Sport KALENDARZ

10-13 listopada

Dodano: 9 listopada 2017, 19:50

(fot. MACIEJ KACZANOWSKI)

Piłka nożna

* Nice 1. liga: Górnik Łęczna – GKS Katowice, w niedzielę o godz. 12 na stadionie przy Al. Jana Pawła II w Łęcznej.

* III liga, sobota: Orlęta Radzyń Podlaski – Karpaty Krosno (13) * Avia Świdnik – Motor Lublin (13). Niedziela: Chełmianka Chełm – JKS 1909 Jarosław (13).

* IV liga, sobota: Lublinianka Lublin – Górnik II Łęczna (11) * Lewart Lubartów – Kłos Chełm (12) * MKS Ryki – Roztocze Szczebrzeszyn (13) * Kryształ Werbkowice – Hetman Zamość (13) * Powiślak Końskowola – Stal Kraśnik (13). Niedziela (oba mecze o godz. 13): Eko Różanka – Sokół Adamów * Łada 1945 Biłgoraj – Tomasovia Tomaszów Lubelski.

* Bialska klasa okręgowa, sobota: Niwa Łomazy – LKS Milanów (11).

* Chełmska klasa okręgowa, sobota: Ruch Izbica – Frassati Fajsławice (10). Niedziela (oba mecze o godz. 13): Hetman Żółkiewka – Start Krasnystaw * Tatran Kraśniczyn – Unia Rejowiec.

* Lubelska klasa okręgowa, sobota: GKS Niemce – Tur Milejów (11) * Garbarnia Kurów – Orzeł Urzędów (13) * Piaskovia Piaski – Avia II Świdnik (13) * Opolanin Opole Lubelskie – Polesie Kock (13) * Orion Niedrzwica Duża – POM Iskra Piotrowice (13) * Janowianka Janów Lubelski – Stal Poniatowa (13). Niedziela: Wisła II Puławy – Sokół Konopnica (11) * Granit Bychawa – Sygnał Lublin (13).

* Zamojska klasa okręgowa, sobota: Korona Łaszczów – Ostoja Skierbieszów (11) * Olender Sól – Grom Różaniec (12) * Sokół Zwierzyniec – Orion Dereźnia (13) * Victoria Łukowa/Chmielek – Olimpiakos Tarnogród (13) * Włókniarz Frampol – Orkan Bełżec (14) * Olimpia Miączyn – Gryf Gmina Zamość (14). Niedziela: Omega Stary Zamość – Igros Krasnobród (12) * Unia Hrubieszów – Huczwa Tyszowce (13).

* Centralna Liga Juniorów Starszych, niedziela: Motor Lublin – Stal Rzeszów (12).

* Centralna Liga Juniorów Młodszych, sobota: BKS Lublin – Karpaty Krosno (12).

* Ekstraliga kobiet, niedziela: AZS PSW Biała Podlaska – Górnik Łęczna (11).

* 33 Turniej z okazji Święta Niepodległości „Lublin – tu powstał pierwszy rząd niepodległej Polski”, w sobotę od godz. 9 na Orliku Sp 52 przy ul. Jagiełły w Lublinie.

* VII Jesienny Puchar Lublina, w niedzielę o godz. 18 na Orliku przy Al. Racławickich i w poniedziałek o godz. 18 na Orliku SP 52 przy ul. Jagiełły w Lublinie.

Koszykówka

* Polska Liga Koszykówki mężczyzn: TBV Start Lublin – GTK Gliwice, w piątek o godz. 19 w hali Globus przy ul. Kazimierza Wielkiego 8 w Lublinie.

* Rozgrywki LNBA: w sobotę i niedzielę w hali Centrum Kultury Fizycznej UMCS przy ul. Langiewicza w Lublinie. Program weekendu, sobota: Winiarnia u Dyszona – Nplay (12) * The Shooters – Mavericks (13) * Antyshop.pl – Kouba (14) * GoPro 51 – Ibra Lipert.pl (15) * Drink Team – Fortepiano (16) * Devils – Korwex (17) * Alpaca-Alfachem – KSC Rodmos (18) * Vapol D-Art – NoToCo (19) * Venta – Symbit (20). Niedziela: Bobo Team – Folpak (12) * Espo Pszczółka II – Family Team (13) * Ekbud Team – Mentor (14) * Partizan – Kaddi.pl (15) * Matematyka – Kadeo Nadar (16) * Bracia Mrozik – Alco (17) * AT Vision – Arkada (18) * DBros – Grizzly Asseco BS (19).

Piłka ręczna

* PGNiG Superliga mężczyzn: Azoty Puławy – Spójnia Gdynia, w sobotę o godz. 18 w hali MOSiR przy al. Partyzantów w Puławach.

* EHF Challenge Cup: MKS Perła Lublin – ZRK Kumanovo, w niedzielę o godz. 18 i poniedziałek o godz. 18 w hali Globus przy ul. Kazimierza Wielkiego 8 w Lublinie.

* II liga mężczyzn: AZS UMCS Lublin – KS Szczypiorniak Dąbrowa Białostocka, w sobotę o godz. 12 w hali Globus przy ul. Kazimierza Wielkiego 8 w Lublinie.

* I liga kobiet: MKS AZS UMCS Lublin – MKS Olimpia Beskid Nowy Sącz, w sobotę o godz. 14.30 w hali Globus przy ul. Kazimierza Wielkiego 8 w Lublinie.

Biegi

* CITY TRAIL Bieg Niepodległości, w sobotę o godz. 11 nad Zalewem Zemborzyckim w Lublinie. Start, meta, a także biuro zawodów będą się znajdowały w okolicy Kempingu Dąbrowa.

Siatkówka

* II liga kobiet: Tomasovia Tomaszów Lubelski – LUK AZS UMCS Lublin, w sobotę o godz. 18 w hali ZS nr 2 przy ul. Żwirki i Wigury w Tomaszowie Lubelskim.

* II liga mężczyzn: MKS Avia Świdnik – Czarni Radom, w sobotę o godz. 17 w sali Szkoły Podstawowej nr 7 przy ul. Armii Krajowej 3 w Świdniku.

Pływanie

* Sztafeta Niepodległości, w sobotę o godz. 11.11 (rozgrzewka rozpocznie się o godz. 10.30) na pływalni Aqua Lublin przy Al. Zygmuntowskich w Lublinie.

Futsal

* Eliminacje Młodzieżowych Mistrzostw Polski, w niedzielę od godz. 10 w Centrum Sportowym Politechniki Lubelskiej przy ul. Nadbystrzyckiej 36B w Lublinie.

Tenis stołowy

* II Wojewódzki Turniej Kwalifikacyjny juniorek i juniorów, w sobotę od godz. 9 w hali ZSZ i II LO przy ul. Modrzewskiego 24 we Włodawie.

* II Wojewódzki Turniej Kwalifikacyjny seniorek i seniorów, w niedzielę od godz. 9 w hali ZS Nr 1 przy ul. Wyspiańskiego 8 w Tomaszowie Lubelskim.

(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje

Ekstraklasa

WYNIKI KOLEJKI

15. KOLEJKA 3-5 listopada
Arka Gdynia - Lechia Gdańsk 0:1
Bruk-Bet Termalica - Piast Gliwice 2:1
Górnik Zabrze - Lech Poznań 3:1
Korona Kielce - Śląsk Wrocław 3:0
Pogoń Szczecin - Legia Warszawa 1:3
Wisła Kraków - Sandecja Nowy Sącz 3:0
Wisła Płock - Jagiellonia Białystok 1:2
Zagłębie Lubin - Cracovia 1:2

TABELA

1. Górnik 15 29 33-22
2. Legia 15 28 19-14
3. Jagiellonia 15 26 21-19
4. Korona 15 25 25-15
5. Lech 15 24 24-14
6. Wisła K. 15 24 19-16
7. Zagłębie 15 23 22-17
8. Wisła P. 15 20 18-20
9. Śląsk 15 20 19-22
10. Arka 15 19 15-16
11. Sandecja 15 17 14-18
12. Lechia 15 17 19-24
13. Bruk-Bet 15 16 15-19
14. Cracovia 15 15 19-23
15. Piast 15 13 16-25
16. Pogoń 15 9 12-26
Alarm 24
Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!