Sędziszów 16 9 13:41
Alarm 24
Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!