Sport KALENDARZ

1-4 kwietnia

Dodano: 31 marca 2016, 19:56

Fot. Wojciech Nieśpiałowski
Fot. Wojciech Nieśpiałowski

Piłka nożna

* II liga: Wisła Puławy – Błękitni Stargard Szczeciński, w sobotę o godz. 18 na stadionie MOSiR, przy ul. Hauke-Bossaka w Puławach.

* III liga, sobota: Lewart Lubartów – Sokół Sieniawa (12) * Avia Świdnik – Lublinianka (15) * Motor Lublin – JKS 1909 Jarosław (19). Niedziela: Chełmianka Chełm – Tomasovia Tomaszów Lubelski (15).

* IV liga, sobota (wszystkie mecze o godz. 14): Victoria Żmudź – Lutnia Piszczac * Podlasie Biała Podlaska – Włodawianka Włodawa * Unia Hrubieszów – Górnik II Łęczna. Niedziela: Stal Kraśnik – Orion Niedrzwica Duża (14) * Janowianka Janów Lubelski – Hetman Żółkiewka (14) * Polesie Kock – Granica Dorohusk (14) * Powiślak Końskowola – Kryształ Werbkowice (14.30) * Opolanin Opole Lubelskie – Orlęta Łuków (15).

* Chełmska klasa okręgowa (wszystkie mecze w niedzielę): GKS Pławanice/Kamień – Sawena Sawin (15) * Start Krasnystaw – Unia Rejowiec (15) * Frassati Fajsławice – Ruch Izbica (16) * Tatran Kraśniczyn – Brat Siennica Nadolna (16) * Ogniwo Wierzbica – Spółdzielca Siedliszcze (16) * Sparta Rejowiec Fabryczny – Unia Białopole (16) * Kłos Chełm – Eko Różanka (16).

* Lubelska klasa okręgowa, sobota: Stal Poniatowa – Tajfun Ostrów Lubelski (14.30). Niedziela: Unia Wilkołaz – GKS Niemce (14) * Płomień Trzydnik Duży – Ruch Ryki (14) * Tęcza Bełżyce – Piaskovia Piaski (15) * POM Iskra Piotrowice – Perła Borzechów (15) * KS Dąbrowica – Iskra Krzemień (15.30) * LKS Wierzchowiska – Granit Bychawa (16) * Wisła II Puławy – Orły Kazimierz (16).

* Zamojska klasa okręgowa, sobota: Omega Stary Zamość – Orkan Bełżec (16). Niedziela: Olimpia Miączyn – Huczwa Tyszowce (12) * Korona Łaszczów – Roztocze Szczebrzeszyn (14) * Łada 1945 Biłgoraj – Cosmos Józefów (15) * Włókniarz Frampol – Pogoń 96 Łaszczówka (15) * Granica Lubycza Królewska – Ostoja Skierbieszów (16) * Sokół Zwierzyniec – Victoria Łukowa/Chmielek (16) * Igros Krasnobród – Grom Różaniec (16).

* Centralna Liga Juniorów: AP TOP 54 Biała Podlaska – Cracovia, w sobotę o godz. 11 na boisku, przy ul. Zdanowskiego w Białej Podlaskiej.

* Media Futsal Cup – Mistrzostwa Polski dziennikarzy, w piątek od godz. 8 w hali MOSiR, im. Zdzisława Niedzieli, przy Al. Zygmuntowskich w Lublinie.

* Orlikowe Grand Prix, w sobotę o godz. 11 na Orliku przy SP 52, przy ul. Jagiełły w Lublinie.

* Orlikowe Mistrzostwa Europy 2016, piątek (Orlik przy ul. Jagiełły): o godz. 18.30 FC Kumple (Francja) – Huragan (Rumunia) * 19.05 AleTaxi (Albania) – KS Tęcza (Szwajcaria) * 19.40 Elmar (Turcja) – Emeryci (Chorwacja) * 20.15 OPP (Hiszpania) – Magia (Czechy). Niedziela (Orlik przy Al. Racławickich): 18.30 Osada (Austria) – Mariol (Węgry) * 19.05 KS Ruta (Walia) – Tesco (Słowacja) * 19.40 ZiP Kalina (Portugalia) – Mariol (Węgry) * 20.15 Omega (Irlandia) – Devils (Włochy). Poniedziałek (Orlik przy AL. Racławickich): 20.00 KMP Lublin (Anglia) – Spartan (Rosja).

Koszykówka

* Tauron Basket Liga mężczyzn: Start Lublin – Trefl Sopot, w piątek o godz. 19 w hali Globus, przy ul. Kazimierza Wielkiego w Lublinie.

* II liga mężczyzn: dom lublin.pl AZS UMCS Lublin – AZS UMK Toruń, w sobotę o godz. 19 w hali MOSiR im. Zdzisława Niedzieli, przy Al. Zygmuntowskich w Lublinie.

* Tauron Basket Liga kobiet: Pszczółka AZS UMCS Lublin – Ślęza Wrocław, w niedzielę o godz. 17 w hali MOSiR, im. Zdzisława Niedzieli przy Al. Zygmuntowskich w Lublinie.

Piłka ręczna

* II liga mężczyzn: AZS UMCS Lublin – Szczypiorniak Dąbrowa Białostocka, w sobotę o godz. 18 w hali Globus, przy ul. Kazimierza Wielkiego w Lublinie.

Motocross

* I runda Międzynarodowych Mistrzostw Lubelszczyzny, w niedzielę o godz. 12 na torze motocrossowym w Karolinie koło Łęcznej.

Pływanie

* Międzywojewódzkie Drużynowe Mistrzostwa Młodzików 12, 13 lat – I runda, w sobotę od godz. 15 i niedzielę od godz. 10 na pływalni Aqua Lublin, przy Al. Zygmuntowskich w Lublinie.

Futsal

* I liga: AZS UMCS Lublin – Kamionka Mikołów, w niedzielę o godz. 17 w hali Globus, przy ul. Kazimierza Wielkiego w Lublinie.

Tenis stołowy

* III Wojewódzki Turniej Kwalifikacyjny żaczek i żaków, w sobotę od godz. 9 w sali sportowej ZS, przy ul. ul. 15 PP Wilków AK 5 w Rykach.

Szachy

* Indywidualne Mistrzostwa Województwa Lubelskiego w szachach do 14, 16, 18 lat i open, w sobotę i niedzielę (zapisy będą prowadzone od godz. 9,15) w świetlicy klubowej przy al. Piłsudskiego w Lublinie. Więcej szczegółów można znaleźć na stronie internetowej szachy.lublin.pl.

* Wojewódzki Turniej o Złotą Wieżę, w sobotę od godz. 9.30 (przyjazd weryfikacja uczestników) w ZS nr 1 w Milejowie.

(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje

Ekstraklasa

WYNIKI KOLEJKI

12. KOLEJKA 13-16 października
Bruk-Bet Termalica - Arka Gdynia 1:1
Cracovia - Pogoń Szczecin 3:0
Jagiellonia Białystok - Lech Poznań 1:1
Korona Kielce - Wisła Płock 2:0
Legia Warszawa - Lechia Gdańsk 1:0
Piast Gliwice - Sandecja Nowy Sącz 2:2
Śląsk Wrocław - Wisła Kraków 0:2
Zagłębie Lubin - Górnik Zabrze 3:2

TABELA

1. Lech 12 22 19-7
2. Górnik 12 22 25-17
3. Zagłębie 22 22 18-10
4. Jagiellonia 12 20 15-13
5. Wisła K. 12 20 15-14
6. Legia 12 19 13-13
7. Korona 12 18 14-12
8. Śląsk 12 17 15-15
9. Wisła P. 12 17 12-15
10. Sandecja 12 16 12-12
11. Arka 12 16 11-12
12. Lechia 12 13 15-16
13. Cracovia 12 10 15-20
14. Bruk-Bet 12 9 9-15
15. Pogoń 12 9 9-17
16. Piast 12 9 11-20
Alarm 24
Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!