Sport KALENDARZ

10-12 marca

Dodano: 9 marca 2017, 17:55

(fot. WOJTEK NIEŚPIAŁOWSKI)

Piłka nożna

* Lotto Ekstraklasa: Górnik Łęczna – Pogoń Szczecin, w niedzielę o godz. 15.30 na Arenie Lublin przy ul. Stadionowej w Lublinie.

* Nice 1. liga: Wisła Puławy – Wigry Suwałki, w sobotę o godz. 18 na stadionie MOSiR przy ul. Hauke-Bossaka w Puławach.

* III liga, piątek: Motor Lublin – Cosmos Nowotaniec, w piątek o godz. 19 na Arenie Lublin przy ul. Stadionowej w Lublinie * Avia Świdnik – JKS Jarosław, w sobotę o godz. 13 na stadionie przy ul. Sportowej w Świdniku * Podlasie Biała Podlaska – Unia Tarnów, w sobotę o godz. 14 na stadionie przy ul. Piłsudskiego w Białej Podlaskiej.

* IV liga, sobota: Hetman Zamość – Victoria Żmudź (13) * Górnik II Łęczna – Unia Hrubieszów (13) * LKS Milanów – Włodawianka Włodawa (14) * Lublinianka Lublin – Powiślak Końskowola (14). Niedziela: Kryształ Werbkowice – Stal Kraśnik (13) * Lewart Lubartów – POM Iskra Piotrowice (13) * Lutnia Piszczac – Łada 1945 Biłgoraj (13) * Kłos Chełm – Tomasovia Tomaszów Lubelski (14) * Polesie Kock – Chełmianka Chełm (14.30).

* Centralna Liga Juniorów, sobota: TOP 54 Biała Podlaska – Neptun Końskie (14).

* Halowy Turniej Piłki Nożnej – „Tu jest moje serce”, w sobotę o godz. 10 w hali sportowej Szkoły Podstawowej nr 52 przy ul Jagiełły 11 w Lublinie.

* Halowy Turniej Piłki Nożnej – „Rekreacja i Sport inwestycją w zdrowie”, w niedzielę o godz. 10 w hali sportowej Szkoły Podstawowej nr 52 przy ul Jagiełły 11 w Lublinie.

Koszykówka

* PLK mężczyzn: TBV Start Lublin – Asseco Gdynia, w niedzielę o godz. 18 w hali Globus przy ul. Kazimierza Wielkiego 8 w Lublinie.

* Basket Liga kobiet: Pszczółka Polski Cukier AZS UMCS Lublin – Ivest In The West AZS AJP Gorzów Wielkopolski, w niedzielę o godz. 18 w hali MOSiR im. Zdzisława Niedzieli przy Al. Zygmuntowskich w Lublinie.

* II liga mężczyzn: AZS UMCS Lublin – Żubry Leo-Sped Białystok, w sobotę o godz. 18 w hali MOSiR im. Zdzisława Niedzieli przy Al. Zygmuntowskich w Lublinie.

* Rozgrywki LNBA: w niedzielę w hali Centrum Kultury Fizycznej UMCS przy ul. Langiewicza w Lublinie. Program kolejki, niedziela: Ibra Poniatowa – Jurand (o godz. 9) * Vapol D-Art – Domik Pasywny (10) * GoPro Lublin #51 – Nplay (11) * Kadeo-Nadar – Grizzly Asseco BS (12) * Mavericks – Gang Albanii (13) * ESPO-Pszczółka II – Kouba (14) * Arkada – Alpaca-Alfachem (15) * Rodmos – Dbros Puławy (16) * Winiarnia u Dyszona – Drink Team (17) * Alco – BiM Team (18) * Matematyka – DRAGON Juranda 7 (19) * Bracia Mrozik – Ekbud (20).

Siatkówka

* II liga mężczyzn: LKPS Politechnika Pszczółka Lublin – AKS V LO Rzeszów, w sobotę o godz. 17 w hali sportowej Politechniki Lubelskiej przy ul. Nadbystrzyckiej 36 (wjazd od ul. Nadbystrzyckiej – wjazd koło kościoła) w Lublinie.

Lekkoatletyka

* Ostatni bieg z cyklu Grand Prix Lublin City Trail, w sobotę od godz. 9.30 (biegi dla młodzieży) i godz. 11 (biegi dla dorosłych) nad Zalewem Zemborzyckim w Lublinie.

Hokej

* Turniej Hokejowy III Ligi PZHL Okręg Północno – Wschodni, w sobotę od godz. 11 na lodowisku Icemania przy Al. Zygmuntowskich w Lublinie. Program turnieju, sobota: LHT Lublin – Legion Warszawa (11) * Legion Warszawa – Masters Giżycko (12.45) * :HT Lublin – Masters Giżycko (14.30).

Tenis stołowy

* Ekstraklasa kobiet: AZS UMCS Optima – Chrobry Międzyzdroje, w sobotę o godz. 16 w hali Centrum Kultury Fizycznej UMCS przy ul. Langiewicza w Lublinie.

* Mistrzostwa Zrzeszenia LZS województwa lubelskiego, w sobotę od godz. 9 w hali Centrum Kultury Fizycznej i Sportu przy ul. Wilczyńskiego w Bełżyce.

Szachy

* Turnieje cykliczne „Szach Królowi 2017” o puchar Prezydenta Miasta Lublin, w niedzielę od godz. 10 (potwierdzenie obecności 15 minut wcześniej) w świetlicy klubowej przy al. Piłsudskiego 22 w Lublinie. Pierwszy turniej zostanie rozegrany w kategorii open, a drugi dla młodych talentów do lat 14. Więcej informacji na stronie szachy.lublin.pl.

(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje

Ekstraklasa

WYNIKI KOLEJKI

17. KOLEJKA 24-27 listopada
Arka Gdynia - Sandecja Nowy Sącz 5:0
Cracovia - Lechia Gdańsk 2:1
Górnik Zabrze - Jagiellonia Białystok 3:1
Korona Kielce - Legia Warszawa 3:2
Lech Poznań - Wisła Płock 2:1
Pogoń Szczecin - Piast Gliwice 2:2
Śląsk Wrocław - Zagłębie Lubin 1:0
Bruk-Bet Termalica - Wisła Kraków 3:3

TABELA

1. Górnik 17 32 36-24
2. Legia 17 31 22-17
3. Korona 17 29 28-17
4. Lech 17 28 26-15
5. Wisła K. 17 28 23-19
6. Jagiellonia 17 27 22-22
7. Arka 17 25 22-17
8. Zagłębie 17 24 22-18
9. Śląsk 17 23 21-24
10. Lechia 17 20 23-26
11. Wisła P. 17 20 19-25
12. Cracovia 17 18 21-25
13. Sandecja 17 18 14-23
14. Bruk-Bet 17 18 18-22
15. Piast 17 17 19-27
16. Pogoń 17 10 14-29
Alarm 24
Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!