Sport KALENDARZ

1-3 września

Dodano: 31 sierpnia 2017, 18:42

(fot. GRZEGORZ SIEROCKI/KS AZOTY PUŁAWY)

Piłka nożna

* II liga: Wisła Puławy – Gryf Wejherowo, w sobotę o godz. 17 na stadionie MOSiR przy ul. Hauke-Bossaka.

* III liga, niedziela: Chełmianka Chełm – Wólczanka Wólka Pełkińska (16).

* IV liga, piątek: MKS Ryki – Lublinianka Lublin (17). Sobota: Lewart Lubartów – Powiślak Końskowola (13). Niedziela: Stal Kraśnik – Kłos Chełm (16) * Tomasovia Tomaszów Lubelski – Eko Różanka (16) * Łada 1945 Biłgoraj – Kryształ Werbkowice (16) * Hetman Zamość – Sokół Adamów (17) * Roztocze Szczebrzeszyn – Victoria Żmudź (17).

* Bialska klasa okręgowa (wszystkie mecze w niedzielę): Bizon Jeleniec – Orlęta Łuków (16) * Unia Żabików – LZS Dobryń (16) * Kujawiak Stanin – Huragan Międzyrzec Podlaski (16) * Grom Kąkolewnica – Niwa Łomazy (16) * ŁKS Łazy – Tytan Wisznice (16) * LKS Milanów – Olimpia Okrzeja (16) * Unia Krzywda – Lutnia Piszczac (17).

* Chełmska klasa okręgowa, sobota: Hetman Żółkiewka – Ogniwo Wierzbica (17). Niedziela: Spółdzielca Siedliszcze – Granica Dorohusk (15) * Unia Rejowiec – Unia Białopole (15) * Frassati Fajsławice – Hutnik Ruda-Huta (15) * Start Krasnystaw – Orzeł Srebrzyszcze (15) * Brat Siennica Nadolna – Tatran Kraśniczyn (15) * Ruch Izbica – Sparta Rejowiec Fabryczny (16)

* Lubelska klasa okręgowa, sobota: Sygnał Lublin – Avia II Świdnik (11) * POM Iskra Piotrowice – Garbarnia Kurów (16) * Piaskovia Piaski – Granit Bychawa (16) * Sokół Konopnica – Orzeł Urzędów (16.30) * Polesie Kock – GKS Niemce (17). Niedziela: Opolanin Opole Lubelskie – Janowianka Janów Lubelski (16) * Stal Poniatowa – Tur Milejów (17)

* Zamojska klasa okręgowa, sobota: Ostoja Skierbieszów – Orion Dereźnia (17) * Olimpiakos Tarnogród – Unia Hrubieszów (17) * Gryf Gmina Zamość – Omega Stary Zamość (17) * Sokół Zwierzyniec – Korona Łaszczów (17). Niedziela: Victoria Łukowa/Chmielek – Olender Sól (16) * Grom Różaniec – Huczwa Tyszowce (16) * Olimpia Miączyn – Włókniarz Frampol (17) * Orkan Bełżec – Igros Krasnobród (17).

* VI Turniej Piłki Nożnej „Dzień Solidarności i Wolności”, w sobotę od godz. 10 na Orliku SP 52 przy ul. Jagiełły w Lublinie.

* Centralna Liga Juniorów starszych, sobota: Motor Lublin – Cracovia (13).

* Centralna Liga Juniorów młodszych, niedziela: Motor Lublin – Karpaty Krosno (15).

Piłka ręczna

* PGNiG Superliga mężczyzn: Azoty Puławy – Stal Mielec, w piątek o godz. 18 w hali MOSiR przy al. Partyzantów w Puławach.

* Mecz sparingowy: MKS Lublin – Piotrcovia Piotrków Trybunalski, w piątek o godz. 17 w hali Globus przy ul. Kazimierza Wielkiego w Lublinie.

Lekkoatletyka

* Bieg „Lublin Business Run”, w niedzielę od godz. 9. Start i meta będą usytuowane przy Al. Racławickich, a trasa będzie przebiegać także ul. Krakowskie Przedmieście, Zieloną i Staszica.

Szachy

* Otwarty Turniej Szachowy „Witaj Szkoło”, w piątek od godz. 17 w świetlicy klubowej przy al. Piłsudskiego 22 w Lublinie. Zawody będą połączone z zapisami do sekcji szachowej Lubelskiego Klubu Szachowego.

Nartorolki

* Festiwal Biegów na Nartorolkach: IX Puchar Lubelszczyzny – Puchar Polski 2017, w sobotę od godz. 15.30 na torze nartorolkowym na stadionie OSiR w Tomaszowie Lubelskim. Puchar Roztocza – Puchar Polski 2017, w niedzielę od godz. 9 na parkingu przy Karczmie Siwa Dolina w Tomaszowie Lubelskim.

Żużel

* II liga: Speed Car Motor Lublin – TŻ Ostrovia Ostrów Wielkopolski, w niedzielę o godz. 18.30 na stadionie MOSiR przy Al. Zygmuntowskich w Lublinie.

(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje

Ekstraklasa

WYNIKI KOLEJKI

16. KOLEJKA 17-20 listopada
Jagiellonia Białystok - Bruk-Bet Termalica 0:0
Lechia Gdańsk - Wisła Płock 3:0
Legia Warszawa - Górnik Zabrze 1:0
Piast Gliwice - Cracovia 1:0
Sandecja Nowy Sącz - Lech Poznań 0:0
Śląsk Wrocław - Arka Gdynia 1:2
Wisła Kraków - Pogoń Szczecin 1:0
Zagłębie Lubin - Korona Kielce 0:0

TABELA

1. Legia 16 31 20-14
2. Górnik 16 29 33-23
3. Wisła K. 16 27 20-16
4. Jagiellonia 16 27 21-19
5. Korona 16 26 25-15
6. Lech 16 25 24-14
7. Zagłębie 16 24 22-17
8. Arka 16 22 17-17
9. Lechia 16 20 22-24
10. Śląsk 16 20 20-24
11. Wisła P. 16 20 18-23
12. Sandecja 16 18 14-18
13. Bruk-Bet 16 17 15-19
14. Piast 16 16 17-25
15. Cracovia 16 15 19-24
16. Pogoń 16 9 12-27
Alarm 24
Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!